Stanikomania ;) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 61 do 101 z 101 ]

61

Odp: Stanikomania ;)

Kurczę, ale ja tak bardzo chciałam bez, aż mi smutno, że producenci uważają, że takich małych piersi jak moje nie można pokazać w ich naturalnych rozmiarze...
Chciałam też zobaczyć jak będę wyglądać bez. No ale trudno, chyba wymagam za dużo, jak się ma brzydkie piersi to trzeba brać co jest sad

Dziękuję za pomoc i jak coś 'się ruszy' w sprawie stanikowej to dam znać.

Czyż nie ma hipokryzji w tym, że upominamy dzieci gdy krzywdzą kotki czy pieski, podczas gdy sami zasiadamy do stołu, na który zabito dziesiątki stworzeń?
Zobacz podobne tematy :

62 Ostatnio edytowany przez ruda paskuda (2010-02-03 21:50:00)

Szczurunia, ja też jestem ze Szczecina i właśnie się dowiedziałam, że zamiast 75A powinnam nosić 65B albo 65C (moje wymiary to73/82) tongue dlatego zacznę chyba latać po sklepach i jak znajdę jakiś dobry sklepik to dam Ci znać wink mam nadzieję, że istnieją gdzieś takie ze stanikami dla desek wink

Miłość, kumple i motórzenie.

63 Ostatnio edytowany przez Emilia (2010-06-11 21:45:18)

Wiecie co, na spam są bardzo fajnie rozpisane tabele rozmiarów. Oprócz tego jest wirtualna przebieralnia, można sobie najeżdżając na zdjęcie modelki dokładnie obejrzeć materiał każdego stanika, majtek, haleczki itd. Mają bieliznę Pigeona i Obsessive, bardzo seksowną i kobiecą. Uwielbiam ten sklep.

64

tak tylko w najlepszym wypadku rozmiarówka zaczyna się od 70- 65 mają niewiele, a miski kończą się na F. to trochę za mało. dobrze że mają przynajmniej przystępne ceny

dam radę

65

według tej tabeli rozmiarów na koronka.pl wychodzi, że mam 70A, czyli całkiem inaczej niż na bra-fitterze... którym rozmiarem mam się sugerować przy kupnie?

Miłość, kumple i motórzenie.

66

Zajrzałam na tą koronkę i stwierdzam, że rozmiarówka do bani. Jak można kobiecie, która ma 73 cm pod biustem proponować obwód 75? Nie radzę się sugerować nią nikomu.
Ja się w niej w ogóle nie mieszczę. Wg niej mam tak małe piersi, że nie ma na mnie biustonosza. Debilizm big_smile

Czyż nie ma hipokryzji w tym, że upominamy dzieci gdy krzywdzą kotki czy pieski, podczas gdy sami zasiadamy do stołu, na który zabito dziesiątki stworzeń?

67

o wyprzedziłaś mnie smile też miałam odradzić koronkową tabelę smile

dam radę

68

Problem z tabelami polega na tym, że najczęściej sklepy dostają je od producentów, a poza tym tabele nie uwzględniają rozciągliwości obwodów - bo to wszystko zależy od modelu, ja raz nosze 70 a raz 65, zależy jak bardzo rozciągliwy jest obwód. tabelami radzę się nie sugerować, bo z tego co widziałam to żaden sklep nie ma jej dobrze zrobionej.

Mi udaje się dorwać małe obwody na oui.pl, sprawdzcie, moze tez cos znajdziecie

69

dlatego trzeba probowac, po kilku zakupach bedzie juz wiadomo u ktorego producenta jaki rozmiar smile
ja do tego bardzo polegam na opiniach o produkcie -bardzo pomagaja, jak czytam 5 opini ze obwod bardzo rozciagliwy to juz wiem zeby od razu wziac mniejszy obwod smile

dam radę

70

ja polecam sklep ladyl.pl maja bardzo fajną i nie drogą bieliznę

71

http://www.sklep.malinez.com/   kobietki ja nosze 75-G i tej firmy moge polecić zdecydowanie. jestem bardzo zadowolona, maja duże rozmiary. Piersi leżą dobrze,staniki wygodne,cena dość przystępna. buziaki:)

72

Cześć dziewczyny!
Rzekomo powinnam nosić 65F, jednak nie mam pojęcia gdzie taki stanik dostać sad. Chciałabym przymierzyć, żeby zobaczyć jak to wygląda, więc bardzo Was proszę o podanie jakiegoś sklepu. Mieszkam we Wrocławiu. Sklep internetowy może być, ale jakiś sprawdzony smile.
Z góry dzięki.

73

Polecam firmę malinez. ja kupuje u nich, ostatnio nawet zamówiłam staniki przez internet. Jestem bardzo zadowolona smile

74

mamba mam nadzieję że jak zakupisz odpowiedni stanik to pochwalisz się nim (i tym gdzie kupiłaś -moze komuś się przyda ta inf) smile)

dam radę

75

Muszę na niego odłożyć niestety, bo swoje oszczędności właśnie wpłaciłam na wakacje (zaliczkę) big_smile.
Ale oczywiście pochwalę się jak tylko będę go mieć smile

76

A mnie w sobotę udało się kupić biustonosz idealny big_smile Trochę mnie, a właściwie chłopaka to kosztowało ,ale pasuje chyba jak żaden który miałam do tej pory. i co fakt to co mi wyliczył brafitter, nie pasowało, więc troszkę zwątpiłam w ten elektroniczną przymierzalnie tongue

Nigdy Nie Mów Nigdy.Nigdy Nie Mów Zawsze.

77

Mylenne, to brawo big_smile.
A dużo brafitter się pomylil? wink

78

I na jakiej stronie mierzyłaś? Bo co kalkulatory, to różne rozmiary pokazuję. Niedawno dowiedziałam się, ze ponoć ten jest najlepszy, ale ile w tym prawdy, nie wiem jeszcze: http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/index2.html

79

Brafitter wyliczył mi miseczke E, a ja kupiłam C i jest idealny. Wyliczyłam na tym który podałaś a_normalna i wyszło 70 F!! CO jest wyraźną przesadą widzę swój biust i wiem że to na pewno nie jest F tongue Z ciekawości muszę się wybrać do brafitterki na żywo, co by to sprawdzić wink

80

mylenne ale to jest roznica czy ci wyliczyl 70 E (albo jak ten inny 70F) a ty np kupilas 80C. pochwal sie jakie obwody wyliczaja ci elektroniczne brafittery, a jaki obwod ty zakupilas smile

ja na przestrzeni kilku lat doszlam od miseczki D do G (i cycki wcale mi nie urosly) więc nie mów że coś jest niemożliwe tongue

dam radę

81

Więc jeszcze raz:P Z tego elektronicznego brafittera który podała A_normalna wychodzi mi 70 E, a to też w zależności jak zmierze bo wyszło kilka razy 70 F. Natomiast ja zakupiłam 75 C. Czuję że dobrze na mnie leży, nic się nie wylewa, nie opina się się.

Może możliwe:P Ale ciężko by mi było w to uwierzyć, wydaje mi się że gdybym przymierzyła taki biustonosz znaczy 70 F, to byłby zdecydowanie za duży, ale i to może kiedyś sprawdze wink

82

mylenne ale podstawowe znaczenie ma tu obwód - powinnaś kupić ścisły, bo ta 75tka po paru razach ci sie rozciągnie i nie będzie to za dobrze wyglądać

dam radę

83

Jak na razie zapinam go nie na ostatnie zaczepki, więc jeśli się troszkę rozciągnie to mam jeszcze jakiś zapas:)

84

nowy stanik zawsze powinien się zapinać na pierwsze haftki -nigdy na drugie czy trzecie -bo to oznacza że krócej go ponosisz

dam radę

85

Dziwna jakas ta strona ... Mam rozmiar 70c a tutaj mi wyszlo 65e

86

dlatego najlepiej się wybrać do osobiście do osoby która nam dobierze stanik smile

dam radę

87

Mam pytanie. Czy któraś z Was zamawiała stanik przez internet?

88

ja kupuje tylko przez internet. a o co chodzi ?

dam radę

89

Ja w sobotę kupiłam prosty staniczek (taki na co dzień) w rozmiarze 75C. Omierzyłam się, bo okazało się, że co stanik to całkowicie inaczej leży ;/ Jeden w tym rozmiarze strasznie wrzynał mi się pod pachami, więc przyniesiono mi 80B. Ten był ciut za luźny, ale sądziłam, że miseczka będzie za mała, a była strasznie duża i okropnie odstawała. Potem znowu kolejne 75/70 C i też nie za dobrze leżały (wszystkie były z Atlantica). Nic nie kupiłam, ale poszłam na stoisko obok do polskiego producenta i tam wybrałam dobrze leżący 75C (oczywiście też musiałam poprzymierzać, bo inne z tym rozmiarem też były złe, bo np. za luźne i kompletnie nie czułam, że mam cokolwiek na sobie i żeby podtrzymywało mi piersi).

90 Ostatnio edytowany przez Ewel (2010-03-24 10:06:51)

przykład na to jak dobrze jest mierzyć i to różne marki

ja z kupowaniem w atlanticu nie miałam dobrych doświadczeń - obsługa nie ma odpowiedniej wiedzy żeby komukolwiek sprzedawać staniki, nie wspominając o ich niezbyt rozbudowanej rozmiarówce (nie mamy 75C ale niech pani kupi 80B będzie idealny -coś  w tym stylu -żenada)

dam radę

91

Dziewczyny jak tak oglądam te biustonosze... jakoś mi się nie podobają. W sklepach, w których nie ma takich rozmiarów jakie pokazuje brafiter, jest naprawdę ładniejsza bielizna! Ładniejsze wzory, satynowe materiały... A tutaj jakieś to wszystko takie jednolite...

92

mamba napisał/a:

Dziewczyny jak tak oglądam te biustonosze... jakoś mi się nie podobają. W sklepach, w których nie ma takich rozmiarów jakie pokazuje brafiter, jest naprawdę ładniejsza bielizna! Ładniejsze wzory, satynowe materiały... A tutaj jakieś to wszystko takie jednolite...

Przesadzasz wink Oglądałaś staniki Masquerade (satynowe modele to np. Georgiana, Tiffany, satynowe boczki i koronkowe miseczki ma Maia - jeden z laureatów "kusidełka roku" na Stanikomanii)? Widziałaś, jakie fajne i "jabłuszkujące" biustonosze ma LaSenza brytyjska (to marka "ściśliwa", więc nie na 65F a na 70DD, może 70E powinnaś patrzeć; świetny był np. model G&G "silk", do obejrzenia w wielu odsłonach na Balkonetce)? Widziałaś przezroczystości Freyi czy Pour Moi? We Wrocku masz co najmniej dwa dobre  sklepy, gdzie możesz pójść, pomierzyć, dotknąć - skorzystaj, bo jak zobaczysz na własnym biuście to nawet w stosunku do tych, które teraz Ci się nie podobają możesz zmienić zdanie smile

93

Hmm, widocznie źle szukałam. Sprawdzę, dzięki.

94

Kurcze, pomożcie bo uświadomiłam sobie, że jestem ciemna w temacie staników smile Zawsze wstydziłam się kupować, bo mam duży biust, no i teraz efekty takie, że sie nie znam...
Jaki najlepszy "kształt" na duże piersi? Wedlug tego przelicznika co podałyście wychodzi, że mam 75 G!! (najwiekszy biustonosz jaki mam to D, wiec to dziwne troche...). No i rzeczywiscie duze rozmiary sa najczesciej z push-upem ;/

"Nie bój się, uwierz w siebie, masz już wszystko, poczuj więc, że przed tobą cała przyszłość, przecież wiesz"
"Trzeba przecież kochać coś, by żyć. Mieć gdzieś jakiś własny ląd choćby o te dziesięć godzin stąd"

95

Nemezys napisał/a:

No i rzeczywiscie duze rozmiary sa najczesciej z push-upem ;/

ale dlaczego? Moje wszystkie biustonosze są zwykłe,materiałowe bez uczucia 'nasączonej gąbki'.
A mam spore cycuchy,bo miseczkę E,więc idź do dobrego sklepu,poprzymierzaj i sama zobaczysz co będzie najlepsze.

''Bo wszystko czego chcę
Całe życie być przy Tobie
Niech nie zgaśnie nigdy ogień, który płonie w Tobie''

96

Dzisiaj kupilam staniki 80 D - ale takie zwykle, bo nie moglam znalezc zadnych ladniejszych czy ozdobnych w tym rozmiarze ;/

"Nie bój się, uwierz w siebie, masz już wszystko, poczuj więc, że przed tobą cała przyszłość, przecież wiesz"
"Trzeba przecież kochać coś, by żyć. Mieć gdzieś jakiś własny ląd choćby o te dziesięć godzin stąd"

97 Ostatnio edytowany przez Zamyślona39 (2011-02-22 10:10:52)

Bardzo podobaja i sie takie biustonoszehttp://www.misterna.pl/images/blank.gif
Sama noszę rozmiar C,D,to zależy od fasonu.:)
http://www.bielizna.sklepna5.pl/bielizna/miniaturki/22.jpg

98

Ladny... bardzo ładny, ale ja mam za duzy biust na taki "odkryty" stanik...

99 Ostatnio edytowany przez Fumiko (2011-05-28 20:07:52)

Nemezys napisał/a:

Dzisiaj kupilam staniki 80 D - ale takie zwykle, bo nie moglam znalezc zadnych ladniejszych czy ozdobnych w tym rozmiarze ;/

Czemu kupiłaś 80D jak potrzebujesz 75G?

Ponad 50 modeli w jednym tylko sklepie, na Figleaves drugie tyle (i to licząc tylko modele kolorowe, po odrzuceniu bieli, czerni i  beżu). A do tego jest jeszcze LaSenza, jest Ewa Michalak, Comexim...

Nemezys napisał/a:

Ladny... bardzo ładny, ale ja mam za duzy biust na taki "odkryty" stanik...

Nie, masz źle dobrane staniki. W dobrze dobranych można miec spory biust

I wszystko będzie na miejscu, wygodnie i ładnie.

W za dużym obwodzie z za małą miską ani ładnie, ani wygodnie nie będzie

PS ta dziewczyna na fotce powyżej ma stanik strasznie za mały w miseczkach...

100

Kupiłam 80 D, poniewaz przymierzałam i byl dobry smile wiec ten kalkulator troche sciemnia, albo rozmiary sa rozne... nie wiem, ale przymierzylam i jest ok. No w sumie mozna poszukac gdzies jakis ladnych, moze akurat znajde, moze do tej pory miałam pecha do sklepów. Dziekuje za strony i informacje, pewnie sie przydadza smile

Posty [ 61 do 101 z 101 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021