Zabawki edukacyjne OPINIE - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA » Zabawki edukacyjne OPINIE

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 56 do 81 z 81 ]

56

Odp: Zabawki edukacyjne OPINIE

Ja już kolejny raz zamawiałam zabawkę z Ene-due.eu, tym razem była edukacyjna. Moja chrześniaczka uwielbia się nimi bawić, choć są drewniane. Myślę, że być może to właśnie materiał, z jakiego są wykonane tak intryguje Zosię. smile Producent bardzo dba o jakość wykonania zabawek i bezpieczeństwo najmłodszych.

Zobacz podobne tematy :

57

w Pontipino.pl jest ogromny wybór różnych zabawek edukacyjnych, do tego książeczki, puzzle, naprawdę jest w czym wybierać. wszystkie bardzo ładnie wykonane - dużo drewnianych - takie jak były 'Kiedyś" wink bardzo mi się podobają i z chęcią kupuję takie, zamiast lalek z supermarketu

58

Oczywiście, że warto kupować zabawki edukacyjne dla dzieci, wpływają one pozytywnie na rozwój malucha. Szczególnie polecam zabawki drewniane, w poszukiwaniu możecie zajrzeć do jednego z moich ulubionych sklepów - krainaekozabawek.pl

59

Uwielbiam gry planszowe. Teraz jest ich ogromny wybór i można znaleźć coś dla dziecka w każdym wieku. Mój syn na urodziny dostał "5 sekund" i zachwyceni jesteśmy wszyscy ;P

60

Mój syn też uwielbia wszelkie planszówki, cieszę się, bo to bardzo rozwojowe i przez to nie interesuje się aż tak komputerem i telewizją. Za to młodszej córeczce kupiłam album z piosenkami personalizowanymi dubi. Codziennie słucha jak Dudu i Bibi  śpiewają do niej po imieniu i jest zachwycona. W ogóle uwielbiam patrzeć, jak moje dzieci się rozwijają przez takie mądre zabawki wink Macie swoje typy interaktywnych zabawek?

61

justynaczerwik napisał/a:

Macie swoje typy interaktywnych zabawek?

My mamy "interaktywną zabawkę"-jamnika.Same zalety: dziecko uczy się poczucia odpowiedzialności za słabszą istotę,faktu,że nie da się jej "wyłączyć",że czuje,mysli i darzy uczuciem.
Oczywiście,nad taką  "interaktywną zabawką" pieczę musi sprawować rodzic smile

Końcówkę -om piszemy w celowniku liczby mnogiej rzeczowników wszystkich rodzajów, np.Wspomniałem o tym moim gościom.
Zwrócił się ku tamtym kobietom.
Przyjrzał się uważnie oknom i drzwiom.

62

Jak najbardziej warto zacząć jak najwcześniej rozwijać zmysły malucha. Polecam pluszaki sensoryczne lub maty edukacyjne, moja Emilka ma ich sporo w swojej kolekcji, widzę że nie nudzi ją pociąganie za uszy królika:) z mumciuch.pl. Dzieciak może podotykać wszyte kulki czy groch, ciągnąć, gryźć, słuchać jak szeleści, jednocześnie jego zmysły się rozwijają i staje się bardziej wyczulony na dotyk, słuch...
Myślę, że zamiast niepotrzebnych ubranek, z których dziecko zaraz wyrośnie, warto podarować jakąś zabawkę sensoryczną, niektóre są w takich genialnych wzorach, że nawet dorastające dziecko zachowa je w pokoju;)...tutaj apel do babć, ciotek, koleżanek szukających prezentu:)

63

A słyszeliście o Mówiących książkach? to stosunkowo nowa na rynku zabawka, która bawiąc uczy podstaw angielskiego. ciekawy pomysł (specjalny dlugopis "czyta" słówka i zwroty po dotknięciu nim odpowiedniego miejsca w książeczce). można też nagrywać swój głos i porównywać go z lektorem. w ksiązeczkach są "wgrane" piosenki i gry

64

Ja polecam Lego Duplo. Rozwijają kreatywność dziecka, są kolorowe i bezpieczne. Mój synek ma 1,5 roku. Uwielbia zabawę pociągiem z cyferkami. Na razie to ja liczę, ale on powtarza "Jeden". Za to zaskakuje mnie jak próbuje sam budować. Ostatnio bawiąc się klockami szukaliśmy podobnych kolorów. Z wiekiem będziemy szukać innych sposobów na wykorzystanie klocków do nauki.

65 Ostatnio edytowany przez Olinka (2017-02-21 16:23:13)

To jest fajny gadżet edukacyjny dla trochę starszych dzieci: [nieregulaminowy link] Moim pomaga w nauce, a do tego czasem robimy rodzinne rozgrywki - kto najszybciej zgadnie gdzie leży dane państwo. smile

66 Ostatnio edytowany przez Olinka (2017-02-21 16:24:25)

Zabawki edukacyjne są jak najbardziej ok - takie ze sklepu [spam] to ja kupuje swoim maluchom i nigdy nie narzekały.

67

Polecam zabawki edukacyjne - ulubione przez moje szkraby- szablony, puzzle i magnesy mudpuppy. Nie sa drogie a dobre jakościowo. Zakupiłam tu:aplipapli.pl

68

A co sądzicie o klockach drewnianych jako prezent dla 4 letniego chłopca? Jako, że jestem fanem zielony zabawek tzn. ekologicznych to pomyślałem, że takie klocki mieszczą się w takich normach i będzie to dobry pomysł na prezent.

No jak na moje to jest bardzo dobry pomysł.

70

Czy dzieci lubią jeszcze układać puzzle....? Czy może być to forma edukacji...?

Ludzie pragną cza­sami się roz­sta­wać, żeby móc tęsknić, cze­kać i cie­szyć się powrotem.

71

Ja kupiłem te klocki drewniane i dzieciaki były z nich bardzo zadowolone. Teraz jeszcze myślę o takich narzędziach dla syna zabawkowych aby rozwijał swoje zdolności manualne. W gole takie zielonezabawki ekologiczne są całkiem fajne.

72

My kupiliśmy dzieciakom kulodrom - to takie drewniane klocki, z których buduje się tor dla piłeczki. My akurat mamy taki trochę prostszy zestaw: https://sprzedajemy.pl/kulodrom-drewnia … nr49420937 za 75 zł, ale są też większe, tylko już za ponad 100 zł. I maluchy mają nie tylko świetną zabawę przy jego budowie, ale też uwielbiają obserwować toczącą się kuleczkę.

https://spplthumb.blob.core.windows.net/1000x901c/e8/53/16/kulodrom-drewniany-zbuduj-sam-tor-kulek-24h-415866222.jpg

73

My kupiliśmy naszym czterolatkom mikroskop cyfrowy. To dopiero budzi kreatywność i ciekawość świata. Wydaje mi się, że takie rzeczy muszą być must be w każdym domu z dzieciakami.

74 Ostatnio edytowany przez cslady (2017-05-26 15:01:11)

Ten kulodrom jest uroczy, sama bym się takim pobawiła. Jednak nie kupie go mojemu synkowi, bo ma za dużo małych elementów. Jeszcze Pawełek połknie tą kuleczkę. Ale znalazłam dobre klocki dla półrocznego dziecka  [spam] Są leciutkie i mój synek nie zrobi sobie nimi krzywdy. Łatwo je wyparzyć, bo są zrobione z sylikonu. Drewniane klocki kupie mojemu Pawełkowi jak trochę podrośnie.

75

Też właśnie myślę nad klockami edukacyjnymi . Tylko właśnie nie mam pojęcia czy dziecko chętnie bawi się z takimi elementami ? jak to jest u was? bo też chyba nie ma sensu kupować czegoś co będzie stało potem w kącie...

76 Ostatnio edytowany przez cslady (2017-06-27 11:24:04)

Puzzle, układanki, czy gry zręcznościowe spełniają najlepszą rolę edukacyjną, ponieważ nie dość, że uczą umiejętności manualnych, to jeszcze rozwijają kreatywne myślenie, czy wyobraźnię przestrzenną. Mi się tutaj [spam] udało znaleźć mini fliper, który byłby świetny dla rodzeństwa, bo wprowadza element rywalizacji - zdobywa się punkty. Chociaż jeśli mam być szczera, to zwróciłam uwagę na tę zabawkę trochę z sentymentu - sama wspominam godziny spędzone na podobnej grze.

https://www.mamissima.pl/product_picture/full_size/485c153814c31011e053fed430f9538e.png

77

To chyba zależy od dziecka, ale jeśli o mnie chodzi, to mój synek chętnie bawi się nad tymi elementami. Dla niego to zabawa, a ja z mężem wiemy, że dzięki temu też poprawiają się aspekty edukacyjne. Widzę, że dziecko staje się bardziej kreatywne. Poza tym poznaje nazwy różnych pojęć i terminów, co też przyda się mu potem w szkole, także ja ogólnie oceniam klocki edukacyjne na duży plus :-)

78

No tak czytam i czytam i chyba wszyscy polecają te klocki edukacyjne, także chyba się zdecyduję. Postaram się wybrać jakieś ciekawe i mam nadzieję , że w przypadku mojego dziecka też będą one spełniały elementy edukacyjne no i że pociecha będzie się nimi bawiła smile

79

Polecam Edisona do pracy w uczniami. Jest to dużo atrakcyjniejsze rozwiązanie niż jakiekolwiek inne. A poza tym, dużo taki robot nie kosztuje. My zamawialiśmy ze strony  robotedison.pl za 1400 zł gdzie mieliśmy w pakiecie aż 5 roboty plus matę robotyczną. Bardzo mi się tutaj podoba opcja dobudowania konstrukcji za pomocą klocków LEGO, rozwija to mocno kreatywność u uczniów.

80

Puzzle są dobre dla starszych dzieci. Dla siostrzenicy zamówiłam grę pamięciową takie pareczki memory. Można kupić gotowe zestawy tematyczne ale sprzedają takie spersonalizowane gry ze zdjęć. Tak więc fajna sprawa. Puzzle też można kupić zrobione ze zdjęć. Teraz musze znaleźć coś dla chłopca 12 lat. Chyba kupię jakieś klocki. Najlepiej lego, ale ostatnio dowiedziałam się że klocki cobi są też niezłe a w dodatku polskie.

81 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-03-22 13:52:00)

Taką zabawką edukacyjną może być też zestaw do hodowli tzw. morskich smoków umieszczanie spamu i reklam na forum jest niezgodne z regulaminem . Są to żywe stworzenia, które znajdują się w stanie hibernacji pod postacią jajeczek. Do wybudzenia potrzebują jedynie kontaktu z wodą. Po około 24 godzinach śmigają sobie już po akwarium, w którym nawiasem mówiąc super się prezentują smile Moje dzieciaki od razu po powrocie ze szkoły biegną zobaczyć co robią smoki i ile już ich jest smile Regularnie je dokarmiają i pilnują aby natlenować wodę smile Często opowiadają też jakieś ciekawostki na ich temat, który same zgłębiły smile Naprawdę super spożytkowane pieniądze smile

Posty [ 56 do 81 z 81 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA » Zabawki edukacyjne OPINIE

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018