Kolczyk w penisie - pytanie do pań - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Kolczyk w penisie - pytanie do pań

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 59 do 64 z 64 ]

59

Odp: Kolczyk w penisie - pytanie do pań

To ja jestem jakaś dziwna, bo mam stałego partnera od lat, a ciągle jedziemy na gumkach... hmm...

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Zobacz podobne tematy :

60

Jeszcze jedna ingerencja moderatorska w sprawie off-topu, a polecą ostrzeżenia i bany. Żeby potem nie było zdziwienia „ale za co?!”. Zaśmiecające wątek posty usuwam.

61

Coś chyba bardziej jak Albert bardziej. Tak na samym czubku. Już nie pamiętam dokładnie xD

gdykochamy

62

M!ri napisał/a:

Ludzie jednak najpierw decydują się na sex a dopiero później podejmują decyzję o stałym związku.

A ja jak zawsze wszystko na odwrót...

63

Jezu, przecież tak łatwo wejść w internet i przeczytać.
Apadravya przez cały żołądź, daje doznania, stymuluje punkt g w każdej pozycji, Albert tylko od tyłu, gdyż jest na dole penisa. Te uszkodzenia gumek ktoś sobie wymyślił, prezerwatywy nigdy nie naciąga się na ścisk, zostawia się górę trochę luźna.. co zmniejsza ryzyko pęknięcia, mam apadravye, kobiety nie narzekają.

64

7system napisał/a:

Jezu, przecież tak łatwo wejść w internet i przeczytać.
Apadravya przez cały żołądź, daje doznania, stymuluje punkt g w każdej pozycji, Albert tylko od tyłu, gdyż jest na dole penisa. Te uszkodzenia gumek ktoś sobie wymyślił, prezerwatywy nigdy nie naciąga się na ścisk, zostawia się górę trochę luźna.. co zmniejsza ryzyko pęknięcia, mam apadravye, kobiety nie narzekają.

Sorry, ale punkt G jest 1-2 cm od wejścia do pochwy, a kolczyk jest na czubku, więc jak on ci stymuluje w każdej pozycji...

gdykochamy

Posty [ 59 do 64 z 64 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Kolczyk w penisie - pytanie do pań

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018