39

Odp: Tanie a Dobre Perfumy

Ja polecam Bruno Banani Pure Woman. Ładnie i dlugo pachną, a 75ml można dostać w Rossmannie za ok. 49,99zł. wink Ogólnie Rossmann ma dosyć dużo takich tanich i dobrych perfum.

19.02.2017 - Oskarek, 62cm i 4600g
Zobacz podobne tematy :

40

coco59 napisał/a:

W tej chwili moje ulubione perfumy to MIRACLE-LANKOME...;) wink

A ja wolę Miracle Forever.
W drogeriach kupuję rzadko, raczej w perfumeriach internetowych, gdzie ceny mogą byc nawet o 30 proc. niższe.

41 Ostatnio edytowany przez Olinka (2015-11-28 01:11:02)

mi się wydaje, że bardziej opłaca się kupować oryginalne perfumy ale nie w takich tradycyjnych sklepach, a sklepach internetowych. ostatnio znalazłam taką stronę z dobrymi cenami [niedozwolony link]

42

London69 napisał/a:

Ja polecam Bruno Banani Pure Woman. Ładnie i dlugo pachną, a 75ml można dostać w Rossmannie za ok. 49,99zł. wink Ogólnie Rossmann ma dosyć dużo takich tanich i dobrych perfum.

Tak, są piękne. smile Ma je moja znajoma i szukam ich teraz. W  Rossmannie byłam i ich nie widziałam. Zobaczę w innym. C-thru pearl garden są śliczne.

17 listopad 2008 - - - -> najpiękniejszy dzień w moim  życiu. wink

43

Rubi *** napisał/a:

La Rive Pink - tanie ale zmysłowe wink

Tez go mam, jak na tak niska cenę jet całkiem niezły.

44

W Rossmanie można fajne i nie drogie znaleźć. Ja czasem kupuje w Ives Rischer takie owocowe perfumy smile Też nie są drogie.

45

Dobra jest Szara Panthera do kupienia na edp24 za 28 zl. A jest bardzo fajna cytrusowa kompozycja oparta na nutach czerwonego grejpfruta, kwiatu jabłoni liściach zielonej herbaty połączonej z bukietem białych kwiatów: fiołka, konwalii i jaśminu, tłem zapachu są cedr, sandałowiec i mech dębowy.

Ja już lata używam Exclamation-Coty.Trwały,zmysłowy zapach.

Jedyne co w życiu musisz to umrzeć
Reszta zależy od Ciebie.

47

Ja kupuje na Internecie w firmie neness 22ml za 12 zl i są to perfumetki podróbki, ale pachną prawie identycznie jak oryginal i trzymaja sie caly dzien wink

Pamietaj aby nigdy nie zatracić siebie.Wszystko co masz pewnego w życiu to Ty sam.

48

Ja ostatnio kupiłam perfumy w Zarze.
Były przy kasie, mała buteleczka kosztowała 17 zł.
O dziwno trzymają bardzo długo, jak rano użyję, to jeszcze wieczorem jest lekka woń.

Jestem bardzo zadowolona, polecam!

dobrym człowiekiem być...

49

Ja trochę z innej beczki. Przez lata szukałam "swojego zapachu" i w procesie wydałam tyle, że boję się o tym myśleć;)
Moja siostra "doceniając" moje wysiłki kupiła mi w Biedronce perfumy za grosze i muszę powiedzieć, że był to najpiękniejszy i najdłużej trzymający się zapach, jaki kiedykolwiek gościł na mojej skórze;D Niestety buteleczka była mała, a z Biedronki wycofano te perfumy. Od tamtej pory szukam ich jak maniaczka i niestety nie mogę znaleźć. Gdyby ktoś miał namiary na perfumy "Zen" z Biedronki to proszę o kontakt. Z góry dziękuję.

50

co do Fm to mysle, ze nie sa Az tak trwale ale można rzeczywiście znaleźć bardzo ładne zapachy

51

Jaśka897 napisał/a:

co do Fm to mysle, ze nie sa Az tak trwale ale można rzeczywiście znaleźć bardzo ładne zapachy

Trwałość perfum to poza obiektywnym czynnikiem, czyli zawartością perfum w perfumach wink bardzo subiektywna sprawa. Inaczej zapachy rozwijają się na każdej skórze, dlatego zdarzyło mi się w życiu kilka razy naciąć, gdy dane perfumy pachniały wspaniale na koleżankach, a na mnie to były ostatnie śmierdziele. Podobnie z trwałością. Dlatego, gdy w końcu znalazłam perfumy, które odpowiadały mi pod każdym względem byłam wniebowzięta. Oczywiście do momentu, w którym zorientowałam się, że zostały wycofane ze sklepu sad

52

Bruno Banani - Woman, mała woda toaletowa kosztuje około 60 złotych z tego co pamiętam. Oprócz tego ma naprawdę ładny zapach jak na taką cenę i trwały.

Nuptias non concubitus, sed consensus facit

53

A ja chyba z 15 lat temu zakochałam się w waniliowej wodzie toaletowej Yves Rocher i używam jej do tej pory. Zawsze muszę mieć jej buteleczkę. To ciepły, zmysłowy, choć oczywiście prosty zapach, ale uwielbiam go bezgranicznie. Kosztuje około 40 zł.

54 Ostatnio edytowany przez Kleoma (2016-07-06 12:01:37)

Kupiłam sobie w sklepie internetowym kilkanaście próbek oryginalnych perfum.
Pojemność 1 ml każdej. Ceny od 2,5 za perfumy takie jak Avon do 7-8 zł jak Coco Chanel, Dior.
Wzięłam te próbki, wybierałam z zapachów, których nigdy nie miałam, będę testować. Może wśród tych kilkunastu znajdzie się ten zapach, który mnie oczaruje.
A jak nie to trudno, dali jeszcze gratis pastę do zębów.

" Kto dzieckiem w kolebce łeb urwał ...lalce "

55 Ostatnio edytowany przez Olinka (2018-01-30 17:19:12)

Ja kocham zapach Mademoiselle Chanel, tylko no cóż... Tani to on nie jest. Ale używając tego zapachu czuję się naprawdę wyjątkowa, zdecydowanie ma w sobie to "coś". Poszukiwalam czegoś, co mi go zastąpi baaaardzo długo, ale wiecie jak to jest. Żyłam trochę jak bez powietrza wink Aż w końcu siostra poleciła mi zaryzykować z jakąś rozlewnią perfum. Byłam strasznie sceptycznie nastawiona do tego pomysłu, ale postanowiłam spróbować i po jakimś czasie znalazłam [spam] powiem tyle: REWELACJA. Nie spodziewałam się aż takiej jakości po perfumach z rozlewnii, a teraz śmiem twierdzić, że to mój ideał ^^ Trwałość na plus, sposób w jaki zapach się rozwija niezwykły, a cena milion razy niższa wink

"Kobiet bez zapachu to kobieta bez przyszlosci

56

Mam pytanie dot. playboy smile Jak z trwaloscia? nigdy ich nie mialam, a sa tak tanie ze nawet zapach na godzine by sie przydal tongue

57 Ostatnio edytowany przez Olinka (2017-02-10 15:05:02)

Calvin Klein jest bardzo dobry i trwały poniżej 100zł można znaleźć Eternity Moment albo One (ja kupowałam w drogerii online [spam]).

58

o wlasnie, gdzie najtaniej dorwac Calvina Kleina? Nie bardzo chce kupowac przez internet (boje sie podrobek)

59

Polecam z Yves Rocher. Może nie są bardzo tanie, ale w sklepie internetowym nie raz są takie promocje, że jak zrobisz zakupy np. za 120 zł to możesz sobie wybrać dowolny produkt za 0 zł czy za 1 zł (np. perfumy warte 170-200 zł) - wtedy zawsze kupuje jedno opakowanie perfum a drugie mam gratis. Do tego zawsze do zamówienia masz prezenty - w tym często rownież perfumy lub krem do twarzy za np. 100 zł smile Z Avonu perfumy też są w porządku.

60

patikokot02 napisał/a:

o wlasnie, gdzie najtaniej dorwac Calvina Kleina? Nie bardzo chce kupowac przez internet (boje sie podrobek)

Obaiwam się, że stacjonarnie może być ciężko hmm Może wrzuć produkt w ceneo i wybieraj sklep który ma dużą ilość opinii i pozytywne, przejrzy sobie co piszą. Ceneo daje certyfikat zaufane opinie

61

Polecam AVON i Attraction Rush .

Nie wiem co masz na myśli pod słowem niedrogie. Ale te perfumki kosztują 59,99 zł za 50 ml wink i są bardzo trwałe i wyczuwalne na odległość (sprawdzone info!) Porównując je ostatnio z jednymi perfumami Lancome to oprócz zapachu - wiadomo, niewiele różnią się jeśli chodzi o trwałość. Moja ciocia, która mówiąc szczerze zawsze używa markowych perfum stwierdziła, że ta woda jest podobna do którejś z jej perfum. Tak więc Attraction Rush jest nawet złożone

Ale też kwestia jaki zapach komu pasuje, są dość słodkie i takie ciepłe ... roll

62

Ja mam jedną oryginalną wodę perfumowaną z Diora, bo uwielbiam ten zapach, ale nie używam go na co dzień, moja kieszeń za bardzo by na tym ucierpiała. Od dłuższego czasu szukam zapachu, który będzie mi odpowiadał w niższej cenie i trafiłam na całkiem ciekawe porady tutaj tu był nieregulaminowy link , nigdy nie myślałam o tym, żeby przy wyborze perfum inspirować się zapachami, które podobają mi się w kuchni podczas gotowania. Mama nadzieję, że stosując ten sposób znajdę coś fajnego wśród drogeryjnych zapachów do 50 zł.

63

Z zapachów tańszych i jednocześnie dosyć trwałych polecam Davidoff cool Water. Z innymi tańszymi niestety nie mam dobrych doświadczeń. Większość kupionych w Rosmanie (do 50zł) niestety jest mało trwała, pachną przez chwilę.
Uwielbiam za to Diora- Jadore- drogi, ale zapach jest tego wart smile

64

Ja kupuję odpowiedniki ulubionych zapachów takiej jednej firmy, ale nie będę robić reklamy tongue. Oni mają odpowiedniki popularnych zapachów. Niektóre zapachy pachną dość podobnie do oryginałów, inne trochę nie za bardzo. Wg zapewnień producenta zapach ma się utrzymywać aż 3 dni, ale ja po kilku godzinach już nic nie czuję, choć na ubraniach czuć je przez cały dzień, ale tak mam nawet z oryginałami. Ogólnie lubię często zmieniać zapachy, więc wolę kupować coś taniej a częściej. I gdy zapach mi się znudzi, to nie żal wyrzucić butelkę za te kilkadziesiąt złotych.

65

Eternity z Calvin Klein albo In2U poprostu moje klasyki . Dotychczas kupowałam gdzies na pomocjach ale ostatnio zamówiłam na e-kobieca , są oryginalne a o niebo tańsze no i nie musze już robić zapasów jak co roku haha big_smile:D ale ogolnie polecam wypróbować te dwa zapachy bo są cudowne !

66 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-04-03 11:02:37)

kao_makao napisał/a:

Ja kupuję odpowiedniki ulubionych zapachów takiej jednej firmy, ale nie będę robić reklamy tongue. Oni mają odpowiedniki popularnych zapachów. Niektóre zapachy pachną dość podobnie do oryginałów, inne trochę nie za bardzo. Wg zapewnień producenta zapach ma się utrzymywać aż 3 dni, ale ja po kilku godzinach już nic nie czuję, choć na ubraniach czuć je przez cały dzień, ale tak mam nawet z oryginałami. Ogólnie lubię często zmieniać zapachy, więc wolę kupować coś taniej a częściej. I gdy zapach mi się znudzi, to nie żal wyrzucić butelkę za te kilkadziesiąt złotych.

Pewnie mówisz o sklepie spam  , zresztą ja już od dłuższeo czasu zauważam, że różnica pomiędzy drogimi a tanimi perfumami, to po prostu nakład wrzucony w reklamę. Odpowiedniki zazwyczaj mają niższą trwałość, aczkolwiek one są też w wersjach de luxe gdzie te zaperfumowanie przekracza 30% i te pół dnia mamy spokojnie zapewnione.

67

malgorzatamarcinkorska napisał/a:
kao_makao napisał/a:

Pewnie mówisz o sklepie spam , zresztą ja już od dłuższeo czasu zauważam, że różnica pomiędzy drogimi a tanimi perfumami, to po prostu nakład wrzucony w reklamę. Odpowiedniki zazwyczaj mają niższą trwałość, aczkolwiek one są też w wersjach de luxe gdzie te zaperfumowanie przekracza 30% i te pół dnia mamy spokojnie zapewnione.

Nie korzystam z tego sklepu, korzystam z innego smile.

68

Katy Perry´s Mad Love - myślę, że całkiem przyjemne.

69

Mam niebieski Nike i może jest śmiesznie tani, ale zapach dalej trzyma się. Jest bardzo ładny, taki kobiecy. Polecam smile

70

Tez mialam niebieski nike, ale guess bardziej polecam (nie pamietam dokladnie jak sie nazywa ale zapach owoców leśnych )

[tu był nieregulaminowy link i został usunięty przez moderatora] - doskonalenie techniki jazdy Warszawa smile

71

Star nature, dostępne w internecie ale już tylko resztki- mam je i są bardzo trwałe, na perfumy net można kupić na przykład albo w empiku

Kochana moge polecic perfumy Allverne i Elixir na stronie spam  tanie i bardzo wydajne.  Moj ulubiony z Elixiru to taki rozany nazywa sie Mademoiselle :*

73 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-10-16 11:36:09)

Spróbuj może zamówić zapachy w wersji tester. Pełnowymiarowa buteleczka kosztuje coś w granicach 120zł - sprawdźSPAM - ja zamawiałam raz Maison Margiela i jestem bardzo zadowolona

74 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-01-03 19:16:37)

ja dobre jakościowo i tanie perfumy zamawiam na spam. Cenowo wychodzi jakoś koło 40-50 zł, starczają na baaardzo długo i są trwałe. Z tych zapachów, które ja używałam mogę polecić Ci Vanille Hills woman(orientalno-waniliowy zapach), Antilope deluxe(będą odpowiednie dla kogoś kto lubi mocne, kobiece zapachy) ;-)

75 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-02-25 19:41:02)

Calvin Klein Beauty, bardzo lubię również Chanel Mademoiselle, ale kupuję w wersji jako tester z spam ponieważ jednak ich cena w perfumeriach jest bardzo wysoka smile

76

W Hebe są takie kuliste flakoniki, Sweet Candy sie chyba nazywaja. Uwielbiam zapach truflowy i kokosowy <3