Kolczyk w penisie - pytanie do pań - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Kolczyk w penisie - pytanie do pań

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 55 z 61 ]

1

Temat: Kolczyk w penisie - pytanie do pań

Zastanawiam się co myślą dziewczyny o takim dodatku, jakim może być kolczyk, w penisie. Jestem obrzezany, nie mam obecnie dziewczyny i od pewnego czasu zastanawiam się nad kolczykiem, a dokładnie Apadravya, przed tym hamuje nie jedno, myśl jak zareaguje potencjalna dziewczyna. Byłby to mój pierwszy i raczej ostatni kolczyk, nie jestem zwolennikiem kolczyków ani tatuażów szczególnie u facetów i mam raczej konserwatywne poglądy, a jednak myśl o czymś co będzie widocznie tylko dla mnie i mam nadzieje ze przyszłości dla niej, co może sprawić przyjemność, nie pozwala mi wybić tego pomysłu z głowy.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Kolczyk w penisie - pytanie do pań

Hm moja pierwsza myśl  "w D się poprzewracalo",  a druga hmm ciekawe jak to jest z ale jakoś mnie to nie zachęca.  Raczej myślę o takim potencjalnym partnerzy jako o pewnym erotomanu.  Raczej negatywne skojarzenia osobiście mam,  natomiast  to Twoje życie i ciało i masz zupełnie prawo robić z nim co chcesz,  nie przejmując  się ocenianiem

Nie ma rewolucji, jeśli nie ma buntu.

3

Twoje ciało, Twoja sprawa.
Ale fakt, raczej byłabym MOCNO zdziwiona wink

Spokój wewnętrzny trzeba sobie po prostu wypracować przez trud.

4

A może zdecyduj  się dopiero na kolczyk kiedy będziesz miał stałą  partnerkę  i porozmawiaj jak ona to widzi? smile

5

To twoje ciało więc jak chcesz to zrób, bez oglądania się i zastanawiania jak kto może to odebrać smile Osobiście byłabym zaskoczona takim "odkryciem" jako ta partnerka, ale przecież nie zostawiłabym faceta tylko dlatego... że ma kolczyk w penisie big_smile No ma to ma. Tyle.

6

adamt1 napisał/a:

Zastanawiam się co myślą dziewczyny o takim dodatku, jakim może być kolczyk, w penisie. Jestem obrzezany, nie mam obecnie dziewczyny i od pewnego czasu zastanawiam się nad kolczykiem, a dokładnie Apadravya, przed tym hamuje nie jedno, myśl jak zareaguje potencjalna dziewczyna. Byłby to mój pierwszy i raczej ostatni kolczyk, nie jestem zwolennikiem kolczyków ani tatuażów szczególnie u facetów i mam raczej konserwatywne poglądy, a jednak myśl o czymś co będzie widocznie tylko dla mnie i mam nadzieje ze przyszłości dla niej, co może sprawić przyjemność, nie pozwala mi wybić tego pomysłu z głowy.

Gdybym nie została o tym uprzedzona, pewnie byłabym lekko zaskoczona, ale to tylko tyle. Reszta zapewne wyszłaby później.

Ogólnie kolczyki ani mnie ziębią, ani grzeją, ewentualnie zależy czy pasują do ogólnego stylu bycia i osobowości osoby, która się na nie decyduje. Z Tobą wydaje mi się to mało spójne, skoro piszesz o sobie, że jesteś raczej konserwatywny, a tatuaże, kolczyki to nie jest to, co Cię pociąga. Dlaczego w takim razie rozważasz posiadanie kolczyka w takim dosyć kontrowersyjnym miejscu?

Niemniej to jest przecież Twoje ciało, zrób jak uważasz i jak to "czujesz".

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

7 Ostatnio edytowany przez Ela210 (2020-11-22 15:53:52)

Pierwsza myśl jaka by mi przyszła do głowy. to że on się może gdzieś tam odpiąć w czasie akcji. .. drugie to higiena. Bo wizualnie by mi na pewno nie przeszkadzało.

A słowa same jak motyle sfruwają z warg i lecą w mrok. Któż nam wesołą piosnkę przysłał, Choć mgła i rzeką płynie kra? Nadziei maleńka orkiestra, Co pod batutą serca gra! Nadziei maleńka orkiestra, Co pod batutą serca gra!

8

Podczas robienia loda Twój kolczyk będzie niszczył szkliwo partnerki, a w pochwie może się zahaczyć i zrobić krzywdę. Dla mnie słaby pomysł.

9 Ostatnio edytowany przez Cyngli (2020-11-22 21:29:35)

Olinka napisał/a:

Dlaczego w takim razie rozważasz posiadanie kolczyka w takim dosyć kontrowersyjnym miejscu?.

Przede wszystkim dla własnej satysfakcji, myśl o tym że posiadam coś co wyróżnia mnie w wśród innych, a jednocześnie praktycznie dla nikogo nie jest widoczne dawało by mi pewną satysfakcję. Kolczyk w penisie to raczej jedyny kolczyk dla faceta nie widoczny na co dzień, nawet w szatni, przebierając się w pracy czy na siłowni. Niewielki wpływ ma również przekonanie, że kolczyk typu Apadravya,  pomijając wszystkie obawy, powinien sprawiać dziewczynie dodatkową przyjemność.

Istotka6 napisał/a:

A może zdecyduj  się dopiero na kolczyk kiedy będziesz miał stałą  partnerkę  i porozmawiaj jak ona to widzi? smile

Też o tym dużo myślałem i było by to dobrym rozwiązaniem, gdyby nie fakt ze sam koczyk goi się 6 miesięcy lub dłużej, wiec brak dziewczyny to idealny czas na to.

Cyngli napisał/a:

Podczas robienia loda Twój kolczyk będzie niszczył szkliwo partnerki, a w pochwie może się zahaczyć i zrobić krzywdę. Dla mnie słaby pomysł.

Zdaje sobie sprawę ze tak może być, długo myślałem nad bilansem plusów i minusów, ale czy w rzeczywistości tak naprawdę jest? Kolczyki w języku też są robione i na pewno częściej niż te w penisie. A apadravya to kolczyk zakończony kulkami lub półkolami które wydaje się, że miałyby ciężko o coś zahaczyć. Najchętniej usłyszałbym opinie od osoby która miała z takim kolczykiem do czynienia, tyko trudno o taką opinie.
Na pewno gdybym miał taki koczyk i gdyby pojawiły się takie problemy usunąłbym go niezwłocznie.

10 Ostatnio edytowany przez biankax99 (2020-11-22 17:12:33)

Dla mnie fuj. Jakby mój partner z takim pomysłem wyleciał, to bym powiedziala, że nie ma opcji.

11

A nie lepiej breloczek ? Bardziej funkcjonalne big_smile

"Z gówna bata nie ukręci"  NieGall Anonim

12

Misinx napisał/a:

A nie lepiej breloczek ? Bardziej funkcjonalne big_smile

Albo  taki dzwoneczek co mają  koty w obroży big_smile wybaczcie,  takie skojarzenia

Jednak temat kolczyków w takich miejscach jest bardzo kontrowersyjny,  a co jeśli partnerce by się to bardzo nie spodobało? Wyjecie  to marnotrawstwo poświęcenia

Ja bym sobie na cipce  nie zrobiła,  mimo,  że ponoć potęguje doznania

13

Zachwyt zachwytem, ja jestem alergikiem i chociaż te kolczyki niby są ze stali chirurgicznej, to mnie niektóre uczulały. Więc zastanawiałabym się, czy taki kolczyk u partnera by mnie na dłuższą metę nie uczulił.

A co do tematu, to to Twoj kolczyk. Chcesz go zrobić to zrob. Nie widzę sensu w pytaniu o to obcych ludzi w internecie.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

14 Ostatnio edytowany przez adiafora (2020-11-22 18:58:57)

uważam to za poroniony pomysł i takie mody zupełnie do mnie nie przemawiają. Odbieram to jako jakieś kompleksy i chęć bycia oryginalnym... 
Zastanawiam się, co ludzie jeszcze wymyślą. Okolczykowani są już we wszystkich możliwych miejscach.

A te dziury w uszach przez ktore może pszczoła przelecieć to już w ogole... Tak upiększają się dzikie plemiona. Czyli wracamy do korzeni.

Gdy swego czasu  córka chciała sobie zrobić kolczyk w nosie powiedziałam "w d...e sobie zrób", jako wyraz dezaprobaty. Teraz to wydaje się być zupełnie normalną alternatywą ;-)

15

Mam pewne doświadczenie w tej sprawie. Jeżeli chodzi o sam seks, to szczerze mówiąc ciężko mi ocenić, jaki wpływ na jakość stosunku miał kolczyk, a jaką doświadczenie partnera. Raz jednak dość mocno krwawiłam po i mogła być to wina kolczyka.

Jeżeli natomiast chodzi o seks oralny, to jest to bardzo nieprzyjemne...

Wizualnie na początku było to dla mnie dość śmieszne.

gdykochamy

16

Jak dla mnie zły pomysł. Może z 1 kobitka na 20 się zachwyci ale jak Ci pisali inni zawsze jest jakaś szansa powikłań medycznych. I chyba nie jest to zbyt wygodne.

17

Janix2 napisał/a:

Jak dla mnie zły pomysł. Może z 1 kobitka na 20 się zachwyci ale jak Ci pisali inni zawsze jest jakaś szansa powikłań medycznych. I chyba nie jest to zbyt wygodne.

Zgadza się smile Ryzyko powikłań jest zawsze smile Ja tam w tym miejscu nie chciałbym powikłań big_smile

18

adamt1 napisał/a:
Cyngli napisał/a:

Zdaje sobie sprawę ze tak może być, długo myślałem nad bilansem plusów i minusów, ale czy w rzeczywistości tak naprawdę jest? Kolczyki w języku też są robione i na pewno częściej niż te w penisie. A apadravya to kolczyk zakończony kulkami lub półkolami które wydaje się, że miałyby ciężko o coś zahaczyć. Najchętniej usłyszałbym opinie od osoby która miała z takim kolczykiem do czynienia, tyko trudno o taką opinie.
Na pewno gdybym miał taki koczyk i gdyby pojawiły się takie problemy usunąłbym go niezwłocznie.

Miałam kolczyk w języku i zniszczył mi dolne zęby. Dlatego ogólnie jestem na nie smile

19

Gdyby facet wyskoczył z tak "udekorowanym" sprzętem zerwałabym od razu. Już podczas zwykłego seksu można partnerce krzywdę zrobić, a co dopiero z czymś takim.
A co z analem? A jak chcesz używać z tym gumek?
Nie, nie i jeszcze raz nie.

20

M!ri napisał/a:

Gdyby facet wyskoczył z tak "udekorowanym" sprzętem zerwałabym od razu. Już podczas zwykłego seksu można partnerce krzywdę zrobić, a co dopiero z czymś takim.

Zerwałabyś od razu ????? Wiesz jak musi boleć takie zrywanie ??? Dzizassss.... Aż mnie ciarki przeszły wink

21

Misinx napisał/a:

Zerwałabyś od razu ????? Wiesz jak musi boleć takie zrywanie ??? Dzizassss.... Aż mnie ciarki przeszły wink

big_smile

22

Misinx napisał/a:
M!ri napisał/a:

Haha  big_smile

23 Ostatnio edytowany przez GabrielaKlym (2020-11-23 04:35:29)

Z prezerwatywą akurat nie ma problemu. Pewnie jest większe prawdopodobieństwo pęknięcia, ale ogólnie jest jak najbardziej możliwe używanie jej.

gdykochamy

24

GabrielaKlym napisał/a:

Z prezerwatywą akurat nie ma problemu. Pewnie jest większe prawdopodobieństwo pęknięcia, ale ogólnie jest jak najbardziej możliwe używanie jej.

Mylisz się. Jest bardzo duża możliwość pęknięcia.

25

Zobaczyłam sobie jak ten kolczyk wygląda i aż mnie boli jak to widzę :-/ Mi to się w ogóle nie podoba. Wolałabym tatuaż lub kolczyki w uchu.

26

GabrielaKlym napisał/a:

Mam pewne doświadczenie w tej sprawie. Jeżeli chodzi o sam seks, to szczerze mówiąc ciężko mi ocenić, jaki wpływ na jakość stosunku miał kolczyk, a jaką doświadczenie partnera. Raz jednak dość mocno krwawiłam po i mogła być to wina kolczyka.

Jeżeli natomiast chodzi o seks oralny, to jest to bardzo nieprzyjemne...

Wizualnie na początku było to dla mnie dość śmieszne.

Szkoda ze nie możesz powiedzieć jaka jest różnica pomiędzy seksem z kolczykiem oraz bez u tego samego partnera. Na pewno byłaby to pomocna opinia smile
Ten kolczyk to był Apadravya czy inny?

27

Wizualnie nie przeszkadzałoby mi to ani trochę, choć nie jest to chyba spójne z Twoim stylem? Konserwatyczne podejście do życia + kolczyk w penisie? Trochę mi się to gryzie. No i bałabym się, ze w trakcie seksu, albo mnie porani albo zostanie w środku ^^

less is more

28

Jazzmine napisał/a:

Wizualnie nie przeszkadzałoby mi to ani trochę, choć nie jest to chyba spójne z Twoim stylem? Konserwatyczne podejście do życia + kolczyk w penisie? Trochę mi się to gryzie. No i bałabym się, ze w trakcie seksu, albo mnie porani albo zostanie w środku ^^

Może to będzie kolczyk w kształcie krzyża ?

29

Janix2 napisał/a:

Fakt że pytanie skierowanie było w stronę kobiet, ale może masz duże doświadczenie związane z tym tematem, wtedy chętnie usłyszę też taką opinie. Lecz gdybyś jednak takiego doświadczenia nie miał, nieelegancko byłoby poprawiać innych którzy jednak mówią ze takowe doświadczenie posiadają.

30

adamt1 napisał/a:
Janix2 napisał/a:

Fakt że pytanie skierowanie było w stronę kobiet, ale może masz duże doświadczenie związane z tym tematem, wtedy chętnie usłyszę też taką opinie. Lecz gdybyś jednak takiego doświadczenia nie miał, nieelegancko byłoby poprawiać innych którzy jednak mówią ze takowe doświadczenie posiadają.

No tak, bo facet to nie moze miec doswiadczenia, prawda? tongue

chcesz, to sobie zrob kolczyka tam, gdzie chcesz. Ale po co ktokolwiek ma Cie przekonywac? Jestem przekonana, ze jak wpiszesz w googla pytanie, to dostaniesz odpowiedzi na swoje pytanie.

31

Misinx napisał/a:

ależ są wzniosłe te twoje docinki

32 Ostatnio edytowany przez Janix2 (2020-11-23 10:20:58)

adamt1 napisał/a:

Akurat mam takie doświadczenia dlatego piszę. Co prawda nie z kolczykiem ale bardziej delikatnym elementem. 2 razy gumka pękła i od tamtej pory wiem że lepiej jest jak gumka nie ma kontaktu z niczym innym oprócz ciało. I była to gumka dobrego producenta. A tak w ogóle to jest sporo artykułów na ten temat. Fragment jednego, mądrego: Choć nie każde przekłuwanie narządów płciowych przeszkadzałoby prezerwatywom, niektóre kolczyki, szczególnie te przechodzące przez czubek penisa, mogą łatwo rozerwać prezerwatywy.
Założenie prezerwatywy na przekłute prącie nie jest problemem, problemem jest utrzymanie jej w tym miejscu. Jeżeli chodzi o przekłute prezerwatywy, nie tylko potencjalna ciąża jest problemem.
Tak samo problematyczne jest zagrożenie zachorowaniami przenoszonymi drogą płciową, dlatego trzeba mieć nadzieję na to, iż Twój partner jest monogamiczny i kocha tylko Ciebie. No I może poproś go o zaświadczenie od lekarza. Tak na wszelki wypadek.

33

adamt1 napisał/a:
Misinx napisał/a:

ależ są wzniosłe te twoje docinki

No tak jak Twój temat smile

34

Lady Loka wcale nie mówię ze facet nie może mieć doświadczenia, jeśli ma to chętnie usłyszę opinie dokładnie tak jak napisałem. Prosiłem o opinie by stworzyć sobie obraz tego jaki inni, a szczególności kobiety, mają pogląd na tą sprawę, ale na pewno nie prosiłem by ktoś przekonywał mnie do czegoś, to dwie znacząco różniące się rzeczy. Przeglądałem już Internet, spokojnie, jest mało dyskusji na ten temat, dlatego zapytałem tutaj, licząc jednak na względnie dobry poziom dyskusji.

35

Na pewno wolałabym zostać uprzedzona big_smile tak więc w przypadku sytuacji typu one night stand mogłyby być mieszane odczucia. Z pewnością na początku trochę bym się obawiała czy to nie może zrobić jakiejś krzywdy mi/partnerowi bo jednak myśl o wsadzaniu sobie kolczyka do środka pochwy jest troche triggering. Ale jeśli się spotykamy, lubimy, już się troche znamy, jest chemia to why not smile Tak więc podsumowując na jednonocną przygodę mogłoby mnie spłoszyć, na trwalszą relację raczej spoko

36

adamt1 napisał/a:

Lady Loka wcale nie mówię ze facet nie może mieć doświadczenia, jeśli ma to chętnie usłyszę opinie dokładnie tak jak napisałem. Prosiłem o opinie by stworzyć sobie obraz tego jaki inni, a szczególności kobiety, mają pogląd na tą sprawę, ale na pewno nie prosiłem by ktoś przekonywał mnie do czegoś, to dwie znacząco różniące się rzeczy. Przeglądałem już Internet, spokojnie, jest mało dyskusji na ten temat, dlatego zapytałem tutaj, licząc jednak na względnie dobry poziom dyskusji.

No ale to jest logiczne, ze kolczyk w penisie moze wyplynac na prezerwatywe i jej trwalosc. Wiec wtedy warto przemyslec inne metody antykoncepcji.
A co do kobiet to wiadomo, ze jednej sie cos spodoba, innej cos sie nie spodoba. To Twoje cialo, Twoja sprawa. Chcesz to przekluwaj, nie chcesz to nie. Jak tu Ci 20 kobiet powie, ze kolczyk jest ble, to nie oznacza, ze Twojej potencjalnej partnerce sie nie spodoba. Tak samo w druga strone, jakby 20 kobietiom sie spodobalo, to nie znaczy, ze Twojej potencjalnej partnerce sie tez spodoba. Prawda jest taka, ze jezeli Ty bedziesz sie ze swoim cialem i z tym co z nim robisz czul komfortowo, to partnerka to po prostu zaakceptuje. Tak jak kazda inna rzecz. Tylko to Ty musisz sie z tym dobrze czuc, a nie oczekiwac, ze inni Ci powiedza jak masz zyc.
Nie wiem co Ci da opinia kilkunastu obcych Ci osob w kwestii tego, co chcesz zrobic ze swoim wlasnym cialem.

37 Ostatnio edytowany przez adamt1 (2020-11-23 10:37:14)

Janix2 napisał/a:
adamt1 napisał/a:

Akurat mam takie doświadczenia dlatego piszę. Co prawda nie z kolczykiem ale bardziej delikatnym elementem. 2 razy gumka pękła i od tamtej pory wiem że lepiej jest jak gumka nie ma kontaktu z niczym innym oprócz ciało. I była to gumka dobrego producenta. A tak w ogóle to jest sporo artykułów na ten temat. Fragment jednego, mądrego: Choć nie każde przekłuwanie narządów płciowych przeszkadzałoby prezerwatywom, niektóre kolczyki, szczególnie te przechodzące przez czubek penisa, mogą łatwo rozerwać prezerwatywy.
Założenie prezerwatywy na przekłute prącie nie jest problemem, problemem jest utrzymanie jej w tym miejscu. Jeżeli chodzi o przekłute prezerwatywy, nie tylko potencjalna ciąża jest problemem.
Tak samo problematyczne jest zagrożenie zachorowaniami przenoszonymi drogą płciową, dlatego trzeba mieć nadzieję na to, iż Twój partner jest monogamiczny i kocha tylko Ciebie. No I może poproś go o zaświadczenie od lekarza. Tak na wszelki wypadek.

Właśnie wydaje mi się ze czym mniejszy element tym gorzej, większe naprężenia na małej powierzchni, co to było w twoim przypadku jeśli nie kolczyk?
Nie sądzę by autor artykułu miał rzeczywiste doświadczenie z tym związane, bardziej będę cenił opinie doświadczonej osoby.
Spokojnie wiem co grozi brakiem zabezpieczenia wink

38

adamt1 napisał/a:
Janix2 napisał/a:
adamt1 napisał/a:

Właśnie wydaje mi się ze czym mniejszy element tym gorzej, większe naprężenia na małej powierzchni, co to było w twoim przypadku jeśli nie kolczyk?
Nie sądzę by autor artykułu miał rzeczywiste doświadczenie z tym związane, bardziej będę cenił opinie doświadczonej osoby.

Nie wiesz nawet co to za artykuł, ale już twierdzisz, że jego autor na pewno nie ma doświadczenia?
Rozumiem, że Ty masz większe doświadczenie i potrafisz ocenić?

39

Nie mam doświadczenia z kolczykami w genitaliach ale argument z trwałością prezerwatywy przyznam że do mnie przemawia. Instrukcje durexa mówią nawet żeby nie zakładać gumek w biżuterii (podejrzewam że domyślnie chodzi o pierścionki itd), co dopiero trzeć po niej notorycznie kolczykiem. Co prawda wiem że instrukcje zawsze są robione troche na wyrost żeby uchronić firmę np przed pozwami, ale i tak mnie to w pewien sposób przekonuje.....

40 Ostatnio edytowany przez Cyngli (2020-11-23 11:23:29)

Lady Loka napisał/a:
adamt1 napisał/a:
Janix2 napisał/a:

Nie wiesz nawet co to za artykuł, ale już twierdzisz, że jego autor na pewno nie ma doświadczenia?
Rozumiem, że Ty masz większe doświadczenie i potrafisz ocenić?

Artykuł ze strony erodate niedozwolony link, tak jak mówiłem przeglądałem już Internet
Nie mam doświadczenia ale myśląc logicznie można przyjąć ze autor nie musi mieć doświadczenia

41 Ostatnio edytowany przez Cyngli (2020-11-23 11:24:01)

adamt1 napisał/a:

Artykuł ze strony erodate niedozwolony link, tak jak mówiłem przeglądałem już Internet
Nie mam doświadczenia ale myśląc logicznie można przyjąć ze autor nie musi mieć doświadczenia

Logicznie mozna przyjac, ze uzywanie prezerwatywy przy kolczyku moze powodowac jej pekniecie.
Logicznie mozna przyjac, ze niektorym kobietom moze sie to nie spodobac.
Logicznie mozna przyjac, ze to, co robisz ze swoim cialem zalezy od Ciebie.

Widzisz, logicznie mozna przyjac, ze ten temat jest bez sensu.

42 Ostatnio edytowany przez Janix2 (2020-11-23 11:30:02)

adamt1 napisał/a:

Jak nie masz z tym doświadczenia to lepiej poczekaj jeszcze, po co masz potem żałować. Jeśli chodzi o moje przypadki to chodziło mi o lekkie dotknięcie zębem partnerki prezerwatywy, miało to miejsce 2 razy. Natomiast właściwości gumki są takie że podczas stosunku może się ona rozciągać, szczególnie na krańcu w związku z tym jest cieńsza w tym miejscu. Kup sobie parę sztuk gumek i przećwicz na czymś np. ogórku, bananie itp.

43

Lady Loka możesz uważać ze temat bez sensu, nikogo nie zmuszam do dyskusji, zastanawiające jest jednak to ze trochę uwagi poświeciłaś na niego, w jakim celu jeśli temat bez sensu?

44

Proszę zakończyć nic nie wnoszący do dyskusji off-top i wrócić do tematu wątku.

45

adamt1 napisał/a:

Lady Loka możesz uważać ze temat bez sensu, nikogo nie zmuszam do dyskusji, zastanawiające jest jednak to ze trochę uwagi poświeciłaś na niego, w jakim celu jeśli temat bez sensu?

Bo dalej podtrzymuję to, co napisałam Ci na początku. Że to Twoje ciało, Twoje życie i jeżeli Tobie się to podoba i Ty się będziesz ze swoim ciałem czuł pewnie, to opinia partnerki na ten temat nie powinna być dla Ciebie problemem.

46

Janix2 napisał/a:

Jak nie masz z tym doświadczenia to lepiej poczekaj jeszcze, po co masz potem żałować. Jeśli chodzi o moje przypadki to chodziło mi o lekkie dotknięcie zębem partnerki prezerwatywy, miało to miejsce 2 razy. Natomiast własności gumki są takie że podczas stosunku może się ona rozciągać, szczególnie na krańcu w związku z tym jest cieńsza w tym miejscu. Kup sobie parę sztuk gumek i przećwicz na czymś np. ogórku, bananie itp.

A widzisz wydaje mi się ze będzie spora różnica pomiędzy zębami, które jak by nie było są stworzone do ciecia, a okrągłą kulką koczyka
Opinie użytkowniczki GabrielaKlym będę uważał za pomocną i raczej wiarygodną, chociaż właściwie na prezerwatywach mi nie zależy

47 Ostatnio edytowany przez jjbp (2020-11-23 11:44:44)

No moment, ale zęby to nie nóż big_smile myślę, że lekki jednorazowy nacisk zęba na prezerwatywę jest dość porównywalny z ciągłym tarciem metalowego elementu w jednym konkretnym miejscu przez dłuższy okres czasu. Jakby na to nie patrzeć jest to zagrożenie dla szczelności gumki - jak duże zagrożenie, ile procent, nie wiem ale jednak jakieś jest (tak samo jak kontakt z zębami)

48

jjbp zgodzę się z tym ze większe prawdopodobieństwo uszkodzenia prezerwatywy będzie na penisie z kolczykiem niż bez kolczyka. Jestem jak najbardziej tego świadomy wink mimo ze to nie jest największe moje zmartwienie, to tez zastanawiałem się nad tym i wydawało mi się ze guma powinna dać radę, można by też pokusić się o lepsze prezerwatywy w razie konieczności np. lelo hex.
Zakładając taki kolczyk raczej szukałbym partnerki na stałe, gdzie temat prezerwatyw byłby drugorzędną sprawą. A bardziej przejmowałbym się akceptacją ze strony dziewczyny czy tez możliwymi komplikacjami

49 Ostatnio edytowany przez jjbp (2020-11-23 12:31:16)

Okej ale Twoje podejście ma pewne wady:

1. Gdybyś teraz miał stałą partnerkę to mógłbyś myśleć takimi kategoraimi, ale Ty jej nie masz, dopiero szukasz. Myślę że większośc par na samym początku używa prezerwatyw gdy jeszcze dobrze nie znają swojej przeszłości seksualnej / jeszcze nie ustalili dokładnie jaką formę antykoncepcji chcą wybrać / jeszcze nie zrobili testów na choroby weneryczne itd. Nie wszyscy, może akurat Ty masz takie podejście że seks dopiero po roku randkowania i wszystkich możliwych testach ale realistycznie patrząc dużo osób sypia ze sobą na wcześniejszych etapach i wówczas gumki są po prostu manifestacją zdrowego rozsądku.
2. Druga sprawa skąd pewność że Twoja partnerka będzie chciała / mogła korzystać ze środków innych niż prezerwatywa?
3. Pomijam fakt, że i w trwałych związakch zdarzają się etapy używania prezerwatywy, gdy chwilowo kobieta musi odstawić inne środki tudzież coś mogło zaburzyć ich skuteczność.

Wybacz, wiem że główne pytanie tego wątku to co kobiety myślą o kolczyku, ale jak już jesteśmy przy kwestiach praktycznych to dziwi mnie trochę Twoje podejście do tych gumek. Myślę, że mimo wszystko chcąc coś robić ze swoim ciałem warto zastanowić się nad pragmatycznymi wadami i zaletami. Ja np nie zdecyowałabym się na ten kolczyk będąc singlem poszukującym partnera

50

adamt1 napisał/a:

A widzisz wydaje mi się ze będzie spora różnica pomiędzy zębami, które jak by nie było są stworzone do ciecia, a okrągłą kulką koczyka
Opinie użytkowniczki GabrielaKlym będę uważał za pomocną i raczej wiarygodną, chociaż właściwie na prezerwatywach mi nie zależy

Mówiłem o lekkim muśnięciu a nie gryzieniem. Zresztą rób jak chcesz.

51

Janix2 napisał/a:
GabrielaKlym napisał/a:

A czy na napisałam, że nie ma? Napisałam, że jest większe prawdopodobieństwo. Ale sam kolczyk nie wyklucza używania prezerwatywy.

Porównywanie zęba, którym przegryzamy jedzenie, do okrągłego kolczyka jest trochę nie na miejscu. Tak samo paznokciem możesz zahaczyć.

Autorze, dodam jeszcze, że jeżeli nie masz małego rozmiaru, to kolczyk będzie uderzał kobietę w tylną ściankę i podejrzewam, że to może boleć. I na twoim miejscu jednak skupiłabym się na tym, że seks oralny dla kobiety będzie nieprzyjemny i że jest duże prawdopodobieństwo zranienia jej w środku.

gdykochamy

52

GabrielaKlym mogę zapytać w jaki rodzajem kolczyka miałaś doświadczenie?  Apadravya, Książę Albert czy może całkiem inny?

53

Mnie jarają takie kolczyki, zwłaszcza prince albert albo jacob ladder. Wizualnie tylko, reszta nie wiem, pewnie miałabym obawy o bezpieczeństwo.

If you can be anything, be kind.

54

widzę że dla niektórych seks bez prezewrwatywy jest nie do pomyślenia. a przecież mozna mieć stałą partnerkę która używa pigułek i temat gumek znika.
co do kolczyka to jak jest okrągły i 100 procentowo zabezpieczony przed odpięciem to być może bezpieczny.
załóż go sobie jak Ci tak zależy, przecież możesz go zdjąć jak Ci się odwidzi. Ja nie mam nawet przebitych uszu, ale zaskoczył mnie bulwers w tym temacie niektórych.

A słowa same jak motyle sfruwają z warg i lecą w mrok. Któż nam wesołą piosnkę przysłał, Choć mgła i rzeką płynie kra? Nadziei maleńka orkiestra, Co pod batutą serca gra! Nadziei maleńka orkiestra, Co pod batutą serca gra!

55

Ela210 napisał/a:

widzę że dla niektórych seks bez prezewrwatywy jest nie do pomyślenia. a przecież mozna mieć stałą partnerkę która używa pigułek i temat gumek znika.

Choroby weneryczne też znikają?

Posty [ 1 do 55 z 61 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Kolczyk w penisie - pytanie do pań

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018