Gdzie może poznać faceta kobieta 40 plus? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Gdzie może poznać faceta kobieta 40 plus?

Strony Poprzednia 1 2 3 4 14 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 76 z 506 ]

39

Odp: Gdzie może poznać faceta kobieta 40 plus?
Asterka10 napisał/a:

....Słoneczko, masz upiorną chęć nawracania innych.Już Yogiemu tłumaczyłeś coś, w sposób tak prymitywny i namolny , że miałam Cię ochotę pacnąć.

Istotnie - przez chwilę znalazlem się na jego poziomie. Nie mam chęci nawracania kogokolwiek - błędna interpretacja intencji. W istocie nie wiesz, co ja chcę, a Twoje pacanie jest dla tego co chcę żadnym zagrożeniem.

Asterka10 napisał/a:

....Tak wymażę gumką 20 lat życie i nabiorę optymizmu

Dostałaś feedback od faceta spełniającego wszystkie warunki wymienione przez autorkę wątku. Takich informacji nie uzyskasz od kolesiów na poziomie Yogiego. Twoją sprawą jest, czy i co z informacją tą zrobisz.

Zobacz podobne tematy :

40

N4VV napisał/a:

Dostałaś feedback od faceta spełniającego wszystkie warunki wymienione przez autorkę wątku. Takich informacji nie uzyskasz od kolesiów na poziomie Yogiego. Twoją sprawą jest, czy i co z informacją tą zrobisz.

a co uważasz że powinna zrobić? tak żeby powiedzieć spokojnie że wreszcie posłuchała rad a nie że ciągle wszystko neguje?

Jak ja nienawidzę życia!

41 Ostatnio edytowany przez kenobi (2013-07-07 14:51:46)

Ja uważam, że trzeba sobie zrobić profesjonalną sesję zdjęciową i z tym wystartować na portalu np. S*mp*t**. Na pewno ktoś napisze, a jak ich będzie dużo, to będzie można kogoś wybrać. Warto coś dobrego o sobie napisać w profilu, a nie banały w stylu "lubię podróże i mam psa".

Negowanie randek internetowych jest błędem.

Lepiej kochać i przegrać, niż nie kochać nigdy. Prawdziwa miłość daje wolność. Seks bez miłości jest łatwiejszy niż miłość  bez seksu. To dlatego że mnie kochasz tak wiele ode mnie chcesz? 

42

najlepiej jeszcze udać się przedtem do wizażystki i zrobić się na bóstwo jak nigdy przedtem...ani potem
tylko że kiedyś dojdzie do spotkania i czar pryśnie
a co złego w lubieniu podróży i posiadaniu psa? w końcu tacy w większości jesteśmy - zwykli ludzie; nie wszyscy zdobywają ośmiotysięczniki albo są w stanie napisać książkę  która powtórzy sukces Harrego Pottera

Jak ja nienawidzę życia!

43 Ostatnio edytowany przez ZaubererDE (2013-07-07 16:03:16)

Asterka, czy ty byś jeszcze chciała być w jakimś związku?

44

kenobi napisał/a:

Ja uważam, że trzeba sobie zrobić profesjonalną sesję zdjęciową i z tym wystartować na portalu np. S*mp*t**. Na pewno ktoś napisze, a jak ich będzie dużo, to będzie można kogoś wybrać. Warto coś dobrego o sobie napisać w profilu, a nie banały w stylu "lubię podróże i mam psa".

Negowanie randek internetowych jest błędem.

Tak, a potem powie, że się ktoś zgrywa na kogoś kim nie jest.

45

Kaja74 napisał/a:

Asterka, piszesz, że próbowałaś przez 15 lat kogoś poznać i że przez ten czas byłaś z 3 facetami ? Nie wiem jak długo trwały te relacje, zakładam, że raczej były to krótkie epizody. Wiesz, przez 15lat taki wynik oznacza dla mnie jedno- kiepsko się starałaś :)
A to, że z tymi trzema nie wyszło, o niczym nie swiadczy.

Ja przez 20 lat poznałam chyba z 50 facetów. Ale wg Cibie pewnie to też świadczy fatalnie buhahaha

46

Chciałabym, ale boję się, co...? Bardziej chyba boicie się niż faktycznie macie potrzebę bycia w związku..
Zakładacie z góry, że nie uda się, no to nie uda się, nie ma innej opcji.
Co złego jest w poznawaniu ludzi przez internet ? Miejsce dobre jak każde inne !

Pewnie zdajesz sobie sprawę Miss, że Twoja zgorzkniałość, cynizm odpycha. Może facetów również ??

47

Kaja74 napisał/a:

Chciałabym, ale boję się, co...? Bardziej chyba boicie się niż faktycznie macie potrzebę bycia w związku..
Zakładacie z góry, że nie uda się, no to nie uda się, nie ma innej opcji.
Co złego jest w poznawaniu ludzi przez internet ? Miejsce dobre jak każde inne !

Pewnie zdajesz sobie sprawę Miss, że Twoja zgorzkniałość, cynizm odpycha. Może facetów również ??

Kaju, wielokrtonie już to zresztą pisałam, ale miałaś prawo nie dotrzeć może do tego. Ja w realu nie jestem taka sarkastyczna i użalająca się. Forum spełnia w moim życiu taką rolę oczyszczającą, pozwalam sobie tutaj dać upust dręczącym mnie frustracją i niegajnym refleksjom. W realu często się śmieję i żartuję. Nie miała bym serca i odwagi zwracać się do kogoś w ten sposób twarzą w twarz. Ze się boję, masz rację, ale cięzko się nie bać po kilku nieudanych związkach z niefajnymi panami. W tym wątku bardziej mi chodziło o to, że teraz nie mam nawet gdzie poznawać facetów.

48

Kaja74 napisał/a:

co powiesz na stwierdzenie że można z duzym prawdopodobieństwem przyjąc że z facetem który korzysta z biura matrymonialnego, wszystko jedno prawdziwego czy wirtualnego, coś jest nie tak? że to albo kompletna ciapa i nieudacznik albo poszukiwacz przygód?

Jak ja nienawidzę życia!

49 Ostatnio edytowany przez Asterka10 (2013-07-07 18:14:05)

ZaubererDE napisał/a:

Asterka, czy ty byś jeszcze chciała być w jakimś związku?

Nie wiem po co użyłeś słowa "jeszcze"?Tak właściwie nigdy nie byłam w związku i chciałaby wiedzieć jak to jest.

Kaja , byłam na randkach przez 6 lat.I myślisz dlaczego się boję?Bo spotkałam tam taką masę psycholi, dziwkarzy, chamów i facetów dla których jestem starą , beznadziejną, brzydką babą.Szkoda, że nie słyszałaś ich komentarzy, nie znasz mentalności i oczekiwań.To nie tylko moja opinia.Do tego żadnej możliwości sprawdzenia czy ktoś jest tym za kogo się podaje.

Kenobi, wstawianie wyretuszowanego zdięcia to zwykłe kłamstow.Budować coś na oszukiwaniu drugiego człowieka?

"Rzeczywiście tak jak księżyc, ludzie znają mnie tylko z jednej , jesiennej strony"
"We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars"

50

Co powiem ? Ano powiem, że po pierwsze uogólniasz :) Na takim portalu możesz trafić na faceta dosłownie z każdej półki. Z tej niższej, ale tej wyższej też. 
Ok, podam przykład z własnego podwórka- bywałam na portalach randkowych dobrych kilka lat. Bywałam aktywnie, czyli randki, kilka bliższych relacji, sporo znajomości itp.itd. Pewnie, że pospolite barany też się trafiały, ale o większości z nich nigdy nie powiedziałabym, że nieudacznik czy ciapa. Wręcz przeciwnie- faceci na poziomie, ustawieni zawodowo, tacy o których ja mówię z zachwytem "ale fajnyyyyyyy" :) Często zdarzało się, że ci fajni nie ujawniali zdjęcia (nie dlatego, że żonaci, ale np. z racji wykonywania zawodu) albo też ich profil wcale nie był wow. CI fajni też nie zawsze umieją się "sprzedać".
Pewnie, że trzeba dużo szczęścia, żeby wyłowić taką perełkę, zainteresować sobą i doprowadzić do tego, że "żyli długo i szczęśliwie", ale ja nadal uważam, że może się udać.
Kolejne przykłady- moja siostra, 45letnia, po rozwodzie, dwójka dzieci, od kilku lat żyjąca w UK, z facetem, którego poznała w necie. Co ważne- jest szczęśliwa.
I jeszcze mogę wymieniać kilka dalszych i bliższych koleżanek, które poznały w sieci FAJNYCH WOLNYCH facetów.

A portale tematyczne ? niekoniecznie randkowe ?Związane z Waszymi zainteresowaniami ?

51

jakoś nie wyobrażam sobie faceta z wyższej półki na portalu randkowym...

Jak ja nienawidzę życia!

52

Kaja , podobne zainteresowania do moich to mają kobiety.I choć czytuję fantastykę i lubię kino akcji to mogę na takich forach spotkać ludzi o 15 -20 lat młodszych od siebie.W moim wieku jedynie w związkach.
I apropos tych zdięć w profilu - byłam z facetami , których trudno było uznać za przystojnych.Byli przeciętni.Nie oczekuję księcia z bajki.To raczej ja jestem dla tych facetów zwykła, nudną żabą, której nie warto pocałować.

"Rzeczywiście tak jak księżyc, ludzie znają mnie tylko z jednej , jesiennej strony"

53 Ostatnio edytowany przez brzydulla (2013-07-07 18:49:39)

własnie tak z ciekawości gapię się na jeden z portali randkowych... intrygujące wpisy, np. autorytet: jan mjodek   :)

Jak ja nienawidzę życia!

54 Ostatnio edytowany przez missnowegojorku (2013-07-07 18:54:50)

Kaja74 napisał/a:

Co powiem ? Ano powiem, że po pierwsze uogólniasz :) Na takim portalu możesz trafić na faceta dosłownie z każdej półki. Z tej niższej, ale tej wyższej też. 
Ok, podam przykład z własnego podwórka- bywałam na portalach randkowych dobrych kilka lat. Bywałam aktywnie, czyli randki, kilka bliższych relacji, sporo znajomości itp.itd. Pewnie, że pospolite barany też się trafiały, ale o większości z nich nigdy nie powiedziałabym, że nieudacznik czy ciapa. Wręcz przeciwnie- faceci na poziomie, ustawieni zawodowo, tacy o których ja mówię z zachwytem "ale fajnyyyyyyy" :) Często zdarzało się, że ci fajni nie ujawniali zdjęcia (nie dlatego, że żonaci, ale np. z racji wykonywania zawodu) albo też ich profil wcale nie był wow. CI fajni też nie zawsze umieją się "sprzedać".
Pewnie, że trzeba dużo szczęścia, żeby wyłowić taką perełkę, zainteresować sobą i doprowadzić do tego, że "żyli długo i szczęśliwie", ale ja nadal uważam, że może się udać.
Kolejne przykłady- moja siostra, 45letnia, po rozwodzie, dwójka dzieci, od kilku lat żyjąca w UK, z facetem, którego poznała w necie. Co ważne- jest szczęśliwa.
I jeszcze mogę wymieniać kilka dalszych i bliższych koleżanek, które poznały w sieci FAJNYCH WOLNYCH facetów.

A portale tematyczne ? niekoniecznie randkowe ?Związane z Waszymi zainteresowaniami ?

Jakoś mnie tacy nigdy nie zaczepiali, a na moje maile po prostu nie odpowiadali. Jestem taka do doopy, że interesuję jedynie panów nieudacznych, seksoholików i z wykształceniem zawodowym (i nie posiadaja oni inteligencji wrodzonej).

55

Asterka10 napisał/a:

Kaja , podobne zainteresowania do moich to mają kobiety.I choć czytuję fantastykę i lubię kino akcji to mogę na takich forach spotkać ludzi o 15 -20 lat młodszych od siebie.W moim wieku jedynie w związkach.
I apropos tych zdięć w profilu - byłam z facetami , których trudno było uznać za przystojnych.Byli przeciętni.Nie oczekuję księcia z bajki.To raczej ja jestem dla tych facetów zwykła, nudną żabą, której nie warto pocałować.

A ja nie mam żadnych zainteresowań, które posiadały by odpowiednik w postaci forum.

56 Ostatnio edytowany przez brzydulla (2013-07-07 19:03:18)

missnowegojorku napisał/a:

Jakoś mnie tacy nigdy nie zaczepiali, a na moje maile po prostu nie odpowiadali. Jestem taka do doopy, że interesuję jedynie panów nieudacznych, seksoholików i z wykształceniem zawodowym (i nie posiadaja oni inteligencji wrodzonej).

z tego co widzę wykształcenie zawodowe (góra średnie) dominuje

i są też żonaci panowie szukający randki :(

Jak ja nienawidzę życia!

57 Ostatnio edytowany przez Asterka10 (2013-07-07 19:07:47)

Brzydulla, ale przecież wykształcenie to nie wszystko.Można zbudować cudowny związek z człowiekiem, który będzie miał odmienne zainteresowania od twoich, inne horyzonty i potrzeby.Co złego widzisz w słuchaniu disco polo, oglądaniu talkshow i meczy .Po co Ci jakieś intelektualne bzdety, od tego kobietom się mózg psuje.
I drugie tyle, które nie przyznaje się, że jest w związkach lub jest w separacji...I obok ciebie najchętnie bzykałoby z 5 innych pań.

58

mecze akurat sama czasem oglądam

w separacji to oni prawie wszyscy są, tzn przynajmniej te 5 stron które przejrzałam
poza tym wielu z nich chce dzieci więc raczej partnerka 40+ odpada....

Jak ja nienawidzę życia!

59

Doświadczona randkoportalomanoaczka :) powie wam jeszcze, amatorki :), że im dłużej się jest na danym portalu, tym mocniej maleją szanse na poznanie kogoś. Zainteresowanie wzbudza "świeża sztuka", potem jest już jedynie" stałym elementem wystroju."

60

aha, a nie można się jakoś odświeżyć? mam na myśli profilu? dodać zdjęcia czy coś?
znalazłam jakiś artykuł który mówi (tzn jego autor) że płatne portale są trochę lepsze (w sensie uczestników) i że (uwaga uwaga!) wygląd jest dopiero na 3 miejscu jesli chodzi o kryteria doboru (podobno z jakiejś ankiety im tak wyszło)

Jak ja nienawidzę życia!

61

No można dodać zdjęcie i modyfikować profil, ale data założenia pozostanie na sama. Ja tam nie wiem, byłam kiedyś na sympatii i też to samo, więc potem korzystałam z bezpłatnego, bo szkoda mi było kasy po roku czy dwóch, już nie pamętam dokładnie ilu, bo to było z 10 lat temu.

62

a na co  a wpływ data założenia? bo tu gdzie patrzę tonie ma daty założenia tylko kiedy ostatnio był zalogowany,ale dostęp mam ograniczony bonie jestem zarejestrowana
strasznie dużo facetów z dziećmi w separacji

Jak ja nienawidzę życia!

63 Ostatnio edytowany przez missnowegojorku (2013-07-07 19:52:44)

brzydulla napisał/a:

a na co  a wpływ data założenia? bo tu gdzie patrzę tonie ma daty założenia tylko kiedy ostatnio był zalogowany,ale dostęp mam ograniczony bonie jestem zarejestrowana
strasznie dużo facetów z dziećmi w separacji

Kiedyś na forum takiego portalu czytałam że wg użytkowników kiedy ktś jest długo, to znaczy, że coś z nim jest nie hallo, bo nie może sobie nikogo dopasować do siebie.A zresztą już sama nie wiem, nie będę się wymądrzać, ja jestem na jednym, a teraz jest tego tak dużo, ze na każdym może być  inaczej, mnie się bynajmniej po kilku latach bezskutecznych spotkań znudziło, oczorciało jak mówiła moja babcia :) Moja koleżanka psycholog i terapeutka (bez doświadczenia :) ) z wolontariatu powiedziała, że wg jej nurtu jak coś się nie sprawdza, to zmienia się wtedy sposób dążenia do celu, wiuęc zmieniam i przez portale randkowe sie nie umawiam :)

64

Brzydulla - zdięcie - hallo jestem urzędnikiem państwowym.Siara, od razu mogę sobie wytatułować na czole "jestem desperatka".

65

Asterka10 napisał/a:

Brzydulla - zdięcie - hallo jestem urzędnikiem państwowym.Siara, od razu mogę sobie wytatułować na czole "jestem desperatka".

chyba nie rozumiem...

Jak ja nienawidzę życia!

66

Moje życie prywatne, nie jest już takie prywatne jak przeciętnego Kowalskiego.Nie uważasz, że urzędniczka, sędzina staje się mało wiarygodna będąc w takim miejscu?

67

a, o to Ci chodzi
oczywiście że się zgadzam
zupełnie to samo myślę o sobie... no i nie widziałam tam też żadnych lekarzy ani prawników, szczególnie w naszym wieku ;)

Jak ja nienawidzę życia!

68

może z mojego podwórka.   jestem na pewnym portalu z fotka i można powiedzieć jest duże zainteresowanie moją osobą. ale...jest to ale po fotkach pań widać brak atrakcyjnego wyglądu nie przekonuje do zawarcia znajomości a te urokliwe to mężatki szukające odskoczni od związku tak więc ja nie mam przekonania do portali randkowych bo kiedyś z kilkoma się spotkałem a nadal jestem  sam.  być może są portale gdzie ktoś gdzieś ten /ta wartościowy jest  więc komu zależy może szukać bo nie każdy w swoim środowisku kogoś poszuka a praca zajmuje czas.

69

Stworzyłyście sobie to wasze kółko wzajemnej adoracji chyba po to, by jedna drugą i trzecią jeszcze bardziej utwierdzać w przekonaniu, że fajnych facetów DLA WAS NIE MA :)

70 Ostatnio edytowany przez missnowegojorku (2013-07-08 16:42:51)

Kaja74 napisał/a:

Stworzyłyście sobie to wasze kółko wzajemnej adoracji chyba po to, by jedna drugą i trzecią jeszcze bardziej utwierdzać w przekonaniu, że fajnych facetów DLA WAS NIE MA :)

Przynajmniej nie czyjemy się tak do końca jak dziwolągi, bo są osoby nam na jakiś sposób podobne...A jeżeli nawet tacy faceci istnieją, to nic nie szkodzi nasze kółko.

71

A mnie się wydaje, że wiele kobiet samotnych czeka jednak na cud i tego jedynego wymarzonego, który będzie odpowiadał już na starcie większości ich wymagań. A tak się nie da! Życie wymaga od nas kompromisów i nawet jeśli taki cud się nam trafi, to codzienność bez względu na wielkość uczucia będzie pełna dostosowywania się, zgrzytów, starć werbalnych itp. Tacy jesteśmy.I na to się trzeba przygotować.

Gdy tak się zaczęłam nad tym problemem zastanawiać- wyobraziłam sobie, że ten temat założony został przez moją znajomą, nazwijmy ją Kasia. Kasia ma 43 lata, w ostatnim stałym związku była chyba jeszcze za czasów studenckich. Jest miłą i inteligentną osobą, ma dobrą pracę, różne zainteresowania, a jednak mężczyzn odstrasza. Czym? Po pierwsze wyglądem - byłaby atrakcyjną osobą, gdyby się trochę postarała 'upiększyć.' Ma dobre gatunkowo, raczej drogie ubrania, które nosi latami - bo po cóż je wymieniać, skoro są nadal ok. Nawet jeśli kupi nową torebkę czy buty, to i tak głównym kryterium jest wygoda i wytrzymałość. Oczywiście, cechy te można pojąć jako zalety- jednak uroku i powabu jej nie dodają. Nie muszę dodawać, że nie używa kosmetyków do makijażu ( bo jej się tusz rozmazuje, a make-up jest niezdrowy), biżuteria ją uczula, buty na obcasie źle działają na kręgosłup a farby do włosów są rakotwórcze. I w ten sposób wygląda jak podstarzała guwernantka i typowa 'stara panna.' Parę lat temu, gdy ją poznałam, myślałam, że to taka zagubiona dusza i próbowałam  namówić na jakieś zakupy, coś delikatnie zasugerować - nie dało rady. "Dla nikogo nie muszę się zmieniać. Gdyby Bóg chciał mnie stworzyć atrakcyjną kobietą, to by to zrobił. A tak, to atrakcyjne mam wnętrze." A ja aż mam ochotę nią potrząsnąć - bo ona wygląda ok, tylko się ukrywa pod tymi burymi swetrami i garsonkami jak po babci.
I tak jest ze wszystkim - zjedzenie czegoś w restauracji, problem - bo tego nie może, tego nie lubi. A przy tym stara się być miła " ale wy sobie nie róbcie kłopotu, zamawiajcie co chcecie", jednak jak tu się dobrze bawić, widząc jak ona dziubie suchy makaron. Czy Kasia chciałaby mieć partnera? Tak- czasem nam mówi, jak to fajnie, ze mamy do kogo wrócić po pracy itp. Czy go znajdzie? wątpię ( choć obym się myliła !). Swoim wyglądem, zachowaniem wysyła tyle negatywnych - podświadomych- sygnałów,że trudno komukolwiek będzie się przebić przez to, co powierzchowne.

72

To znaczy Twoim zdaniem powinna udawać kogoś kim nie jest? A jeśli już oczaruje kogoś próbując zmienić sowje naturalne zachowania i upodobania, zwiąże się z nim i zacznie spędzać dużą ilość czasu, to i tak prędzej czy później wyjdzie szydło z worka jaka jest w rzeczywistości. Ubranie i makijaż to tylko opakowanie, pod spodem zawsze zostanie ten sam prezencik, a nie wiadomo czy facet nie poczuje się wówczas oszukany.

73

Jeśli NAPRAWDĘ chcecie poznać faceta, to uważam, że takie kółko szkodzi, bo coraz bardziej zamykacie się i dusicie w tych swoich schematach, nie dajecie sobie nawet szansy na zmianę, na coś nowego. Moje zdanie.

74 Ostatnio edytowany przez missnowegojorku (2013-07-08 16:56:01)

Kaja74 napisał/a:

Jeśli NAPRAWDĘ chcecie poznać faceta, to uważam, że takie kółko szkodzi, bo coraz bardziej zamykacie się i dusicie w tych swoich schematach, nie dajecie sobie nawet szansy na zmianę, na coś nowego. Moje zdanie.

Ale my się osobiście nie spotykamy. Ja osobiście się w niczym nie zamykam, codziennie mam to samo i tyle. A w czary nie wierzę :) Książę na białym rumaku już dawno też pogalopował do innych. A ja, podstarzała księżniczka, muszę jakoś takoś funkcjonować w mojej wieży. Jak sobie będę roić jakieś mrzonki to jeszcze bardziej będę czekać i wyć z tęsknoty za księciuniem. a tak przynajmniej realnie oceniam real :)

75 Ostatnio edytowany przez Asterka10 (2013-07-08 17:11:50)

Kaja, w świecie mężatek, kobiet w związkach czuję się jak odrzut poprodukcyjny.Kobietom zajętym w głowie się nie mieści, że nie ma normalnych wolnych facetów , zainteresowanych kobietami po 40.Dopóki same nie trafia na rynek wtórny.Domyślam się Kaju, że jesteś  w związku i stąd Twoje podejście.
To, że znam Miss i jej problemy wraca mi wiarę w siebie, którą panom moim udało się wdeptać w trotuar.Bo jeśli taka łądna kobieta jest sama, to może ja też nie jestem potworem z Loch Ness.Chyba Ci się w głowie nie mieści jacy chamscy , okrutni i wybredni bywają faceci, którzy mogli być naszymi partnerami.jakie mają wymagania, oczekiwania i jaką nam straszną łaskę zrobili, że się takim czymś jak my zainteresowali.
Jakie szansy na zmianę widzisz?Bo ja już kompletnie nie mam pomysłu na to co ze sobą zrobić by być wystarczająco dobrą.Tym bardziej, że potencjalni partnerzy to alimenciarze, rozwodnicy, bezrobotni , bez wykształćenia, pasji, stabilizacji życiowej.Mam być czyjąś sponsorką?????

76

missnowegojorku napisał/a:

To znaczy Twoim zdaniem powinna udawać kogoś kim nie jest? A jeśli już oczaruje kogoś próbując zmienić sowje naturalne zachowania i upodobania, zwiąże się z nim i zacznie spędzać dużą ilość czasu, to i tak prędzej czy później wyjdzie szydło z worka jaka jest w rzeczywistości. Ubranie i makijaż to tylko opakowanie, pod spodem zawsze zostanie ten sam prezencik, a nie wiadomo czy facet nie poczuje się wówczas oszukany.

Nie, nie udawać - tylko postarać się trochę zmienić, trochę dostosować do sytuacji i odstawić na bok nasze 'naturalne upodobania'. Każdy to robi - nie tylko w związku. To, że ja uwielbiam bawełniane T-shirty męża i japonki do chodzenia po domu, nie znaczy, że tak pójdę do pracy? Jeżeli mam ostry język, a kontakty z innymi wymagają, żebym się w niego ugryzła - też tak robię. W domu  potajemnie wylizuję talerze - ale nie w restauracji :) To jest częścią życia w społeczeństwie.  A noszenie zmechaconego kardiganu na coś a la podomka + klapki ortopedyczne ( bo wygodne) pokazuje całemu światu, że osobie tak ubranej  na pozytywnym wyglądzie nie zależy. A ubranie staje się barierą przed poznaniem tej osoby, bo skoro ktoś ma nijakie nudne ubrania, to wysyła sygnał, że być może taki też jest.

Poza tym, faceci są wzrokowcami i z  rozmów wiem, jak to dla nich jest ważne, jak kobieta wygląda. Nie chodzi tu o bycie laską  - tylko o dbałość i staranność - kobiecość: ładnie uczesane włosy, zapach, umalowane paznokcie itp.

Posty [ 39 do 76 z 506 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 14 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Gdzie może poznać faceta kobieta 40 plus?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018