Netkafejka 40+ ... czyli dla dziewczyn po czterdziestce - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Netkafejka 40+ ... czyli dla dziewczyn po czterdziestce

Strony Poprzednia 1 1,104 1,105 1,106 1,107 1,108 1,111 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 66,301 do 66,360 z 66,653 ]

66,301 Ostatnio edytowany przez tajemnicza75 (2021-04-25 17:11:15)

Odp: Netkafejka 40+ ... czyli dla dziewczyn po czterdziestce

Hejka

Soniu> no właśnie próbowałam zmienić i niby zaznaczyłam inną czcionkę, ale się nie zmieniła. Kolor wyglądu się zmienił, a więc teoretycznie robię wszystko ok, toteż się zastanawiam o co chodzi. W pracy też mam Chrome i jest inna czcionka. Muszę nad tym jeszcze popracować. Dziwi mnie np. że w mozilli czcionka na forum wygląda inaczej niż w Chrome. Myślałam, że to strona ustawia, a nie przeglądarka hmmm. Przykro z powodu psiaczka. Wiem, że ten kto ma zwierzaka, traktuje go jak członka rodziny i ciężko mu w takich chwilach.

Bacha> literki to mój rocznik, a że tajemnicza jestem ogólnie... to tak przypasowało wink tongue

Elu> fajnie, że wróciłaś na forum.

Mamuska> masz rację, najpierw musi być szacunek, to podstawa wszystkiego.

Za tydzień matury. Moja młoda ostro zasuwa. Nauczyciele podnoszą sami oceny, bez proszenia heh. Idą młodym na rękę... przynajmniej większość nauczycieli wink

A w Waszych ogródkach roślinki rosną normalnie czy mają opóźnienie z powodu fatalnej pogody?

Wszystkim bez wyjątku życzę miłego popołudnia.

Jeśli się smucisz, to żyjesz przeszłością.
Jeśli się boisz, to żyjesz przyszłością.
Jeśli jesteś spokojny, żyjesz teraźniejszością. Lao Tzu
Zobacz podobne tematy :

66,302

witajcie poniedziałkowo DZIEWUSZKI

(__)%

dzięki za Wasze odpowiedzi co do nicku smile

Ela .... o Ela straciłaś "przyjaciela "   smile można zaśpiewać  smile
to i tak dałaś MU czas do namysłu - bo już wcześniej to sygnalizowałaś ...
lepiej być samej niż patrzeć na "moczymordę "   

pozdrawiam WSZYŚCIUTKIE bez wyliczanki 

Nie zmieniaj się ! ... to najlepszy komplement - jaki można usłyszeć od drugiej osoby .... 

66,303 Ostatnio edytowany przez Markadia (2021-04-26 16:57:31)

Dzień dobry smile

https://i.pinimg.com/originals/16/27/71/162771b373fc94042ec3e0e3615c0db1.gif

"Podziwiać należy wielkie czyny a nie wielkie słowa"

66,304

Czesc Dziewczyny!

Mialam awarie laptopa naprawa zajela 3 tyg i dopiero w sobote go odebralam.

Mamuska - gratuluje. Nawet jesli to tylko formalnosc, to upraszcza Ci zycie. Przyszlej pannie mlodej rowniez gratuluje.
Elzbieta - moze bedzie Ci teraz lepiej. Rzeczy nie dzieja sie bez przyczyny.

New Life, mysle, ze i w Twom zyciu ten nowy pan pojawl sie we wlasciwym momencie.. Szkoda, ze nie moze byc idealnie, ale mam nadzieje, ze choc troche sie poprawi i wreszcie bedziesz szczesliwa.

Taja, Tobie zycze pomyslnej diagnozy.

Sonia, przykro mi z powodu psiaka.

Tyle udalo mi sie wylapac, wybaczcie jesli kogos/cos waznego ominelam.

Pozdrawaim serdecznie i zycze milej nocy. smile smile

66,305

Dzien dobry,
ja z kawusią

Kubeczku, a co u Ciebie przez ten czas?
Elu, to musi byc trudne. Rozstania są obciązeniem. A chłopaki sa z Tobą czy w Gdansku?
Taja...ale przy kazdej przeglądarce mozesz zmienic czcionke przeciez ...myle sie?

Moja sunia Sonia smile ma dobre dni...poszła nad rzekę z nami...mielismy w planie auto wziąść, zeby podjechac...ale dzielnie przeszla, nawet za patykiem podbiegła raz czy drugi. Cieszymy się z tego czasu. Vet powiedział, ze jednym z symptomów ze nerki przestaja działac jest u psow brak apetytu- a ona by nas zjadła...póki co smile

https://thumbs.dreamstime.com/b/kawowa-kawa-espresso-36310917.jpg

Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają.

Jest mnóstwo ludzi na świecie...którzy powiedzą Ci, że nie dasz rady. Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć - No to patrz!

66,306

witam raniutko
O kawcia jest srana smile dzięki Sonia
smile

za oknem słonko ..  pięknie ...
a trzeba się cieplej ubrać   wrr

pozdrawiam WSZYŚCIUTKIE  bez wyliczanki smile

Nie zmieniaj się ! ... to najlepszy komplement - jaki można usłyszeć od drugiej osoby .... 

66,307 Ostatnio edytowany przez Markadia (2021-04-27 13:57:26)

Witajcie smile

U mnie od wczoraj ładna pogoda,słoneczko i dość ciepło,chociaż bez rewelacji na termometrze smile
Wczoraj udało mi się co nieco zrobić na balkonie,dzisiaj mam nadzieję,że też coś porobię.

Pozdrawiam smile

https://pbs.twimg.com/media/Dxf7YF_W0AAoUyy.jpg

66,308

Witam!
Wróciłam z pracy. Jem śniadanko i idę się zaczipować hi... hi...
Kubeczku witaj spowrotem.

"Nigdy nie walcz o przyjaźń. O fałszywą nie warto, o prawdziwą nie trzeba."

66,309

Witaj Bulinko..
Soniu, nic waznego sie nie wydarzylo.. Przed swietami wszystko spadlo na moja glowe, biegalam, skakalam ze sprzataniem i szykowaniem, zakupami.. W drugi dzien Wielkanocy chcialam przysiasc i do Was skrobnac, bo w pierwszy dzien bylam wykonczona, ale niestety laptop przestal pobierac energie. Nie bardzo wiedzialam gdzie sie udac po naprawe, zaszlam wiec do sklepu komputerowego by zapytac o specjalste, a okazalo sie, ze chlopak sam naprawia wiec bylam zadowolona jak bak. Przy okazji wymienil obudowe, bo byla niezle pokiereszowana, a ja myslalam, ze nowa bedzie kosztowala krocie... Po dwoch tyg odebralam laptop, jednak okazalo sie, ze nie moge polaczyc sie z internetem i lapek wrocil do pana. Znowu trzebabylo cos wymienic i poczekac kolejny tydz. Jednak jestem z jego uslug bardzo zadowolona, a to dlatego, ze poprzedni "specjalista" komputera mi nie oddal - jak sadzil byj juz nie do naprawienia, a wraz z komputerem znikl pokrowiec, markowy i kosztowny... Pisalam do goscia, ale zbywal mnie jak dziewczynke wiec dalam spokoj. Dlatego ciesze sie, ze jest ktos nowy w miescie, pelna profeska smile

Sama dziwnie sie czuje, jakbym zastygla... To chyba przesilenie wiosenne. Damy rade.

Dookola ciekawe rzeczy sie dzieja: a to odezwal sie moj byly (powrotu nie bedzie), a to to i tamto..

Trza znowu przejrzec szafy i sprawdzic co na wiosne trzeba dokupic. Kuplam nowa torebke. Do galerii jest kawalek i bywaja zamkniete, a u nas w miescinie znalazlam jedna w moim stylu. Juz moge wyrzucic te podniszczona.

Pewnej soboty wrocilam z zakupow, usiadlam i w pewnej chwili pojawil sie bol gdzies z tylu pod zebrami. W ciagu godziny bolalo tak, ze nie moglam sie wyprostowac. Zwijalam sie z bolu, wieczorem stwerdzilam, ze nocki nie przespie w zadnej pozycji wiec siegnelam po tabletki przeciwbolowe. Na szczescie pomogly. Jeszcze dzis cos tam czuje, ale wtedy pomyslalam o Markadii, Tajemce i Bulince, ze dolaczam do klubu..

Trzymajcie sie. Pozdrawiam! smile

66,310

Hejka

Kubeczku> dziękuję, za tydzień już będę znała diagnozę. Ale wiesz... na ten klub chorych trza sobie zasłużyć big_smile Jednorazowy ból nie kwalifikuje do przynależności klubowej lol  a tak serio.... Ty się lepiej trzymaj zdrowo!

Soniu> zmieniłam niby tę czciconkę, ale nie widzę różnicy na forum wink jest taka jak była. W pracy gdy wchodzę przez Chorme to widzę inną czcionkę i ustawiam w domu na tę samą... ale nic się nie zmienia. Może po prostu coś źle robię. Jeszcze nad tym kiedyś posiedzę... jak mnie natchnie tongue

Bulinko> i jak się czujesz po wstrzyknięciu czipa wink ?

Wszystkich pozdrawiam pięknie słonecznie... och jak ja czekam na prawdziwą ciepłą wiosnę!

https://static.deccoria.pl/f/a/e/515b54ef8168ff0aa190dc8423cebca4_faeb5fddda45837df1959bf9852b2be0-1220x1024.jpg Zima chyba długo szuka tych kluczy lol

66,311

hey środowo DZIWUSZKI 

(__)#

u mnie też była nerwówka od niedzieli
syn źle się czuł  od paru dni ... nawet miał lekką gorączkę ...
od wieczora z synową byli zgłoszeni na test covidowy
byli dopiero wczoraj rano na wymazie - na szczęście okazał się negatywny ...
dobrze,by było   gdyby syna obsłuchał lekarz
mają dzwonić z rana do przychodni - ja idąc do pracy po drodze tam wstąpię i go zarejestruje
bo na bank się nie dodzwonią ...
Matyldzia ponad tydzień temu miała wirusową infekcje gardła i katar ... pewnie od niej chwycił ...

pozdrawiam WSZYSTKIE ...      smile

66,312 Ostatnio edytowany przez new_life (2021-04-28 08:18:58)

Dzień dobry smile

Kubeczku > dziękuję. Ja generalnie uważam, że zawsze wszystko dzieje się we właściwym czasie. A taki ból pod zebrami to może być nerwoból, mnie raz w sytuacji stresowej trzymał naprawdę długo

Taje > ja też dałam się zaczipować wczoraj smile chciałam przyspieszyć szczepienie z końcówki maja i dzwoniąc po okolicznych przychodniach wskoczyłam na akurat zwolnione miejsce. Na ten moment bardzo boli ręka i okolice smile Zobaczymy dzisiaj, najczęściej drugiego dnia pojawiają się objawy niepożądane, choć podobno po tej szczepionce gorzej jest przy drugiej dawce.

Bachasiu > dużo zdrowia dla najbliższych!

Pięknej środy Wam życzę

66,313 Ostatnio edytowany przez Markadia (2021-04-28 13:02:17)

Witajcie smile

Dzisiaj kolejny słoneczny dzień i dość ciepło,co bardzo mnie cieszy smile
Zaraz wybywam na drobne zakupy na jutrzejsze urodziny Zbyszka.
Robię mu przyjęcie-niespodziankę big_smile

BaChasia jak widać nie tylko covid atakuje ludzi,istnieją jeszcze inne choroby.
Zdrówka życzę synowi smile

Bulinko i New_life gratuluję zaczipownia.
Ja sobie trochę poczekam,aż skończy się cały ten bajzel z kolejkami,wtedy na spokonie pójdę i się zaszczepię smile

Pozdrawiam wszystkie Netki i zapraszam na kawkę smile

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/b3/6d/65/b36d6590bb83afd31a193743fbb1f655.gif

P.s.Dziewczyny,dzisiaj była konferencja premiera,otwierają w maju wszystko po kolei.
Cieszycie się,bo ja bardzo,szczególnie z tego,że jak dobrze pójdzie,to od 15 nie będziemy musieli nosić maseczek na dworze,yupiiii big_smile

66,314

Dziewczyny co z Wami,pustki tutaj,nikt nie pisze a kawa stygnie hmm
Pisać mi tutaj,jak Wam mija dzionek?

66,315 Ostatnio edytowany przez Kamoa (2021-04-28 16:50:31)

Cześć dziewczyny smile Marka mówisz i masz, jestem big_smile
Eluś przykre to, ale lepiej żyć spokojnie samej, niż w partnerstwie a w piekle, masz wspaniałych chłopaków i to jest ważne, tulę Cię mocno..
Dziewczyny cieszę się z Wami, jak i smucę się też z Wami, tulę i trzymam kciuki, gdyby szło gadać " takie otwarte okno" to bym z Wami gadała, często i gęsto, a z pisaniem różnie to bywa................
pozdrawiam i miłego dnia smile

66,316

Witam!
Też się cieszę z tych luzowań covidowych. Najwazniejsze, że wyjazd turnusowy nad może wypali.
Co do szczepienia, to dostałam dziś katar. Nie wiem, czy to związane ze szczepieniem. Cały czas eszcze się suplementuję. Ręka boli tylko w miejscu szczepienia, ale tak jak przy siniaku, gdy uciskam. Tak więc jest ok. na szczęście, bo moja pracownica poszła na urlop i zasuwam za dwóch.

66,317

hey raniutko ... witam w czwartek

(__)*

dzięki życzenia zdrówka - jak mantre trzeba powtarzać codziennie dla WSZYSTKICH  ... smile

co do syna = był wczoraj lekarz go obsłuchał i zlecił badanie krwi i moczu
poszedł nie po zwolnienie - tylko czy będzie mógł się szczepić
termin ma w tym dniu - co ja drugą dawkę

wczoraj było niby ciepełko
ale w cieniu wiało mocno - widziałam młodzież ubraną na letniaka ...

najwięcej się cieszę ze ściągnięcia maseczek na polu smile smile

WSZYSTKIE bez wyliczanki pozdrawiam  i życzę miłego spokojnego dnia lol

66,318 Ostatnio edytowany przez Sonia2012 (2021-04-29 07:49:42)

Hej Bachasia

no to kawusia
https://st3.depositphotos.com/6759912/12655/i/600/depositphotos_126554934-stock-photo-coffee-cup-with-copy-space.jpg
Bulinko- fajnie, ze urlop Ci wypali.
Newlife- oj nerwobol potrafi dac sie we znaki. Mnie ostatnio złapała tachykardia- jako reakcja stresowa.

Bachasiu- lepiej sie szczepic będac w pełni zdrowym. Kazda infekcja to osłabienie organizmu i cięzej poradzic sobie ze szczepionką...albo napisze inaczej- łatwiej w tym momencie zachorowac na covid.

Przyszły do nas wczoraj 2 dzieci angielskich z podwórka od sąsiadów. Pobawic się z Sonią. Milusio. Smialismy sie z moim niemęzem, ze Sonia ma więcej odwiedzin niz my- w tych czasach covidowych.
Dwa dni byłam skupiona na pomocy w zdobyciu pracy..wygląda, że robi sie cięzko z pracą na wyspie.  Poupadały miejsca pracy, duzo ludzi jest na bezpłatnym urlopie, więc nie wiedza czy wrócą do pracy czy nie. Zastanawiam sie w jakim kierunku to pójdzie. Brexit i covid odbiły swoje piętno na sytuacji gospodarczej Anglii - to fakt.

Czas wziąść się dzisiaj za swoje projekty - moja pracownia wciąz przezywa najazd Irlandzki smile))
Chociaz wczoraj rano stworzyłam ot tak, ad hoc perfumy na naturalnych olejkach roślinnych- i przy porannej kawie pokazałam MN- było zaciekawienie zapachem smile Z reguły jej nie ma. Nazwałam je 777 - moje szyprowe perfumy. W oparciu o bergamotke, mech dębowy, szałwie, pomarancze i zywice .
Pięknego dnia

Jest mnóstwo ludzi na świecie...którzy powiedzą Ci, że nie dasz rady. Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć - No to patrz!

66,319

Witajcie smile

Ja tak na szybko przywitam się i zmykam,bo szykuję dla Zbyszka przyjęcie-niespodziankę big_smile
Ma dzisiaj urodziny,ale jest w pracy i nie spodziewa się,że kiedy wróci,będą na niego czekali goście i tort.
Pierwszy raz mu zrobię taki prezent,zawsze tylko piekłam jakieś ciasto i siedzieliśmy sobie we trójkę,ot zwyczajny dzień.
Ciekawa jestem jak zareaguje ,mam nadzieję,że nie padnie na zawał tongue

Pozdrawiam smile

66,320 Ostatnio edytowany przez tajemnicza75 (2021-04-29 16:51:27)

Hejka.

Już się usprawiedliwiam z wczorajszej nieobecności wink  Jechałam do 3-miasta na rezonans, który w rezultacie i tak się nie odbył. Taka mnie historia spotkała, że się spóźniłam, niewiele ale jednak i wypadłam z kolejki. Nie chcieli mnie przyjąć. To było dla mnie dziwne, że firma nie chce zarobić (w końcu to miał być prywatny RM). Tłumaczyłam, że jestem spoza trójmiasta, ze coś mnie opóźniło, że skoro w moje miejsce weszła pani planowo za mną to ja poczekam i wejdę w jej miejsce. W sumie co za różnica-prawda? Ale nieeee. W ogóle to tam był harmider, jakaś nerwówka w powietrzu, niemiłe panie. Wyszłam, poryczałam się i wnerwiona wróciłam do domu. Zaczęłam czytać opinie i zszokowałam się, bo same negatywne. Najbardziej mnie uderzyło w oczy, że na opis się czeka 2-4 tyg (mimo, że zapewniają o 7 dniach) to jeszcze opis składa się z 2-3 zdań, i że są opisy błędne, że guza kobiecie nie wykryli, ze złamany bark wg opisu nie był złamany itp. Tak więc nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Potwierdziło się to co wyznaję od dawna, że nic się nie dzieje bez przyczyny wink Wprawdzie mam do tyłu 2 tyg, ale trudno... skoro i tak prawdopodobnie miałabym zmarnowane pieniądze....:P  Znalazłam już inne miejsce: dobre opinie, 2 tyg oczekiwania, solidne opisy... tylko dojazd gorszy, ale przeboleje big_smile

Co do czipowania wink jak myślicie czy to, że nadal kaszlę (od stycznia) i często ciężko oddycham jest przeciwskazaniem do szczepienia się? Niby badania mam ok, osłuchowo jestem zdrowa hmmm.

Szkoda, że nie można poczuć zapachu Soniowych perfum czy -jak to pisze Kamoa- otworzyć okna na pogadankę lol

Jakby mi ktoś zrobił taki prezent niespodziankę to bym się w sumie ucieszyła big_smile Zwłaszcza, ze urodzin jakoś specjalnie nie obchodzę, tez tak codziennie i skromnie.

Wszystkim bez wyjątku pozdrowionka i miłego popołudnia.

66,321 Ostatnio edytowany przez bulinka_1969 (2021-04-29 17:46:52)

Taja, ale Ci się trafiła przychodnia! Jacyś tacy jakby nietutejsi. Chyba rzeczywiście trzeba się cieszyć, że Cię nie przyjęli.
Markadia ja bym się ucieszyła. My mamy 3-ego dżemprezę - męża 50-siątka.Niestety nie jest to niespodzianka. Ma być grill, ale muszę się przygotować na inną ewentualność, bo ma być brzydka pogoda.
Soniu i jak my mamy wypróbować te Twoje perfumki cio? Masz jakiś pomysł?
Co do Twojej szczpionki Taja, to będzie Cię kwalifikował lekarz, więc Mu wszystko opowiesz.
Bachasiu rzeczywiście te maseczki najgorsze. Wreszcie odetchniemy.
Ja koczuje pod szkołą muzyczna. Jeszcze jutro mam maraton i wreszcie oddychne. Oczywiście jeszcze ta dżempreza na mojej głowie.

66,322 Ostatnio edytowany przez new_life (2021-04-29 21:52:04)

Bulinko > to kwalifikowanie przez lekarza to zależy gdzie smile mnie nikt nie kwalifikowal, weszłam, zostawiłam ankietę, dostałam szczepionke i wyszłam smile wśród moich znajomych podobnie

66,323

witam raniutko   piątusiowo DZIEWUSZKI

(__)$

Taja i tu można rzec : nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło smile
szkoda tylko Twojego czasu   

new .. jak byłam szczepiona - to chyba lekarz siedział smile  chyba  smile

Markadia no i jak ??? niespodzianka urodzinowa się udała ??? lol

Sonia no najlepiej być zdrowym do szczepienia ...
ale bez badań która z nas wie ??? czy na przykład nie przeszła covidka bezobjawowo ... w ciągu ostatnich 2-3 miesięcy ??

Bulinka ojjj tak odetchniemy smile

pozdrawiam WSZYSTKIE smile

66,324

Czesc,
fatalnie mi sie dzien zaczał

auto mi sie nie chciało otworzyc z kluczyka...własciwie w ogole mi sie nie chciało otworzyc. Wziełam auto niemęza- bez jego wiedzy, bo spał . Jadąc widze, ze niepokojąco mało mam paliwa.  Dojechałam jednak do przychodni, tam lekarz mnie nie przyjmie, bedzie dzwonił...wrrr.

Potrzebuje kieliszek martini zeby ta passe przełamac i nie czekac na jutro. Wy macie majówkę smile ja mam martini rózowe
Bulinko- zapach mozna sprobowac opisac...specjalnie pisze sprobowac, bo niestety wymyka się czesto opisom zapozyczonym z kolorów, miejsc, podrózy...
buziole

66,325

Witajcie w piąteczek smile

Niespodzianka dla Zbyszka udała mi się idealnie,wszystko poszło tak jak chciałam :ok:
Goście zjawili się na krótko,przed powrotem Zbyszka z pracy i kiedy On wszedł,stanął w przedpokoju i bardzo się zdziwił,że moja Córka pzyjechał z Lilianką a ja nie zadzwoniłam,żeby zrobił jakieś zakupy,ale kiedy wszedł dalej,zobaczył cały stół zastawiony,m.in.był tort z zapalonymi świeczkami wskazującymi liczbę jego urodzin,które musiał zdmuchnąć i jeszcze innych gości i był mocno zaskoczony,ale i ucieszony big_smile

Pozdrawiam smile

66,326

Fajnie tak sprawić komuś radość. My dwa lata temu starszej corce zrobiliśmy takie urodzinki. Nie miała wtedy ochoty wyprawiać urodzin. Miała radochę jak zobaczyła wszystkich i torta.
Nasze urodziny się w tym tygodniu nie odbędą, bo synowie jednak nie zjadą z trasy. Przekładamy na za tydzień. Za to ja oddychnę.

66,327

Ba-Cha napisał/a:

ale bez badań która z nas wie ??? czy na przykład nie przeszła covidka bezobjawowo ... w ciągu ostatnich 2-3 miesięcy ??

Bachasiu znajomy lekarz mówi, że przy obecnych przeciwciałach będzie ostrzejsza reakcja poszczepienna po pierwszej dawce. To może pokazać, że przeszło się bezobjawowo. Tylko, że dopiero po szczepieniu smile

66,328

Hejka.

Bulinko> zgadzam się z New... ani moja mama ani szefowa nie miały porządnego badania. Moja mama wypełniła ankietę, położyła na stos innych ankiet i poszła na szczepienie, a pan doktor podobno siedział tyłem do pacjentów i nie raczył nawet odpowiadać "dzień dobry". Szefowa z kolei mówiła, że na jej ankietę tylko zerknął i zapytał jak się czuje, czy jest zdrowa wink Czytałam na fb więcej takich opinii, że te badania kwalifikacyjne większości to pic na wodę.

Markadia> nie dziwie się takiej jego reakcji. Ja nie obchodzę urodzin między innymi z tego powodu, że za dużo przygotowań, ceregieli, a potem sprzątanie 2 dni wink tongue Urodziny powinny właśnie tak wyglądać, że solenizant przychodzi na gotowe, siedzi jak król, inni go obsługują i posprzątają po imprezie big_smile To mogliby nawet bez prezentów przychodzić  lol

Pozdrowionka dla każdej z osobna i mimo fatalnej pogody, fajnego weekendu.
To co dziołchy? Witamy majówkę?
https://d-art.ppstatic.pl/kadry/k/r/1/2f/c4/5ea16b45c9dbe_o_large.jpg
https://www.xdpedia.com/obrazki/ponoc_w_maju_ma_byc_tak_cieplo_ze_bedziemy_6930.jpg

66,329

witam DZIEWUSZKI ... majowo z deszczykiem

(__)#

Taja straszysz śniegiem  smile  wystarczy deszcz

new szczepienia i powikłania po .... to taka rosyjska ruletka smile

Markadia - Sonia - Bulinka pozdrawiam jak i całą resztę  smile

66,330

Witam! U mnie też deszczowo. W piecu napalone, bo zimno. Odpoczywamy.

66,331

Witajcie 1-majowo https://forum-katharsis.pl/images/smilies/flaga_pl.gif

U mnie dzisiaj brzydka pogoda,szkoda,bo powystawiałam moje kwiatki na balkon,a tu słoneczka brak sad
Maj też w pogodzie długoterminowej zapowiada się bardzo zmienny,ze sporą ilością deszczu,ale przynajmniej temperatury będą wyższe,niż te kwietniowe.

Pozdrawiam Was serdecznie smile

https://i.pinimg.com/474x/0d/23/52/0d2352bc0c059ccd5d6ad244515f50ba.jpg

66,332

Dzień dobry wszystkim.

Ach... jakie piękne majowe kwiaty, ale chyba będą dość późno skoro taka pogoda hmmm.
Akurat w tej chwili u nas ciepło i słonecznie, ale rano było tylko 2 stopnie i pochmurno. Za to wiatr jest nieprzyjemny.... jak to mówią w kabarecie: "najgorszy jest wiatr" wink 

Udanej majówki każdej z osobna, cokolwiek robicie big_smile

66,333

doberek niedzielnie DZIEWUSZKI lol

(__)&

to ja zdam relację pogodową : jeden słowem  do doopy  smile
ciemnica - deszcz

pozdrawiam ... WSZYSTKIE ... smile

66,334

Witam!
Bachasiu, ale majówkaaaaa! U nas nie pada. U nas leje.
Siedzę na rogówce i tak pewnie do wieczora.

66,335

Cześć dziewczyny smile
Może trochę na przekór pogodzie, bo u mnie też leje, ale jest mi błogo i dobrze.
Wreszcie mam urlop, odpocznę od chorych psychicznie ludzi. W domu też było nerwowo przez te zawirowania z samochodem, Paweł nie wytrzymywał stresu związanego ze zmianami, wreszcie pojechał w pierwszą trasę.
Odpoczywam psychicznie od wszystkiego.
Jak będzie sklep otwarty to kupię sobie jakieś Alko, poplanuję na spokojnie pracę przy domu bez marudzącego faceta obok. Miód i ambrozja.
Dobrego nawet i deszczowego Wszystkim. smile

66,336

Witajcie smile

Leje i leje,ale ja mam wiosne w domku smile

http://www.pomniejszacz.pl/files/182034377-2205690279567531-719_2.jpg

Zycze milo spedzonej niedzieli smile

https://lh3.googleusercontent.com/proxy/8bA60b5SOzCI7RIY5gLRixNAa5wYwXN1zPbUDv99SEZNET48Ufh0_Xtktn-iXZp1zMPZw7ktqdp5SH9prAwRuQ0lY7M

66,337

Hejka.

Faktycznie weekend majowy do kitu. Pamiętam taki, a może jeszcze gorszy gdy moja młoda była dzieckiem. Byliśmy na działce i padał śnieg wink Moze raz na ileś tam lat musi się trafić taki fatalny maj.
Tak więc siedzimy w domu... ja internetuje, mąż ogląda mecz, młoda relaksuje się przed maturą...

https://andrzejrysuje.pl/wp-content/uploads/2017/05/pocztowka-znad-Baltyku.png

Ciepełka każdemu życzę big_smile

66,338

Taja to Ty w tym roku mały stresik masz z córką. Powodzenia życzę. Mnie przy drugim dziecku przeszło. Powiedziałam, że jak sobie pościelisz tak się wyśpisz. Cała trojka maturę zdała. Jeszcze mi Majka została.
Markadia piękne cwietki. Ja się na sztuczne przerzuciłam. Chociaż tyle wiosny.
Mamuśka ja też bez marudzenia męża odpoczywam, a właściwie bez Jego nakręconej gadki. Dziś jest w pracy, więc....

Fajnie, że jutro jeszcze jeden dzień odpoczynku. Tak miło....

66,339

Dzien dobry odpoczywającym Kobietkom smile

Bulinka i Mamuska- bez mężczyzn chwilowo- pewnie, trzeba czasami odpocząć...

Dzisiaj Dzień Flagi oraz, co właśnie odkryłam Dzień Polaków zyjących za granicą ...niestety nie mamy flagi ...za rok trzeba cos pomyslec.

Zrobiłam dzis Marchewkowo- rumiankowe maslo do ciałka. Poleci do Belgii.
Buziaki..mój włącza film

66,340

hey niedzielnie   wróc smile witam  poniedziałkowo  ale  świątecznie lol

(__)$

zapowiadają ocieplenie ...  ( za parę dni  smile ) ano zobaczymy smile

Markadia cwietki domowe ładniutkie  smile

Mamuśka udanego urlopowania ...

Sonia - Bulinka - Taja pozdrawiam   jak i czytające smile

66,341

Dosiadam do Bachasiowej kawy ale z kubkiem herbaty.

Rodzinka śpi, toteż nie krzątam sie aby nie hałasować. Piszę z tel.
Ja będę mieć stres maturalny ale chyba bardziej denerwuje sie nią niż maturą. Bo jest dobrze przygotowana, tyle że mega zestresowana. Pije melise od kilku dni i widzę jaka zdenerwowana.

Zamawiam poprawe pogody na 8-9go bo jadę na Komunie do Radomia. Mam sukienusie w jakiej na bank zmarzne w takiej pogodzie.

Tymczasem życze wszystkim fajnego dnia.

66,342

Witam!
Taja, Bachasia ma rację, że przyszły weekend ma być ciepły. Mam nadzieję, że już tak zostanie.
Jak błogo dziś zostać w domu!

66,343 Ostatnio edytowany przez Kamoa (2021-05-03 10:35:43)

Cześć dziewczyny
Dołączam się do marudzenia na aurę pogodową, a fuj !
U mnie chata pełna, prawie cała familia zjechała się, każdy mebel legowiskowy zajęty smile każdego dnia zaliczamy jakieś rodzinne święto, biesiadujemy a dupa rośnie od jedzenia i siedzenia big_smile
Soniu kremik taki łagodząco-delikatnie kolorująco skórę, super ..
Świętujemy dalej życzę ciepła i fajnego dnia smile

66,344

Witajcie smile

Dzisiaj u mnie na razie nie pada,ale jest pochmurno i zimno,tylko 8 stopni na termometrze hmm
Ale jutro znowu mają pojawić się ulewy i padać ma przez kilka najbliższych dni,co mnie bardzo smuci,bo miałam już wystawione moje roślinki na balkonie,ale musiałam je przenieść z powrotem do domu,za zimno jest.
No nic nadal czekam na prawdziwą wiosnę hmm

Taja mnie taki stres maturalny czeka w przyszłym roku,obecnie Córka jest w 2 klasie liceum,czyli rok mlodsza od Twojej smile'
Ale szczęście w nieszczęściu jest takie,że i Twoja i moja przez tą pandemię i długotrwałe zdalne nauczanie,będą miały ułatwioną maturę,bez egzaminów ustnych smile
A jakie plany ma Twoja córcia po maturze ?

Soniu czy to Twoje masło,które ma w składzie marchew,działa też troszkę samoopalająco ?
Bo ja mam olejek marchwiowy i regularne go stosowanie,daje po jakimś czasie efekt naturalnej,delikatnej opalenizny smile

BaChasiu też mam nadzieję na to ocieplenie za parę dni,bo ileż można w takiej zimnicy żyć i bez słońca hmm

Bulinko i Kamoa pozdrawiam smile

Pozdrawiam również wszystkie Netki smile

https://lh3.googleusercontent.com/proxy/ngA7LwkzSlJC-lZUYrnIPvXihdbMx_A4JbNERcc149g_q2AYUksri4aMPgx5cwU55ZrBdSPfh8YnBuzLK1-UIaJupS0

66,345

Czesc Dziewczyny!

Majowka pogodowo nieudana. Ja natomiast ciesze sie, ze choc wczoraj wialo i padalo wiec bylo lezanko pod kocem bez wyrzutow sumienia. Jednak z domu musialam wyjsc do sklepu i choc jeden zastalam otwarty. W sumie, to odpowiada mi, ze personel sklepow ma tez wolne, a prywatny sklepik ma wybor: otwierac badz nie. Przy zamknietych wszystkich innych ten sobie zarobi.

Kamoa swietuj a nie mysl o d..ie, trza miec w zyciu troche radochy. U nas dzis na obiad pizza i salatka.

Pamietam jeszcze jaki to byl stres przed matura. Nabawilam sie "czegos tam" w ustach, po pisemnej przechodzilam kolo osrodka zdrowia, w ktorym przyjmowal dentysta i postanowilam zajsc i zapytac czy mnie pani z rozbiegu przyjmie. Zgodzila sie o dziwo. To byly afty, jak dentystka stwierdzila od stresu. Pani nalozyla masc i kazala przyjsc jeszcze kilka razy. Dzis wiem co to jest i wystarczy podejsc do apteki po masc, ale wtedy to byla bolesna tragedia. Cieszylam sie, ze jednak nie dalam ciala i usiadlamw fotelu. Choc odkazanie do przyjemnych nie nalezalo, to ta ulga po wyjsciu...

Markadia, to przyjecie niespodzianka, to byl super pomysl. Mi sie udalo zrobic tylko mniejsze niespodzianki i fajnie bylo patrzec na czyjas radosc.

New Life, dzieki za podpowedz co to moze byc. Jednak chyba intuicja mnie nie myli i mam oslabiony organizm od lekow. Poszperalam w internecie i trafilam na jeden tylko artykul - podsumowanie badan nad tymi lekami i sa tam wypisz wymaluj moje objawy..

Bulinko, widzialam nowy filmik Majki, to juz nie dziecko, a prawie prawdziwa nastolatka.

Sonia, nadal fascynuje mnie Twoje pachnace hobby. Nie wiem, czy potrafilabym sama stworzyc perfumy.

Poza tym nic ciekawego u mnie.

Pozdrawiam i zycze udanego konca Majowki. Bo wiecie, padajaco jest, miesko spalone (u mnie big_smile) to chociaz telewizor i internet dziala big_smile

66,346

Markadia> moja młoda twierdzi, że wolałaby wszystko normlanie, bo ten rocznik jest najbardziej pokrzywdzony. Zostali pozbawieni studniówki, nie zintegrowali się tak jak inni bo praktycznie 1,5 roku na "onlajnach", nauka zdalna to głównie samodzielna nauka, trochę jakby eksternistyczna. Owszem.... cieszy się z braku ustnych bo z tym miałaby problem, ale w ogólnym rozrachunku i tak wolała aby było normalnie hmm  Cóż... jest jak jest. Wybiera się na pedagogikę tańca, czyli kierunek jaki jest jej pasją. Oby się dostała, bo mówi, że nie wyobraża sobie robić coś innego. Tymczasem w ciągu 3 lat zostały zlikwidowane 2 inne studia w podobnym kierunku. Tak naprawdę to jedyny kierunek typowo taneczny w kraju (zaoczny). Dziennych nie może, bo będzie pracować jako instruktor.

Za w czasu uprzedzam:
Od maja będę mieć mniej czasu na pisanie. Zwiększyłam sobie etat. Wnioskowałam o to od początku roku, ale wtenczas szef powiedział, że wrócimy do tematu w maju. Wróciłam i dostałam od jutra big_smile  Teraz muszę zmienić tryb mojego czasu wolnego, bo 2 godz. dziennie wyrwane z życia wink Z jednej str.fajnie mieć więcej wolnego, a z drugiej kasa potrzebna będzie na studia młodej.... o emeryturze nie wspomnę tongue

Miłego odpoczynku i pięknej pogody wszystkim.

66,347 Ostatnio edytowany przez bulinka_1969 (2021-05-03 21:29:25)

Kubeczku cieszę się, że kukasz na Majki filmiki. Muszę Jej powiedzieć. Bedzie się cieszyć. Przyznam się, że ja oglądałam do momentu, gdy powiedziała, że nie ma chłopaka hi... hi... To mnie najbardziej interesowało, gdy przeczytałam tytuł. Co do Niej samej, to jest na starcie bycia nastolatką. Jeszcze z mamusią lubi jeździć na różne wypady, co mnie cieszy.
Dziewczyny co do tej zdalnej nauki, to myślę, że kto chciał się uczyć, to się uczył. Myślę, że najbardziej stracili Ci co wszystko olewają. Jak nauczyciel nie chciał by kamerka była włączona, to taki uczeń był na sprawdzeniu obecności i tyle. Największą wina więc nauczycieli. Rodzice jak pracują, to jak mają kontrolować, czy dzieci siedzą przy komputerze? Z tego co słyszałam od Majki, to mało który nauczyciel chciał mieć te kamerki. Anglistka równo wszystkich przepytywała przed kamerkami. Zwracała uwagę, czy ktoś ściąga. Można?... Można.
Napewno nie jest tak jak w szkole, ale kto chciał mieć efekty, to miał.
Ja dziś nie wytrzymałam siedzenia kolejny dzień i wszystkie swoje ciuchy przejrzałam. Powyciągałam te letnie, żeby dojrzeć co trzeba dokupić. Cieszę się, bo doszłam do wniosku, że potrzebuję tylko bluzę zapinaną i to grubszą. Majkę też zmobilizowałam i już wiem, że ma mało spodenek.Mąż niestety nie ruszył się, a ja nie mam zamiaru robić Mu porządków w szafach.
Teraz poczytam jeszcze chwilę i idę spać. Dobrej nocy życzę!

66,348

witam raniutko   wtorkowo
zapowiada się wreszcie ładny dzień i super  smile

(__)&

Taja to ile godzin dziennie będziesz pracować ???

pozdrawiam  WSZYSTKIE  bez wyliczanki  smile

66,349

Witam w słoneczny wtorek smile

BaChasiu no nareszcie jakiś fajny,wiosenny dzień,ale nie ma co się zbytnio cieszyć,bo od jutra znowu chłodniej i opady deszczu i tak ma być aż do soboty hmm

Taja Moja Córka też zajmuje się tańcem,ale nie wiąże z nim zawodowej przyszłości,traktuje go bardziej jako pasję i ma zamiar tym się zajmować tak długo jak to tylko będzie możliwe.
A na studia wybiera się na psychologię,głównie interesuje ją resocjalizacja smile

Bulinko moja Córcia w pażdzierniku skońcy 18 lat a nadal chce ze mną wyjeżdżać big_smile
Mamy ze sobą głęboką więź,nie miałam takiej ze starszą Córką,ale młodszą wychowywałam praktycznie bez ojca,może dlateg tak mocno jest ze mną związana,no i też charakter ma inny,niż jej starsza siostra smile
A co do ciuchów wiosenno-letnich to też ostatnio robiłam porządki i już nawet kupiłam parę nowych rzeczy do swojej szafy i nową torebkę smile

Pozdrawiam i zapraszam na kawkę smile

http://memy.tapeciarnia.pl/memy/milego-dnia-3.jpg

66,350

Czesc.

Poswietowy tydzien nie zaczal sie najlepiej. Przyszedl rachunek za zalanie - na bajanska sume - skoro wody u sasiadow bylo tylko troche w lampie i obwodka dookola na suficie.

Kiepsko sie czuje. Musze koniecznie sie przebadac.

Mam nadzieje, ze maturzystom dobrze poszlo.
Taja, skoro Twoja corka tak to kocha to pewnie sie dostanie. Moze jednak byc sporo chetnych dlatego obstawialabym tez kierunki rezerwowe.

Pogoda wietrzna i deszczowa. I jest zimno.

Pozdrawiam serdecznie! smile

66,351

Witam!
Po 7 godz. fizycznej pracy padłam. Zrobiłam jeszcze obiad i odpoczywam.
Markadia chciałabym, żeby Majka też pozostała w takim kontakcie ze mną jak dotychczas. Zresztą ze starszą też mam dobry kontakt. Też razem jeździmy na zakupy, a czasem też jakiś wspólny wypad. Tylko, że to już z wnusiem i zięciem.

66,352

Heloł

Bacha> teraz po 6 godz. dziennie.

Kubeczku> rezerwowe to miały być te 2 kierunki zlikwidowane wink tongue  Teraz powiedziała, że jak się nie dostanie to wykorzysta ten czas na 2 kursy półroczne i spróbuje za rok. Brała pod uwagę AWF, ale jej nie odpowiada żaden kierunek.

Pozdrowionka dla każdej z osobna.

66,353

hello DZIEWUSZKI w środku tygodnia

(__)&

z tą zmienną pogodą idzie dostać kota do głowy   smile

na moim piętrze - wprowadził się młody chłopak do kawalerki
nie wiem czy wynajmuje czy kupił to mieszkanko ... bo wprawiał drzwi wejściowe
robili to przed świętami
klatka była zakurzona - nie posprzątał wrr   dopiero sprzątaczka umyła po świętach
jest nas tylko 6-ściu lokatorów ..
schodzi po rower - piwnicę zostawia otwartą i oświeconą ...  pomimo napisu na drzwiach - by zamykać na klucz wrr
trzeba go ustawić smile    skąd on się urwał ??? 

pozdrawiam WSZYSTKIE bez wyliczanki smile

66,354

Witam!
Bachasiu rodzice nie nauczyli chłopaka. Ktoś musi hi... hi...
Taja mądra dziewczyna. Ma plany w razie czego, więc nie zginie w razie porażki. Jednak trzeba być dobrej myśli.

66,355

Hejka popołudniem.

Bacha> skąd się urwał? Heh spod skrzydeł rodziców, którzy mu usługiwali we wszystkim wink tongue

Bulinko> Jej trener twierdzi, że się dostanie (bo tam się zdaje egzaminy wstępne), a więc tej wersji się trzymamy big_smile

Szybkie pozdrowionka dla wszystkich bez wyjątku.

66,356

hey raniutko ... czwartkowo

(__)^

Taja no tak pewnie rodzice mu we wszystkim ułatwiali życie i robili wszystko za niego

wczoraj syn mu nagadał ... na razie grzecznie ... obiecał,że będzie zamykał smile

Bulinka ... bużka   jak i pozdrówa dla reszty MYCH ... hallo odzywajcie się ...   lol

66,357

Witajcie w czwarteczek smile

Taja jak tam Córcia po pierwszych egzaminach,jak Jej poszło?
Moja tylko się cieszy,że nie będzia miała na maturze "Lalki" bo była w tym roku tongue

BaChasiu faktycznie kłopotliwy sąsiad,musicie mu wytłumaczyć,ale  na spokojnie, jakie u Was są lokatorskie obowiązki i zwyczaje smile

Pozdrawiam wszystkie Netki smile

https://scouteu.s3.amazonaws.com/cards/images_vt/merged/zapraszam_na_kawe_23.jpg

66,358

Witam południową porą i pozdrawiam z zieloną herbatką w ręce.

66,359

Hej..

Baska, nowy sasiad szybko sie nauczy. Byc moze mieszkal w domu jednorodzinnym i nie wie do konca jak zachowywac sie gdzies, gdzie cos jest wspolne.
U nas znowu jest inny problem. Mianowicie na miejscu laki, gdzie byly wyprowadzane osiedlowe pieski, stanely piekne bloki, juz czesciowo zamieszkane. Za nami zostal duzy trawnik w ksztalcie kwadratu i tu teraz sa psy wyprowadzane, rowniez przez lokatorow z nowych blokow. Oczywiscie nikt nie sprzata po czworonogach.. Chcemy to zglosc do spoldzielni, bo tu caly czas ktos wedruje z psem na toalete. Obrzydlwosc. sad

No wlasnie, jak poszlo maturzystce?

Mialam jakies problemy zoladkowe, mdlosci przez 2 dni. Dzis jest lepiej, ale apetytu brak.

Slonce sie przebija, a wiatr ciagle wieje. Przyszly tydz ma byc goracy.

Pozdrawiam wszystkich!

66,360

Hejka.

Dziołchy... u mnie armgedon. Rozbyło mi się tu i ówdzie i ledwie mieszczę się w sukienkę na komunie. Znaczy dopnę się, ale widać że ciasna wink Nie mam innej eleganckiej, bo wszystkie stare oddałam do Mopsu (latami chętnych nie było na kupno). Teraz kombinuje jak zakryć by nie rzucały się w oczy opięty brzuch i cycki wink
Mam chustę z jakiegoś wesela ale owinąć się nią na komunie to trochę nie pasuje tongue Właśnie szukam w necie jak z chusty zrobić bolerko big_smile
Tylko, że ja chciałam w tej sukience być na 18-tce mojej młodej. W październiku-wtedy kiedy miała się odbyć-suknia mi pasowała. A teraz lipa-d**a, trza nowej szukać wink

Moja młoda nie oczekuje wysokich wyników, aby zdała. Najlepiej poszedł ponoć angielski, potem matma i na końcu polski. Tak przewiduje, a jak będzie to się zobaczy.
Małą podpowiedź dam. W przyszłym roku prawdopodobnie będą Dziady. Skąd wiem wink? Młodzież rozszyfrowała częściowo system CKE. Co 3 lata wychodzi Lalka i teraz owszem była. Co 3-4 lata wychodzą Dziady... czyli pada na przyszły rok. Wesele co kilka lat (chyba co 5), a potem to takie nie wiadomo co pojedyncze.

Pozdrowionka dla każdej z osobna.

Posty [ 66,301 do 66,360 z 66,653 ]

Strony Poprzednia 1 1,104 1,105 1,106 1,107 1,108 1,111 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Netkafejka 40+ ... czyli dla dziewczyn po czterdziestce

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021