netkafejka facettoświnia - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » netkafejka facettoświnia

Strony Poprzednia 1 2 3 4 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 111 do 165 z 192 ]

111

Odp: netkafejka facettoświnia

fenix
może za bardzo jesteś przewrażliwiona ??  lub masz przykre doświadczenia  z innymi forumowiczami?
ja jakoś nie widzę słownej walki na przysłowiowe noże w tym wątku, a raczej twierdzę że jest milusio i wesoło, oraz w przyzwoitych granicach ale oczywiście jest to indywidualne odczucie każdego kto czyta te posty, jeden się uśmiechnie  a innemu podskoczy ciśnienie, każdy ma inny charakterek ....
twu twu twu  na psa urok
już chciałem coś napisać ale się w porę zorientowałem że znowu ktoś możę to inaczej odebrać  i odbędzie się LINCZ nad moją biedną osobą.

Zobacz podobne tematy :

112

fenix napisał/a:

Facettoświnia  w moich oczach wątek nie jest obraźliwy jednak zaczepny mimo usilnych starań o brak osobistych potyczek (co zazwyczaj prowadzi do bardziej zaognionych sytułacji) takie występują.
Tematy mają na celu poruszenie dyskusji a nie wzajemnie docinki.

fenix a ja na razie , póki co nie widzę nic , czego można byłoby się czepić.Wątek jest bardzo ogólny , lużny , temat być może prowokujący , zaczerpnięty ze znanej piosenki...Autor jest spokojny w rozmowach , może tylko niektórzy odbierają wszystko tak na poważnie , traktują wszystko jak płachtę na byka.rozumiem , po serii ataków ze strony TeDe , +i- itd , itp , można mieć uraz , ale czy do wszystkich ? Jaka stara jestem , to mam ubaw na tym wątku ( jak na razie) , bo nie ma innego , który wywołałby uśmiech na mojej twarzy.Proponuję wrzucić na luz i kontrolować sytuacje.Przecież zawsze jest opcja , że jak ktoś kogoś obrazi , ten może zgłosić nadużycie , usunąć post , a jak zajdzie potrzeba usunąć wątek , czy go po prostu zamknąć.
W końcu takie potyczki słowne zdarzają się w życiu codziennym , a nikt nikogo z tego powodu nie zamyka smile Uważam , że odrobina dystansu do tego wątku nie zaszkodzi , a wszyscy będziemy się świetnie bawić.:)

113

uważam podobnie-nie dzieje się tu nic takiego żeby zamykać wątek,bywało gorzej i nie można było się doprosić o  interwencję.Nikt nikogo nie obraża,ileż ludzi tyleż zdań-więc zawsze bedzie kilku za i kilku przeciw.

114

Jak że się cieszę że wątek jeszcze "żyje"  że nie został zakuty w kajdany Moderatorów
I nawet kilka obrończych postów zostało dopisane.
a jak piszę Dziewczyny że jesteście wspaniałe to nie zgadzacie się ze mną,
ale nie dziwię się
gdyż jak piszę że "facet to ......." to też się nie zgadzacie, ale może to taka kobieca cecha aby zawsze być przeciw hm  nie wiem
Albert Einstein napisał
"Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić  i wtedy pojawia się ten jeden,   który nie wie, że się nie da   i on właśnie to coś robi."
może ja jestem właśnie ten jeden, ten niedouczony GOŚĆ, który lubi łamać zasady, który nie cierpi stereotypów, który kocha wszystkie kobiety /oczywiście moją żonkę najbardziej/
jednym słowem jestem postępowy człowiek      ha ha ha

115

nam chodziło o to że pisząc ogółem o facetach obrażasz tych którzy świniami nie są,a jednocześnie przeczysz sobie mówiąc nam że jesteśmy wspaniale a zaliczasz nas do żon świń.

116

facettoświnia napisał/a:

Jak że się cieszę że wątek jeszcze "żyje"  że nie został zakuty w kajdany Moderatorów
I nawet kilka obrończych postów zostało dopisane.
a jak piszę Dziewczyny że jesteście wspaniałe to nie zgadzacie się ze mną,
ale nie dziwię się
gdyż jak piszę że "facet to ......." to też się nie zgadzacie, ale może to taka kobieca cecha aby zawsze być przeciw hm  nie wiem
Albert Einstein napisał
"Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić  i wtedy pojawia się ten jeden,   który nie wie, że się nie da   i on właśnie to coś robi."
może ja jestem właśnie ten jeden, ten niedouczony GOŚĆ, który lubi łamać zasady, który nie cierpi stereotypów, który kocha wszystkie kobiety /oczywiście moją żonkę najbardziej/
jednym słowem jestem postępowy człowiek      ha ha ha

Czy świnia może zostać filozofem ?

117

jeśli ten filozof to facet,a każdy facet to świnia-to chyba może.

118

brysia napisał/a:

jeśli ten filozof to facet,a każdy facet to świnia-to chyba może.

No bo ja tu widzę , idealny zadatek na filozofa .No i te cytaty ! Powalają na kolana big_smile

119

brysia
tak się składa że kilka lat już żyję na tym ziemskim padole, troszkę widziałem,
nie twierdzę że wiem wszystko, ale jak tak patrzę na nas wszystkich, to muszę powiedzieć że mężczyźni mnie załamują,
ile związków się rozpada przez mężczyzn a ile przez kobiety? pewnie w procentach jest to jakieś 99 do 1,
to że napisałem że 'facet to świnia" zapożyczyłem z piosenki, zapewne można było użyć delikatniejszego określenia ale tak wyszło, nic się już nie poradzi,
Napiszcie proszę jak wam się wydaje np:
ilu mężczyzn się przyzna że jest słabym kierowcą lub że kiepski z niego kochanek ?   a ile kobiet powie to o sobie ?
Mężczyzna ma może w genach pewne samcze zasady, a jaka jest prawda to widzimy na co dzień.
nie rozchodzi mi się o młode pary zauroczone sobą, ale rozchodzi mi się o życie, o wspólne życie, codzienne, z troskami, radościami i obowiązkami jakie ono  niesie
Miłość to coś pięknego co się nam przytrafia na tym ziemskim padole, tylko o miłość trzeba dbać, trzeba ją pielęgnować jak najpiękniejszy kwiat,
i ja myślę że najwięcej zależy od mężczyzny /oczywiście kobieta też/ ale jako że ja jestem samiec to piszę co powinien on czynić aby miłośc nie wygasła jak dopalająca się świeca.
Czy tak trudno jest przygotować kolacje z dobrym winem dla żony?
Czy tak trudno jest zrezygnować z towarzystwa kolegów na rzecz towarzystwa swojej rodziny?
Czy tak trudno jest np. napisać SMS o treści :
"dobrze że jesteś" lub " kocham cię"
nie wierzę że są Panie na tym forum które mają inne zdanie?
Dlatego Kocham Was Wszystkie

120

a Wy mi znowu rzucacie ŚWINIĄ  w twarz
hahahahaha
są małe świństwa ,  są duże świństwa , są bardzo duże świństwa
ludzi doskonałych nie ma,  a kto robi świństwa jest ......................
no i czy jest tu nad czym dyskutować ?
czy zwrot z piosenki nie jest prawdą ?

121

myślę że co do rozpadania się związków,zdrad,itp.to szla jest wyrównana.Kobiety potrafią byc tak paskudne że czasem wstydzę się że jestem kobietą,ale mężczyźni również są tacy i tacy.Dlatego nie należy uogólniać i ja głównie o to walczę.Podam przykład własny:mój mąż mimo że pracuje 10godzin to dzwoni do mnie co 2-3godziny z pytaniem jak się czuję i co w domu,pisze mi sms-y o jakich mówisz,a z kolegami nie wychodzi bo my lubimy wychodzić ze znajomymi razem.Nie gotuje mi kolacji-bo nie ma takich zdolności,ale wychodzimy czasami gdzies na miasto tylko we dwoje.Znajdziesz tu na forum podobne związki do mojego,ale są też takie gdzie jedno idzie w prawo a drugie w lewo i szukają wrażeń.Także powturze jeszcze raz:ileż ludzi tyleż zdań.Najważniejsze żeby nie uogólniać.

122

Widzę, że znaleźli się obrońcy wątku smile To dobrze, dzięki temu mamy ułatwione zadanie. Co stanie się dalej, to się okaże..
Ja powiem tylko tyle, że bycie moderatorem to nie jest taka prosta sprawa- nie zawsze jest się pewnym, czy usunięty post należało wyrzucić, czy dany wątek trzeba zamknąć, dlatego tego typy sprawy są zgłaszane do admina a potem podejmowana jest decyzja co dalej.. Krytyka jest taka łatwa do napisania, bo jako widz tego wszystkiego, nie ponosimy żadnych konsekwencji.. Więc można się nabijać, komentować i mówić.. "Gdybym ja..." ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby do nas dołączyć i razem PRÓBOWAĆ zaprowadzić porządek na forum.
Oczywiście bardzo dobrze, że są obrońcy tego wątku, to świadczy o tym, że ma być kontynuowany.. Nie rozumiem tylko po co tyle sarkazmu w wypowiedziach w innych działach właśnie na temat usunięcia owego wątku .. Ehh.. Jak to się mówi, wszystkim się nie dogodzi smile A forum JEST od tego, by wypowiadać swoje zdanie, choć inni zaczynają w to wątpić smile
Co do kasowania wątków o innej tematyce, to oczywiście można to zgłaszać, tylko weźmy pod uwagę fakt, że admin to też człowiek i nie zawsze wszystko zrobi od ręki..

"...a także ludzie pomniejsi, pasikoniki i ważki.. Lampy, puste ramy i grzechotki mają swoją wieczność.. I są raz na zawsze..."

123

brysia
Masz rację zgadzam się z Tobą, nie można uogólniać tego zagadnienia ale mnie jest o wiele łatwiej pisać o "samcach" myślę że mam większe prawo niż pisać źle o kobietach, ja nie mogę pisać źle o kobietach ja Kocham Wszystkie kobiety
Nic nie poradzę,
sam mam nie ciekawe doświadczenia z mojego żywota, też się popełniało błędy /może nie duże świństwa ale powiedzmy małe świństweka, nie jestem IDEAŁEM tylko że ja wychodzę z założenia że należy wyciągać wnioski ze swojego postępowania, oraz choć przed lustrem popatrzeć na siebie i powiedzieć
chłopie weź się w garść wszak "Męskość to umiejętność zachowania klasy w szaleństwie"
Jeżeli się  rozchodzi o twoje życie to tylko pozazdrościć, tak trzymać.
pisałem wcześniej może się mylę, nie twierdzę że jestem wszechwiedzącym omnibusem, nich ten aniołek czuwa na twoim związkiem i nad wszystkim innymi związkami.

ale się sielanka zaczyna robić w tym wątku, aż nudno że tak powiem się robi
ha ha ha ha ha ha

124

więc właśnie o to chodzi,żeby nie uogólniać bo dzięki Bogu-u mnie jest ok,w wielu zwiazkach tu z forum również.jeśli coś się dzieje wychodzę z założenia że trzeba stanąć na głowie i zrobić wszystko żeby było dobrze.Oczywiście nikt z nas nie jest ideałem i każdy ma na swoim koncie "coś"-ważne żeby błędów nie powielać!!
sielanka!!!ha,ha-to może dobrze bo jak się kłócimy to grozi zamknięciem a wymiana spostrzeżeń jest zawsze jakąś nauką w życiu.

125

Ansja fajna z Ciebie dziewczyna , taka równa...Wiem , że funkcja moderatora zobowiązuje , ale nie popadajmy w skrajności.To co Ty traktujesz jako sarkazm , może potraktuj z odrobina humoru?...Moderowanie to taka niewdzięczna funkcja , wiem...Dlatego miedzy innymi nie podjęłam się jej.Ansja , nikt nie mówił , że będzie łatwo...Ale wiedz , że trzymam za Ciebie kciuki smile

facettswinia sielanka ? To chyba jeszcze nie jest żle ? Zacznę się martwic , jak wszyscy zaczniemy zakładać berety big_smile

brysia zgadza się.Wymiana spostrzeżeń to niezła nauka .A kłótnia podobno jest zdrowa , oczyszcza.:) Na szczęście do rękoczynów nie doszło , nikt nie skarżył się na uszkodzony monitor wink

126

Jeanne- dziękuję za komplementy i skoro twierdzisz, że to wszystko trzeba potraktować z przymrużeniem oka, to w porządku, niech więc się tak stanie smile Wiem, że nikt nie powiedział, że będzie łatwo, ja też nie powiedziałam, że żałuję podjęcia tej funkcji, wręcz przeciwnie- jestem z niej zadowolona smile Pozdrawiam!

"...a także ludzie pomniejsi, pasikoniki i ważki.. Lampy, puste ramy i grzechotki mają swoją wieczność.. I są raz na zawsze..."

127

Drodzy formułowicze skoro jesteście za utrzymaniem wątku oczywiście tak się stanie jednak postaramy się go umieścic w luźnym dziale.

128

Czyli sielanka trwa dalej
jakoś nie widzę siebie w takim wątku, nie może być stagnacji, to nie w moim stylu, koniecznie mysi się coś dziać, taki już ze mnie niespokojny duch.

Współczuje moderatorom którzy muszą podejmować takie decyzje, pamiętajcie jednak Moderatorzy "każda władza deprawuje" nawet ta najmniejsza.

brysia napisała 

Oczywiście nikt z nas nie jest ideałem i każdy ma na swoim koncie "coś"-ważne żeby błędów nie powielać!!

nie prowokuj mnie  ha ha ha ha

jak się kłócimy to grozi zamknięciem a wymiana spostrzeżeń jest zawsze jakąś nauką w życiu.

Masz rację, człowiek się uczy całe życie, tylko co można poradzić jak ktoś jest mało zdolny ?  np: tak jak ja ?
najlepiej jak by młodzi forumowicze potrafili wyciągnąć odpowiednie wnioski z tej może dość burzliwej polemiki, a nie buńczucznie stawiali odpór mądrym radą które jednak można wyciągnąć z całej tej dyskusji nad piosenkowym sloganem.
[b] Jeanne  napisała:  [/b

Zacznę się martwic , jak wszyscy zaczniemy zakładać berety

nie tylko nie beret, a jeszcze jak by miał być moherowy to ja wysiadam z tego pociągu,   nie cierpię beretów i kaleson
zresztą wielu rzeczy nie cierpię, ale może innym razem
Ktoś kiedyś napisał  "Ludzie, których kocha się z całego serca, nigdy się nie starzeją."   Kochajmy więc, kochajmy i bądźmy kochani a wiecznie będziemy młodzi i piękni

Trzymać mi się dziewczyny cieplutko w te zimowe czasy a nie z gołymi pępkami na wierzchu czarować mężczyzn, właśnie co to za moda tak paradować z pępkiem w zimie ? ? ? ?
może ktoś mnie oświeci

Powodzonka życzę

129

facettoświnia napisał/a:

Trzymać mi się dziewczyny cieplutko w te zimowe czasy a nie z gołymi pępkami na wierzchu czarować mężczyzn, właśnie co to za moda tak paradować z pępkiem w zimie ? ? ? ?
może ktoś mnie oświeci

no właśnie właśnie...nie dalej jak wczoraj widziałam jedną taką "gwiazdę" zimno, mokro i ogolnie blee ale nic tam krótka spódniczka i kurtka ledwo zakrywająca plecy przecież jest taka modna hmm co z tego że usta sine z zimna, grunt to do dobry wygląd hmm ehhh chyba sie starzeję tongue

... w życiu niewiasty rozróżnić można siedem okresów:
niemowlę, dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta i młoda kobieta ...

130

facettoświnia napisał/a:

nie tylko nie beret, a jeszcze jak by miał być moherowy to ja wysiadam z tego pociągu,

Właśnie ten moherowy miałam na myśli ...

131

No i ciekawa polemika nam upadłą
buuuuuuuuuuu  buuuuuuuuu
szkoda
tak się miło z wami rozmawiało

a tu temat nam ZDECHŁ

132

hej o czym rozmawiacie??

W maleńkiej obrączce uczuć świat cały,
Miłość, obowiązek, wzniosłe ideały.
Maleńka obrączka, a znaczy tak wiele...
Na całe życie włożona w kościele.

133

sylwia przeczytaj smile

ja zglebilam sie w dyskusje i szczerze, to wedlug mnie wszelkie problemy nie wynikaja od fecettoswinia, tylko od osób ,ktore ,tak jak zreszta nie raz pisane bylo: nie łapią zartow lub tez biora wszystko zbyt do siebie i zbyt serio.
Wyluzujcie. Poluzujcie. Kazdy z nas ma takie samo prawo do wypowiadania sie tutaj. Tak samo jak kazdy z nas miewa zupelniee inne poglady od reszty.

Nie zapominajmy o szacunku do innych, ich opinii. Momentami jak czytalam forum to mialam wrazenie,ze to pomylka i liściki dzieciakow z podstawowki.

134

Aaaaa, to teraz tutaj można pogadać o hodowli , dzikich i domowych świniach big_smile W dodatku przy kawie wink A już myślałam , że wątek poszedł pod " nóż"...

135

Właśnie, właśnie
ledwo co znalazłem swoje "forumowe pierworodne dzieciątko",
a to tu została ukryta moja hodowla śpiewających zwrotów  lol  w bezkresie forumowych zagadnień
też myślałem że dokonano amputacji tego wątku, ale nie,
temat widzę dalej aktualny tylko znowu ktoś zmienił tytuł, dziwne  zwyczaje na tym forum panują, coś ale zmienić trzeba,  lol  lol
choć muszę przyznać że z takim tytułem się też nie zgadzam, zamysłem autora czyli mnie nie było dywagowanie nad męskimi świństwami, a było natomiast pozdrowienie wszystkich Pań, ale nic nie mogę znowu zrobić w tym temacie,

136

Możesz wyślij wiadomośc do administracji z prośbą o inny tytuł i podaj go.

137 Ostatnio edytowany przez wczesajka (2009-01-20 21:16:50)

może niech tak zostanie.

i tak caly watek juz zmienial sie kilkakrotnie.

wiecie co? wydaje mi sie,ze zmiany ,ktore sa nanoszone, niekoniecznie sasluszne. tak samo jakmam pewne obiekcje, co do przeklenstw- ale, rzecz jasna takie są normy i ich sie trzymac musimy... w kazdym razie lubie takie mocniejsze wymiany opinii i smiem twierdzic,ze one sa duzo bardziej ciekawe (takie jak ten, czy tez netkafejka hanny ostatnimi czasy) niz smety i monotonne gadki.

smile

tojak tam z hodowlą? ocieliły sie? big_smile

138

wczesajka napisała 

to jak tam z hodowlą? ocieliły sie?

Duży szacun
ale nie wiem czy świnia się cieli  lol może raczej się prosi ?
ale dokładnie nie wiem

fakt jest faktem że też mam potomka czyli ..................... choć muszę powiedzieć że zapewne też nie zgodzi się z tokiem rozumowania tatusia  lol   ale podejście mojego syna nie zmieni mojego podejścia do oceny męskiego charakteru.

A tak serio to
zastanawiają mnie teksty pisane przez większość forumowiczek w tym wątku, które nie widzą żadnych wad u swoich partnerów, zastanawia mnie że miały takie szczęście dostać tak wspaniałych życiowych partnerów, jednak może raczej mało znają swoich mężczyzn lub panowie potrafią się tak dobrze kamuflować w swoich małych świństewkach ?
jakoś ciężko mi jest uwierzyć w ANIELSKIE pochodzenie męskiego rodu, ale tak jak pisałem wcześniej może jestem zbyt surowy w tej swojej  ocenie ?
lub większość kobiet nie za bardzo lubi znać prawdę ale nie mnie oceniać i rozstrzygać te zagadnienie .
Pozdrawiam serdecznie wszystkie Panie

139

Mój facet nie jest ideałem. Ma takie zagrania że mam ochotę wyjść z domu, i czasami właśnie to robię ...... Nigdy nie przeprosił mnie, nawet kiedy była jego wina. Przy mnie ogląda się za innymi kobietami i często je komentuje przy mnie to mnie cholernie rani, mimo że mu o tym mówię. ogólnie mnie strasznie irytują jego zagrania. Ale są i momenty że umie być miły. Ale tylko sam na sam ze mną kiedy nikt nie patrzy. heh  facet to jest świnia i to wielka

If you wanna be somebody
If you wanna go somewhere
You better wake up ......
... and pay attention !!!!!!!!

140 Ostatnio edytowany przez wczesajka (2009-01-26 12:10:05)

w moim przypadku moja druga polowa jest moim drugim ja - tym bardziej "idealnym" , tym ktory na co dzien uczy mnie czego innego ... smile

ale co do ideałów-hmmm. nie ma. tylko,czy warto dostrzegac bledy,potkniecia? jasne ,ze tak, ale nie moga one przyslaniac całoksztaltu, wszystkiego innego.
ja w Nim odnajduje to, czego szukalam, to czego brakuje mi.

facet to swinia- moze i tak,ale swietnie to kamuflujcie- jesli chcecie smile

ocieplily, prosily- i tak wiadmomo o co cho.:D

141

Drogie Panie

Ludzi idealnych nie ma, potrafią się mniej lub bardziej ześwinić, świństwo zawsze jednak jest świństwem, czy takie malutkie czy takie wielkie, oczywiście że o tych małych nie pamiętamy, nie zwracamy na nie uwagi zawsze sobie możemy wyjaśnić że znajoma czy sąsiadka ma dopiero gorzej, ale nie brońmy za wszelką cenę tych samców, którzy są jacy są,

Na szczęście kochacie nas i nie zwracacie uwagi na te nasze świńskie pochodzenie, i bardzo dobrze, trzymajcie tak dalej dziewczyny
ale nie dajcie się,
nie pozwólcie swoim IDEALNYM partnerom stłamsić się psychicznie, nie dajcie sobie wmówić że to ON jest kimś, wszystkie jesteście piękne i urocze, wspaniałe i zasługujecie na odrobinę ciepła i miłości, może na bardzo dużo ciepła i miłości oraz docenieniu was w waszym codziennym życiu.

Jeszcze trochę to was przekonam do swojego toku myślenia
Siema Piękne

142

Ideałów nie ma i dzięki temu -życie nie jest monotonne.Świńskie pochodzenie nie tylko jest przynależne facetom ale i naszemu gatunkowi także.Związek dwojga ludzi - to przecież współżycie na codzień ludzi wychowanych i w różnych środowiskach,z różnymi charakterami,mających różne wzorce zachowań - a cały pic polega na tym - by na kanwie tego wszystkiego "budować" to co łączy ... na początku dwoje....a później  i dzieciaczków.Wspólne życie to tak naprawdę wielki kompromis.Jednak z mojego doświadczenia wynika,że najwięcej konfliktów w rodzinie - spowodowane jest różnymi zdaniami w sprawach dotyczących dzieci.Od tego przeważnie zaczynaja się jakieś nieporozumienia   czy różnice zdań.I tylko umiejętność "odpuszczenia" w którymś momencie- lub siły przekonywania .... nie myślę  tu oczywiście o sile fizycznej - sprawia,że zwiazek funkcjonuje.Gdy nie ma dzieci- to "tarcie" jest między dwojgiem.Jednak miłość ma wielką moc - czasem nieracjonalną ..... więc gdy się kocha.... tak naprawdę można wszystko.Jest jeden warunek wszakże- miłość musi łączyć dwie strony.

A tak na marginesie:  świnia się prosi
                                  krowa się cieli
                                 kobyła się źrebi.

143

A dlaczego nikt nie ma odwagi powiedzieć , że kobieta to świnia? ...

144

kobiety to najwieksze swinie! smile
nawet jak sie zeswinia to sie nie przyznaja, zrzuca wine na wszystko inne...

panie prosiaczku- a dlaczego Pan tak zazarcie nas chce chronic? jak dla mnie w zdecydowanej wiekszosci, to co Pan mowi jest prawda. ale zadziwia mnie fakt skad ta chec ochronki? zle doswiadczenia z mezczyznami-swiniami?

a tak abstrahując od tematu polecam Panu artykuł ze styczniowego numeru ZWIERCIADLA pt"przyjazn krzepi" i jest o meskiej przyjazni. smile

145

Jeanne napisała

A dlaczego nikt nie ma odwagi powiedzieć , że kobieta to świnia? ...

wybacz ale ja uczynić tego nie mogę,

wczesajka napisała

dlaczego Pan tak zazarcie nas chce chronic? jak dla mnie w zdecydowanej wiekszosci, to co Pan mowi jest prawda. ale zadziwia mnie fakt skad ta chec ochronki? zle doswiadczenia z mezczyznami-swiniami?

Dlaczego chce bronić?
hm nie wiem dlaczego, taki jestem, co mam poradzić,
jak wielokrotnie widzę kobiety, które zawsze uważają że są przeciętnymi dziewczynami, które nie są należycie dowartościowane przez swoich mężczyzn to bardzo mi jest żale tych Pań a jak wielokrotnie widzę zagonioną dziewczynę a przodem idzie  ON wielki SAMIEC,  PAN i WŁADCA
a jeszcze jak jest w średnim wieku, powiedzmy tak około 40 i myśli że jest najprzystojniejszy  "kogucik" w promieniu kilku kilometrów to śmiać mi się  chce, czy to nie jest żałosne ?

Co do moich doświadczeń z mężczyznami to muszę powiedzieć że mam raczej dobre a to dlatego że mówię zazwyczaj co myślę nie owijając w przysłowiową bawełnę, jedni odchodzą zniesmaczeni inni zgadzają się z moją oceną i zostają zazwyczaj dobrymi znajomymi.  /nie przyjaciółmi, nie, przyjaciół ma się kilkoro reszta to dobrzy znajomi/

146

kogucik po 40- zalosne-a i owszem a i tak.
ale zeby kobiety byly takie pokorne, zagubione i przytloczone swiniami ? hmm. nad tym by sie zastanowila.

moze to troche stereotypowe myslenie, prosze Pana? nie sadzi Pan? wydaje mi sie,ze wspolczesne kobiety, zwane tymi XXI wieku chca odciac sie od mezczyzn, od tych sowinistycznych tytułowych swin. rzecz jasna wedlug mnie sie nie da, bo my bez Was, tak samo  jak Wy bez nas...

racja, jest jeszcze mozliwe zaobserwowanie pantofla u kobiet, nawet w moim wieku i ludziach tworzacych zwiazki,ale mysle ze to kwestia bardziej wychowania, acz nie chce generalizowac, moze tak lubia.

147

wczesajka 
mam taką prośbę jeśli można,
bardzo proszę zwracać się do mnie per ty, jakoś ten Pan bardzo mnie dołuje, uświadamia mi moją datę urodzenia,

proszę nie pisz zwrotu" tytułowych swin " nie taki był mój tytuł wątku tylko jakiś nadgorliwy moderator doszedł do wniosku że taki tytuł powinien być

a z pozostałym tekstem się zgadzam
pozdrawiam serdecznie

148

prosbe mozna miec zawsze,ale skoro to Cie bodze nie bede uzywac juz wiecej zwrotu grzecznosciowego. smile

rowniez pozdrawiam.

149

Powiem wprost
to jest  SKANDAL co się dzieje na tym forum, granda i dziecinada
kto tu rządzi drogi administratorze ?
jak można tak postępować ?
Może mi ktoś wyjaśni gdzie się podziały posty które napisała :
brysia,  Jeanne no i oczywiście JA 
nic w tych postach nie było aby można je usuwać, ale fakt jest faktem że ktoś je skasował, a najbardziej mi szkoda tej pięknej foty prosiaczka w eleganckich ciżemkach,
Ja myślałem że to jest forum poważnych ludzi, ale widzę że byłem w błędzie
jest to mało poważne takie traktowanie forumowiczów
Zapewne ten post też zniknie gdyż mówi prawdę, to jest Gebelsowska i stalinowska szkoła.
proszę dalej prowadzić tak to forum a zapewne większość poważnych ludzi zrezygnuje z obecności na tym portalu, ja powiem że jestem strasznie zdegustowany i zawiedziony takim  podejściem do sprawy.
Żegnam.

150

facettoświnia napisał/a:

Powiem wprost
to jest  SKANDAL co się dzieje na tym forum, granda i dziecinada
kto tu rządzi drogi administratorze ?
Może mi ktoś wyjaśni gdzie się podziały posty które napisała :
brysia,  Jeanne no i oczywiście JA 
nic w tych postach nie było aby można je usuwać, ale fakt jest faktem że ktoś je skasował, a najbardziej mi szkoda tej pięknej foty prosiaczka w eleganckich ciżemkach,
Ja myślałem że to jest forum poważnych ludzi, ale widzę że byłem w błędzie
jest to mało poważne takie traktowanie forumowiczów
Zapewne ten post też zniknie gdyż mówi prawdę, to jest Gebelsowska i stalinowska szkoła.
proszę dalej prowadzić tak to forum a zapewne większość poważnych ludzi zrezygnuje z obecności na tym portalu, ja powiem że jestem strasznie zdegustowany i zawiedziony takim  podejściem do sprawy.
Żegnam.

Na pocieszenie powtórka z rozrywki.Nie ma się co tak poddawać  smile

http://tbn2.google.com/images?q=tbn:1OB6y7uAqoq-IM:http://bajkiwiersze.republika.pl/swin_usmiech.jpg             http://tbn1.google.com/images?q=tbn:cFQFO7pWkhlcIM:http://stuff.swir.us/2008/01/14/swinia_papcie.jpg

Facet świnia i kobieta świnia wink

http://tbn2.google.com/images?q=tbn:zzA6BpL5chsU1M:http://www.tapeciarnia.pl/tapety/normalne/3324_winie.jpg

151

Już skopiowałam........... są urocze....... ale dlaczego wydaje mi się,że świńka z wczoraj przebierała nóżkami? Może omamy mam jakieś?????

152

Szczególnie ta w bucikach jest przeurocza......:D

Miłość - to dwie dusze w jednym ciele. Przyjaźń - to jedna dusza w dwóch ciałach. A gdy miłość łączy się z przyjaźnią, powstaje wówczas jedność podwójna i zupełna.

153

Witam Drogie Panie
Jak uzyskałem informację o awarii serwera przez sympatyczne osoby na swoją pocztę to powiedziałem sobie że nie mogę tak opuścić tego jak że fascynującego forum.
Tak więc nie cieszcie się że zarzuciłem polemiki z Wami,
nie,   tak dobrze to nie będzie    wink
jeszcze nie jeden raz podskoczy wam ciśnienie na moje posty  wink
Tak więc
Witam ponownie
i dziękuję za informację o tej awarii

154

facettoświnia napisał/a:

jeszcze nie jeden raz podskoczy wam ciśnienie na moje posty  wink

Witam , witam smile
Mam z reguły niskie ciśnienie , ale na wszelki wypadek skoczę do apteki smile

155

Ja również witam,także podwyższenie ciśnienia nie grozi mi utratą na zdrowiu,także chętnie poczekam jakie to niespodzianki masz dla nas w zanadrzu.Mam nadzieje że twoje kolejne wątki będą równie kontrowersyjne.

156

No więc zaczynamy
właśnie rozwiązałem taki teścik który ma tytuł "Czy podobasz się kobietom?"
uzyskałem  punktów: 40 opis wyniku był następujący :
"Bardzo podobasz się kobietom, a jeśli jeszcze nie jesteś tego pewien, to znaczy, że nie jesteś dobrym obserwatorem lub z powodu swojej skromności  nie wyciągasz właściwych wniosków z ich zachowań w stosunku do Ciebie."
kurcze jaki to ze mnie IDEAŁ abym tylko nie popadł w NARCYZM    wink

Tak więc Drogie Panie niżej daję linka możecie sobie rozwiązać kilka testów np:    Czy jesteś atrakcyjną kobietą?  Czy potrafisz znaleźć chłopca i zatrzymać go przy sobie?  lub  Co ty wiesz o szczytowaniu?
ciekawe jakie wyniki osiągniecie

http://quizy.interia.pl/kobieta/quiz/cz … -kobieta,4

157 Ostatnio edytowany przez wczesajka (2009-01-30 13:48:22)

zrobilam...  quiz czy jestem atrakcyjna i co mnie zadziwilo, troszke cech jest prawdziwych,ale nie wszytskie... smile to jednak zabawa i nie ufam, nie wierze takim tetom.ale zawsze moze cos sie człowiek o sobie dowiedziec i poprawic soebie nastroj smile:)

158

Raczej nalezę do skromnych jeśli idzie o samoocenę więc wyniki testu mnie nie zdziwiły jak to było więcej wiary w siebie tongue

159 Ostatnio edytowany przez Danusia (2009-01-30 17:33:27)

Witaj facettoświnia- fajnie,że wróciłeś.Może za głupia jestem by z Tobą dyskutować- ale lubię czytać to co piszesz ze względu na Twoje "lekkie pióro".Myślę,że dobry byłby z Ciebie... negocjator.
Co do testu- dowiedziałam się,że mam niską samoocenę.Uzyskałam 39 punktów.

A co do ciśnienia...... skoro przeżyłam udar bez uszczerbku...... cóż mi może grozić??????

160

Danusia 
Dziękuję ,
ja też się cieszę że jestem ponownie na tym kobiecym forum, co do tych negocjacji to raczej nie,
a co do testu to tylko taka rozrywka, a co do niskiej samooceny powiem tak
Szanujmy sami siebie to inni też nas będą szanować, to tak jak Michałem Jerzym Wołodyjowskim któremu od małego mówiono
'pamiętaj, jak się nie będą Ciebie bali to się będą  z ciebie śmiali"

Pozdrawiam Serdecznie

161

Drodzy Forumowicze
przez szereg lat nosiłem się z zamiarem przekazania 1% swojego podatku dochodowego na rzecz organizacji pożytku publicznego ale jakoś tak schodziło, w tym roku powiedziałem KONIEC, może i jestem świnia   wink ale dlaczego jeżeli jest taka możliwość nie mam przekazać pewnej kwoty potrzebującym ?
dlaczego za moją kasę z mojego podatku ma sobie kupić Pan Dyrektor jakiegoś tam departamentu w nie ważnym ministerstwie no samochód służbowy a np. nie ma mieć kilku obiadów  głodne dziecko pochodzące z ubogiej rodziny ?
Tak więc przekażę ten swój 1 % na rzecz takiej organizacji
Może macie jakieś sugestie komu tę kasę przekazać ?
Proponuję poczytać taki wątek:
http://www.ngo.pl/x/89738

162

facettoświnia napisał/a:

Drodzy Forumowicze
przez szereg lat nosiłem się z zamiarem przekazania 1% swojego podatku dochodowego na rzecz organizacji pożytku publicznego ale jakoś tak schodziło, w tym roku powiedziałem KONIEC, może i jestem świnia   wink ale dlaczego jeżeli jest taka możliwość nie mam przekazać pewnej kwoty potrzebującym ?
dlaczego za moją kasę z mojego podatku ma sobie kupić Pan Dyrektor jakiegoś tam departamentu w nie ważnym ministerstwie no samochód służbowy a np. nie ma mieć kilku obiadów  głodne dziecko pochodzące z ubogiej rodziny ?
Tak więc przekażę ten swój 1 % na rzecz takiej organizacji
Może macie jakieś sugestie komu tę kasę przekazać ?
Proponuję poczytać taki wątek:
http://www.ngo.pl/x/89738

więc może jednak nie "świnia"....:)

"... Aniele mój Ty wiedziałeś i cierpiałeś tak jak ja...przyrzekam Ci więc,że każdy mój dzień będzie światłem tych,którzy zgubią się..."

163

Masz rację z tym 1% podatku.Powiem Ci tak- w ubiegłym roku poprosiłam córkę o namiary na tzw."zbożny cel" - jest psychologiem.Ku mojemu zaskoczeniu - powiedziała tak- mamo- ja Ci nie podam,bo niestety  ten 1% pójdzie nie na ten cel - na który powinien- a mianowicie- następny prezes kupi następną brykę lub wyposaży sobie ekstra biuro.W tym roku już nie mam tego problemu - córeczka znajomych córki i zięcia mająca 2,5 roku Hania jest niesłysząca.Można Jej pomóc - bo zbierają na implanty.Już wiem co zrobić z 1% nie tylko moim- bo mam to szczęście,że mogę i innnym zasugerować  przeznaczenie swojego 1%.Jest tylu ludzi potrzebujących......... aż żal bierze ilu......... i jeśli można Im pomóc...... to dlaczego tego nie zrobić?

164

facettoświnia napisał/a:

Danusia 
Dziękuję ,
ja też się cieszę że jestem ponownie na tym kobiecym forum, co do tych negocjacji to raczej nie,
a co do testu to tylko taka rozrywka, a co do niskiej samooceny powiem tak
Szanujmy sami siebie to inni też nas będą szanować, to tak jak Michałem Jerzym Wołodyjowskim któremu od małego mówiono
'pamiętaj, jak się nie będą Ciebie bali to się będą  z ciebie śmiali"

Pozdrawiam Serdecznie

Moja koleżanka mówi- nieważne co mowią- byle sie mnie bali.Jednak Ona jest nauczycielką - widocznie w tym zawodzie tak to działa.Według mnie niska samoocena nijak się ma do szacunku dla samej siebie.
Test wskazany przez Ciebie dał mi jednak wiele do myślenia- dlatego mowię to co Ci się należy....... dzięki facettoświnia.

165

niektórzy Faceci to ... sad

Dobrze, że życie jest tylko jedno... drugiego bym nie przetrwała...:(:(

nie mam siły na nic... już nawet nie mam siły udawać że jest dobrze...

Posty [ 111 do 165 z 192 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » netkafejka facettoświnia

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018