Netkafejka 40+ ... czyli dla dziewczyn po czterdziestce - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Netkafejka 40+ ... czyli dla dziewczyn po czterdziestce

Strony Poprzednia 1 1,101 1,102 1,103 1,104 1,105 1,111 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 66,121 do 66,180 z 66,653 ]

66,121

Odp: Netkafejka 40+ ... czyli dla dziewczyn po czterdziestce

Hej,

Przychodze zyczyc Wam dobrej nocy.. Padam, bo w nocy spalam 3h.. Jednak co mialam to zrobilam, teraz wykapana uderzam w kimono..

Zdrowia i pogody ducha smile smile

Zobacz podobne tematy :

66,122

Dziewczyny, ale mój mąż po poltramie też fruwa.

Markadia wnusia oczywiście śliczna.

"Nigdy nie walcz o przyjaźń. O fałszywą nie warto, o prawdziwą nie trzeba."

66,123

Bulinko to ja po poltramie mogłabym spać na stojąco,strasznie przymula i mam kłopoty z pamięcią hmm
Ale w działaniach nieporządanych po tym leku, dość często jest wymieniana senność,więc to Wasze pobudzenie jest aż dziwne he he,ale fajnie bo ja wolałabym być pobudzona niż ospała,bo co z tego,że mniej po nim boli,jak siły i chęci nie ma na działanie,bo spać się chce  hmm

"Podziwiać należy wielkie czyny a nie wielkie słowa"

66,124

hellou DZIEWUSZKI smile

(__)^

Markadia Lilianka pięknotka lol lol

pozdrawiam niedzielnie  WSZYŚCIUTKIE  ... 

Nie zmieniaj się ! ... to najlepszy komplement - jaki można usłyszeć od drugiej osoby .... 

66,125 Ostatnio edytowany przez bulinka_1969 (2021-03-28 12:34:52)

Witam niedzielnie!
Dziś totalne lenistwo. Oprócz jedzenia, to nic nie robię. Muszę odpocząć po wczorajszym i przed tygodniem w pracy. Wszędzie muszę dopieścić przed świętami.
Pichcicie coś na święta? Ja tylko bigos chyba, bo w pierwsze święto się przyda. Cała rodzinka będzie w kąplecie na śniadaniu wielkanocnym. Nawet dziewczyny moich synów po raz pierwszy. Będzie nas 11 osób. Dziewczyny co podajecie na śniadanie wielkanocne? Chciałabym coś zgapić i zaskoczyć rodzinkę. Mam wogóle w planach zabłysnąć, bo w rodzinie jednej z dziewczyn nie ma ani śniadania, ani wigilii. Dla mnie to szok trochę, bo nie są innowiercami. Raczej obojętni religijnie, ale sakramenty katolickie mają.

66,126

Dzien dobry pięknie smile

MArkadia masz już duzą wnusie...i będzie dużą dziewczynką, wysoką- przynajmniej tak na focie widać.
Bulinka- w pełnej formie ...podziwiam niezmiernie. Moje dzieci będą u mnie na Boze Narodzenie- a juz dzis wiemy, ze szykujemy święta razem . Razem ustalamy menu zakupy, razemem pichcimy- razem ostatnie ogarnianie chatki. No ale to Ja smile smile Zresztą ten czas gotowania, przygotowywania się do swiąt ma byc czasem wspólnej zabawy.

A dzisiaj się pakuję smile smile smile W piątek zakończyłam moja kariere w Irlandii. Szefowa koniecznie chce pozostac w kontakcie i juz mi oferuje kolejna prace, jak tylko pandemia sie skończy- mile to niezmiernie. Nie mówię nie- bo zycie jest tak nieprzewidywalne.

dobrego dnia

Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają.

Jest mnóstwo ludzi na świecie...którzy powiedzą Ci, że nie dasz rady. Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć - No to patrz!

66,127

Dzien dobry w niedziele..

Markadia, wnusia urocza.

Sonia, bardzo madrze. Mam wrazenie, ze nie przepadasz za Irlandia. Nigdy nie bylam w tym kraju i jestem ciekawa skad ta antypatia?

Dzis choc niedziela dokoncze drobne sprzatanie - umyje lodowke i kuchenke mikroflowa i szfe i komode w przedpokoju. Po poludniu mam zamiar poczytac bo brakowalo mi tego ostatnio.

W tej chwili swieci slonce, ale pogoda zmienna jest..

Zycze slonecznej i pogodnej niedzieli! smile smile

66,128 Ostatnio edytowany przez bulinka_1969 (2021-03-28 12:42:17)

Kubeczku, a ja właśnie odłożyłam lekturę i biorę się za obiad. Po poludniu trochę papierkowej roboty.
Soniu fajnie tak razem szykować święta, ale nie zawsze można. Chłopaki w trasie i dojadą na święta. Córka u siebie będzie szykować urodziny mojego wnusia na drugi dzień świąt. Takim więc sposobem u mnie połowa świat, a u córki druga. Tylko od rana w poniedziałek będę chyba bawiła wnusia, żeby mogli wszystko przygotować

66,129

Witajcie niedzielnie

Wczoraj popołudniu u nas popadło i to solidnie,ale dobrze,ziemia potrzebowała deszczu,teraz czekać, aż wszystko się pięknie zazieleni.
Dzisiaj już słonecznie,ale chłodniej hmm
Lilianka przyjedzie na święta,a zaraz po świętach ma 1 urodzinki,więc my pojedziemy do Niej.
Prezenty na "Zajączka" już mam,na urodzinki też,więc pozostało nam cieszyć się i świętować.
A wczoraj kupiłam parę drobiazgów,m.in składniki do babeczek i sernika,które będę piekła,kupiłam też nasiona rzeżuchy,dzisiaj ją zasieję,żeby była na świąteczny stół smile

Bulinko my też jesteśmy mało religijni,ale do świąt czy to Bożego Narodzenia,czy Wielkanocy,podchodzimy jak do tradycji.
Czyli wigilia jako uroczysta kolacja jest,ale bez modlitwy,śniadanie wielkanocne jest,ale bez poświęconego koszyczka smile
Tak jest u nas od kilku lat i tego się trzymamy.
Uważam to za naszą tradycję i staram się to tak organizować,żeby było jednak inaczej niż na codzień.
Dziwne więc,że u tej dziewczyny,nawet tradycyjnie do tego nie podchodzą,no ale jak kto tam chce,tak se robi smile

BaChasiu pokaż nam fotkę swojej Matyldzi,pochwal się wnusią  big_smile
Ja pokazałam te fotki za zgodą Córki i miałam je już dzisiaj usunąć,ale już nie można,nie ma tej możliwości,a kiedyś była,bo pamiętam,że usuwałam jej fotki,zawsze na drugi dzień,hmm hmm

Soniu Lilianka będzie wysoka,to widać po jej nóżkach,zawsze miała je dłuższe,niż rezta ciała,nawet na zdjęciach USG,było to już widać.
Ma to po swoim tacie,on jest bardzo wysoki,prawie 190 wzrostu,a jego siostra ma figurę modelki,bo jest bardzo wysoka i szczupła smile
Figurę więc Lilka będzie miała po tamtej rodzinie,a urodę trudno powiedzieć,chyba jest pomieszana smile

Podziwiam Cię,że też tak Ci się chce jeszcze przemieszczać,ja już jestem szczęśliwa,że mam ustabilizowane życie i mam nadzieję,że tak już zostanie smile

Taja tak czy siak,trzeba się liczyć z jakimś tam kosztem tej blokady,w moim przypadku,gdzie będę potrzebowała dwóch albo i trzech zastrzyków,do tego chcę iść prywatnie, będzie to niemały koszt smile

Pozdrawiam wszystkie Netki smile

https://i.pinimg.com/474x/ea/7f/5f/ea7f5fd1cc8cf441cf8dfcb7cd8e8308.jpg

66,130

Markadia właśnie mi o to chodziło, że jak nie religijnie, to chociaż tradycyjnie. Tym bardziej, że podstawy mają. Szkoda mi się zrobiło tych dzieci, bo dziewczyna syna ma jeszcze brata w Majki wieku.

66,131

Witam.

Pogoda się popsuła, zrobiło się pochmurnie i popaduje.

Bulinko> Ja jutro zaczynam robić bigos. Poza tym niewiele planuję, bo w święta Wielkiej Nocy nie robi się tak dużo dań jak w BN.
Na pewno zrobię sałatkę pęczak, może też gyrosa lub makaronową. Mąż zażyczył sobie śledziową, bo to jedyna sałatka, którą robię tylko na okazje. Będą jaja w majonezie i gdyby mi się chciało tak jak mi się nie chce, to bym zrobiła jaja faszerowane wink 
Też znam kilka osób, które w ogóle nie celebrują świąt. Nie mają pojęcia jak wygląda uroczysta kolacja lub świąteczne śniadanie. Wygląda wszystko jak normalny codzienny posiłek, żadnych świec, serwetek itp.

Markadia> a jakie babeczki robisz? Ja co roku robiłam orkiszowe cytrynowe, ale w tym roku chce się wyłamać. Te babeczki są pyszne, ale na świeżo. Gdy je upiekę wieczorem dzień szybciej to w niedziele już nie są takie smaczne. Są bardzo suche hmm  i zbytnio nie ma chętnych, aby je jeść. Ja je zawsze męczę z dżemem lub masłem tongue  Szukam sprawdzonego przepisu na babeczki, które są wilgotne lub zachowają świeżość na 2-3 dni.

Wszystkie bez wyjątku pozdrawiam pięknie. Miłego dnia big_smile

Jeśli się smucisz, to żyjesz przeszłością.
Jeśli się boisz, to żyjesz przyszłością.
Jeśli jesteś spokojny, żyjesz teraźniejszością. Lao Tzu

66,132

Taja ja robię takie zwykłe,biszkoptowe,a oprócz tego kupiłam jeszcze takie kolorowe w proszku i też je zrobię wdł przepisu na opakowaniu.
Mam 40 świątecznych foremek,więc chcę zrobić kilka rodzajów tych babeczek,żeby było ciekawiej smile

66,133 Ostatnio edytowany przez Ba-Cha (2021-03-29 06:12:38)

hellou DZIEWUSZKI poniedziałkowo smile

(__)%

Sonia nie pali się za sobą mostów ... i to jest oki lol

Markadia nie wkleję fotki Matyldy smile ... mam wszystkie ostatnie w telefonie - nie umiem ich przesłać  na forum smile

Taja a to ciekawe z tymi suchymi babeczkami - myślę,że sekret mokrości jest w śmietanie smile

przepisów na babki jest wszędzie od groma
podam swój najstarszy przepis ... niezawodny

a więc : 2 szklanki mąki ( nie czubate )
4 całe jaja
szkl. cukru  ( ja daje 3/4 )
ks. margaryny Palmy
półtorej łyżeczki proszku do pieczenia
cukier waniliowy
2 łyżki śmietany
2 łyżki kakao

margarynę utrzeć z cukrem+ dodawać po jednym całym jajku + mąkę + proszek do pieczenia+ śmietanę
jak się robi dwukolorową - to do połowy dodajesz kakao

jak zrobię tak jak należy - czyli utrę w makutrze - potem dam do formy kamionkowej takiej babkowej lol
na drugi dzień jak kroisz - to jest taka "chrupiąca skórka" i "słychać jak się kroi " smile  no i nie jest taka sucha smile

można też utrzeć mikserem i dać do dwóch mniejszych keksówek  ...

Mychy podajcie swoje przepisy na babkę - i się porówna
co się powtarza  a co można dodać hiii

pozdrawiam WSZYSTKIE ..

Nie zmieniaj się ! ... to najlepszy komplement - jaki można usłyszeć od drugiej osoby .... 

66,134 Ostatnio edytowany przez Ba-Cha (2021-03-29 19:27:34)

Hii

66,135 Ostatnio edytowany przez tajemnicza75 (2021-03-29 10:56:04)

Hejka

Właśnie wróciłam od ortopedy. Nie mam blokady hmm Pani doktor mówiła, że blokada ma sens w kwestiach kostnych, a ja mam chory nerw. Blokada może w ogóle nie zadziałać lub działać bardzo krótko, a więc szkoda mojej kasy i zdrowia. Musze sobie jakoś radzić. Dostałam skierowanie do szpitala na operacje, bo nie ma innej metody jak usuniecie nerwu sad  Mam sobie zaklepać termin na to skierowanie, a gdy dostane od ortopedy na NFZ (za 2 m-ce) to mam te skierowania podmienić. Mam nadzieję, że tak można zrobić, bo sama pani doktor mi poleciła ten sposób, aby przyśpieszyć termin operacji. Zwłaszcza, że w pandemii ponoć odwołano sporo operacji i się wszystko przeciągnęło.
Tymczasem.... próbuje się dodzwonić do szpitala.

Dziekuję za przepisy, podobne widziałam w necie. Wiem jaka jest różnica pomiędzy tymi przepisami a moim. Ja mam bez masła/margaryny, a to może być klucz do maślanego - niesuchego smaku.

Piękne te Wasze wnuczęta, dzieciaczki są słodkie big_smile 

Wszystkie pozdrawiam i życzę udanego tygodnia.

66,136

Witajcie smile

BaChasiu prześliczna ta Twoja Matyldzia,cudna dziewczynka smile

Taja no tak blokada jest na problemy kostno-stawowe,a nie na neurologiczne,ale słyszałam też,że blokadę stosują w rwie kulszowej,a to jest przecież neurologiczna sprawa.
A co do operacji,to w naszym szpitalu nie ma żadnych zabiegów już od zeszłego roku,nie wiem jak u Ciebie to wygląda,ale ja mam już dawno po terminie i nadal czekam hmm
Oby Ci się udało jak najszybciej z tą operacją smile

Pozdrawiam serdecznie smile

https://sphoto.nasza-klasa.pl/53131998/15328/other/std/17d720e58b.jpeg

66,137

Bachasiu jaka śliczna dzidzia.
Muszę Wam powiedzieć, że Majka schudła przez dwa tygodnie 2,5kg.Większość w pierwszym tygodniu,bo to woda zeszła. Ja ok. 4 kg.
Dieta nam pauje. Przynajmniej Majka je więcej warzyw i owoców. Będę jednak wołać o jeszcze jeden tydzień nowej diety od dietetyczki.

66,138

Witajcie w poniedzialek..

Kurcze, dziewczyny mam nadzieje, ze powioda sie Wam te wszystkie operacje i terminy, i ze uwolnia Was od bolu.

Bulinka, fajnie, ze macie maly sukces. Oby tak dalej.

Baska, wnusia sliczna. Ktos mi zza ramienia zagladal i pytal czyje to ladne dziecko? Pasuje do niej to imie. smile smile

Ja niestety musze wziac sie za siebie, bo choc kondycja jest calkiem ok, to figura hmm, chce sie poprawic...
Wczoraj jednak inne rzeczy mi wyskoczyly, okazalo sie, ze jeszcze jakichs zakamarkow nie wysprzatalam wiec na dzis zostawilam przedpokoj. Nie ma duzo.
Od jutra biore sie za siebie, obetne grzywke i pocwicze. W koncu poczytam.

Chyba znalazlam dla siebie nowa torebke, bo ta stara niestety juz okropnie wyglada..

Dziewczyny, pisalam Wam jakis czas temu, ze zalalismy sasiada, a ten po udarze wiec nieco trudny ciagle do nas po cos przychodzil, wchodzil do lazienki z latarka itp.. No nie bylo jak go wyprosic.. Teraz okazalo sie, ze lezal 3tyg w szpitalu z covidem.. No ludzie sa niemozliwi.....

Przeczytalam wczoraj o rzezusze i przyponialam sobie, ze i ja musze zasiac.. No i z automatu posialam.. Dzieki za przypomnienie chyba Markadii..

Zycze milego popoludnia dziewuszki. smile smile

66,139

Witajcie wieczorkiem smile

Kubeczku tak to ja smile  wszystkim zawsze polecam rzeżuchę smile
Ja ją sieję na koniec lutego,bo to jest bomba witaminowo-minerałowa i zjadamy ją na kanapkach i w sałatkach.
A wczoraj posiałam ją już tak na świąteczny stół,dobrze,że sobie przypomniałaś,bo dzisiaj to był już naprawdę ostatni dzwonek na sianie świątecznej rzeżuchy smile

Bulinko bardzo się cieszę z Waszych sukcesów,bardzo dobry początek,oby tak dalej smile

66,140

Zalogowałam się z telefonu by Matyldzie skasować - dzięki za miłe słowa

Wszystkie dzieciaczki są ładniutkie i kofffane

Rzeżucha jest rzeczywiście smaczna - muszę też zasiać....

Tyle   bo z telefonu nie lubię pisać  do jutra

66,141

Dziewczyny, ja tak na szybcika i tylko o sobie..  Jak tylkoskonczylam ostatni post dostalam wiadomosc od sasiadki ze przechodzi na kwarantanne, bo ma podejrzenie covida.. No to tylko czekac az do nas zawita...
Dobrej nocy.

66,142

Ba-Cha napisał/a:

Zalogowałam się z telefonu by Matyldzie skasować - dzięki za miłe słowa

Wszystkie dzieciaczki są ładniutkie i kofffane

Rzeżucha jest rzeczywiście smaczna - muszę też zasiać....

Tyle   bo z telefonu nie lubię pisać  do jutra

Jak Ci się to udało,ja chciałam usunąć fotki Lilianki i nie mogłam,pisało,że nie mam uprawnień do tej strony,czy coś takiego,a kiedyś usuwałam,nie wiem czemu teraz nie mogłam,a Ty swoją fotkę usunęłaś,hmm hmm

66,143

witam wtorkowo DZIEWUSZKI smile

[....]7 

Markadia można edytować posta do północy w danym dniu
dzisiaj byłoby po ptokach lol

Bulinka brawo dla Majki lol  ..... udowodniła,że jedzeniem można się odchudzić
no i TY przy okazji  smile ..  ale najbardziej został odchudzony portfel hi hi
to jak : jeszcze tylko jedna wizyta u dietetyczki ????  a potem same sobie ustalacie zdrowe menu  no i czas posiłków ????

no ale na czym siejecie tą rzeżuchę ???
zawsze siałam na wacie ... a teraz na ręczniku  papierowym ???? lol

Kubek imię Matylda jest mało spotykane ... i super smile  lol

Taja jestem ciekawa ... jak i kiedy ustalisz termin operacji ....
masz cykora ?????  lol

u mnie deszczyk smile

66,144

Witam serdecznie.
Jestem tutaj nowa, jestem po 40-tce, będę was podczytywac smile

66,145

Witam wtorkowo!
Aga zostań... zostań wśród nas...

Bachasiu no nie zaprzeczę, że portfel chudszy z tą dietą,ale jedzenie dobre. Zobaczę co ta dietetyczka powie i wtedy zdecyduję co dale. Bardziej mi chodzi o Majkę.Nie wiem, czy ta dietetyczka nie będzie bodźcem do mobilizacji.

66,146 Ostatnio edytowany przez tajemnicza75 (2021-03-30 18:16:50)

Hejka.

Markadia> W necie tez piszą, że dają blokady na Mortona więc nie wiem hmm  Moze ta lekarka miała doświadczenia, ze to nie pomaga na problemy niestawowe hmmm. Właśnie kiepsko jest z tymi operacjami podobno. Niektóre szpitale nie przyjmują wcale a inne owszem, ale terminy z kosmosu.

Bulinko> jestem w szoku, że w tak krótkim czasie schudłyście tak dużo. A nie chodzicie głodne? Myśle, że z czasem same się nauczycie jakie składniki łączyć i jak jeść. Będziecie nawet modyfikować po swojemu i może nieco taniej. Najważniejsze wszak to odrzucenie słodyczy i śmieciowego żarcia. Reszta jakoś pójdzie.

Kubeczku> w takim razie zdrowia życzę. Moze zrób sobie jakieś zapasy za w czasu, tak na wszelki wypadek.

Bacha> wiesz... taka sytuacja: zadzwonili do mnie wczoraj z tej kliniki gdzie wykonywałam usg i byłam u ortopedy. Ponieważ mój przypadek był dla nich interesujący i dość dziwny (tak określił to lekarz) to skonsultowali się ze sobą i postanowili sprostować opis usg. Uzasadniając, że ponieważ to dziadostwo (to już moje określenie tongue ) jest duże i bardzo ukrwione to nie wykluczają aby zbadać pod kątem dwóch innych spraw i tam było napisane po łacinie. Oczywiscie wujek google mi przetłumaczył wink  Nie wyglądają dobrze te ich dodatkowe opcje, a więc w tej chwili to bardziej niepokoi mnie ostateczna diagnoza niż sama operacja hmm  Póki co dodzwoniłam się do szpitala, mam wizytę kwalifikującą za ponad 2 m-ce. W międzyczasie zamierzam prywatnie skonsultować mój przypadek z jednym specjalistą od stóp i może wyprosić od niego skierowanie na rezonans. Ci z kliniki mi zasugerowali, aby postarać się o ten RM. Tak więc będę się starać...

Aga> witaj, ale oprócz podczytywania zapraszamy do dyskusji big_smile

U nas pięknie słonecznie, szkoda tylko, że chwilami są silniejsze podmuchy wiatru wink

Wszystkim życzę miłego dnia.

P.S. A to moja rzeżucha big_smile 

https://s6.ifotos.pl/mini/rzezuchaj_hppphsqw.jpg https://s6.ifotos.pl/mini/rzezucha1_hppphsqs.jpg https://s6.ifotos.pl/mini/rzezucha2_hppphsqa.jpg

66,147

Taja, co to za procedury... Jeszcze nie dostalas skierowania na rezonans? Czy nie ma przy tych schorzeniach jakichs zabiegow, ktore moga zlagodzic bole? Naswietlania, masaze? Moja mam mialaw ubieglym roku lokiec tenisisty i wlasnie takie rzeczy jej pomogly.. To chyba bardziej sprawa stawow, to moze jest inaczej.

Masz racje, trzaby sie przygotowac, ale i tak znosimy zakupy przed swietami. Zastanawiam sie, czy juz tego nie mielismy jakis miesiac temu, przeziebienie, bol gardla i jeden dzien spore oslabienie.  Trudno stwierdzic, ale to tak u nas krazy, ze nie wierze, ze jeszcze nas nie dopadlo. Okaze sie...

Pardziej pozytywnie, to dostalam dzis przesylke z Chin i tak jak pisalam pierdoly. Jednak jestem zadowolona, wszystko ok, najwazniejsze, ze doszly foremki wielkanocne do ciastek. Jak bede miala wiecej czasu to zrobie zdjecia. Choc i tak to glupoty w porownaniu z Waszymi przypadlosciami.. Moze jednak uda mi sie odciagnac Was od bolu. smile smile

Taja, rzezucha juz duza, moja mam nadzieje podrosnie do swiat.

Baska, Matylda to nie takie rzadkie imie w moim drugim kraju i zawsze mi sie podobalo... smile Zreszta moje tezcalkiem przecietne w PL, a tam sie wszyscy zachwycali i musze powiedziec, ze sporo punktow nabilam przez nie.. big_smile wink

Dobrej nocy wszystkim i mnostwo zdrowia smile

66,148

Witajcie wieczorkiem smile

BaChasiu Matyda,to imię jeszcze do niedawna było mało popularne,ale w tej chwili jest na liście modnych imion.
Siostra mojego Zięcia też ma Matyldę smile

Taja w naszym szpitalu obecnie nie ma żadnych przyjęć,jest to szpital jednoimienny,czyli covidowy ,więc nie wiem kiedy nadejdzie czas na moją operację,bo mają ogromne zaległości w zabiegach hmm
A rzeżucha już ładnie Ci wyrosła,ja moją posiałam w niedzielę i już kiełkuje,to niedzieli będzie taka w sam raz.
Mam też zasiany owies,ale nie wiem czy nie za późno go posiałam,bo ledwo zaczyna kiełkować,a posadziłam go w czwartek.

Kubeczku mój Zbyszek od wczoraj czuje się nieswojo,jest osłabiony,kiedy tylko ma okazję kładzie się,bo nawet siedzenie w fotelu go męczy,a wczoraj wieczorem miał nawet stan podgorączkowy i trochę męczy go suchy kaszel,czyżby to było to ???
O nie,w takim razie mnie to może dopaść w same święta,bo na bank się zarażę od niego sad

aga_sg witaj i zostań z nami smile

https://img1.obrazkionline.pl/ob/milego-wieczoru/milego-wieczoru_009.jpg

66,149

Kubeczku> jeśli to jest Morton (jak było w założeniu na początku) to niestety jest zbyt duży na rehabilitacje. W takim stadium już nic nie pomoże tylko wycięcie dziada. Jednak lekarze zasiali wątpliwość i nie wykluczają czegoś innego co wykaże jedynie rezonans, a więc trudno mnie kierować na cokolwiek, skoro nie wiadomo co mi tam właściwie wyrosło. Trochę patowa sytuacja. Już się zapisałam do tego specjalisty od stóp i termin za 2 tyg. Oby mnie skierował na RM, bo nie chce zmarnować 200 zł za wizytę hmm 

Markadia> ja też zasiałam w niedziele i już nast.dnia mi kiełkowała. Tak wygląda od niedzieli! Nie wiem dlaczego tak szybko... może mam w domu za ciepło? Masz dośw. w kwestii rzeżuchy... czy ona mi dotrzyma do świąt?

66,150

hey środowo

(__)#

Markadia to napiszę tak : w roczniku 2020  Matylda to rzadkie imię smile

Kubek o jakim drugim kraju często wspominasz ???
zdradź swoje imię smile

Taja - Bulinka - Aga pozdrawiam  jak i całą resztę ...

66,151 Ostatnio edytowany przez takasobiemamuśka (2021-03-31 08:09:08)

Dosiadam do kawy smile
Macham na dzień dobry smile
Aga smile macham do Cię na powitanie smile

66,152

Cześć, też dosiadam smile
Pozdrawiam z daleka, podczytuję, dzieciaczki cudeńka takie 'niuńki' smile nie wypowiadam się o bólu ale współczuję.
Aga witam smile

66,153

Witam!
Nie mam głowy do pisania. Jestem zmęczona.... Może potem...

66,154

Heloł.

Stawiam naoczną słabiutką bo już późne popołudnie wink

https://static.smaker.pl/article/f/e/6/fe681e12391bebcfe283833eabd072b0_300.jpg

Taka piękna pogoda, a każdy taki milczący wink
Spędzacie czas w ogródkach, działeczkach? Czy przygotowujecie święta?

66,155

Czesc,

U mnie dzis bardzo cieplo i slonecznie.. Jutro zmiana pogody.

Ojciec wczoraj byl szczepiony, dzis ma objawy grypowe.

Taja, sprawdzilam co to.. No dobrze to nie wyglada, zycze pomyslnej diagnozy. Mam zalapala sie na te wszystkie zabiegi jeszcze przed pandemia. Zadowolona byla, bo wszystko pomoglo.
Sasiadka niby na kwarantannie, a rodzina sobie chodzi. Dziewczyny odechciewa sie.

Baska, wybacz, ze nie zdradzam tego kraju, siebie tez za duzo nie "prezentuje". Mam swoje powody. Moze kiedys wszystko napisze. smile

Bulinka, trzymaj sie. Obiecaj, ze w swieta porzadnie odpoczniesz.

Markadia, ja tez obawiam sie, ze rabnie nas w swieta. Zawsze mialam szczescie, ze na BN po przyjezdzie do rodzicow dostawalam zapalenia oskrzeli. Okazalo sie, ze to nic innego jak zmaiana powietrza. Tam czyste, bez dymiacych smrodkami kominow domkow jednorodzinnych, tu... Same wiecie. Jesli to korona, to obyscie to najlzej jak tylko mozliwe przeszli.

Z ciastem nie pomoge,  bo kupuje. Niewiele tego zjadamy, kupujemy  po kawalku ciasta i wsjo. Ale wiadomo, ze inaczej to wyglada jak rodzina wieksza.

Niczego specjalnego tez nie szykujemy, jedynie szynke ze szparagami w galarecie, bo bardzo lubimy i salatke z ryzu, ananasa i brazowej fasoli. Reszta tradycyjnie.

Pozdrawaim cieplo tych co w domach i tych co w trasie. smile smile

66,156

Kubeczku> z tą kwarantanną jest tak, że znajomej mąż leży w szpitalu na covida, a ona i dzieci chodzą normalnie, bo nawet nikt z sanepidu do nich nie zadzwonił wink Mój brat z lasencją jak zachorowali to wcale nie podali dziecka, które z nimi mieszka i dziewczynka chodziła normalnie po zakupy wink  Grunt to nie zwariować.

Moja mama dziś zaszczepiona, wskoczyła niespodziewanie na miejsce kogoś kto się rozmyślił. Dostała Astre i na razie nic się nie dzieje.  Jedynie reumatolog kazała odstawić mamie lek na kilka dni. Mama mówiła, że ten wywiad przed szczepieniem to jest dla picu wink Wypełniła ankietę, na którą nikt nawet nie rzucił okiem, a lekarz siedział tyłem do pacjentów i nawet nie odpowiadał "dzień dobry". Nie wiadomo po co on tam w ogóle siedział hehe. Mama wypełniła ankietę, odłożyła ją na stos innych ankiet i od razu do szczepienia. Tak to wygląda heh.

66,157

Witajcie smile

Kolejny piękny dzień,słoneczny i bardzo ciepło,nawet powyżej 20 stopni smile
Nie będzie mnie dzisiaj zbyt wiele, bo mam jeszcze trochę spraw przed świętami,więc tylko witam się z Wami i zmykam.

Pozdrawiam Was serdecznie smile

https://lh3.googleusercontent.com/proxy/koRnzvQZ2SNdRysE2e4NU011GDkPbH2ltOxdTWtkTOmsmgMnWz5e-KaUdjfxLHkMqKSwVGcILnz1wZPGiwgL6hfF

66,158

Witajcie!

Wlasnie sasiadka pisala, ze ma wynik negatywny.
Taja, masz racje. Mysle, ze ludzie nauczyli sie zyc z ta pandemia. Ozdrowiency chodza bez maseczek, dystansu juz nikt nie praktykuje. Faktycznie nie ma co za bardzo sie wkurzac.

Ojcu przeszlo fatalne samopoczucie juz wieczorem. Teraz czuje sie swietnie.

Kamelia ma sie dobrze, wypuszcza nowe listki i kwiaty. Zobaczymy jak bedzie po sezonie.

Pozdrawiam Wszystkich i milego dnia zycze!

66,159

Hej ,hej smile
Nareszcie mam wolne ! smile dziewczyny czas przygotowania zacząć, nie mam żadnego stroiku, wpadłam na pomysł zakupić dużo żywych kwiatów, i na oknach jak i na stołach zrobię łączki kwiatowe smile Jeszcze lista zakupów i lecę na podbój marketu smile
Pochwalcie się  stroikami ....

66,160

witam raniutko DZIEWUSZKI

(__)%

tiaaaa  ludzie sobie bimbają ...
wczoraj jak szłam do roboty - przechodziłam obok wielgachnego targu i Lidla
dawno nie widziałam takich tłumów  wrrrr

pozdrawiam WSZYSTKIE bez wyliczanki lol

66,161

Witajcie smile

U nas pogoda zepsuła się,jest pochmurno i dużo chłodniej,wczoraj wieczorem trochę popadało,ale tak zapowiadali,ładna pogoda ma wrócić dopiero w poniedziałek.

Kamoa na razie żadnych stroików nie mam,ale mam posianą rzeżuchę w dwóch pojemnikach i owies też w dwóch i jutro będę komponowała jakieś dekoracje smile
Kupiłam w sobotę też miniaturowe żonkile,ledwo wychodziły małe listki z cebulek i myślałam,że akurat na święta ładnie rozkwitną,ale rozwinęły się już dwa dni temu,za wcześnie,do świąt będzie chyba już po nich hmm
Takie są teraz:

http://www.pomniejszacz.pl/files/167699699-182303923563940-3405.jpg

Taja a jak tam Twoja rzeżucha,która też Ci za szybko wyrosła,tak jak te moje żonkile,trzyma się jakoś jeszcze?

BaChasia w sklepach teraz przed świętami wszędzie pełno ludzi,dystansu nie ma żadnego,ludzie już chyba nawet o tym nie pamiętają,ale jak ja sama też chodzę do tych sklepów,to nie ma co do nikogo mieć pretensji hmm

Kubeczku moi rodzice byli szczepieni 18 marca,,ale nie mieli żadnych objawów pszczepiennych,czuli się bardzo dobrze,a 22 kwietnia mają mieć drugą dawkę smile
Ale mieli tą szczepionkę Pfizer, a jaką był szczepiony Twój ojciec ?

Pozdrawiam wszystkie Netki smile

https://gifyagusi.pl/img/2019/05/16/obrazek-gif/piatek/Serdecznie%20witam%20w%20pi%C4%85tek.gif

66,162

Witam już weekendowo, bo z pracy wróciłam.
U nas w sklepach nie ma takich tłumów. Jest więcej ludzi, ale koszyki stoją. Nie widziałam jednak, żeby gdziekolwiek w marketach pilnowali limitów. Ja zakupy robiłam po trochu, bo tak jak już ktoś wspomniał na Wielkanoc tak się nie kupuje jak na B. N. Zresztą u mnie tylko jeden dzień świąt. Drugi u córki z urodzinkami wnusia.
Dziewczyny zapisałam się na szczepienie, bo jednak ruszyły zapisy 40+ do 59.Mam nadzieję, że załapię się przed turnusem, to nie trzeba będzie robić testów.

66,163 Ostatnio edytowany przez tajemnicza75 (2021-04-02 20:39:21)

Witajcie wieczorkiem.
Wpadłam złożyć najlepsze życzenia zdrowych, pogodnych świąt pełnych nadziei i wiary w lepsze jutro.

A moja rzeżucha wygląda dziś tak:

https://s6.ifotos.pl/mini/rzezuchaj_hpppraqp.jpg

Chciałam zrobić stroik z kwiatów, ale w kwiaciarni już nie było wyboru heh. Musiałam kupić to co było. Tak więc dołożyłam rzeżuchy i stroik jest wink  Oprócz tego zasiałam nowej na wypadek gdyby ta nie wytrzymała 3 dni tongue 

https://s6.ifotos.pl/mini/stroikjpg_hpppraqr.jpg

Koszyczek oczywiście tez już przystrojony big_smile  Jutro rano upiekę babeczki do koszyczka, przygotuje devolajki i mam koniec.

https://s6.ifotos.pl/mini/koszyczek_hpppraqx.jpg

Pozdrawiam każdego z osobna i do poklikania po świętach big_smile

66,164

hey sobotnio DZIEWUSZKI

(__)#

ładniutkie te Wasze cwietuszki - stroiki - koszyczek smile

miłych ,spokojnych i przede wszystkim zdrowych świąt życzę WSZYSTKIM bez wyliczanki ... 

lol

66,165

Witam Wszystkich !

U mnie nic ciekawego się nie dzieje, puki co wirus mnie nie dopadł, słysząc o nim fobii nie mam.
Źle jest z pogodą, od rana pada deszcz i drobny śnieg - a ja już kurtkę zmieniłem na wiosenną i obiecałem sobie, że do zimowej nie wrócę.

Wpadłem do was złożyć Wam świąteczne życzenia.

https://images91.fotosik.pl/488/c237d200cad213a7med.jpg

Do tych życzeń co na kartce -  Dodaje życzenia  wiosennego ciepła i słonka.

Pozdrawiam Wszystkich !

66,166

Witajcie smile

Brzydko dzisiaj na dworze,ale ja już nie wychodzę z domu,Zbyszek rano skoczył po pieczywo i mleko,resztę w domu mamy,więc dzisiaj tylko trzeba jeszcze odkurzyć,przejechać mopem podłogi i tyle smile
Nie rozpisuję się nadto, bo mam jeszcze robotę w kuchni,muszę upiec ciasto i babeczki,zrobić farsze do jajek,sałatkę jarzynową itd.

Pozdrawiam Was serdecznie i życzę miłej soboty smile oraz Wesolych Świąt smile

https://www.karczmapodsowa.eu/images/%C5%BCyczenia-wielkanocne.jpg

66,167

Zdrowych i Wesolych Swiat!

Ciepla, radosci i spokoju.

smile smile smile

66,168

Właśnie skończyłam prace w domu. Mogę zacząć świętować.
Życzę Wam, aby te święta były początkiem nowego życia. Zmartwychwstanie niech będzie dla Was znakiem, że nie ma beznadziejnej sytuacji, że zawsze można zacząć od nowa.

66,169

Ja skończyłam dopiero teraz,  niestety sporo musiałam dokańczać dopiero po powrocie z dniówki.
Wszystkim serdeczności świątecznych, dobrego czasu.

66,170

Witam
Dziewczyny wstałam z łóżka na chwilę, niestety jestem chora, mam grypę ale nie covidową, rozkłada mnie, pól szczęki mi spuchło, zęby bolą, masakra jakaś, nie mam ochoty na święta, mimo wszystkiego, dziękuję za życzenia i
Życzę Wam  spokojnych i wiosennych Świąt Wielkanocnych, oraz wszelkiej radości i pomyślności smile

66,171

doberek DZIEWUSZKI  w ten świąteczny poniedziałek smile

(__)#

Kamoa to Cię dopadło ... może dzisiaj jest lepiej ???

po braku wpisów - widać,że spędzacie święta rodzinnie ... no i super ...

dzisiaj się lenię na całego ...

pozdrawiam  WSZYSTKICH ... smile

66,172

Witajcie smile

Wpadłam na chwilkę,życząc Wam udanego Smigusa-Dyngusa smile

https://gifyagusi.pl/img/2020/04/13/obrazek-gif/smigus-dyngus/Oblewanie%20wod%C4%85%20z%20wiadra%20na%20Lany%20Poniedzia%C5%82ek.gif

Pozdrawiam smile

66,173

Witajcie smile

Święta,święta i po świętach,a tu nadal pustki hmm
U nas posypało śniegiem,normalnie przeżyłam szok,kiedy wyszłam z psem na spacer ,dzisiaj rano smile

http://www.pomniejszacz.pl/files/169383343-779310329669792-9221.jpg

Pozdrawiam Was serdecznie smile

http://3.bp.blogspot.com/-RU5mDUrx8ho/VZCCVclID1I/AAAAAAAB1SE/yfodu5SW-pE/s400/kawa%2Bzapraszam%2Bblue3%253D54.gif

66,174

Dosiadam z resztką kawy, witam się poświątecznie. smile
Czekam jak na szpilkach na informację o odbiorze auta. Miało być zaraz po świętach. Poza tym Paweł naprawia hamulce w Moni aucie. Marek przepisuje zaległe zadania z polskiego, a ja spróbuję zamknąć oko na chwilę, coraz trudniej mi jest się zregenerować po nockach.
Mykam, dobre myśli zostawiam. smile

66,175

Witam poświątecznoe!
Czas odpocząć po świętach.

66,176

Witam.
Dziękuję za życzenia świąteczne.
Po Wielkanocy nie czuję się nigdy jakoś tak wypoczęta, bo za krótkie te święta hehe. Powinien być jeszcze 1 dzień wink

A u nas dziś rano wyglądało tak:
https://s6.ifotos.pl/mini/sniegjpg_hpppnrxa.jpg Coś mi nie chciało odwrócić obrazka tongue

Wszystkim życzę miłego popołudnia.

66,177

Dzien dobry,
to zimno jest wszędzie, u nas na wyspie ...tej wiekszej też. Snieg tez pada, a odczuwalna minus 2.
Kamoa- mam nadzieje, ze sie wykurowałas i troszkę lepiej.
Mamuska- tak, ja tez miałam cięzko po nockach- dlatego powiedziałam sobie - nigdy więcej zadnych nocek.
Kubeczku- pytałas o antypatie do Irlandii- nie, skąd  smile, bardzo lubię Irlandczyków. Tylko czas pandemiczny trudny...

Jestem w domu...jak fajnie wziąść prysznic w swojej łazience...jak fajnie siąśc w swoim ogrodzie.
Jonson oglasza łagodzenie restrykcji...moze to ruszy rynek pracy. Mój J bez pracy trzeci miesiąc.

Dobrego dnia

Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają.

Jest mnóstwo ludzi na świecie...którzy powiedzą Ci, że nie dasz rady. Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć - No to patrz!

66,178

witam środowo DZIEWUSZKI

(__)#

Sonia nie ma jak u siebie smile

no   lol wczoraj to było zaskoczenie ... widokiem zimowym za oknem ...
nawet uroczo ... ale niech ta zima znika   a sio oooo ...  smile

jadę w piątek na szczepienie Phizerem ...
mam cykora ...

pozdrawiam WSZYŚCIUTKIE  bez wyliczanki

66,179 Ostatnio edytowany przez Piegowata'76 (2021-04-07 10:34:33)

Cześć, Dziewczyny.
Wybaczcie, że nawet życzeń Wam nie złożyłam i przyjmijcie je ode mnie pomimo, że już po świętach. "Zawsze niech będzie słońce..." smile
Jakoś mi się ostatnio nastrój obniżył z wielu powodów. A może i bez powodów.
Będzie lepiej.

Od przyszłego poniedziałku bawię w Iwoniczu na długie trzy tygodnie i zamiast się, durna, cieszyć, przygnębiam się pakowaniem, formalnościami i tym, jak sobie syn da radę przez ten spory czas. A pewnie da smile
Jakoś to będzie, nie marudź, Piegus.

Pozdrawiam i życzę nadejścia tej spóźnialskiej wiosny.

Budowałem na piasku/ I zawaliło się./ Budowałem na skale/ I zawaliło się./ Teraz budując, zacznę/ Od dymu z komina. (Leopold Staff)

Navigare necesse est, vivere non est necesse.

66,180

Witajcie smile

Słoneczko świeci,ładna pogoda,ale niestety zimno hmm
Nie takiej wiosny oczekiwałam,trawa ładnie się zazieleniła,forsycja zaczyna kwitnąć,ale ta niska temperatura nie zachęca do wyjść z domu,ja przed świętami przy robieniu porządków,pochowałam już zimowe buty i kurtki i teraz mam problem sad

BaChasiu ja to już się pogubiłam z tymi szczepieniami,podobno moje roczniki mogły się zapisywać,ale ja o tym nic nie wiedziałam,z kolei Zbyszek jest ode mnie starszy,a jeszcze nie ma terminu szczepienia,pomieszanie z poplątaniem sad

Piegwata jedziesz na wczasy,czy do sanatorium?Ależ Ci zazdroszczę smile
Ja dopiero w lipcu wyjeżdżam,o ile będze to oczywiście możliwe.

Bulinko w jaki sposób Ty się zapisywałaś na szczepienie ?

Pozdrawiam smile

https://i.pinimg.com/564x/f1/ff/79/f1ff79c2cff1d151c540944305eef758.jpg

Posty [ 66,121 do 66,180 z 66,653 ]

Strony Poprzednia 1 1,101 1,102 1,103 1,104 1,105 1,111 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Netkafejka 40+ ... czyli dla dziewczyn po czterdziestce

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021