jak powiększyć biust - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » jak powiększyć biust

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 56 do 105 z 105 ]

56

Odp: jak powiększyć biust

tablica.pl/oferta/duze-piersi-w-2-tygodnie-ID3H9qf.html

To jest jedyne co mi pomogło!
Mam piersi większe o pełne dwa rozmiary nie przytyłam są jędrne i włosy mi szybciej rosną na prawdę nie kłamie Polecam!

Zobacz podobne tematy :

57

Hej masaż oraz ćwiczenia klatki piersiowej są jak najbardziej skuteczną metodą ale długotrwałą i trzeba w to włożyć trochę pracy.
Polecam Ci endomasaż biustu połączony  z elektrostymulcją. Na pierwsze efekty nie czekasz dlużej niż miesiąc a zabiegi robisz  do momentu zadowolenia z efektu. Co najważniejsze efekt jest trwały ponieważ pracujesz z mięśniami a nie tylko wierzchnią warstwą skóry.
Jeżeli masz ochotę zobaczyć jak to działa zapraszam do siebie do gabinetu w Warszawie.

58

Nie chcę zakładać nowego tematu tak więc piszę w tym. Czy któraś z Was stosowała może tabletki na powiększanie biustu ? Zastanawiam się nad reklamowaną kuracją Perfect Bust ( poczytałam sobie i jednak te mają najwięcej pozytywnych opinii w sieci). Mam świadomość,że nie dadzą efektów takich jak operacja ale jakby udało się powiększyć biust chociaż o ten 1 rozmiar to byloby naprawdę super. Czy któraś z Was stosowała te tabletki?
Jakie efekty?

59

Ja używałam. Przez jakieś 3 miesiące. Powiem Ci,że w pierwszym miesiącu stosowania byłam troch zawiedziona bo jednak nie widziałam efektów ale już po 2 miesiącach były i to bardzo ładne. Po trzech piersi były bardziej uniesione, jędrne. Optycznie się powiększyły. Musiałam również wymienić biustonosze na rozmiar większe ( jedyny negatyw bo miałam dużo ładnych a po prostu stały się za małe - nie narzekam jednak).
Może nie jest to taka tania kuracja ale moim zdaniem warto. Na pewno jest to lepsze od operacji, która może nieć za sobą wiele negatywnych skutków.

60

Gdzie kupowałas tabletki? W sklepach czy może zamawiałaś przez allegro? Widziałam w sklepach, trochę tańsze są na allegro ale w sumie nie wiem czy nie są to podróbki...
Przez ile miesięcy brałaś tabletki?

61

malgos_nie napisał/a:

Najlepiej to chyba operacyjnie. ale w jakimś sprawdzonym miejscu. Koleżanka kiedyś robiła w takiej klinice Ars Estetica w Warszawie i zadowolona jest. No ale nie powiększała o 3 rozmiary, tylko o jeden, bo naprawdę biustu u niej nie uświadczyłeś. Sportsmenka, więc mówi to samo za siebie.

To ile sobie porwiększyła dziewczyna biust? Z rozmiaru A na rozmiar B? Moim zdaniem trochę słabo. Nigdy bym wię w takiej sytuacji nie zdecydowała na powiększenie szczególnie,że jest to operacja i jedna może nieść ze soba wiele niepożądanych efektów. Bałabym się,że potem szwy zaczną mi się rozłazić. Poza tym taką operację trzeba powtórzyć za 10 czy za 15 lat o czym wiele osób nie myśli...

O 1 rozmiar spokojnie mozna sobie powiększyć biust tabletkami. Nie o 3 ale o 1 na pewno.

Kosikosi zamawiałam w sieci. W normalnym sklepie. Widziałam,że na allegro również mozna je dostać ale większe zaufanie mam jednak do normalnych sklepów .

62

A efekty po tych tabletkach przez jaki czas się utrzymują ? Czy jest to efekt stały czy trzeba powtórzyć po jakimś czasie?

63

U mnie się utrzymuje. Brałam przez 3 miesiace czyli tak jak powinno się brać ( jest to pełna kuracja). Powiem Ci,zę trochę czasu po tym mineło. Prawie rok a efekt jest tak więc mogę już teraz napisac,że jest to trwała zmiana.

Może jeszce za jakiś czas powtórzę kurację.

64

albo chirurgicznie albo ewentualnie są takie ćwiczenia na mięśnie piersi, słyszałam też o sercum na piersi - jak już to nie zadziała to sobie stanik powiększający biust...

65

Jednak pozostaję  przy powiększaniu piersi operacyjnie. Tabletki, masaże to na chwilę. Ja nie mówię o przypadkach gdzie kobieta dla męza powiększa biust o kilka rozmiarów bo to dla mnie chore ale są sytuacje w życiu gdzie taka operacja jest wręcz potrzebna.
Czasem na skutek choroby taka operacja znacznie pomaga kobiecie dojść do siebie , pomaga odzyskać wiarę we włąsną kobiecość, pomaga zapomnieć o chorobie.
Po ciąży też często piersi nadają się do takiej "poprawki chirurgicznej". Moja kuzynka w tym roku właśnie operowała piersi bo po ciąży wyglądały koszmarnie. I powiem wam szczerze wcale nie wyglądają sztucznie, wręcz przeciwnie ma ładne, kształtne piersi wyglądające bardzo naturalnie.
Operowała się w Dermed z Łodzi ( dr Dorota Żukowska) i tą klinikę i lekarkę mogę spokojnie rekomendowac

66

Biust jaki jest, taki jest.
I po co go zmieniać?
Musi być różnorodność na świecie

67

Witam pomimo, że jestem nowa to miałam problem z małymi piersiami. Po zakończonym okresie dojrzewania nic się nie zmieniło. Na internecie trafiłam na reklamę tabletek breastfast. Co prawda nie wierzyłam w ich cudowny sposób działania ale rezultaty same się pokazały, po dwóch miesiącach stosowania moje piersi powiększyły się o jeden rozmiar, jest to dla mnie olbrzymi postęp. Trzeba być zdolnym do wyrzeczeń i postępować zgodnie z zaleceniami producenta ale to się naprawdę opłaca. Ponad to  tabletki są z naturalnych składników.

68

Operacją wink Nie da się powiększyć biustu kremami czy też innymi cudownymi sposobami.
Jesli jednak chcecie biust ujędrnić to fajne jest serum Frashe, które kupiłam sobie do biustu jak po schudnięciu zaczał troche tracić swój wygląd. Nawiliżyło biust, ładnie pachnie. Nie nastawiałam sie na wiele jak sobie kupiłam to serum ale działanie ma reczywiście przyjemne oraz po miesiącu biust jest o wiele bardziej jędrny.
Pomaga również dobranie odpowiedniego stanika. Idźcie do braffiterki. Jak ja się wybrałam to okazało sie,ze mam zupelnie inny rozmiar biustu niż jak myslałam w przeszłości.

69

170 zł. Frashe jest jednak dość wydajne bo ma pompkę i wystarczy jedynie niewielka ilość serum tak wie przy stosowaniu dwa razy dziennie opakowanie wystarczyło mi prawie na 3,5 miesiąca tak więc nie jest tak źle. Cena jest w zasadzie największa wadą produktu ale sama jestem zdania,że lepiej jest trochę dopłacić i kupic sobie coś konkretnego niż kupować sobie coś taniego ale co nie przyniesie Ci dzialania. Tak wiec nie załuję.

70

Ela, może poczytaj sobie o różnych metodach powiększania piersi, aby wybrać coś dobrego i odpowiadającego Twoim wymaganiom. Wszystko zależy od portfela oraz oczekiwań, bo np jak mają być piersi bardzo powiększone, to najlepiej implanty, a jeżeli np o 1-2 rozmiary to albo aquafilling, albo powiększanie biustu własnym tłuszczem (najbezpieczniejsza metoda) wtedy masz naturalny wygląd biustu - tu masz opisane chyba wszystkie metody na powiększanie piersi nieregulaminowy link to fajny blog o medycynie itd Pozdrawiam

[tu był nieregulaminowy link i został usunięty przez moderatora]

71

Zapraszam na mojego bloga w którym prezentuje metody naturalnego powiększenia piersi smile

72

Jak powiększać piersi to tylko operacyjnie i nie ma co wierzyć w inne cuda. Ja sama próbowałam siłowni, balsamów czy tabletek i nic po tym. Dobrze że chociaż tyłek można sobie wyćwiczyć i powiększyć ;-)

73

martita8 napisał/a:

Jak powiększać piersi to tylko operacyjnie i nie ma co wierzyć w inne cuda. Ja sama próbowałam siłowni, balsamów czy tabletek i nic po tym. Dobrze że chociaż tyłek można sobie wyćwiczyć i powiększyć ;-)

a ja sie nie zgodze z toba. Przyznam ze sama sceptycznie pdchodzilam do roznych specyfikow powiekszajacych biust czy ujedrniajacych, ale jak zaczelam cwiczyc po porodzie to kupilam rozne kremy, balsamy a teraz dodalam tez serum do biustu, wybralam na probe cos niedrogiego- liftingujacy sexy look z bielendy i on naprawde dziala, uzywam juz 4 tygodnie i widze znaczna roznice, skora jest dobrze napieta, biust uniesiony, delikatnie powiekszony. Oczywiscie tez cwicze, to nie jest tak ze cudowny krem sam dziala smile
Jesli natomiast chciec powiekszyc biust o dwa czy wiecej rozmiarow to faktycznie najlepszym wyjsciem bedzie operacja smile

Jestem spamerką. Polecane przeze mnie produkty kupujesz na własną odpowiedzialność!

74

Dzieczyny, to wszystko bajki, nie ma metody na powiekszenie piersi bez ingerencji chirurgicznej. Masażami, okladami mozecie wplynac tylko na stan waszej skóry, ćwiczeniami na stan mięśni, ale nie zwiększycie tak tkanki gruczołowej piesi...

75

Dwa sera, które sama stosuję i z których działania jestem bardzo zadowolona. Chociaż bardziej z pierwszego"
frashe
vichy

Oba dosć drogie, specjalistyczne. Ale za to piersi o wiele bardziej jędrne.

76

Dziękuję, to jest interesujące

77

Ale bajki tu wypisujecie... Kto w XXI wieku wierzy, że jakieś żele mogą powiększyć piersi? Realne efekty można zobaczyć, ale po operacji. Tylko z tym to też trzeba uważać, sporo się słyszy o "fachowcach", którzy sobie nie poradzili z operacją. Jak już decydujemy się na tak poważną ingerencję w ciało to przejrzyjmy internet, zapoznajmy się z opiniami nt. lekarzy, klinik itp. To nie zajmie dużo czasu, w kilka sekund znalazłam listę ze znanymi chirurgami wklejanie linków na forum jest niezgodne z regulaminem . I nie kierujmy się ceną, za zdrowiu, a i życiu, nie ma co przepłacać.

78 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-02-21 09:47:14)

Powiększyć może nie ale mogą ujędrnić albo pomóc w ujędrnieniu jeśli się ćwiczy. Nie każda kobieta chce robić sobie operacje. Moje piersi z wiekiem zaczęły tracić jędrność a nie chciałam sobie ich powiększać, więc kupiłam spam, który składa się z samych naturalnych składników. Po jakimś miesiącu stosowania piersi nieco sie ujędrniły, więc nie poddawałam się i dalej ćwiczyłam i smarowałam i widzę znaczną poprawę, więc żadnej operacji nie potrzebowałam smile Ale rozumiem kobiety, które chcą zrobić sobie operacje jeśli chcą powiększyć o kilka rozmiarów. Kremy są po to by ujędrniać, przez co mogą się też wydawać optycznie większe, ale nie dużo smile

Carpie diem~

79

Ja stosowałam olejek alterre na moje piersi i byłam mega zadowolona, bo nawilżał, baaaardzo ładnie pachniał, ale dostałam na urodziny własnie wyżej wspomniany Frashe i faktycznie piersi są takie jakby jędrniejsze smile krem ładnie pachnie i jest wydajny

80 Ostatnio edytowany przez jjbp (2018-04-03 15:24:24)

http://www.patriotyczna.com/579-thickbox_default/bielenda-sexy-look-niewidzialny-biustonosz.jpg

Powiększyć się faktycznie nic kremami nie powiększy ale ja swego czasu używałam tego oto kremu i powiem szczerze że byłam bardzo zadowolona, rzeczywiście ujędrnił trochę piersi i po paru miesiącach stosowania widziałam poprawę

81

To prawda, wszystko zależy od rozmiaru, kondycji i naszych oczekiwań. Gdy ktoś ma biust rozmiary min. C to jasne, że go nie podnieście tak jakby chciał. W przypadku mniejszych piersi na pewno jest to nieco łatwiejsze. Poza tym w skrajnych przypadkach pomocne są operacje. Mi tam zależało na ujędrnieniu i lekkim podniesieniu, krem spisał się naprawdę świetnie - a używałam wspomnianego Frashe. Fajnie, że to polski produkt. No i skład też niczego sobie. Poczytajcie na ich stronie. Jedyne co odpycha to cena, chociaż widziałam, że ostatnio jest trochę tańszy (sprawdzałam na ich stronie).

82

Cześć wszystkim. U mnie po drugiej ciąży biust się "obniżył" i ściągnął na dół... nie był to ciekawy widok ale zaczęłam ćwiczyć i brać zimne prysznice i nieco się poprawiło wink teraz myślę o tym kremie Frashe, czytając opinie mogę stwierdzić, że opinie nie są chyba wyssane z palca. Do tego ten skład, w pełni naturalny.. bomba!

83

kup sobie stanik np push-up albo jakis inny moidelujacy biust

[Tu był nieregulaminowy link i został usunięty przez moderatora]

84

Wow, dziewczyny, nigdy nie słyszałam o takich poradach! Może warto by z nich skorzystać...?

85

Jak działa ten Frashe? Po jakim czasie widać efekty? Bardzo zależy mi na poprawie kondycji piersi, niedługo wyjeżdżam z narzeczonym do Chorwacji a niestety mój biust nie jest w najlepszej kondycji.

86

No działa nawilżająco, ujędrniająco - za sprawą kofeiny, która pobudza naczynia krwionośne nasz biust się lekko podnosi. Krem ma fajną konsystencję, zamknięty jest w małej buteleczce z pompką smile jedyny minus to cena. Ale ogólnie to polecam.

87

Ja używam Frashe od kliku miesięcy. Polecam ten krem, jeśli chcecie bezinwazyjnie polepszyć kondycję Waszych piersi. Skutki, które zauważyłam już po tygodniu: wzmocnione naczynia krwionośne,  poprawa ukrwienia, oczyścił i stonizował moją skórę piersi. Aha, no i jędrność i elastyczność jest wyczuwalna gołym okiem smile

88 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-07-01 22:19:48)

Wydaje mi się, że takie preparaty jak balsamy, kremy to ujędrniają ale nie powiększają biustu. Polecam SPAM. Kilka miesięcy temu powiększałam u nich piersi i jedyne czego żałuję, to że nie poczekałam, bo obecnie mają 10% zniżki big_smile

89

pinkroza napisał/a:

Ja używam Frashe od kliku miesięcy. Polecam ten krem, jeśli chcecie bezinwazyjnie polepszyć kondycję Waszych piersi. Skutki, które zauważyłam już po tygodniu: wzmocnione naczynia krwionośne,  poprawa ukrwienia, oczyścił i stonizował moją skórę piersi. Aha, no i jędrność i elastyczność jest wyczuwalna gołym okiem smile

A gdzie dostane ten krem? Już taki wiek, że trzeba zadbać o swoje ciało, żeby jakoś wyglądać smile

90

Hej smile ja kupiłam ten krem przez ich stronę. Dostałam nawet 10% zniżki, także coś tam zaoszczędziłam. Z plusów to ujędrnienie piersi, skóra stała się miękką i odżywiona, zauważyłam też że zaczęły zanikać  rozstępy i nierówności. Skład kremu to jego zdecydowany atut, ma w sobie zioła które dotleniają i uelastyczniają skórę piersi. Niestety muszę też napisać o minusach sad krem jest dość drogi i niestety ale opakowanie nie jest dla mnie zbyt wygodne. Do tego mało zachęcająca etykieta. Jednak uważam, że krem broni się działaniem i na pewno kupię jeszcze nie jedno opakowanie.

91 Ostatnio edytowany przez malala (2018-08-21 10:34:54)

ulkamala napisał/a:

Hej smile ja kupiłam ten krem przez ich stronę. Dostałam nawet 10% zniżki, także coś tam zaoszczędziłam. Z plusów to ujędrnienie piersi, skóra stała się miękką i odżywiona, zauważyłam też że zaczęły zanikać  rozstępy i nierówności. Skład kremu to jego zdecydowany atut, ma w sobie zioła które dotleniają i uelastyczniają skórę piersi. Niestety muszę też napisać o minusach sad krem jest dość drogi i niestety ale opakowanie nie jest dla mnie zbyt wygodne. Do tego mało zachęcająca etykieta. Jednak uważam, że krem broni się działaniem i na pewno kupię jeszcze nie jedno opakowanie.

Rzeczywiście. Piersi są wyraźnie jędrniejsze...nie chciało mi się wierzyć, że krem jest w stanie zapewnić taką zmianę a jednak! Wyjazd już w czwartek a moje piersi wyglądają o niebo lepiej ! Posmarowałam sobie nim nawet uda i pupę smile)) różnica jest widoczna gołym okiem.  PS. Wiecie może czy ten krem będzie dostępny stacjonarnie, w aptekach?

92

niestety nie mam pojęcia ale dobrze jak by był w sklepach, bo nie przepadam za zakupami online, kiedyś zamówiłam paczkę i szła chyba z tydzień

93

może chciałybyście kupić ze mną zestaw?

94

Kasialis13 napisał/a:

może chciałybyście kupić ze mną zestaw?

a kiedy będziesz zamawiała? Ja wstępnie jestem chętna

95

To prawda, na efekty trzeba poczekać nieco dłużej niż tydzień. Naturalne składniki mają to do siebie, że działają wolniej, ale dużo skuteczniej niż sztuczne. Pamiętajcie, żeby do codziennej pielęgnacji dołączyć ćwiczenia na mięśnie klatki piersiowej i codzienne masaże - dłońmi lub specjalnymi masażerami. Wykonujcje delikatnie, najlepiej kolistymi ruchami i omijajcie okolice brodawek. Trzymamy kcuki!

96

Polecacie jakieś ćwiczenia na klatkę piersiową? smile

97

Dziewczyny tak z ciekawości a czy tabletki mogą w jakikolwiek sposob powiekszyc biust?

98

Tabletki nie wiem, bo nie brałam ale kiedyś nie sądziłam, że biust może powiększyć kosmetyk, a okazało się, ze tak. I że odkryłam kosmetyk który rzeczywiście ma tak dobre działanie ujędrniające, że biust wydaje się o wiele większy. Mianowicie serum perfect bust. W poszukiwaniach idealnego serum do biustu wypróbowałam kilka rozsławionych produktów, niestety żaden mi nie podpasował tak jak ten. Serum perfect bust jak na razie jest faworytem, i choć do supertanich nie należy, to zdecydowanie wolę dopłacić i otrzymać produkt o bardzo odpowiadającym mi składzie i skutecznym działaniu. Produkt łatwo się wsmarowuje, szybko się wchłania, ma delikatną, lekką konsystencję, zbliżoną do mleczka, ale bardziej treściwą, przyjemnie pachnie. I regularnie stosowane rzeczywiście daje efekt polepszenia jędrności biustu.

99

No ale piszesz tuta o ujędrnieniu czy o powiększeniu? Bo są to jednak dwie różne rzeczy wink

100

I to i to Bo jak piersi sa jędrniejsze to wyglądają na o wiele większe. Mi dzialanie tego serum zupełnie odpowiada - zmiękcza, uelastycznia skórę, ujędrnia, jednak trzeba być cierpliwym - potrzeba czasu i systematyczności, żeby zauważyć poprawę. Nie jest skalpelem, działa głownie na skórę, więc efekt ujędrnienia i podniesienia nie będzie spektakularny, jeśli piersi są naprawdę mocno obwisłe, ale przy kompleksowym podejściu do tematu bardzo przyczyni się do regeneracji i podniesienia biustu.

101 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-01-02 12:18:01)

Brałam tabletki spam i u mnie zadziałały chociaż zbierałam się do nich jak pies do jeża. Musisz jednak nastawić się na dłuższa kurację bo dla efektu trzeba je brać przez dłuższy czas. W krótkiej kuracji efekt będzie mierny.

102

Jak długo brałaś?

103

Był to rok temu, tak wiec już dobrze nie pamiętam, ale na pewno około 3-4 miesięcy. Na pewno nie krócej. Wiedziałam jednak na co się pisze bo zarówno na opakowaniu jest napisane aby brać regularnie i minimum 2 miesiące, jak również wyczytałam wcześniej w opiniach w sieci na temat tabletek.

104

Pod kątem ujędrnienia masaż jest skuteczny. Ważny też jest odpowiedni stanik, ani za luźny, ani zgniatający biust, ale podnoszący. I ćwiczenia z hantlami na klatkę piersiową - rozpiętki, wyciskanie i inne.
Żadna z tych rzeczy nie powiększa biustu, ale poprawia wygląd.

"[...]po raz kolejny upewniłem się w od dawna nurtującej mnie idei, iż życie składać się też może z kilku zdań. Kilka zdań może krążyć wokół ciebie przez całe życie. Od czasu do czasu będą ci je przypominali najzupełniej przypadkowi rozmówcy. Przeczytasz je w codziennej gazecie, w przypadkowo otwartej powieści. Reszta zaś - wszystko, co powiesz i usłyszysz - będą to wariacje na ich temat."

105

Cześć wszystkim smile

Ja jednak preferuję chrurgię plastyczną smile Próbowałam kilka metod naturalnych i u mnie nie działały sad
Możecie mi polecić dobrego chirurga?

Posty [ 56 do 105 z 105 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » jak powiększyć biust

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018