Netkafejka 40+ ... czyli dla dziewczyn po czterdziestce - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Netkafejka 40+ ... czyli dla dziewczyn po czterdziestce

Strony Poprzednia 1 1,103 1,104 1,105 1,106 1,107 1,111 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 66,241 do 66,300 z 66,653 ]

66,241

Odp: Netkafejka 40+ ... czyli dla dziewczyn po czterdziestce

Witam weekendowo! Właśnie wróciłam z pracy. Czas zacząć odpoczynek.

"Nigdy nie walcz o przyjaźń. O fałszywą nie warto, o prawdziwą nie trzeba."
Zobacz podobne tematy :

66,242

Witajcie,
Dla poprawy nastroju wcięłam całe ptasie mleczko, a co tam ! pogoda do dapy, to przynajmniej kubki smakowe na wyżynach big_smile
Oby jeszcze słońce wyszło to już będę w niebie smile

66,243

Dzień doberek w weekendzik big_smile

Bacha> moja mama przed 70-tką, ale komp. zaczęła ogarniać już ponad 10 lat temu. Teraz sama opłaca rachunki przez internet lub robi zakupy na allegro. To daje jej swobodę, że nie musi chodzić po sklepach, pocztach itp... zwłaszcza, że stan zdrowia coraz słabszy hmm  Jednak przyznam, że nowości techniczne jej coraz gorzej pojąć wink

Kamoa> dobrze, że syn cały i zdrowy.

Bulinko> myślę, że przyzwyczailiście się do takiej formy spędzania czasu w sanatoriach, ale nawet w małżeństwach można się rozdzielić na takim wyjeździe. Tylko myślę sobie... znając mężczyzn heh, jak się chłopa przyzwyczaiło tak się ma wink Widzę to u siebie i czasem jestem zła sama na siebie, że do tego dopuściłam tongue

Piegus się nie odzywa z sanatorium, ciekawe jak jej się tam odpoczywa?

Macie rację co do pogody.... niby nie ma już zimy, a temperatury jak wczesną zimą, do tego popaduje śniegiem cały kwiecień http://emotikona.pl/emotikony/pic/07icon_smile4.gif
Oby maj był piękny w rewanżu wink

Ja wczoraj byłam u tego specjalisty od stóp. Ogólnie lekarz rzeczowo i szczegółowo wszystko wyklarował, na wszystkie pytania odpowiedział, wyjaśnił jakie procedury, wystawił zaświadczenie co podejrzewa i jakie jeszcze badania należy wykonać. Ale skierowań na NFZ nie daje sad  Tak więc nie będę kombinować i płacić kolejnemu specjaliście z nadzieją, że się uda wyprosić i po prostu zapisałam się na prywatny rezonans. Cóż... szarpnę się na te 700 zł, bo i tak w tym roku pewnie w góry nie pojadę toteż kasę przeznaczę na swoje zdrowie. Muszę jeszcze zrobić jakiś nietypowy rtg http://emotikona.pl/emotikony/pic/19icon_sad2.gif  Tak czy siak... ten ortopeda podejrzewa, że to jednak jest coś poważniejszego niż wskazano na początku... zasugerował by jak najszybciej zrobić te badania. A wizyta na NFZ u ortopedzia (jak to mówi mój mąż wink ) dopiero za m-c. W tym czasie prywatnie porobię wszystkie badania.

Wszystkim bez wyjątku życzę przyjemnego popołudnia i na rozpoczęcie weekendu kawencja lub herbata (bo trudno wyczuć co jest na obrazku wink )
https://gifyagusi.pl/img/2018/05/18/zyczenia/weekendowe/mi%C5%82ego%20weekendu%20tulipany%20kawa%20.jpg

Jeśli się smucisz, to żyjesz przeszłością.
Jeśli się boisz, to żyjesz przyszłością.
Jeśli jesteś spokojny, żyjesz teraźniejszością. Lao Tzu

66,244 Ostatnio edytowany przez Markadia (2021-04-16 21:02:58)

Witajcie wieczorkiem smile

Młodzi,którzy byli u nas od wczoraj, pojechali i zabrali ze sobą moją młodszą latorośl,tak że zostaliśmy sami ze Zbyszkiem,aż do poniedziałku big_smile
Lilianka mnie wymęczyła,szkrabuś jest nieamowity z niej,wszędzie jej pełno,zasuwa po całym mieszkaniu na tych małych nóżkach,wszystkiego jest ciekawa,ale jest przekochana,już za nią tęsknię smile

Taja dobrze,że zaczęłaś dbać o własne sprawy zdrowotne,wyjazd może poczekać,jak nie w tym,to w przyszłym roku,a nasze zdrowie jest najważniejsze.
Przecież z bolącą nogą i tak trudno byłoby Ci chodzić po górach hmm

Kamoa przypomniłaś mi,że ja mam schowaną całą paczkę ptasiego mleczka,waniliowego,mniam big_smile
Dzisiaj już za późno,nie chcę objadać się słodkim na noc,ale jutro na pewno je otworzę,na osłodę,wbrew tej okropnej pogodzie,jak piszesz big_smile

A pogoda jest okropna, bardzo już tęsknię za słoneczkiem,bo zimno,zimnem,ale dłuższy brak słońca nie wpływa korzystnie na nasze organizmy,wręcz przeciwnie, nastraja depresyjnie i odczuwamy różne dolegliwości sad

Miłego wieczoru życzę smile

"Podziwiać należy wielkie czyny a nie wielkie słowa"

66,245

Dziewczyny nie kuście mnie tym słodkim, bo polegnę. Dziś byłam w takim sklepie, gdzie są moje ulubione ciastka kokosowe. Już je miałam w rece, ale grzecznie odłożyłam. Jutro będziemy z Majką piec mufinki bananowe bez cukru z mąką razową.
Kaoma masz rację lecz się,bo przecież jakoś trzeba przeżyć tą resztę życia.

Pospałam popołudniu, bo w nocy dziś bolało mnie jak diabli. Ciekawe kiedy teraz zasnę. Jutro jednak wolne, więc biorę się za książkę.

66,246

hey sobotnio DZIEWUSZKI

(__)#

Kamoa  dobra jesteś w tym jedzeniu słodyczy na RAZ smile

Taja - Bulinka - Markadia  pozdrawiam   jak i całą resztę smile

Nie zmieniaj się ! ... to najlepszy komplement - jaki można usłyszeć od drugiej osoby .... 

66,247

Witam sobotnio!
Się wyspałam... Chwilę tylko książkę poczytałam i ładnie dziś spałam z małymi przerwami na przewrót na drugi bok. O piątej miałam pobudkę, bo chłopaki wrócili z trasy, ale poszli spać i ja też. Po ósmej się obudziłam i stwierdziłam, że czas na kawę. Za oknem szaro, buro i ponuro, więc siedzimy dziś z dupeńciami w domu.

66,248

Hej hej,,
Dalej nie ma słńca, a ptasiego już brak , trzeba by znów osłodzić sobie dzień big_smile zaraz będę w tv oglądać pogrzeb księcia, to zrobię sobie byczną kawę i mam jeszcze czekoladowe jajeczka , he hi hi.......... big_smile jak myślicie, długo będą kusić oczy moje big_smile
Dziewczyny miłej soboty życzę smile

66,249

Witam i stawiam naoczną poobiednią mega kawę.

https://1.bp.blogspot.com/-dsMoCqHcOm8/Wl9iGYw1sRI/AAAAAAAAAbo/UUYREW_d02wUIo3unc6wR-ClgfaDb3_CACLcBGAs/s1600/pf_1516200444.jpg

Markadia> ja ciężko chodzę po chodniku, to co my tu o górach gadamy wink  One nie uciekną, a moje zdrowie owszem.

Kamoa> Dobrze, że mnie nie rusza jak ktoś zjada słodkie lub mówi o tym wink

Bulinko> i jak się udały babeczki? Robiłam takie kiedyś młodej do szkoły, ale nie z ryżową mąką tylko migdałową, bo były bardziej syte. Teraz młoda woli batoniki bananowe big_smile

Bacha> pozdrowionka.

Wszystkim bez wyjątku życzę miłego popołudnia, a milczących nawołuję... proszę podpisać listę obecności tongue wink

66,250

Mąką ma być razowa, a nie ryżowa hi... hi..., a piec będę jutro rano, bo dużo roboty nie jest.
Właśnie przyjechaliśmy do córki na catana, tylko czekamy aż wnusia uśpi.

66,251

witam DZIEWUSZKI niedzielnie

(__)%

Taja urocze te Twoje kawcie smile

Kamoa starczyło Ci jajeczek czekoladowych na tą relacje ... bo chyba była długa ??? smile

Bulinka smacznego wypieku smile

pozdrawiam WSZYŚCIUTKIE ...   lol

Nie zmieniaj się ! ... to najlepszy komplement - jaki można usłyszeć od drugiej osoby .... 

66,252

Cześć smile
Basiu jeszcze parę ich zostało big_smile bo uspałam się  lol  a potem to się już konkreta chciało  smile
Tajemko mnie też nie powinno ruszać ale, właśnie to 'ale'   lol masakra
Dalej brzydactwo na dworze sad  u mnie przynajmniej mgły nie ma, u koleżanki z pod Szczecina, ma mgłę, kapuśniaka, i zimno, to dopiero można się załamać ! a na pogrzebie wczoraj słońce mieli, i to w pełnej krasie, aż niemożliwe wink dobra, koniec marudzenia, trza wyjść z pieleszy i spowrotem wejść lol lol

66,253

Witajcie  smile

https://i.pinimg.com/564x/aa/2a/c4/aa2ac4aeee5509c0d73f3f6b6bbc40e9.jpg

66,254

Markadia właśnie chlipię Twoją kawcie ... smile  senks smile

Kamoa to chyba miałaś dużo tych jajeczek,że wszystkich nie zjadłaś smile

66,255

Witam.

Kamoa> właśnie.... weźkaj nie kupuj wcale słodyczy. Nie ma ich w domu, nie ma pokuszenia. Lepiej kup sobie owoce. A w sklepach naucz się omijać regały ze słodyczami tongue Wiem... trudne, ale można wytrenować. Podobno trening czyni mistrza big_smile

Bulinko> hehe, faktycznie napisałaś razową wink Skąd mi się wzięła ryżowa tongue ?

Bacha, Markadia> pozdrowionka

Wszystkim bez wyjątku miłej niedzieli.

66,256

Tajemko  tak wiem, nie kupuję, ale przed świętami byłam za granicą i nawiozłam dobroci, porozdawałam zajączkowe koszyczki ale i tak trochę tego zostało, więc kawa + hmmm wink  to jest dogadzanie sobie big_smile a potem żałuję pi pi.. . Właśnie dziś też dostałam do wypełnienia mandat, muszę go wypełnić i wysłać,(auto szefa a na zdjęciu moja mordusia) grozi mi 120 E  mandatu i 1 pkt karny, poprostu życie ....

66,257

Taja i Kamoa a ja tam lubię słodycze tongue
Na szczęście nie mam problemów z wagą,jakoś wzystko co zjem przelatuje przeze mnie,bez większej obawy,że mi odłoży się tu i ówdzie.
Co prawda nie mam już figury jak modelka,bo kiedyś byłam bardzo szczuplutka,ale teraz nawet lepiej, że gdzie niegdzie się zaokrągliłam,bo wyglądam bardziej kobieco smile
Ważę 60 kg przy wzroście 164,a więc w sam raz i zaraz sobie zjem kawałek dobrego ciasta,które wczoraj kupił Zbyszek,żeby było do niedzielnej kawki/herbatki tongue

Pozdrawiam smile

https://lh3.googleusercontent.com/proxy/onuB5D7f64mjZ94ZvnTmu_pe463T3g2OurF-HvQLwh2cM_0x4tOGAlds82Vj_P_6li9a3Aj2YihXdFaA0BXkQphv5w

66,258

witam raniutko w nowym tygodniu  DZIEWUSZKI 

(__)&

Markadia rzeczywiście wagę masz super smile

Taja nie kupować słodyczy - nie piec nic - i oki ...
tylko jakoś tak smutno zwłaszcza w niedzielę hi hi

Kamoa kosztowna lol ta Twoja fotka ...

pozdrawiam WSZYŚCIUTKIE  ... i do przodu ... smile

66,259

Witajcie w nowym tygodniu smile

https://i.pinimg.com/originals/e6/8d/b4/e68db487f2a3eac613c81b892c4fbb83.jpg

66,260

O! Markadia jaka wielka kawcia   smile smile

66,261

Heloł

Markadia> lubić a móc.... to 2 rożne sprawy wink tongue

Bacha> kwestia przyzwyczajenia. Można upiec krakersy i chrupać albo ciasteczka/babeczki bez cukru lub zrobić desery bezcukrowe. Jest dziś tyle zamienników cukru, że nie ma problemu. To wszystko kwestia nastawienia, wytrenowania nawyków. 

Heh... pamiętam jak na początku mojej drogi odwykowej od cukru, zrezygnowałam tez z produktów o wysokim IG, czyli też z ziemniaków. Zamiast tego na talerzu były np. kalarepka, kalafior i brokuł. A mąż się zawsze dziwił, że jak to bez ziemniaków smakuje? A ziemniak to warzywo-tak? Czyli co za różnica jakie warzywo mam do kotleta wink To kwestia naszych nawyków/przyzwyczajenia, że musi być ziemniak. Podobno w niektórych krajach jedzą tylko kluski/kopytka/inne mączne. Ziemniaków w tej postaci nie znają. Tak więc wychodząc z tego założenia zmieniłam nawyk ziemniaczany big_smile  i tez się najadam.

Pięknie wiosennie dziś u mnie, a u Was Netki-kobietki?

66,262 Ostatnio edytowany przez Markadia (2021-04-19 15:51:42)

BaChasiu na poniedziałek potrzebna jest duuuża kawa tongue

Taja w takim razie ja lubię i mogę jeść słodycze,ale zdrowy rosądek nie pozwla mi jeść ich zbyt dużo naraz.
Wczoraj zjadłam dwa małe kawałki tego ciasta i to mi wystarczyło,dzisiaj natomiast jeszcze niczego słodkiego nie miałam w ustach,nie licząc jednego owocu kiwi smile
A pogoda,no cóż,u mnie nadal pochmurno,siąpi deszczyk i tylko 8 stopni hmm

Miłego popołudnia życzę smile

66,263

witam we wtorek malutką kawcią ... potem czekam na naoczną smile

(__)#

u mnie porządna mgła   a to oznacza słoneczko przez dzień ???
ano zobaczymy ...

wczoraj czytałam ,że dalsza wiosna i lato mają być w tym roku deszczowe wrrrr
te prognozy długoterminowe jakoś IM się nie sprawdzają ... to bądźmy dobrej myśli
i czekamy na poprawę pogody ...

pozdrawiam smile

66,264

Witam!
W radiu słyszałam, że jeszcze jutro ciepło i znów ochłodzenie. U nas dziś ciepełko. Właściwie to dopiero przed południem tak ładnie się zrobiło.
W niedzielę z Majką zrobiłyśmy sobie pierwszy wypad w teren. Byłyśmy w Licheniu nad jeziorkiem i na spacerze. Tam jest naprawdę ładnie.

66,265

witam w środku tygodnia DZIEWUSZKI

(__)%

Bulinka - pozdrawiam  lol  a reszta dlaczego się opitala z pisaniem ??? he ??? lol

66,266 Ostatnio edytowany przez Sonia2012 (2021-04-21 09:17:40)

Cześć Dziewczyny,
lodziki...środa dzień loda smile

https://lh3.googleusercontent.com/proxy/s6yC2VpDjWAAc0oWYButNwiGfOy53lVxq5AegeXEVhzh1VPF75IJ-XCLnDi7OKU2LwWH9L4O9ul9WHzc8NwfZmOdeznSyUzcl0zzSA6Ds8arSDL2ztfFkt2VDiBjR1JLLUKbs2lnHPdFdj_O-B4lINVNV2M_3ykR3dvg2ABvGwXC

Czytam Wasze zmagania sie z chorobami...i przypomniały mi sie moje. Problem z biodrem...pomogła rehabilitacja, bo powodem były przykurcze mięśni- mięsień gruszkowaty. Działałam trochę w ciemno. Instrukcje od rehabilitantów- i pomogłam sobie sama ćwiczeniami. Ale to na poziomie układu mięśniowego, jesli dochodzi do zmian w układzie kostnym to juz nie tak prosto.
U mnie wczoraj 17 stopni- jestem juz opalona.

dobrego dnia Kochane

Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają.

Jest mnóstwo ludzi na świecie...którzy powiedzą Ci, że nie dasz rady. Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć - No to patrz!

66,267

Hejka.

Skoro są lody to moze i kawa naoczna? Kto chętny?

https://img1.obrazkionline.pl/ob/milego-dnia/milego-dnia_011.jpg
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRp1o3yN-qCUETKkUoU6jBMMZt4toukk_Qm8A&usqp=CAU

66,268

Lody, kawa, a ja tu kapuśniak wcinam smile
Też stawy mi dokuczają, na szczęście jeszcze do wytrzymania, od czasu do czasu się wspieram przeciwbólowo tabletką, ale jeszcze nie jest źle, więc się nawet nie odzywam. smile
Wreszcie zaczęłam trochę kopać w ogródku warzywnym, może jutro coś posieję.
Mykam pichcić, najstarsza córa wegetarianka przyjeżdża, trzeba pokombinować smile
Dobrego smile

66,269

Dziewczyny,pamiętam,że któraś niedawno planowała,albo nawet brała ślub cywilny,miałabym parę pytań w tej kwestii,,ale nie pamiętam,która z Was to była hmm
Przyznać się,która to ??? big_smile

66,270 Ostatnio edytowany przez bulinka_1969 (2021-04-21 20:13:36)

Witam!
Markadia mnie to nie dotyczy. Tylko się przyznaj, czy omprezka się szykuje?
Mamuśka chciałabym ten Twój ogródek zobaczyć.
Kawusia ok może być, ale za lody podziękuję hi... hi...
Przed chwilą skończyłam rozliczenie podatkowe. Oczywiście mam niedopłatę o to sporą.
Dziewczyny mam termin na szczepienie na 27-ego kwietnia. Pfizerem będą mnie faszerować, a jak Wy dziewczyny.

66,271

Bulinko ja się nie zapisywałam jeszcze na szczepienia bo mojego rocznika jeszcze nie zapisywali
Mój Zbyszek zapisywał się dawno temu i nie ma do tej pory żadnej wiadomości o terminie hmm
A co do tego ślubu,:to owszem planujemy  w tym roku się pobrać,pisałam nie tak dawno o tym.
Ale będzie to czysta formalność  smile

66,272

witam czwartkowo DZIEWUSZKI lol

(__)$

Markadia kurde  smile całkiem niedawno któraś Mycha pisała o ślubie cywilnym
tylko która ????  lol  cofnij się z 8 - 10 stronek i znajdziesz smile

pozdrawiam WSZYŚCIUTKIE  bez wyliczanki smile

66,273 Ostatnio edytowany przez takasobiemamuśka (2021-04-22 09:29:16)

Hej czwartkowo smile
Ja pisałam o ślubie, wzięliśmy w zeszłym tygodniu.
Marka smile , by złożyć papiery oboje musieliśmy iść do Gminy, do urzędnika stanu cywilnego, złożyliśmy deklarację, trochę nas powypytywał do tego, podaliśmy namiary świadków itp
Potem miesiąc oczekiwania, oni weryfikują dane. Nie musieliśmy żadnych papierów przynosić ze sobą.
Beata smile ogródek mam taki wiejski, nic eleganckiego. Truskawki tak perzem zarośnięte, że bez motyki nie podejdź smile
Posiałam wczoraj pierwsze warzywka, podleję dzisiaj.
Poza tym jadę z córą do stomatologa i będę pomagać Pawłowi przy przystosowaniu auta do podróży. Trzeba jeszcze wygłuszyć, okleić, zamontować dodatkowe pojemniki.
Mykam słoneczka życząc.

66,274

Hej, hej
Dziewczyny tylko się witam, brak czasu, snu i sił  ale w sensie pozytywnym, w weekend chyba więcej skrobnę smile
Pozdrawiam wszystkie, słońca życzę do miłego ............

66,275

Witajcie smile

Mamuśka my musimy iść do Urzędu Stanu Cywilnego,nie gminy,wystarczą tylko nasze dowody tak?
Oboje mamy za sobą już jeden ślub,ale nasi współmałżonkowie już nie żyją,a ich akty zgonu są tam w USC,więc chyba wystarczą same dowody,reszta załatwiona będzie automatycznie.
A jakie oni zadają pytania ?

A tak w ogóle to dlaczego nie pochwaliłaś się w zeszłym tygodniu o tym,że wzięliście ten ślub ?

https://img1.picmix.com/output/pic/normal/4/1/8/1/4981814_a3888.gif

66,276

Mamuśka Wszystko Najlepszego na nowej drodze życia!

66,277

Dzięki za życzenia, ale droga życia stara, tyle tylko, że nazwisko inne i zmiana dokumentów, poinformowanie o tym fakcie wszędzie po instytucjach hmm
U nas urząd stanu cywilnego jest w gminie, więc stąd ta gmina, wystarczyły dowody, a pytania prozaiczne, do weryfikacji potrzebnych danych.

66,278

Mamuśka byliśmy w tym USC,daliśmy im dowody w celu weryfikacji,od Zbyszka muszą ściągnąć dokumentację z innego miasta,moje mają na miejscu i  umówiliśy się na 11 maja na podpisanie protokołu smile
Ślub będzie pod koniec czerwca smile

66,279

Witam.
Kurcze blade... jaka fatalna pogoda. Tylko 2 stopnie, wiatr, śnieg... co to za pora roku(?), bo się już pogubiłam hmm 

Mamusko> https://www.weekendowo.pl/files/thumbs/cards/gratulacje-z-okazji-slubu-kartka1_1.jpg

Kamoa> przypomnij się przed ślubem żebyśmy nie zapomniały wink Do czerwca trochę czasu...

Wszystkie bez wyjątku pozdrawiam ciepło.

66,280

witam raniutko ... dzisiaj piątek ... ależ te tygodnie lecą ...

(__)*

Mamuśka tak sobie o Tobie pomyślałam,że to TY świeżo upieczona mężatka smile
potwierdzasz lol   i super ... moje szczere gratki na nowej drodze życia lol lol

Markadia szykujesz kreacje na koniec czerwca ???? 

Kamoa - Bulinka - Taja  pozdrawiam jak i całą resztę DZIEWUSZEK  smile

66,281

Witajcie smile

BaChasiu sukienkę już mam,kupiłam ją jakieś dwa miesiące temu,krótko przed zamknięciem galerii smile
Taką :
https://lb0.dstatic.pl/images/63319806/I520x520-sukienka-z-okraglym-dekoltem-z-dlugim-rekawem-rozkloszowana.jpg

Tylko nie białą,ale kremową ze złotą nitką smile

Lecę teraz do dentysty,potem jeszcze wpadnę smile

66,282

Witam!

Markadia piękna sukienka!

Co do pogody, to skrobałam dziś szyby w samochodzie.

66,283

Dzień dobry Dziewczyny, jak miło Was czytać smile

Mamuśka > gratulacje! I dużo szczęścia smile

Markadia > Piękna sukienka. I również gratuluję!

U mnie wszystko dobrze, pracuję w miarę spokojnie, bez przerw. Myślę już o wakacjach, tak bardzo marzy mi się wyjazd. Jak nic nie wyskoczy do końca czerwca będę zaszczepiona i zacznę planować smile Moja relacja cóż, okazuje się dosyć trudna - przez niepodomykane tematy z przeszłości mojego partnera. Ja pracowałam nad zamknięciem przeszłości, on pozamiatał tematy pod dywan i teraz to powoli wychodzi. Ale tylko on może się z tym uporać, ciężko teraz powiedzieć, czy będzie nam po drodze, obserwuję i dbam o siebie smile

U mnie zimno, ciemno i wietrznie. Dobrego popołudnia Wam życzę smile

66,284

Hej,
Gratulacje dla Pań Młodych smile New life- pięknie zabrzmiało- dbam o siebie.

U mni teraz 14 stopni- bardzo ciepło, a jest 22.00. Jutro ma byc 19 w ciagu dnia smile No miodzio.
Rozwaliłam dzisiaj opone w aucie- najechałam na wysepkę...i oby tylko opona to była.

W ogóle jakis dzien do bani...
Mam sunię goldenka, ma 12 lat prawie- jest po ciezkiej operacji, wygląda ze sie wylize, jutro zdjęcie szwów z brzuszka...ale doszły problemy z łapami tylnymi- ach, zycie.

Jest mnóstwo ludzi na świecie...którzy powiedzą Ci, że nie dasz rady. Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć - No to patrz!

66,285

Dziękuję Wszystkim serdecznie za życzenia. smile
Soniu smile zdrówka dla suni.

66,286

witam sobotnio DZIEWUSZKI smile

(__)%

Markadia cudna ta sukienka ..  lol

pozdrawiam WSZYSTKIE ...  smile

66,287

Witam sobotnio!
Dziewczyny gdzie ta wiosna!? Soniu powiedz Jej, że my też czekamy.

66,288

Witajcie smile

Dziękuję Wam,że moja sukienka Wam się podoba,mnie też się spodobała,kiedy ją zobaczyłm i od razu pomyślałam,że będzie pasować do mojego ślubu.
Co prawda nie jest biała,tylko bardziej kremowa i ma połyskującą złotą nitkę,ale po za tym jest identyczna jak ta ze zdjęcia.
Myślę,że na taką okazję jak ślub cywilny jest ok smile

U Nas dzisiaj nieco lepiej z pogodą,rano było słoneczko,teraz jest więcej chmur,ale nareszcie trochę cieplej,bo 12 stopni,a to już coś.
Ja jednak z zimą pożegnam się dopiero wtedy,kiedy schowam moją zimową kurtkę głęboko do szafy,bo póki co muszę jeszcze ją zakładać hmm

Pozdrawiam Was serdecznie smile

https://i.pinimg.com/originals/72/93/a7/7293a7e6cbd0940dfd5e7a60c3c0df40.jpg

P.S Dziewczyny przypomnijcie mi,jak wstawić tutaj filmik z youtube,bo chciałam wstawić,ale mi się to nie udało hmm

66,289

Hejka.
Zmieniłam przeglądarkę, bo Mozilla mnie już wnerwiała. Teraz piszę w Chrome i "chodzi" niby lepiej, ale np. nie mogę wstawiać na forum emotek z innej strony... Muszę wyczaić dlaczego? W dodatku -nie wiem czemu- irytuje mnie ta czcionka wink  Jakaś dziwna jest hehe. Musze się przyzwyczaić.

A czy wypełniałyście już przez Internet ankietę spisu ludności?

Taka ciekawostka na weekend: wiecie, że od 1 maja znikają znaczki pocztowe? Będziemy wysyłać listy bez znaczków i nie będzie można już ich naklejać. Nie ma nawet takiego okresu przejściowego, w czasie którego można by powyklejać jakieś zapasy znaczków. Tak mi mówiła babeczka na poczcie.  Dziwne, że o tym nie mówią w tv i nie piszą w necie hmmm.

Markadia> jaka śliczna ta sukienka, wow. Piszesz tak: [youtube]tutaj adres filmiku i zamykasz[/youtube]

New> pięknie zabrzmiało "dbam o siebie". Wspieram duchowo.

Soniu> przykro z powodu pieska i auta.

Bulinko> podtrzymuję pytanie: gdzie ta wiosna??? Za tydzień już maj, a nawet kiepsko z pąkami na drzewach hmm  Chyba bzy późno zakwitną w tym roku. No chyba, że niedługo przyjdzie iście letnia pogoda big_smile

Wszystkim bez wyjątku życzę słonecznego i przyjemnego weekendu.

66,290

Taja ja od zawsze chyba używam przeglądarki chrome i jestem zadowolona smile
A co do spisu jeszcze się nie spisałam,a o tych znaczkach pocztowych,nie słyszałam.
Dzięki za podpowiedź,faktycznie z youtube,tak było,jak piszesz big_smile

Próba :

Udało się smile refren tej piosenki chodzi za mną od kilku dni, w ostatnim czasie często się na nią jakoś natknęłam,a że mi się refren bardzo podoba,dzielę się nią z Wami big_smile

66,291

Kukam do Was,
no i po zdjęciu szwow z brzuszka Soni ( mówiłam Wam ze mój nick na netkach jest od imienia mojej Suni ? smile...i wyniki co do nerek nie rokują...vet dał szacunkowo 10 miesiecy zycia.  Będziemy cieszyć się tym czasem co został...
Snuje sie refleksja co do przemijania.
Mój niemąż nauczył ja dzisiaj przechodzić przez próg dom-ogród, do tej pory przeskakiwała.  Słabośc łap była czasowa, chociaz pewnie jeszcze wróci.

Opony do wymiany, Liverpool zjezdzony wzdłóz i w szerz zeby części zdobyć.

Markadia- miałam wczesniej napisac- sukienka ślubna niezwykle szykowna- sliczna.
Mamuska- jak autko firmowe, wyszykowaliscie pod siebie?
Taja, a nie mozesz zmienic czcionki?

U mnie wiosna w rozkwicie, dzisiaj 20 stopni.

66,292 Ostatnio edytowany przez bulinka_1969 (2021-04-24 20:53:18)

Biedny psiunio Soniu!
Ty masz nick po piesku, a ja mam wszędzie hasła po piesku, który już lata nie jest z nami.
Co do pogody, to długoterminową nic nie mówi o ciepełku. W prognozie też to potwierdzili. Wrrr...
Ja dziś sama. Normalnie niebo.

66,293

witam niedzielnie DZIEWUSZKI
na kawuś zapraszam
smile

(__)^

no lol ciekawe z tymi nickami ????
to chyba ja jedna - mam prawdziwe imię - nick tworzą też moje inicjały smile

dobry temat smile  napiszcie skąd u Was takie nicki ???

Sonia byłam pewna,że tak masz na imię  smile smile

pozdrawiam WSZYŚCIUTKIE bez wyliczanki

66,294

Witam..
Miłej niedzieli.
Smacznej porannej kawki.
Teraz długo nie było mnie tu.
Obecnie jestem u siebie. Chodzę do pielenia.
Ale żyje i jakoś się trzymam

66,295 Ostatnio edytowany przez bulinka_1969 (2021-04-25 09:02:08)

Witam niedzielnie!
Wczoraj miałam pełny relaks.Trochę pooglądałam filmów,pograłam w chinczyka w internecie i poszłam spać. Dziś robię obiad dla moich kierowców i Ich dziewczyn, a potem zobaczę. Majki nie ma do wieczora.
Co do mojego nicku, to zdrobnienie mojego panieńskiego nazwiska.

66,296

Witajcie smile

Pochmurno u nas w dalszym ciągu i tylko 8 stopni,więc nadal byle jaka ta wiosna hmm
Jeśli chodzi o mój nick,to pochodzi częściowo od mojego imienia,a końcówka od krainy arkadii.
Arkadia – fikcyjna kraina, uważana przez poetów za krainę wiecznego szczęścia – ziemski raj, symbol wyidealizowanej krainy spokoju, ładu, sielankowej, wiecznej szczęśliwości i beztroski.
Taka kraina mi się marzy tongue

Soniu też myślałam,że to Twoje imię,a suni bardzo współczuję.
Tak to już jest,że one też chorują i musimy starać się jakoś im pomóc hmm

Bulinko wyobraź sobie,że moja Córka oznajmiła mi,że ma "Chińczyka" grę planszową,o czym nawet nie wiedziałam he he tongue
Może dzisiaj po obiadku sobie zagramy we trójkę smile

BaChasiu wiem,że Basia to Twoje prawdziwe imię,ale nie wiedziałam,że z nazwiska też masz ten nick smile

Elu zaniepokoił mnie Twój post,czy wszystko w porządku ?

Pozdrawiam wszystkie Netki smile

https://i.pinimg.com/564x/6e/29/e6/6e29e60242724c61df4c8db387153815.jpg

66,297

Pogoda tej wiosny kiepska
No cóż trudny czas wróciłam rozstałam się i zaczynam bieg od początku. Trochę mam żal do samej siebie że tak długo czekałam i wmawiałam sobie ze jest ok.
NIK to po mojej babci.

66,298

Elu smile dobrze Cię czytać, przykro mi, że tak U Ciebie się stało, ale jak nie ma szacunku to nic nie ma. A jak chłopaki sobie radzą?
Soniu smile ponad tydzień auto już przygotowujemy. Paweł przerobił trochę w elektryce, ja wczoraj jeszcze wyklejałam elementy z wykładziny, zakupiliśmy i podwiesiliśmy dodatkową skrzynię na narzędzia, pasy transportowe itp.
To już wszystko, od wtorku pewnie Paweł ruszy. Wstępnie umówiliśmy się ze spedytorem na trasy dwutygodniowe.
Co do nicku, pierwszy raz napisałam na tym forum jak szukałam informacji i jakiegoś wsparcia przy rozwodzie i jedyne co mi przyszło do głowy to to, że jestem mamuśką. Już tak zostało. smile
Mykam popracować.

66,299

Dziękuję za wysyłanie dobrych myśli smile Przeszłam bardzo długą drogę, żeby poukładać sobie życie na nowo, a przede wszystkim poszukać spokoju. Nadal nie jest idealnie, wracają objawy psychosomatyczne, problemy ze snem i wszystko się nasila jak tylko jest gorzej w emocjach. Dlatego wybieram świadomie - siebie smile

Mój nick pojawił się, gdy podczas drugiego kryzysu (nie wiedziałam jeszcze, że wynikającego z drugiej zdrady) podjęłam decyzję, że występuję o rozwód. To był taki symboliczny początek nowego życia smile

66,300

A u dzieci akow ok, radza sobie. Jedno jest już inżynierem dalej uczy się. Drugie pracuje i tak toczy się dookoła

Posty [ 66,241 do 66,300 z 66,653 ]

Strony Poprzednia 1 1,103 1,104 1,105 1,106 1,107 1,111 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Netkafejka 40+ ... czyli dla dziewczyn po czterdziestce

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021