Netkafejka 40+ ... czyli dla dziewczyn po czterdziestce - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Netkafejka 40+ ... czyli dla dziewczyn po czterdziestce

Strony Poprzednia 1 1,105 1,106 1,107 1,108 1,109 1,110 1,111 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 66,361 do 66,420 z 66,653 ]

66,361

Odp: Netkafejka 40+ ... czyli dla dziewczyn po czterdziestce

dobry  smile dziś przywitam się kawcią obrazkową smile

https://i.pinimg.com/564x/1f/26/6a/1f266a9fce2af83e93b8edfceee0437d.jpg

dziś będzie deszczowo ...  wrrr

Kubek ale musi być "bombowo " na tym skwerku smile

Taja no wiesz smile Ty tak dietę trzymasz ... sukienka zrobiła się za ciasna lol
pewnie masz w szafie lokatora co Ci zmniejsza i zwęża ciuszki  hi hi

Markadia - Bulinka ... pozdrawiam   jak i całą resztę lol

Nie zmieniaj się ! ... to najlepszy komplement - jaki można usłyszeć od drugiej osoby .... 
Zobacz podobne tematy :

66,362

Witam Kochane dziołszki!
Taja polecam dietetyczkę. U mnie już - 9,5kg
Dziewczyny umawiałyście się kiedyś z kimś na konkretną godzinę i nie przychodziłyście. Już nie pierwszy raz mi ktoś tak robi. Normalnie wrrrr...

"Nigdy nie walcz o przyjaźń. O fałszywą nie warto, o prawdziwą nie trzeba."

66,363

doberek DZIEWUSZKI

https://i.pinimg.com/736x/51/c7/91/51c79103d3564709875688e33470aef4.jpg

Bulinka - wow smile sporo zrzuciłaś smile i to w ciągu miesiąca czy dwóch ??? smile
a Majka ile zrzuciła ????

ja jestem punktualna - i cenię w ludziach to samo smile
nie cierpię czekać na kogoś kto się spóźnia  wrrr

Nie zmieniaj się ! ... to najlepszy komplement - jaki można usłyszeć od drugiej osoby .... 

66,364 Ostatnio edytowany przez bulinka_1969 (2021-05-08 08:31:43)

Witam!
Bachasiu, to już prawie dwa miesiące. Majka ma - 6kg.Niedługo idziemy do dietetyczki na ważenie. Mam wagę w domu, ale w gabinecie Pani ma wagę z takim urządzenie do pomiaru tkanki tłuszczowej.
Muszę dodać, że w tym czasie zaliczyłyśmy święta. Jutro obchodzimy urodziny męża. Będziemy w końcu grillować. Na dziś było przełożone z zeszłego tygodnia, ale chłopcy zjadą się dopiero wieczorem. Syn starszy ma daleko po dziewczynę i taka kicha. Jednak jutro ma być 20 na termometrze, więc będzie miło. Wprawdzie zaś dziewczyna drugiego syna ma wykłady online, ale przyjedzie do nas, to Ją nakarmimy.
U nas słonecznie już dziś, ale na razie wietrznie.

66,365

Dzien dobry deszczowo...i wiatr i deszcz. Koło lunchu ma sie wypogodzic.

Bulinka - piękny wynik wagowy smile gratulacje! Duzo wysiłku kosztuje utrzymanie diety?  Mam na mysli wyrzeczenia, odmawianie sobie.
Ja juz ogarnełam chatke i Soni rosołek ugotowałam- taki psi rosołek na kurczaku i marchwce- dzisiaj jeszcze brokul dorzuciłam. NieMąz pojechał do pracy.

A ja będę sie rozkoszować ...testowac zapachy. Wczoraj dodałam olejek Yang Yang- ma specyficzny zapach, nie wszystkim się podoba- ale w kremie wyszedł landrykowo słodki z nutką ziołową.
Bulinko, no niestety- przesyłki są troszku drogawe uk-pl, zeby próbki przesyłac- listem -tak sobie. smile Chyba zostaje zadowolić sie moim opisem smile Wybacz jesli sa niewystarczające. smile
Bachasia- oj, ja tez cenie punktualnosc.

Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają.

Jest mnóstwo ludzi na świecie...którzy powiedzą Ci, że nie dasz rady. Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć - No to patrz!

66,366

Soniu ja troszku żartowałam, bo wiem, ze Ty daleko. Szkoda jednak.
Co do diety, to nie jest tak zle, bo gdy byłam drugi raz, to prosiłam o drugą dietę, w której jest coś więcej z tego co lubimy np. schsbowe z piersi hi... hi... Mamy więc 14 dni diety i przeplatamy sobie tak jak nam podpowiadają kubki smakowe he... he.. Ja bardziej oszukuję, ale dlatego, że dieta jest pod Majkę, a ja powinnam mieć więcej kalorii.Za miesiąc jedziemy na turnus, więc jedzenie się całkiem zmieni.

66,367

hey niedzielnie DZIEWUSZKI smile

https://i.pinimg.com/736x/37/2f/8f/372f8fbf741da9c9ae60caa44adc11ce.jpg

Sonia - Bulinka  pozdrawiam jak i całą resztę ... odzywajcie się    smile

66,368

Dzien dobry niedzielnie!

Baska, dzieki za kawcie. Ty jak zawsze niezawodnie na posterunku. smile
Faktycznie, ten trawnik to teren minowy, pewnie niejeden wyprowadzacz wdepnie sobie czasem. Na szczescie big_smile Baska, ja mieszkalam w tym drugim kraju na osiedlu, gdzie trawnk sluzyl do gier i zabawy dzieciom, a nie jako toaleta dla psow.. 

Jutro ide do wracia. Poszperalam w necie i moje objawy : uporczywy kaszel, bol gardla i potworne zmeczenie to moze by cos powaznego. Znalazlam opracowanie, wydrukuje je i podam lekarzowi. Nie mam ochoty na dlugie szukanie przyczyn itp itd.. Sorki dziolchy, ze znowu o chorobach, ale sie tym razem przestraszylam.

Bulinka, niezly wynik. Tez stwierdzilam, ze bede sama gotowac. Obiadki, ktore kupujemy, sa smaczne, ale to solidna, tlusta polska kuchnia. Mozna sobie pozwolic czasem na takie dania, ale nie kazdego dnia...

Ubezpieczyciel wystawil nam rachunek 950zl za zalanie. Plamki malutkie, tak samo pomieszczenia, wiadomo trzeba wymalowac wszystko. Jednak to mala miescina, u nas takich cen nie ma... Ubezpieczyciel jednak ma taki cennik i nic nie zrobimy. Corka sasiada chciala wszystko oficjalnie wiec tyle nas to wynioslo. Wczoraj sasiad przyszedl bo mu cos telewizor nie dzialal jak trza no to mu powiedzialam, ze ma wezwac specjaliste. Bardzo byl zdziwiony wiec powtorzylam i sie pozegnalam.. Jak oficjalnie to wszystko.. Moze to podle, ale on nas nachodzi z kazda pierdola.

Trza cos zjesc.

Zycze Wszystkim milej niedzieli. smile smile

66,369

Witam niedzielnie!
Kubeczku fajnie mieć miłych sąsiadów. Niestety nie zawsze się tacy zdarzają.
Jak Wam się podoba pogoda? Nareszcie!!!!
U mnie dziś grill z 50-tką męża.

66,370

Witajcie smile

https://lh3.googleusercontent.com/proxy/F45a6Nej71JNgjVcF9mAdq86g7FHWaRIyOleQ_oFp73JyA7wNceQCIL_3mPb_FYIHvriCQFqBiGyBhwENnL1sOLAZsQ

"Podziwiać należy wielkie czyny a nie wielkie słowa"

66,371

Witajcie Dziewczyny smile

Bulinko > gratuluję wyniku! I zazdroszczę grilla, chodzą za mną te smaki, ten klimat:)

Kubeczku > faktycznie spora kwota sad dawaj proszę znać, co powie lekarz. A może to "po prostu" covid?

U mnie fala wznosząca smile po zawirowaniach w relacji jasno określiłam swoje granice, bo emocjonalne huśtawki to ostatnie na co mam ochotę w swoim nowym życiu. I jest lepiej. Zarezerwowałam też już miejsce na kilka dni urlopu po zakończeniu szczepienia, odliczam dni smile

Dzisiaj pięknie i słonecznie, życzę wszystkim dobrej niedzieli!

66,372

New Life, bralampod uwage covid, ale ja kaszle od kilku miesiecy. Poza tym mam inne nietypowe objawy. Ide jutro i mam nadzieje, sie okaze. Nie mam juz sily, kaszel mnie wykancza, tak samo wysilek fizyczny. Tak byc nie moze.

Ciesze sie, ze u Cebie lepiej i zwiazek zdrowieje. Oby tak dalej. smile

Bulinko, to nie sa fajni sasiedzi. Jak goscie do ns przychodzili na np urodziny to sasiadka taka wscibska na klatke wychodzila i sie przygladala kto przychodzi... To tylko jeden z przypadkow. Probowalismy zyc z nimi jak czlowiek z czlowiekiem, ale sie nie da.

Zaraz po moim ostatnim poscie nasza "kucharka" zamiescila na stronie firmy,  ze wchodzi do menu na stale salatka grecka. Mniam. Moge jesc codziennie.

Tez jestem ciekawa co powie mi lekarz, mysle jednak, ze sie ze mna zgodzi. Pewnie potrzebne beda badania krwi, bo wlasnie tu jest problem...

Pozdrawiam cieplo. Cieszcie sie ciepla i sloneczna niedziela smile

66,373

hey hey w nowym tygodniu  DZIEWUSZKI smile 

https://gifyagusi.pl/img/2018/05/21/obrazek-gif/poniedzialek/mi%C5%82ego%20poniedzia%C5%82ku%20kawa%20ciasteczka%20kwiaty.jpg

Kubek może to zwykłe przeziębienie ... oby  smile

echhh sąsiadów człowiek nie wybiera ... 

Bulinka - New - Markadia   pozdrawiam   jak i całą resztę   do raportu plisssssssssss  smile

66,374

Dzień doberek smile
Basieńko witaj słoneczko Ty nasze,  już raportuję w punktach:
1-bardzo długa majówka, wczoraj wieczorem się skończyła (pełna chata starych i młodych)
2-rodzinka w rozłamach, kryzysach, rozwodach, sądach, chorobie, kłotniach, miłości, w kasie i bez kasy,
3-samobójstwo mojej koleżanki sad
4-w firmie roboty po sam czubek głowy
5- jedyny plus, to wizyty u Oxany (refleksologia+zmiana żywienia) przynoszą skutki
Tak więc kochane, podczytuję Was ale jakoś na pisanie nie było weny, chata pełna to i roboty z nimi miałam. Dziś ogarnąć muszę ten bajzel, no i zorientować się w sprawach z punktu drugiego.
Życzę miłego początku tygodnia smile

66,375 Ostatnio edytowany przez takasobiemamuśka (2021-05-10 11:57:22)

Macham na dzień dobry, smile
Będzie mnie mało w kafejce, uczę się dokumentacji firmowej, uczę wystawiać faktury, kompletować dokumenty do płatności, zlecenia, listy przewozowe itp.
Nie myślałam, że aż tyle tego będzie, wiecznie wiszę na telefonie. Może ten początek taki trudny, ale jestem ciut przerażona..
Buziaki zostawiam smile
Pięknie U nas dzisiaj.
Kamoa smile Tak jak u mnie, dowiedziałam się, że dwie bliskie mi koleżanki mają nowotwory, a córka tak źle się czuła psychicznie, że zaczęła leczenie i terapię. sad
Jedyna różnica to taka, że mam prawie pusty dom.

66,376

Dzień dobry w ten letni dzień smile

Kamoa > faktycznie dzieje się u Ciebie...

Mamuśka > u mnie podobnie w temacie nowotworów,w ub tygodniu był pogrzeb mojej znajomej (w moim wieku). Miłej nauki smile

Wszystkim udanego tygodnia!

66,377

Witajcie w nowym tygodniu smile

Jak Wam już wspominałam, chcemy w najbliższym czasie zalegalizować ze Zbyszkiem nasz związek i muszę zdecydować, jakie będę nosić po ślubie nazwisko.
I tu mam dylemat,czy mam przyjąć nazwisko Zbyszka pozbywając się mojego po pierwszym mężu,który już nie żyje,ale jeszcze moja Córka takie nosi,bo starsza wyszła już za mąż.
Czy zostawić sobie to nazwisko i zrobić dwuczłonowe,bo w sumie do tego obecnego,które noszę równo 30 lat,jestem bardzo przyzwyczajona.
To nazwisko nie kojarzy mi się z niczym dobrym,no ale z drugiej strony w dojrzałym wieku tak radykalnie zmieniać to nazwisko,może lepiej jednak zostawić to obecne,w końcu moja Córka tak szybko za mąż nie wyjdzie.
Co byście zrobili na moim miejscu ? Pomóżcie mi podjąć tą trudną,ale jakże ważną decyzję smile

Pozdrawiam Was serdecznie smile

https://img.gifyagusi.pl/2018/08/01/obrazek-gif/milego-popoludnia/popo%C5%82udnia%20cudownego%20cieplutko%20pozdrawiam.gif

66,378

Witam!
Markadia ja bym dopisała drugie ze wzgledu na córkę. Miałaby matkę o innym nazwisku.Trochę to dla Niej byłby problem. Chociaż ja lata temu podjęłam inną decyzję. Zmieniłam dziecku nazwisko. Jak szło do szkoły, to dałam Jej moje nazwisko, mojego męża.
Dzieje się u Was dziewczyny. U mnie na razie jeszcze maraton wcpracy. Wyszłam o 4:30, a wróciłam o 15.

66,379

Czesc..

Markadia, pierwsze, co przyszlo mi do glowy to zostac przy starym nazwisku. Moja ciotka wchodzila za mazpo 50-tce i tak zrobila.

Mamuska, poczatki sa zazwyczaj bardzo stresujace, nowe rzeczy przerazaja, ale potem juz bedzie lepiej.

Kamoa, czyli tak jak wszedzie jakies problemy, cos sie dzieje.. Samobojstwo to jest straszna rzecz i bardzo smutna.

Wydrukowalam artykul i popodkreslalam co mi sie wydaje mnie dotyczyc. Zaraz ide do lekarza. Trzymajcie kciuki.

Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie. smile

66,380

Markadia > ja wychodząc za mąż przyjęłam właśnie nazwisko dwuczłonowe. Byłam już zawodowo rozpoznawalna po panieńskim, ale chciałam jednak podkreślić wagę zmiany stanu cywilnego smile Teraz, po rozwodzie, wróciłam do panieńskiego i przy prowadzeniu własnej firmy to bardzo dużo formalności. I oczywiście wymiana dokumentów. Jak odebrałam ostatni, chyba dowód rejestracyjny, odetchnęłam smile I już wiem, że gdybym kiedykolwiek miała wyjść za mąż po raz drugi, zostanę przy swoim nazwisku smile

66,381

Witam po weekendzie.

Bacha> właśnie dlatego byłam u dietetyczki w zeszłym roku, ale ponoć mam dietę ok, jedynie jadłam za mało białka (prawie wcale). To przytycie to raczej kwestia przedmenopauzalana. Bo ja generalnie nie przytyłam, ale brzuch mi urósł wink  a organizm już pomalutku się rozlegulowuje.

Bulinko> ale ja nie mam z czego schudnąć wink Miałam zawsze niedowagę, więc teoretycznie dobrze, że przytyłam. Teraz mam wagę w normie tongue  Tylko nie wpadłam by sprawdzić wcześniej sukienkę hihi. Ja tez cenię sobie punktualność, wolę przyjść wcześniej niż się spóźnić. Choć czasem wychodzi inaczej.... ale się staram big_smile  Nie wyobrażam sobie natomiast wcale nie przyjść i nie uprzedzić. To jest już brak kultury hmm

Kubeczku> miejmy nadzieję, że to nie takie poważne. Daj znać. Ja tez kaszle od stycznia, ale osłuchowo podobno ok (2 razy sprawdzane), wszystkie badania ok. Lekarz stwierdził, że to pocovidowy kaszel i może się utrzymywać nawet do 8 m-cy. Kiedy nie mam kaszlu to czuję mega duszności... nawet podczas covida takich nie miałam hmm Zapisałam się na rehabilitacje pocovidową, ale niestety prywatnie, bo NFZ nie refunduje. Podobno niektórym pomaga już po 2 zabiegach.
Szkoda, że ja nie dostałam nic za to, że mnie sąsiad zalał. Nawet nie kupił obiecanego wiaderka farby hmm Sporo kasy jak na niewielkie szkody. To chyba zależy od kwoty ubezpieczenia, bo moja mama zawsze dostaje niskie kwoty-nawet gdy szkoda większa. Tylko, że ona ma niską kwotę polisy.

Kamoa> relacje zdane, ale tak skrótowo, ze przydałoby się trochę rozwinąć. Ale dobrze, że czasem się odzywasz smile

Mamuska> wspieram duchowo. Rozumiem co czujesz. Jak mi szefowa coś nowego przyniesie i każe się uczyć to bym najchętniej uciekła tongue

Markadia> ja bym zmieniła. Wiek nic do tego nie ma. Nazwisko dzieci tez nie, zwłaszcza tych prawie dorosłych. Ja nie lubiłam swojego nazwiska ze względu na ojca i chętnie przeszłam na mężowe, choć ono brzmi trochę zawodowo hehe. A po tacie nazwisko niby takie światowe wink I co z tego skoro mam złe skojarzenia. Z kolei dwuczłownowe to w ogóle nie brałam pod uwagę. To mi się kojarzy z ważnymi ludźmi, wpływowymi, którzy chcą podkreślić, że ojciec był  np. wybitnym lekarzem, a mężowe nazwisko rodem od tych znanych prawników wink lol Wiem, że to nie reguła, ale najczęściej tak właśnie robi elita.
I weź tu bądź mądra hehe skoro każdy Ci pisze coś innego.

Wszystkich niewymienionych pozdrawiam pięknie.
Każdemu z osobna miłego wieczoru.

Jeśli się smucisz, to żyjesz przeszłością.
Jeśli się boisz, to żyjesz przyszłością.
Jeśli jesteś spokojny, żyjesz teraźniejszością. Lao Tzu

66,382

Hej.

No to jeszcze raz po wizycie. Zmiana lekow, test na covid, morfologia i leki przeciwalergiczne, bo lekarz sadzi, ze to tez moze byc przyczyna.

Taja, fajnie ze wpadlas z takim dlugim postem. To moze byc wszystko wiec wszystko zbadam.

Lece sie myc, bo dopiero wrocilam.

Milej nocy i zdrowia Wszystkm!

66,383

hey 

https://i.pinimg.com/originals/71/4f/d0/714fd0e397376a7ee3e14a785100e890.png

łłłOOO Matulu ile pościków  ... super lol 

co do nazwiska - rozwodząc się ze względu na syna zostałam przy nazwisku eksa
i nazywam się tak większość swojego życia do tej pory
a znajomi i tak mają mnie zapisani w telefonach z nazwiska panieńskiego  smile

i dlatego na klepsydrach powinno się pisać : z domu XXXX   lol
bo zmieniać nazwiska można do woli smile 

Taja kiedy miałaś covidka ???   nic nie pamiętam  smile
wyszło Ci z badań ... czy faktycznie odchorowałaś go ???  smile

Kamoa to się u Ciebie działo ...  ojjj działo

Mamuśka - New - Markadia - Bulinka - Kubek   buźka   i pozdrówa smile

66,384

Witajcie smile

Ależ cudowna pogoda,u mnie jest 28 stopni w cieniu,uwielbiam takie ciepełko.
Wczoraj kupiłam i zasadziłam jeszcze inne kwiatki,coraz piękniej będzie na moim balkonie smile

Taja ja znam kilka osób z dwuczłonowym nazwiskiem i nie są to znane osobistości.
Ja też zadecydowałam,że zostawię sobie to swoje,które noszę od 30 lat,to będzie taki mój łącznik z młodszą Córką smile

Dziewczyny ślub odbędzie się 17 czerwca,trzymajcie za mnie kciuki smile

Pozdrawiam wszystkie Netki i zmykam coś zjeść, bo straszne zgłodniałam smile

66,385 Ostatnio edytowany przez Piegowata'76 (2021-05-11 14:56:11)

Czołem, Laseczki.
W sanatorium było super - całkowity reset duszy, a dla ciała co nieco. Marzyłam o lesie i przez trzy tygodnie nacieszyłam się nim, ile wlazło. Skompletowała nas się fajna grupka do chodzenia po okolicznych górkach. Beskid Niski nie jest wysoki, ale i on dostarcza pięknych krajobrazów. Przeżyłam ważną dla mnie znajomość, bynajmniej nie damsko-męską smile
A teraz - cóż... praca, dom, ogródek i starania, by w tym wszystkim znaleźć jeszcze czas dla siebie.
W sanatorium odkryłam, weryfikując po powrocie, że warto kłaść się wcześniej spać, bo jestem wtedy rano zupełnie innym człowiekiem smile Ja, znany nocny marek...
Ale odkrycie, co? wink
Teraz niczym strateg planuję sobie czas, by jak najbardziej uniknąć zmęczenia, które już mocno dawało mi o sobie znać przed wyjazdem.
Tylko... hm... chcialoby się znacznie więcej zdziałać niż się może i z czegoś trzeba rezygnować.
Choćby oglądanie fascynującego nocnego filmu albo widmo niewyspania i podłego samopoczucia nazajutrz w pracy.
Plan na dziś: zasiać kupione wczoraj nasiona, zadbać o obiad na jutro, bo jutrzejszym wczesnym wieczorem spotykam się online z pewną terapeutką.
To właśnie ten cud, o którym kiedyś wspominałam. Czy to jakaś potęga podświadomości, nie wiem, ale dokładnie w momencie, gdy tak bardzo mi na tym zależało, znalazłam aż dwie oferty pomocy po znacznie obniżonych kosztach. No i z jednej właśnie korzystam. Dopiero zaczynam, ale zapowiada się obiecująco.

U mnie też dzisiaj ciepełko.
Pozdrawiam więc ciepło.

Zwyczaj przvbierania nazwiska męża nie wzbudza mojej sympatii. To tylko nazwisko, ale miałam poczucie, jakby oczekiwano ode mnie stania się kimś innym tylko z racji wyjścia za mąż. Zdecydowałam się na dwuczłownowe, długie jak pieron.
Po rozwodzie chciałam wrócić do panieńskiego, ale z lenistwa zwlekałam, a potem doszłam do wniosku, że to nawet lepiej, skoro syn nosi nazwisko ojca, bo nie mącę w głowach znajomym i nauczycielom w szkole.
Ale prywatnie zawsze podpisuję się panieńskim, tym, z którym się urodziłam i z którym wyrosłam, które jest ładne i bliskie mojemu sercu.
Zmarła niedawno moja koleżanka z klasy. Nazwisko na klepsydrze było dwuczłonowe, ale nie zawierało panieńskiego, co w pierwszej chwili wprowadziło mnie w błąd. Nie skojarzyłam osoby nawet na Jej profilu na Facebooku. Takie nietypowe nazwisko nosił jej mąż,a ona je przejęła. Znałam tylko drugi człon, którym prywatnie się posługiwała, więc byłam przekonana, że to ktoś z z rodziny męża (imiona przecież się powtarzają). Dopiero na drugi dzień doczytałam na klepsydrze: "z domu..."

Budowałem na piasku/ I zawaliło się./ Budowałem na skale/ I zawaliło się./ Teraz budując, zacznę/ Od dymu z komina. (Leopold Staff)

Navigare necesse est, vivere non est necesse.

66,386

Witam!
Poczytałam Was, ale zmęczenie nie daje nic sklecić.
Pochwalę się tylko. Córka z mężem i wnusiem byli przed chwilą. Będę miała drugie wnusiątko!

66,387

Bulinko ależ się cieszę,będziesz po raz drugi babcią a Krzyś będzie miał rodzeństwo,fajnie

66,388

Wieczorkiem na szybkiego witam.

Przeczytałam wszystko, ale odniosę się krótko, bo późno jest.

Bacha> miałam na 100% (kaszel i zanik węchu) ale nie robiłam badań, bo uznałam, że nie są mi do niczego potrzebne. Pisałam o tym w styczniu. Miałam wtedy zdalną prace 2 tygodnie, aby nie wychodzić z domu. Od tej pory kaszel stale mnie trzyma, czasem mniejszy (prawie wcale) a czasem napadowy, ale cholernik nie popuszcza. Skoro nie odzyskałam w pełni tez węchu to domniemam, że to u mnie po prostu tak długo trwa.

Gratuluje Bulince drugiego wnusia.

Piegus> fajnie, że Cie ten wyjazd zresetował.

Wszsytkich bez wyjątku pozdrawiam słonecznie (super, ze w końcu jest ciepło big_smile )

66,389

hey

https://i.pinimg.com/474x/26/24/d6/2624d66c3cf7fdb651755b7eab44451c.jpg

Bulinka - gratki ...  może im się uda i do parki będzie dziewuszka smile  oby
jaka będzie różnica między dziećmi ...  ???

Pigi no i fajnie,że naładowałaś akumulatorki życiowe smile

Taja no faktycznie coś mi się przypomina ... pisałaś
ale smile  nie jojczyłaś ,że jesteś na kwarantannie  ...  itp.
można zrobić badania z krwi - i wyjdzie czy faktycznie przechodziłaś covidka ?? i kiedy ??
tyle ,że ta przyjemność kosztuje ok. 130 zeta ...

Markadia w czerwcu będziemy świętować razem z Tobą lol

pozdrawiam całą resztę ... smile

66,390

Witajcie smile

Ależ gorąco na dworze,no i fajnie tak lubię smile

BaChasiu między wnukami Bulinki będzie ok.3 lat różnicy,no i fajnie.
Moja Córka też planuje zajść w ciążę w przyszłym roku,tak,żeby między dziećmi było 3 lata różnicy,a czy im tak wyjdzie,zobaczymy smile
Ja to mam mitrza pod tym względem,bo pomiedzy moimi Córkami jest prawie 12 lat różnicy tongue

Bulinko jeszcze raz gratuluję,a który to tydzień i na kiedy Córka ma termin ?

Pozdrawiam Wszystkie Netki serdecznie  smile

https://slajdzik.pl/static/data/images/226/22685/2268549_cdce0ff8.jpg

66,391

Witam!
Jestem jeszcze w pracy, ale zrobiłam sobie przerwę i kukam.
Córka jest na hormonach od endokrynologa i miała wahania miesiączki. Wczoraj poszła do sklepu i chciała kupić porcje rosołową i w momencie jak ekspedientka ją pakowała, to córkę tak wzięło na wymioty, że wybiegła ze sklepu. Całą pierwszą ciążę właśnie tak reagowała na surowe mięso. Dlatego poszła po test do apteki i wyszły dwie kreseczki. Tak więc chyba początek ciąży. Zadzwoniła do swojego ginekologa i kazał przyjść w czerwcu, bo i tak teraz może nic nie widać. Tak licząc teraz, to termin by był na lutego, a wnusiu kończy 3 latka w kwietniu. Wspaniala różnica. Chociaż moi starsi, to co półtora roku, a rocznikowo co dwa. Między najmłodszym, a Majką zaś jest 9 latek.
Dobra, idę dalej pracować. Dziś rekord godzinowy.

66,392

Hej,

Bulinko, Tobie gratuluje! Zastanwawiam sie tylko, jak mogla zajsc w ciaze bedac na hormonach. Moze te nie maja takiego antykoncepcyjnego dzialania.

Tajka, nie mialam utraty wechu, ani typowych symptomow covida. Jednak teraz sprawdzilam powiklania pocovidowe i wychodzi na to, ze to jednak to.. Zreszta sama mowilam, ze to tak krazy, ze nie jest mozliwe tego nie zlapac. Ludzie nie przyznaja sie do covida jesli maja lagodna postac i o tym wiedza. No coz, to lupanie pod zebrami, w ubieglym tyg mdlosci, uporczywy kaszel i zmeczenie..

Test na przeciwciala kosztuje 120. Zrobie zatem tylko morfologie i jesli bedzie ok, to znaczy, ze to nie leki, a covidek.

Piegus, fajnie, ze wypoczelas. Lasu Ci zazdroszcze. Sama bym z jakimis fajnymi ludzmi pochodzila.

Markadia, u nas na balkonie tez juz sa pikne kwiatki. Ciesza oko. Ja jednak wole chlod, dlatego ciesze sie na pogorszenie pogody..

Pozdrawiam Was serdecznie. Milego wieczoru..

66,393

hellou DZIEWUSZKI  smile

https://i.pinimg.com/564x/dc/e6/f4/dce6f432a6d4a9e790122763ce44c34a.jpg

Kubek moja koleżanka - była w izolacji - bo jej men miał test pozytywny na covidka - przeszedł bezobjawowo
ona miała wynik negatywny i przeziębienie ?? przeszła bardzo ciężko   z wszystkimi objawami 
nie ma reguły

dziś jadę po II dawkę phizera   

no smile wczoraj do futrowało do pieca .. smile

Bulinka - Markadia buźka  --- jak i pozdro dla reszty MYCH  smile

66,394 Ostatnio edytowany przez Markadia (2021-05-13 22:24:03)

Witajcie smile

No i już po letniej pogodzie hmm
Wczoraj wieczorem nadciągnęły czarne chmury,trochę pogrzmiało,błysnęło kilka razy i rozpadał się deszcz.
Dzisiaj na razie nie pada,ale jest pochmurno i mokro,ochłodziło się.
No cóż czekam wiec na powrót lata i przede wszystkim słoneczka smile

Pozdrawiam smile

66,395

Witam!
Markadia jakie śliczności nam tu pokazujesz. Normalnie miss bobasów!

Bachasiu ja mam drugą dawkę w Dzień Dziecka.

66,396

Hejka.

Bacha> nie jojczyłam bo mi się podobało na izolacji wink Ja nie z tych co do roboty muszą bo się uduszą tongue Ja sobie umiem zorganizować czas w domu i lubię być sama w domu... poczytam-popisze-porelaksuje sie-wyśpię big_smile A na co mi papierek, że miałam covida? To dziś nic nie zmieni heh.

Markadia> moja mama większy mistrz, bo między mną a najmłodszym bratem jest 14 lat różnicy lol Ahhh. Słodkie te maluchy smile

Bulinko> a jak córka z tym zmęczeniem po covidze? Kiedyś wspominałaś, że ciężko jej wejść po schodach? Minęło już?

Wszystkim pozdrowionka i spadam bo mam stertę prania i obiad do przygotowania na jutro.

66,397

Tajaale pomiędzy Tobą a tym bratem jest jeszcze jakieś rodzeństwo?
Bo taka różnica między najstarszym a najmłodszym jest jeszcze zrozumiała,ale ja mam tylko dwie Córki jedna z lutego 1992 roku a druga z końca 2003 big_smile
Kiedy młodsza sie urodziła,starsza miała prawie,że 12 lat smile

A co do szczepień to ja sie zastanawiam,chyba już nie ma tych kolejek i się zapiszę,ale warunkiem jest,że będę zaszczepiona tą pfizer,bo do niej mam największe zaufanie smile

66,398

Szczepionkę można soboe wybrać. Poprostu nie godzisz się na inną.

Taja córka już dawno nie wspominała, więc chyba już ok.
Wnusiu jednak nam choruje. Nie wiem, czy wspominałam, że przez miesiąc był 3 razy w żłobku, bo bez przerwy katar. Okazało się, że ma powiększone wszystkie trzy migdały. Dostał sterydy. Jak się nie poprawi, to trzeci napewno do wycięcia. Laryngolog postraszył pogorszeniem słuchu. Na tą moją córkę, to ciągle jakieś nieszczęścia.

66,399

witam DZIEWUSZKI

https://lh3.googleusercontent.com/proxy/Cy3o-VQTdxW_-nRNBmLq5_30mIodztxt2xKhbCdmT3EOs_XUyoumf23YHyXRfMM770ou4OMt79aKk5XLbCd2wJMaqg

Markadia widziałam  widziałam Twoją Liliankę smile na koniku drewnianym smile
i odjazdowej spódnisi niczym u baletnicy ...   super smile

tak jak pisze Bulinka - wybierasz phizera ....
no kurcze - ja wczoraj zdębiałam o ile więcej było samochodów na parkingu
i przed wejściem - ale weszłam bez problemu punktualnie - bo pilnują godzin
ludziska sami robią kolejki ... przyjeżdżają wcześniej ... i stoją  wrrrr
więcej było ludzi na pierwszą dawkę

syn był popołudniu w małym ośrodku w Brennej smile
i tam nie pilnują ustalonych godzin - tylko,że było mało ludzi ...
na drugą szczepionkę ma przyjechać w godz.  od 15- do 18 stej  smile

Taja też koffffam swoje mieszkanko  smile  i ten spokój smile

Bulinka buźka smile   

pozdrowionka dla całej reszty lol

66,400

Witajcie w piąteczek smile

Wstałam dzisiaj wcześniej niż zwykle,bo pies nie dał mi spać i musiałam z nim wyjść,Córka ma zawsze o 8 lekcje zdalne i musi siedzieć przed laptopem,więc nie może z nim wychodzić z rana sad
Ale od poniedziałku wracają do szkoły...na tydzień,potem tydzień znowu zdalna,a potem znowu do szkoły...na 4 tygodnie,porąbane to jest.
Pochmurno u nas i chłodno,szkoda,myślałam,że może jutro albo w niedzielę przejdziemy się na działkę i jakiegoś grilla zrobimy,pierwszego w tym roku,ale nie wiem czy to wypali,bo pogoda nie teges hmm

Taja nie wszystkie objawy podobne do tych covidowych oznaczają covida.
Możesz zrobć sobie test na przeciwciała,wtedy będziesz wiedziała,czy go miałas,czy nie.
Myśmy zrobili sobie ze Zbyszkiem,miesiąc temu,bo Zbyszek w marcu, przez dwa dni żle się czuł,miał nawet incydent gorączkowy,jednorazowy 40 stopni,ale potem mu wszystko przeszło.
Ja nie miałam żadnych objawów a okazało się,że oboje mamy przeciwciała,więc covida jednak przeliśmy,ja bezobjawowo,Zbyszek skąpoobjawowo,nawet kaszlu nie miał.
Ten test da Ci pewność smile

Bulinko oj niedobrze z tymi migdałkami,mój siostrzeniec miał wycinany ten 3 migdał,bo miał go przerośnięty i często chorował na anginy.
Ale ma go usunięty i przestał chorować,tylko przybrał na wadze,bo podobno tak może się dziać po wycieciu migdałków,nie wiem czy to prawda,ale on przybrał dość sporo na wadze,być może z innego powodu i  to taki zbieg okoliczności,nie wiem hmm
A jak czuje się Twoja ciężarna Córka?

BaChasiu cieszę się,że zdążyłaś zobaczyć tą fotkę z Lilianką smile teraz Twoja kolej,pokaż nam Matyldzie big_smile

Pozdrawiam wszystkie Netki bez wyliczanki smile

https://i.pinimg.com/474x/92/cb/c3/92cbc39b92ed4cbb08fe451f2d609dff.jpg

66,401

Majka będzie miała zajęcia w szkole we wtorki i w czwartki. Niestety w przyszłym tygodniu egzaminy w podstawówce, więc tylko wtorek. Jak dla mnie, to mogłaby już siedzieć w domu do wyjazdu na turnus, czyli do dwunastego.
Co do Krzysia, to Jemu nie grozi przytycie po wycięciu migdał. On ma tyle werwy, że bez przerwy w ruchu. Tak wogóle, to do 3 roku zycie nie wytną Mu ich.
Córka już ma objawy ciążowe. Wymiotuje rano, je dopiero popołudniu. Biedna!

66,402

Witajcie piatkowo!

Ja juz po kapieli. Teraz mam troche spokoju. Nadal proste rzeczy kosztuja mnie sporo wysilku wiec jestem padnieta. Wejscie po schodach - co pietro odpoczywam siadajac na stopniach. Ide gdzies - siadam na lawce jak tylko jakas stoi.
Baska, wiem. ze u kazdego jest inny przebieg. Dlatego, jesli to przeszlam to dosc lagodnie tzn pod respirator nie trafilam. Sasiad niby w szpitalu zlapal, a jak sadze to g.. prawda, gdyz jego corki w pracy dluzszy czas nie widzialam wiec jak sadze albo miala kwarantanne, albo odchorowala.

Czuje sie spokojniejsza po wizycie u lekarza. W przyszlym tyg ide na badania. Byc moze mam problemy z migdalami, a leki ten problem podsycily. Kaszel mam okropny ponad pol roku, dlawie sie czasem i jestem wykonczona przez to. No coz, trza sprawdzic, bo jesli sie mam zaszczepic, to ta kwestia musi byc wyjasniona.

Sorki dziewczyny, ze tak o chorobie, ale przestraszylam sie, bo leki, ktore przyjmuje moga zaburzac produkcje krwi. Byc moze kilka kwestii sie nawarstwia. Zobaczymy.

Markadia, wnusia cudna. Widac, ze bystrzak!

Bulinka, dobrego samopoczucia dla corki.

I tak na koniec... Czy uwazacie, ze to normalne, ze prezes spoldzielni, kulturalna dyskusje, jednak z kwestia sporna konczy: Ja juz z pania\panem skonczylem?

Milego wieczoru wszystkim.
Pozdrawiam serdecznie. smile smile

66,403

doberek raniutko

https://pbs.twimg.com/media/EVS8DA9WoAMkmLJ.jpg

Markadia jak Matyldzia skończy roczek - to fotkę wstawię smile 

Bulinka czas na fotkę Krzysia smile

Kubek ludzie różnie przechodzą covida ...
ta moja koleżanka też ciężko  wraca do normalności  ...

cafejka jest po to ,że jak masz ochotę to piszesz o swoim problemie  ... 

pozdrawiam WSZYSTKIE   bez wyliczanki smile

66,404

Dobry dien..

Ano tak Bachas. W poczekalni u lekarza, dziewczyna mowila, ze po covidzie zostal jej bol ... piety.

Dzis zaplanowalam wyprawe. Tzn sklepy i kawke u ciotki. big_smile

Zycze Wszystkim milego weekendu!

66,405

Dzien dobry,
Bachasiu kawka apetycznie podana smile

Kubeczku, nie rozumiem Twojego pytania wyzej ..jesli chcesz rozwinąc...
Bulinka gratulacje dla Ciebie na wnusia kolejnego smile

Ja z Sonią, wczorajsza wyprawa nad rzekę - droga powrotna była długa- musiałysmy duuuzo odpoczywac- myslałam ze nie dojdzie do domku.

Znowu złapałm gumę- tym razem nie wiem gdzie- i to samo koło...wrrr. Moze cos z felgą albo przypadek ze to samo koło. Wysyłam niemeza do wulkanizacji.

Dzisiaj robię krem na wosku pszczelim- jest fajniusi.
Dobrego dnia

Jest mnóstwo ludzi na świecie...którzy powiedzą Ci, że nie dasz rady. Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć - No to patrz!

66,406

Witajcie smile

U nas dzisiaj słoneczko póki co,ale popołudniu ma padac i taka deszczowa aura ma sie utrzymać jeszcze cały przyszły tydzień,ehh hmm

BaChasiu a czemu dopiero na roczek pokażesz nam Matyldzię,ja Lilkę pokazuję częściej tongue

Kubeczku pewnie,że bystrzak,jest bardzo sprytna i rezolutna,to zodiakalny Baranek smile

Soniu Ty tylko do użyku własnego robisz te kremiki ?

Bulinko zdrówka życzę dla ciężarnej Córci i dla całej Twojej rodzinki smile

Pozdrawiam wszystkie Netki smile

https://i.pinimg.com/originals/9a/1f/8d/9a1f8d2cdc465b49882d21db549ff6b9.png

66,407

Markadia smile dla rodziny- czyli córa się załapuje, dla przyjaciółki i dla znajomych. Ale tylko córcia dostaje za free, reszta płaci smile Ceny surowców nierafinowanych, jakosciowych z dobrych zródeł są dośc spore. Dlatego smile

66,408

Soniu, tak mnie i nie tylko mnie potraktowal prezes. Nie potrafi rozmawiac, jesli nie zgadza sie z czyims zdaniem tak konczy dyskusje. Zastanawiam sie czy z nic cosjest nie tak..

Spacer bez maseczki jest o niebo lepszy. Mniej sie meczylam - wiadomo - jednak wciagac swieze powietrze to jest to..

Wygralam dzis w zdrapkach 79zl smile mialam 3 za 2 zl, wymienilam stare. Moze bedzie na badania na przeciwciala.

66,409

Witam!
Niestety Krzysia nie pokażę, bo córka sobie nie życzy. Musicie mi uwierzyć, że jest słodki.
Ja dziś sobie zrobiłam wypad jednodniowy jednoosobowy. Rano byłam z Majką u dietetyczki, a potem odwiozłam Ją do kuzynki Majki, a wlasciwie Jej córki równoletki Majki. Ja wybyłam sobie daleko od domu, bo stwierdziłam, że jak wrócę, to nie odpocznę. Wynik Majki u dietetyczki, to - 6kg.

66,410

hey niedzielnie  DZIEWUSZKI lol

https://lh3.googleusercontent.com/proxy/Agn7fFhmNIzafwmUJ19JudmUHvENv2wlt3ifi_cKSe_OJRO_pCAKuWLInmnfV0J_axZW1PJvugrHVcA30-6_7dDva_ZvPGyMTde6Q5BGa18

Markadia   a ja pamiętam,że wklejałyśmy fotki dokładnie 3 miesiące temu 
z telefonu nie umiem   a w kompie będę mieć zgrane w tym tygodniu   

Bulinka wklejamy fotkę samego dziecka bez osób towarzyszących - i tylko na parę godzin ... potem kasujemy

na słowo wierzymy,że Krzyś  fajowy rozrabiaka  smile

moja od ponad  miesiąca raczkuje .. wszędzie jej pełno
no i papla z niej rośnie

jak jechaliśmy ze mną na szczepienie
- udawanym kaszelkiem zaczepia tatę smile ,żeby tylko popatrzył na nią smile

synowa mówi do niej : powiedz  Ma - ma   
- Tata ... tata  smile  smile

jak synowa mówi przez telefon  - to ona też papla po swojemu

jak się usypiała to wpierw śpiewa   potem mruczy  pociesznie  ...     lol 

Kubek - Sonia  buziole   ... pozdrowionka dla WSZYSTKICH ... 

66,411 Ostatnio edytowany przez bulinka_1969 (2021-05-16 09:27:55)

Bachasiu mój wnuś też jak córka powie, żeby powiedział mama, to mowi tata. Zresztą jak tata jest w domu, to On już mamy nie zna.Zięć w domu jest dopiero wieczorami i w wekendy, to mały za Nim bardzo tęskni. Córka bawi się z wnusiem inaczej:książeczki, kolorowanki, klocki, układanki. Zięć z Nim biega, skacze, podrzuca Go. Także mały ma urozmaicenie, a corka trochę czasu dla siebie, domu i szycia, bo córka samouk krawcowa z zamiłowania.
Ja dziś odpoczywam w domku. Wieczorkiem jadę po Majcie.
Wczoraj zajechałam na jedno z pól kempingowych, gdzie byliśmy w zeszłym roku i było już otwarte. Czekam więc na ciepły weekend i odpalam przyczepę.

66,412

Bulinka, podoba mi sie Twoje podejscie, by sobie fundowac spokoj, ale tez entuzjazm do wybywania z domu. Moja mam bardzo lubila wybywac, ale najlepiej do innych, pogrzebac na ich dzialce, pomoc w domu i oczywiscie miec kontakt z innymi dziecmi. Ciesze sie, ze miala gdzie wybyc, bo to kobieta, ktora w domu nie usiedzi. Ja mam odwrotnie, choc jak mam co pozwiedzac w okolicy to to robie. Ale grzebanie w ziemi to nie moja dzialka.

Fajnie, ze rodzice dbaja o rozwoj Krzysia. Masz racje, balans jest potrzebny.

Pozdrawiam Was wszystkie, zycze milego wieczoru.

66,413

Hej, hej big_smile

Ja dostałam w piątek na NFZ skierowanie na operację tego nerwiaka. Sprawa nie podlega dyskusji, że trzeba się dziada pozbyć. Teraz szukam dobrego lekarza, który by mnie zoperował. Poszukam prywatnej kliniki, która również operuje na NFZ, bo to szybsze terminy-kilkumiesięczne. W szpitalu mogę się doczekać dopiero za 2 lata sad

Markadia> jest jeszcze jeden brat po środku wink Wiesz... ale ja nadal nie wiem po co mi ta wiedza, że miałam covida? Szkoda mi tej kasy na badanie bez potrzeby, zwłaszcza, ze ja w tym roku tyle wydałam na prywatną służbę zdrowia, że już przestałam liczyć na kwocie 500 zł hmm

Bacha> fajnie, że ktoś ma tak jak ja wink

Kubeczku> grunt to nie dać się ponieść emocjom, bo one odbierają rozsądne myślenie. W ten sposób martwisz się na zapas, a często bezpodstawnie wink W kwestii pytania: normalne czy nie to zależy wink Na pewno nie ma znaczenia jakie ktoś pełni funkcje, nie ma znaczenia czy prezes czy nie wink Jeśli ktoś ma despotyczny charakter to wiadomo, że nie znosi sprzeciwu i każdą niewygodną rozmowę tak zakończy. Najlepiej z dziadem nie gadać, bo nie ma to sensu. Chyba, że chcesz coś z nim uzgodnić dla siebie, a wtenczas masz twardy orzech do zgryzienia, bo on rządzi w spółdzielni i jeśli nie masz wtyków w radzie spółdzielni, to niewiele masz do gadania. Taka przykra prawda hmm

Soniu> ale masz pecha z tą "gumą". Jak to możliwe, że znowu na ciebie trafiło?

Wszystkich pozdrawiam pięknie i życzę udanego nowego tygodnia.

66,414

Przywiozłam moje wykończone dziecko. Nie wiem co One robiły, ale tak zmęczonej Majki, to ja jeszcze nie widziałam.
Kubeczku ja najlepiej odpoczywam jak jestem sama. Odpoczywam fizycznie i psychicznie, a potem mam werwę do działania.
Taja ciekawi mnie termin tej operacji teraz po tym covidzie.

66,415

Witam wieczorkiem smile

Do południa u mnie lało,popołudniu rozpogodziło sie,ale chłdno doyć było,więc cały dzień przesiedziałam w domu.

Taja nam te badanie na przeciwciała było potrzebne po to,żeby wiedzieć czy się szczepić teraz ,czy zaczekać.
No i wiemy,że powinniśmy zaczekać do końca czerwca i potem dopiero się szczepić,bo są zalecenia,żeby od zachorowania odczekać 3 miesiące smile

Bulinko no ciekawe,co też ta Twoja Córcia tam robiła u tej koleżanki,że taka zmęczona lol

BaChasiu nasza Lilka z kolei ,w wieku 8 mieięcy zaczęła mówić MAMA i do tej pory tylko mama i mama mówi smile
Jest bardzo za swoim tatą,bo córka z nią siedzi cały dzień,a on pracuje i Lilka bardzo się cieszy na jego widok,ale tata powiedzieć jakoś nie umie hmm
Mówi na niego BA-PO,nie wiedzieć czemu tongue
Ale oczywiście jej pierwszym wypowiedzianym słowem było BABA i cały czas do mnie tak mówi big_smile

Kubeczku ja z kolei nie lubię prac domowych,takich jak prasowanie,mycie podłóg,gotowanie też tak sobie,ale grzebać się w ziemi i robić przy kwiatkach...zawsze i wszędzie tongue

Pozdrawiam smile

https://blog.otylia.pl/wp-content/uploads/2021/03/milego-wieczoru-zycze.jpg

66,416

witam w nowym tygodniu DZIEWUSZKI smile

https://fantastycznie.pl/wp-content/uploads/2020/05/milego-poranka-gify.gif

Markadia tak mają te nasze słodkie pindeczki smile ,że za tatusiami przepadają ...
i na odwyrtkę też  smile

moja Matyldzia  była wczoraj - na moje pytanie : gdzie TY przyszłaś ??
odpowiada : gdzieee .. ?? smile  może tak jej się wyrwało ...  ale jest bombowa smile

Bulinka Majka będąc u koleżanki - pewnie całą noc nie spały   smile

Kubek - Taja pozdrawiam jak i całą resztę  smile

66,417

Witajcie w nowym tygodniu smile

Markadia > te zalecenia co do szczepienia zostały zmienione i teraz jest 30, a nie 90 dni po przechorowaniu.

Na razie pozdrawiam, wpadnę jeszcze później na dłużej smile

66,418

Ja dziś tylko pozdrawiam smile
Jakoś ostatnio mniej mnie ciągnie na forum i uważam to za zdrowe.
Miejcie się dobrze.

Budowałem na piasku/ I zawaliło się./ Budowałem na skale/ I zawaliło się./ Teraz budując, zacznę/ Od dymu z komina. (Leopold Staff)

Navigare necesse est, vivere non est necesse.

66,419

Hejka

Bulinko> w szpitalu w Gdańsku - największym- w trybie normalnym -nie pilnym- czeka się 2 lata wink Dowiadywałam się hehe. Lekarz jednak mi powiedział tak jak już tu któraś pisała na forum, aby poszukać dobrego lekarza, dowiedzieć się gdzie operuje na NFZ, iść do niego do gabinetu prywatnego i poprosić o zoperowanie na NFZ. To jest takie ominięcie szpitalnej kolejki. Po prostu nie mam się zgłaszać do szpitala, ale do lekarza bezpośrednio i wtenczas będę czekać może kilka m-cy. Pożyjemy zobaczymy jak to będzie w praktyce. Jednego chirurga w Sopocie poleciła mi znajoma (jej mąż zna go osobiście), ale będę mogła się z nim spotkać dopiero za około m-c, bo teraz mają remont i reorganizacje szpitala.

Markadia> hmmm a do mnie przemawia teoria jednego lekarza lub profesora, który się wypowiadał w tv, że powinni sie szczepić tylko ci, którzy mają niskie przeciwciała. I tak po zachorowaniu jeden ma wysokie przeciwciała aż pół roku, a inny tylko m-c. I szczepienie kogoś kto ma wysokie przeciwciała nie dość, że mija się z celem, to jeszcze może zabijać te naturalne przeciwciała i niszczy naturalną odporność na wirusa. Tylko, że służba zdrowia by zbankrutowała gdyby przed szczepieniem każdego najpierw badali, może nawet po kilka razy wink

Wszystkich bez wyjątku pozdrawiam i dobrej nocy.

66,420

Witam Was wieczorową porą smile

Taja ja się całkowicie z Tobą zgadzam,po co szczepić się,skoro w niedawnym czasie przeszło się covida i organizm wytworzył swoje własne,naturalne przeciwciała.
A to,że skrócili nagle ten czas między zachorowaniem i zaszczepieniem tylko do 30 dni,to nic innego jak chęć zszczepienia jak najwiękzej ilości osób w najbliższym czasie,bo szczepionki są,a chętnych brak,bo to młodsze pokolenie niezbyt chętnie się szczepi i mają nadwyżki szczepionek.
Ja tam wolę sobie odczekać i dopiero w lipcu zgłoszę się na szczepienie smile

BaChasiu u nas właśnie dzisiaj była Lilianka i podczas zabawy,oglądając książeczkę,popatrzyła na obrazek i mówi "Ooo duuu-paaa" lol tak jej się wyrwało tongue
Pocieszne te nasze maluchy big_smile

New_life jak pisałam wyżej, jednak wolę odczekać te 3 miesiące ze szczepieniem smile

Piegowata czy coś się stało,że tak niechętnie tutaj wchodzisz? sad

Pozdrawiam smile

https://lh3.googleusercontent.com/proxy/P1NT-REysLWROMkoOFhXe0s7CmUY-CeS_I7WHd8z_B9mZD9cwLTh_823n3wk8CNpkIlP3wPGX_st61hveDSL01G2Uw

Posty [ 66,361 do 66,420 z 66,653 ]

Strony Poprzednia 1 1,105 1,106 1,107 1,108 1,109 1,110 1,111 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Netkafejka 40+ ... czyli dla dziewczyn po czterdziestce

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021