30latek-, czyli gra małego palucha Paslawka - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » 30latek-, czyli gra małego palucha Paslawka

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 198 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 121 do 180 z 11,829 ]

121

Odp: 30latek-, czyli gra małego palucha Paslawka
lody miętowe napisał/a:

Rossanka, a możesz powiedzieć o co konkretnie chodzi? Bagiennik wziął bana na życzenie, wiec pewnie jeszcze wróci. Też mi się wydaje spoko gość i pod względem poglądów na związki bardzo podobny do mnie, tylko mnie się zmieniło jakiś czas temu, a jak juz mnie się zmieniło to dla każdego jest nadzieja big_smile big_smile 

big_smile

Bagiennik coś kiedyś pisał, o seksie, relacjach, że ich nie szuka, ale jakby się nadarzyla  jakąś kobieta, atrakcyjna dla niego, to by się z nią przespal,   nie powiedzialby, że ej słuchaj przespie  się tylko z Tobą,  bo związku nie chce, dobrze mi samemu, ale mam swoje męskie potrzeby, a Ty pewnie masz damskie, więc może oboje skorzystamy? Powiedzialby jednak: wiesz co poki co nie szukam związku,  ale podobasz mi się fizycznie, nikogo nie masz, może spróbujemy coś "tego" a co z tego wyjdzie, czy związek to nie wiadomo, nie ma co planować.
To są dwa różne zdania ale chodzi tam tylko o jedno, ale to drugie zdanie jest kulturalniej powiedziane. 
No więc ostatnio miałam taką jakby rozmowę i coś mi się zdaje , że mam robić za materac. Oczywiście nic w tym złego,  ale nie chce być materacem. A potem jak się pojawi lepsza to dostanę kopa w cztery litery. To ja dziękuję.
Ale w tamtej chwili przypomniał mi się Bagiennik, co pisał,  jednak na coś mi się to forum przydało.

Zobacz podobne tematy :

122

Ale jaką masz gwarancję, że ktoś kto zapewnia Cię że szuka związku, tylko tak mówi?
Lepiej nie oceniać  po deklaracjach..:)

A słowa same jak motyle sfruwają z warg i lecą w mrok. Któż nam wesołą piosnkę przysłał, Choć mgła i rzeką płynie kra? Nadziei maleńka orkiestra, Co pod batutą serca gra! Nadziei maleńka orkiestra, Co pod batutą serca gra!

123

Ela210 napisał/a:

Ale jaką masz gwarancję, że ktoś kto zapewnia Cię że szuka związku, tylko tak mówi?
Lepiej nie oceniać  po deklaracjach..:)

Jak ktoś mówi,  że szuka związku,  powiedzmy jakiś pan z portalu, albo poznany tak gdzieś obok, to są dwie wersjel jedna,  że faktycznie szuka, a druga, że nie szuka , ale szuka tylko zabawy bo z jakiegoś powodu je chce się wiązać,  albo dobrze mu samemu, a może dobrze się bawi, albo nie szuka zobowiazan.
Jak ktoś mówi.  Że nie szuka i nie chce związku,  to znaczy tylko jedno, że nie szuka  i nie chce związku.

124

Może masz rację, tylko czy to automatyczne  oznacza brak szacunku i robienie  za materac? Jak to określilaś..

A słowa same jak motyle sfruwają z warg i lecą w mrok. Któż nam wesołą piosnkę przysłał, Choć mgła i rzeką płynie kra? Nadziei maleńka orkiestra, Co pod batutą serca gra! Nadziei maleńka orkiestra, Co pod batutą serca gra!

125

Ela210 napisał/a:

Może masz rację, tylko czy to automatyczne  oznacza brak szacunku i robienie  za materac? Jak to określilaś..

Nie szacunek nie ma tu jiz do rzeczy.
Ale to robienie za materac, a przyszła by inna to on się zachowa inaczej. A jakbym się zgodziła,  to jeszcze powie: Przecież sama się zgodziłas,  sama tego chcialas.

126 Ostatnio edytowany przez umajona (2020-09-11 23:33:10)

Wielu mężczyzn twierdzi, że to przecież żaden brak szacunku zaproponować kobiecie taki układ.
Ale czy zaproponowaliby coś takiego kobiecie, którą rzeczywiście sobie cenią i szanują? Na przykład swojej bliskiej koleżance, siostrze przyjaciela, przyjaciółce siostry itd? Lub kobiecie, którą darzą uczuciem? Nie sądzę...

127

umajona napisał/a:

Wielu mężczyzn twierdzi, że to przecież żaden brak szacunku zaproponować kobiecie taki układ.
Ale czy zaproponowaliby coś takiego kobiecie, którą rzeczywiście sobie cenią i szanują? Na przykład swojej bliskiej koleżance, siostrze przyjaciela, przyjaciółce siostry itd? Lub kobiecie, którą darzą uczuciem? Nie sądzę...

Przyszedł mi na myśl syndrom Madonny i ladacznicy.
Tacy panowie też są zapewne ale dla mnie to podwójna moralność.
piszę na telefonie bądźcie wyrozumiali dla mojej Kulawej pisowni.

Budowałem na piasku/ I zawaliło się./ Budowałem na skale/ I zawaliło się./ Teraz budując, zacznę/ Od dymu z komina. (Leopold Staff)

Navigare necesse est, vivere non est necesse.

128

umajona napisał/a:

O o,  o to właśnie chodzi.

129

Ojojoj, kawalerski, kawalerskim, ale poważnymi zagadnieniami tutaj rzuciliście

What is the difference between a man and a parasite?
A man builds. A parasite asks 'Where is my share?'
A man creates. A parasite says, 'What will the neighbors think?'
A man invents. A parasite says, 'Watch out, or you might tread on the toes of God... '

130

Lovelynn napisał/a:

Ja też lubię góry. To prawda, kondycję trzeba mieć. Ja za każdym razem mówię "NIGDY więcej", a tuż przed szczytem to już tylko w myślach klnę, a bywa, że i na głos. Koszulka mokra (a niby funkcyjna), pot się leje, a na 3. tysiącach to potrafi nieźle wiać i być bardzo zimno, nawet jak w dole jest 35 stopni. Raz na tej wysokości przeżyliśmy burzę i wtedy to już myślałam, że niczego już NIGDY nie będzie, bo nie wyjdę stamtąd żywa, a moje ciało znajdą pod kulkami gradu.
Ale proszę, w następnym roku znowu polazłam. Wprawdzie nie na ten sam szczyt, bo trauma siedzi jednak zbyt głęboko... ale kiedyś go powtórzę.

W zeszłym roku w Pieninach też łaziłem w koszulkach funkcyjnych i tak mnie przewiało, że na przeciwzapalnych wracałem do domu. Po drodze udało się zwiedzić jeszcze zamek Krzyżtopór, pamiętam jak mnie zgięło a jakiś facet się śmiał, że ma to samo. Burzę przeżyłem na Świnicy, nie było do śmiechu, pamiętam te mokre drabinki w kierunku Siklawy, w lipcu na dole jeszcze śnieg leżał, niezapomniane wrażenia.

131

Morfeusz1 napisał/a:
Lovelynn napisał/a:

Ja też lubię góry. To prawda, kondycję trzeba mieć. Ja za każdym razem mówię "NIGDY więcej", a tuż przed szczytem to już tylko w myślach klnę, a bywa, że i na głos. Koszulka mokra (a niby funkcyjna), pot się leje, a na 3. tysiącach to potrafi nieźle wiać i być bardzo zimno, nawet jak w dole jest 35 stopni. Raz na tej wysokości przeżyliśmy burzę i wtedy to już myślałam, że niczego już NIGDY nie będzie, bo nie wyjdę stamtąd żywa, a moje ciało znajdą pod kulkami gradu.
Ale proszę, w następnym roku znowu polazłam. Wprawdzie nie na ten sam szczyt, bo trauma siedzi jednak zbyt głęboko... ale kiedyś go powtórzę.

W zeszłym roku w Pieninach też łaziłem w koszulkach funkcyjnych i tak mnie przewiało, że na przeciwzapalnych wracałem do domu. Po drodze udało się zwiedzić jeszcze zamek Krzyżtopór, pamiętam jak mnie zgięło a jakiś facet się śmiał, że ma to samo. Burzę przeżyłem na Świnicy, nie było do śmiechu, pamiętam te mokre drabinki w kierunku Siklawy, w lipcu na dole jeszcze śnieg leżał, niezapomniane wrażenia.

Burza w Tatrach daje popalić 3 lata temu to przeżyłem i nie polecam.

A man invents. A parasite says, 'Watch out, or you might tread on the toes of God... '

132 Ostatnio edytowany przez Piegowata'76 (2020-09-12 08:46:47)

Zazdroszczę Wam możliwości. Zazdroszczę nietoksycznie smile
Zaświecił mi jednak promyk nadziei, bo bardzo przypadłyśmy sobie do gustu z kuzynką "mojego" PP, która wynajmuje turystom domek w Bieszczadach. Obiecuje mi, że gdy tylko uspokoją się jej osobiste i domowe kłopoty, pojedziemy razem smile
Złażenie Bieszczad wzdłuż i wszerz to moje marzenie.
Mam blisko, ale dojazd jest tak fatalny, że bez własnego samochodu nie ma co marzyć o weekendowym wypadzie.
No i ta kasa... sad

Ale nie marudzić. Niektórzy gorzej mają smile

lody miętowe napisał/a:

Wracając do ciekawej dyskusji, ktoś z Was jest typem zwiedzacza? big_smile chodzi mi o wyjazdy, gdzie przewodnim tematem jest zwiedzanie, zabytki, zamki, muzea, ciekawe miejsca z historia itd. Bo dla mnie to najciekawsza forma spędzania wolnego czasu, zwłaszcza na wyjeździe, ktoś ma podobnie? Zwłaszcza zamki, ruiny zamków, miejsca z historia w tle, mieszkam na wyżynie krakowsko-częstochowskiej, blisko szlaku orlich gniazd, wiec miejsc do pieszych wędrówek i zwiedzania jest sporo, co mnie zresztą bardzo cieszy wink góry też bardzo lubię, tylko trzeba mieć kondycję big_smile

Ja wszystko lubię, więc i zwiedzanie. Wciąż żałuję, że tak mało swoich marzeń o zwiedzaniu i wyjazdach wprowadzam w życie. Albo czasu brak, albo kasy (najczęściej) albo ostatnio zdrowia.
Dodam na marginesie, że choć nie odmówiłabym wyjazdu za granicę, nie imponuje mi to zupełnie, za to bardzo chciałabym zwiedzić wzdłuż i wszerz nasz kraj.

U mnie też jest pięknie, bo mieszkam na Podkarpaciu.

Budowałem na piasku/ I zawaliło się./ Budowałem na skale/ I zawaliło się./ Teraz budując, zacznę/ Od dymu z komina. (Leopold Staff)

133 Ostatnio edytowany przez Lovelynn (2020-09-12 08:38:06)

Morfeusz1 napisał/a:

O tak, wspaniale jest trzymać się metalowych elementów ("drabinki" i inne uchwyty były właśnie z metalu) z pełną świadomością, że przewodzą one prąd, a pomiędzy błyskiem, a grzmotem jest tylko mały odstęp czasowy. W zmarznięte dłonie wali grad, stopy się ześlizgują, a w dole - przepaść. Mnie uratowało takie małe, plastikowe poncho, które znalazłam w plecaku, a które trochę mnie ochroniło przed lodowatym wiatrem. Ale i tak skończyłam z zapaleniem płuc.
Ale dobra, kończę, bo miało być sielsko, romantycznie i randkowo, a ja tu wyskakuję z opowieściami z krypty big_smile.

134 Ostatnio edytowany przez Piegowata'76 (2020-09-12 08:45:47)

No, muszę się przyznać, że będąc kiedyś w Tatrach (raz mi się udało, na szkolnej wycieczce), z respektem spoglądałam na groźny Giewont. Chybabym nie poszła. Panicznie boję się burzy i piorunów, nie tylko w górach, a i lekki lęk wysokości odczuwam w tzw. eksponowanych miejscach.

Na Jasnej Górze w Częstochowie moja przyjaciółka radośnie obeszła balkon otaczający wieżę świątyni, a ja uchwycona futryny stałam u wyjścia z szacunkiem i z daleka zerkając na panoramę "Miasta Świętej Wieży". smile

135 Ostatnio edytowany przez Lovelynn (2020-09-12 09:07:00)

rossanka napisał/a:
umajona napisał/a:

O o,  o to właśnie chodzi.

Według mnie sama propozycja seksu bez zobowiązań nie musi mieć w sobie nic personalnego, na zasadzie: zaproponuję seks umajonej, bo jej nie szanuję, ale rossance już nie, bo ją cenię. Jak ktoś szuka przygodnego seksu, to zaproponuje go i umajonej, i rossance, i Piegowatej, bo czemu by nie? To, co dla was może oznaczać "brak szacunku", dla proponującego może oznaczać nawet pewne wyróżnienie: podobasz mi się, pożądam Cię, wybieram właśnie Ciebie.
Mnie się podobna propozycja zdarzyła, ale nie obraziłam się, nie rozpaczałam i włosów nie rwałam, że pan mnie sobie nie ceni wink. Trochę mnie zamurowało, ale nie, nikt nie dostał ode mnie z plaskacza. Przeciwnie, kulturalnie o tym porozmawialiśmy i dowiedziałam się, że niektórzy realiują swoją seksualność zupełnie inaczej niż ja, ale to nie oznacza, że mnie nie szanują, lub że ich styl życia w ogóle ma cokolwiek wspólnego ze mną.
On ma prawo proponować, ja mam prawo odmówić. Ot, cała historia.

136

Witaj w klubie Piegowata'76, mam dokładnie to samo big_smile też bardzo boje się burzy i piorunów i mam  lęk wysokości, na tą wieże też nie weszłam i stałam na dole big_smile ale teraz u mnie są pewne postępy, nogi się trochę trzęsą, ale wchodzę, z asekuracja z tyłu big_smile
A góry potrafią być tak niebezpieczne jak i piękne...

Lucyfer, żyjesz? big_smile Dobrze zrozumiałam, ze na kawalerskim byłeś?

Nigdy nie osądzaj ludzi wg opinii innych. Każdy człowiek pokazuje inną stronę swojej osobowości różnym ludziom. J.S.

137 Ostatnio edytowany przez Piegowata'76 (2020-09-12 09:11:34)

Lovelynn, podzielam Twoje zdanie, wspomniałam tylko o tym, że niektórzy faceci rzeczywiście stosują podwójne standardy. Ale czy takimi warto zawracać sobie głowę?
Dlatego bardzo ważne jest, co kobieta sama o sobie myśli i czego chce naprawdę. Wtedy nawet gdy trafi na takiego nieciekawego kolesia, nie straci poczucia własnej wartości. Będzie wiedziała, że po prostu trafiła na palanta - zdarza się u płci obojga.

138

Żyję i musiałem żyć, bo o 9 do pracy big_smile
Swoją drogą widzę, że teraz trzy wątki tutaj są i nadrabiam big_smile

139

Piegowata'76 napisał/a:

Lovelynn, podzielam Twoje zdanie, wspomniałam tylko o tym, że niektórzy faceci rzeczywiście stosują podwójne standardy. Ale czy takimi warto zawracać sobie głowę?
Dlatego bardzo ważne jest, co kobieta sama o sobie myśli i czego chce naprawdę. Wtedy nawet gdy trafi na takiego nieciekawego kolesia, nie straci poczucia własnej wartości. Będzie wiedziała, że po prostu trafiła na palanta - zdarza się u płci obojga.

Swiete slowa.
Wspolczuje jak ludzie szukaja poczucia swojej wartosci w innych i inni moga im zrzucic korone z glowy.

'To go back, you must go through yourself, and that way no man can show another.'

140

Piegowata'76 napisał/a:

Brawo.
Jeżeli kobieta wie, czego chce, jak, chce, z kim chce i czego zdecydowanie NIE chce, to przenigdy nie będzie czuła się wykorzystana. Nawet, jeśli koleś okaże się nieciekawy, to sobie pomyśli: tego chciałam i to dostałam, było fajnie, ale teraz mówię "bye", bo z tej mąki chleba nie będzie.

141

Piegowata'76 napisał/a:

No, muszę się przyznać, że będąc kiedyś w Tatrach (raz mi się udało, na szkolnej wycieczce), z respektem spoglądałam na groźny Giewont. Chybabym nie poszła. Panicznie boję się burzy i piorunów, nie tylko w górach, a i lekki lęk wysokości odczuwam w tzw. eksponowanych miejscach.

To nie Giewont jest groźny, ale ludzka głupota, która z brakiem respektu podchodzi do natury.
Ostatni etap wspinaczki jest oparty na łańcuchach - nie jest on trudny, ale za to sporo ludzi chce się wspinać.
Do tego czasami przychodzi mentalność turysty z drugiego krańca Polski, który nie chce odpuścić, bo następnego dnia nie będzie się wspinał i mamy to co mamy.

142 Ostatnio edytowany przez Piegowata'76 (2020-09-12 09:47:21)

Muszę Wam coś powiedzieć.
Koleżanka z forum napisała mi kiedyś, że moja wiara w "znaki" (bo tak nazywam różne zastanawiające zbiegi okoliczności, wytłumaczalne jak najbardziej przez psychologię sygnały dla naszej intuicji, wychwytywanie tego, co z nami rezonuje) jest mocno infantylna, a jednak - wierzę. Koleżankę tłumaczy, że nie znała mojej definicji "znaków".

Otóż, kochani, tylko co napisałam o Bieszczadach i kuzynce PP, gdy ta odezwała się do mnie na FB i napisała, że wybiera się po południu w Biesy, wraca jutro i zaprasza mnie na wspólną wyprawę.
Kurde, jak się cieszę!!!!

Idę ogarniąć przed wyjazdem domową rzeczywistość.
Miłego dnia, Robaczki! Swatajcie się radośnie i skutecznie!

143

No i coś się dzieje. Sieci Paslawka działają, jak widzisz big_smile
Udanej wyprawy Piegowata smile

Skąd się tutaj wziął wątek o przygodnym seksie?

144

Lucyfer666 napisał/a:

Skąd się tutaj wziął wątek o przygodnym seksie?

Zaczęło się od bogu ducha winnego Bagiennika i... poooszło!

@Piegowata - cieszę się z Tobą i życzę udanego weekendu!

145

Lovelynn napisał/a:

Zaczęło się od bogu ducha winnego Bagiennika i... poooszło!

Niezbadane są wyroki losów tematów na forum big_smile

146 Ostatnio edytowany przez umajona (2020-09-12 10:06:22)

Piegowata'76 napisał/a:

Otóż, kochani, tylko co napisałam o Bieszczadach i kuzynce PP, gdy ta odezwała się do mnie na FB i napisała, że wybiera się po południu w Biesy, wraca jutro i zaprasza mnie na wspólną wyprawę.
Kurde, jak się cieszę!!!!

Idę ogarniąć przed wyjazdem domową rzeczywistość.
Miłego dnia, Robaczki! Swatajcie się radośnie i skutecznie!

Aaaa, ale superowo!!! smile
Żeby tak wszystkie marzenia się spełniały big_smile
Koniecznie opowiedz, jak było smile Chyba że masz tak, jak Włóczykij, który woli te chwile zachowywać dla siebie, bo gdy próbuje o nich opowiedzieć, to potem pamięta tylko swoje opowiadanie, gdy chce sobie przypomnieć, jak było.

Edit:
Lovelynn, a co to był za 3tysięcznik? smile

147

Piegowata'76 napisał/a:

To może się naumiem i miłe zaręczynowe gadżeciki zrobię zeswatanym. Aniołki jakiesik smile

A robisz coś takiego? :3

Umajona - Włóczykij to jedna z fajniejszych postaci z okresu dzieciństwa big_smile
W sumie do dzisiaj chciałbym być, jak on, tak trochę.

148 Ostatnio edytowany przez Piegowata'76 (2020-09-12 11:00:28)

umajona napisał/a:

Aaaa, ale superowo!!! smile
Żeby tak wszystkie marzenia się spełniały big_smile
Koniecznie opowiedz, jak było smile Chyba że masz tak, jak Włóczykij, który woli te chwile zachowywać dla siebie, bo gdy próbuje o nich opowiedzieć, to potem pamięta tylko swoje opowiadanie, gdy chce sobie przypomnieć, jak było.

Edit:

Nie czytałam "Muminków". W dzieciństwie jakoś mnie ominęły, a w dorosłym życiu mi nie szły - takie jakieś mroczne... Ale nieraz czytałam w innych źródłach o postaci Włóczykija i pełna jestem do niej sympatii. Mądra, niezależna dusza.

Wiesz, Umajona, opowiem chętnie, ale pomyślałam sobie po tym Twoim poście o zdjęciach.
Moja Ulubiona Sąsiadka uwielbia klikać miliony fotek, gdziekolwiek się znajdzie. Fajnie się je potem ogląda i wspomina.
Spróbowałam i ja tak utrwalać wspomnienia i wiesz, co się okazało? Że skupiona na klikaniu gubię to, co tu i teraz. Wolę przeżywać niż fotografować, choć oczywiście jakieś zdjątko czasem się strzeli.

Lucyfer666 napisał/a:
Piegowata'76 napisał/a:

To może się naumiem i miłe zaręczynowe gadżeciki zrobię zeswatanym. Aniołki jakiesik smile

A robisz coś takiego? :3

Umajona - Włóczykij to jedna z fajniejszych postaci z okresu dzieciństwa big_smile
W sumie do dzisiaj chciałbym być, jak on, tak trochę.

Nie robię, ale bardzo mi się cudze rękodzieło podoba i marzę, żeby kiedyś się nauczyć. Może znajdę czas, gdy choroba już ograniczy moje możliwości i nie pozwoli na inne aktywności (nie żebym na to czekała, broń Boże) - to mój plan B na przyszłość.

Z Włóczykijem czuję duchowe pokrewieństwo, choć nie opieram tego poczucia na źródłach bezpośrednich, bo jak już wiadomo, "Muminków" się nie czytało. Może kiedyś to nadrobię z sympatii dla osobnego, a życzliwego wszystkim Włóczykija, mądrej Mamy Muminka i niepokornej Małej Mi.

No, dobra, idę wreszcie do roboty w domu się zabrać, bo do d... pojadę, nie w Bieszczady.\
Paaaaaa!

149 Ostatnio edytowany przez Piegowata'76 (2020-09-12 10:53:07)

Noszszsz... ku... znowu post pod postem! hmm

150

Urok Muminków zaczyna się wtedy, kiedy człowiek zamiast bać się Buki zaczyna ją rozumieć i współczuć smile

To czekamy na historię z wyprawy smile
Ja sam też jestem tym, który zapamiętuje oczami. Zdjęcia zwykle robię takie, jak te, które wstawiłem. Bez osób, sama natura smile
W ciągu 10 lat może w sumie na 3 zdjęciach się pojawiłem i do tego tych, które nie ja robiłem.

151

O, jaki fajny temat smile
W końcu coś lekkiego smile
Miło mi się czyta smile
Pozdrawiam wszystkich obecnych, miłego dnia smile

152

Właśnie ja chciałem być Buką .
Pewnie dlatego że ciągle byłem najmłodszy i nikt się mnie nie bał,ale dlaczego Muminki bały się Buki to nie pamiętam smile
Włóczykij był niezłe niby taki outsider marzyciel ,ale bardzo trzeźwy.

Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło

153 Ostatnio edytowany przez Lucyfer666 (2020-09-12 11:24:02)

Buka była zwiastunem zimy smile
Jej obecność powodowała mróz dookoła niej, dlatego mieszkańcy Doliny się jej obawiali. Przy okazji samą Bukę przyciągało światło i ciepło.
Jednak mimo całego strachu była ona po prostu samotna hmm

Słaba Kobietko zapraszamy big_smile
I Ty na górską wyprawę zdążysz smile

154

Piegowata'76 napisał/a:

Moja Ulubiona Sąsiadka uwielbia klikać miliony fotek, gdziekolwiek się znajdzie. Fajnie się je potem ogląda i wspomina.
Spróbowałam i ja tak utrwalać wspomnienia i wiesz, co się okazało? Że skupiona na klikaniu gubię to, co tu i teraz. Wolę przeżywać niż fotografować, choć oczywiście jakieś zdjątko czasem się strzeli.

Dokładnie, mam tak samo smile Zresztą w ogóle całe mnóstwo podobieństw między nami widzę, coraz więcej big_smile Nawet SMSów nie lubię pisać, tak jak Ty, o czym gdzieś wspominałaś ;p

paslawek napisał/a:

Właśnie ja chciałem być Buką .

Kiedyś na imprezie przebieranej, której tematem przewodnim były bajki, jeden chłopak przebrał się za bukę... Nie ma to, jak zobaczyć bukę w realu ;p
Zorganizujcie też takie przebierane party i będziesz miał okazję się wcielić big_smile

155

umajona napisał/a:

Kiedyś na imprezie przebieranej, której tematem przewodnim były bajki, jeden chłopak przebrał się za bukę... Nie ma to, jak zobaczyć bukę w realu ;p
Zorganizujcie też takie przebierane party i będziesz miał okazję się wcielić big_smile

Ja bym poszedł na tematyczną imprezę big_smile
W Krakowie była w swoim czasie typowa knajpa dla metali - wystrój pokoju wiszących siekier itd. Kelnerki i kelnerzy w skórach i ostrym makijażu.
Bodaj w piątki zawsze były takie imprezy, gdzie wymagany był odpowiedni strój Ja raz wziąłem stare prześcieradło i tak poszedłem big_smile
"A Pan to co reprezentuje?"
- Ducha
- Duchy inaczej wyglądają chyba
- A widział Pan kiedyś jakiegoś? No właśnie... tongue

156 Ostatnio edytowany przez umajona (2020-09-12 11:38:03)

Lucyfer666 napisał/a:

Tak, Wujek Pasławek zaraz kogoś znajdzie wink

Czyli co, górska wyprawa, na dodatek przebierana. Nieźle big_smile
Ale zrobimy show na szlaku wink
Z Buką na czele big_smile

157

Lucyfer666 napisał/a:

Buka była zwiastunem zimy smile
Jej obecność powodowała mróz dookoła niej, dlatego mieszkańcy Doliny się jej obawiali. Przy okazji samą Bukę przyciągało światło i ciepło.
Jednak mimo całego strachu była ona po prostu samotna hmm

No tak zima.
Pewnie dlatego też chciałem być Buka bo pamiętam jaki na ogół byłem wkurzony i myślałem że innych to też denerwuje,niepokoi (myliłem się) smile, kiedy spadł pierwszy śnieg,ale tylko ten pierwszy jak już napadało to spoko.
Generalnie to najbardziej lubię jesień.

158 Ostatnio edytowany przez Lucyfer666 (2020-09-12 11:38:24)

Ja zimę big_smile
Zawsze mam dwa motywy muzyczne, które bardzo lubię puszczać podczas zimowych spacerów, kiedy prószy śnieg.
Poza tym klimat, klimat, klimat.

umajona napisał/a:

Czyli co, górska wyprawa, na dodatek przebierana. Nieźle big_smile
Ale zrobimy show na szlaku wink

Wszyscy i tak założymy maski tongue

159

Ło mamo big_smile
co do swatania, to takie forumowe swatanie to nie jest zły pomysł tongue

wiecie, że ja nigdy nie oglądałam jakoś bardzo muminków? Gdzieś tam leciały w tle, wiem, który muminek to który, ale jakoś nigdy mnie nie porwało na tyle, żebym wiedziała właśnie co symbolizowała Buka big_smile nigdy się jej nie bałam i nigdy nie wiedziałam o co chodzi. Dobrze się w końcu dowiedzieć big_smile

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

160

Lady Loka napisał/a:

wiecie, że ja nigdy nie oglądałam jakoś bardzo muminków? Gdzieś tam leciały w tle, wiem, który muminek to który,

To jak nazywali się rodzice Muminka przed jego narodzinami? yikes

161 Ostatnio edytowany przez Lady Loka (2020-09-12 11:47:08)

Lucyfer666 napisał/a:
Lady Loka napisał/a:

wiecie, że ja nigdy nie oglądałam jakoś bardzo muminków? Gdzieś tam leciały w tle, wiem, który muminek to który,

Odwieczne pytanie big_smile

ale w sumie to tak wygląda z perspektywy dziecka. Ja podobno jak byłam mała to wszystkich ochrzaniałam, że chcą mówić do mojego taty po imieniu, a przecież powinni mówić tato big_smile

162 Ostatnio edytowany przez paslawek (2020-09-12 11:53:21)

Dubel dubla

Duch Piegowatej jest z nami smile

163 Ostatnio edytowany przez paslawek (2020-09-12 11:51:38)

.

164

paslawek napisał/a:
Lucyfer666 napisał/a:
Lady Loka napisał/a:

Właśnie wyczytałem że Mama Muminka mogła mieć na imię Irena albo Halina a Tata Muminka był "Ty"zanim został Tatą Muminka.

Lady Loka napisał/a:
Lucyfer666 napisał/a:
Lady Loka napisał/a:

ale w sumie to tak wygląda z perspektywy dziecka. Ja podobno jak byłam mała to wszystkich ochrzaniałam, że chcą mówić do mojego taty po imieniu, a przecież powinni mówić tato big_smile

To moja córka miała odwrotnie postanowiła mówić do mnie per Pawełku i jak postanowił tak zrobiła z tydzień to trwało może dłużej. smile

165 Ostatnio edytowany przez Lucyfer666 (2020-09-12 12:00:03)

Albo po prostu Andrzej big_smile

Lady Loka już od małego miała potencjał na szefową big_smile

166

paslawek napisał/a:
paslawek napisał/a:
Lucyfer666 napisał/a:

Właśnie wyczytałem że Mama Muminka mogła mieć na imię Irena albo Halina a Tata Muminka był "Ty"zanim został Tatą Muminka.

Lady Loka napisał/a:
Lucyfer666 napisał/a:

To moja córka miała odwrotnie postanowiła mówić do mnie per Pawełku i jak postanowił tak zrobiła z tydzień to trwało może dłużej. smile

O, ja caly czas mowilam do rodzicow po imieniu. Nie pamietam zebym zwrocila sie do mojego ojca 'tato' kiedykolwiek.
Najpierw mowilam po imieniu, a pozniej przezwiskiem i przy tym zostalo. Do matki czasem mowie 'mamo', ale zwykle zwyczajnie 'ej' albo 'ty'

'To go back, you must go through yourself, and that way no man can show another.'

167

Lovelynn napisał/a:

Według mnie sama propozycja seksu bez zobowiązań nie musi mieć w sobie nic personalnego, na zasadzie: zaproponuję seks umajonej, bo jej nie szanuję, ale rossance już nie, bo ją cenię. Jak ktoś szuka przygodnego seksu, to zaproponuje go i umajonej, i rossance, i Piegowatej, bo czemu by nie? To, co dla was może oznaczać "brak szacunku", dla proponującego może oznaczać nawet pewne wyróżnienie: podobasz mi się, pożądam Cię, wybieram właśnie Ciebie.
.

Faktem jednak jest, że jak się kobieta naprawdę podoba i myśli się o niej jak o potencjalnej partnerce (nie, że zaraz żona, dzieci i domek), ale gdy mężczyzna chce z nią spedzać czas, poznać ją bliżej, dowiedzieć się jaka jest, co sądzi o tym o tamtym, lubi przebywac i chce przebywać w jej towarzystwie - w tym przypadku oczsywiście też będzie dążenie do seksu, ale w życiu facet takiej kobiecie nie zaproponuje luźnych seks spotkań. Będzie się starał do niego oczywiście dążyć, ale stopniowo i naturalnie, równocześnie poznając kobietę jako człowieka.
Gdy zas słyszysz od razu i wprost, że on się nie chce wiązać, ale podobasz mu się i może miałabyś ochotę na poznanie sie cielesne, bo może być miło - to jest dla mnie takie wprost wskazenie kobiecie swojego miejsca w jego swiecie "słuchaj mała, na moją kobietę to Ty się nie nadajesz, ale bzyknął bym się z Tobą od czasu do czasu, bo szpetna nie jesteś". Jeśłi kobieta ma na to ochotę to nie ma sprawy, tylko obawiam się, ze może się w międzyczasie zaangażować a wtedy wyjdzie dramat, bo ona kocha, a on przecież od razu mówił, ze wiązać się nie chce tylko spotkań na jedynie seks.
A jak już pozna kobietę, z którą będzie chciał związku, to spokojna głowa, nie wyskoczy do niej z tekstem, aby się pospotykać tylko na seks.
Jak mówię, co komu pasuje, ja siebie znam i mogłabym się zaangażować. Jakoś nigdy nie widziałam się w takiej sytuacji, potem bym cierpiała, a on by powiedział: przecież nic Ci nie obiecywałem, od razu powiedziałem o co mi chodzi, nie mozesz mieć pretensji i robić teraz dramatu.

168 Ostatnio edytowany przez paslawek (2020-09-12 12:35:12)

Ja nie stosowałem żadnych represji bo lubię swoje imię ,znudziło jej się, później zwracała się do mnie tak jak czasem mówi moja mama "pawełekdiabełek".
"ej Ty" też było w użyciu do mnie,ale najbardziej to lubiłem pisk ,który wydawała na mój widok, jak świnka morska tylko dużo głośniej,
trudno ją było wtedy nazwać niemowlęciem smile

169

Ja za dużo już imion mam w użyciu, że moje w dowodzie jest najrzadziej używane big_smile

170

Ja lubiłam Ryjka, takie małe zwierzątko, wiecznie przestraszone, a także pannę Migotkę - była tak przezabawnie głupiutka. A Buka chciała się zbliżać do innych, chciała towarzystwa ale wszysy od niej uciekali, bo gdzie nie przyszła to przynosiła chłód i dlatego myślano, ze jest zła. Włóczykij przerażał mnie bo nie miał swojego domu, jako dziecko było to dla mnie straszne tak chodzić i chodzić i nie mieć swojego miejsca, a najgorsze, ze od pojawiał się kiedy chciał i odchodził kiedy chciał.

171

Odchodził jesienią zawsze smile

Jeszcze był złośliwy i wredny Bobek.
No i był jeszcze Paszczak, który nie wiedzieć czemu zawsze trochę kojarzył mi się z takim lokalnym typem Paździocha wink

172

E, co tu się wyprawia? Od brzdąkania na gitarze, przez swatanie, do jakichś  bajek. Co do bajek: żądam od Netflixa całej serii Dragonball Z, Tygrysiej Maski i Yattamana smile

Poza tym, co tam chłopak z gitarą, a co o takim myśleć, co... książki pisze? smile

173 Ostatnio edytowany przez Lucyfer666 (2020-09-12 12:40:34)

Zawsze warto grać na strunach big_smile
Zwłaszcza czyiś nerwów XD

M4jkel lepiej Akirę niech puszczą.
Swoją drogą Castlevanię muszę zobaczyć, bo parę osób mi chwaliło.

PS. Wszystko jest procesem swatania wink

174

Co do rodziców, to my z siostrą mówimy Madre i Padre albo Matko i Ojcze big_smile oczywiście dla żartu, ale zdarzyło się, że była u mnie koleżanka i moja siostra tatę o coś zapytała właśnie w stylu "Ojcze czy coś tam" i koleżanka była mocno poruszona, była przekonana, że u mnie w rodzinie musimy tak mówić big_smile

175 Ostatnio edytowany przez umajona (2020-09-12 13:35:05)

Lucek, ćwicz ;p Już Cię widzę w tej solówce na początku smile

176

Lucyfer666 napisał/a:

Córka ogląda teraz Avatar, też fajna bajka. Czasem się łapie, ze6 siedzę z nią i oglądam.

177 Ostatnio edytowany przez Lovelynn (2020-09-12 14:30:23)

rossanka napisał/a:

Gdy zas słyszysz od razu i wprost, że on się nie chce wiązać, ale podobasz mu się i może miałabyś ochotę na poznanie sie cielesne, bo może być miło - to jest dla mnie takie wprost wskazenie kobiecie swojego miejsca w jego swiecie "słuchaj mała, na moją kobietę to Ty się nie nadajesz, ale bzyknął bym się z Tobą od czasu do czasu, bo szpetna nie jesteś". Jeśłi kobieta ma na to ochotę to nie ma sprawy, tylko obawiam się, ze może się w międzyczasie zaangażować a wtedy wyjdzie dramat, bo ona kocha, a on przecież od razu mówił, ze wiązać się nie chce tylko spotkań na jedynie seks.
A jak już pozna kobietę, z którą będzie chciał związku, to spokojna głowa, nie wyskoczy do niej z tekstem, aby się pospotykać tylko na seks.
Jak mówię, co komu pasuje, ja siebie znam i mogłabym się zaangażować. Jakoś nigdy nie widziałam się w takiej sytuacji, potem bym cierpiała, a on by powiedział: przecież nic Ci nie obiecywałem, od razu powiedziałem o co mi chodzi, nie mozesz mieć pretensji i robić teraz dramatu.

Tyle tu nadinterpretacji... a czasem wystarczy z drugą stroną pogadać, potraktować jak człowieka równego sobie, a nie faceta-świnię.
Pisałam, że byłam w podobnej sytuacji, że ktoś myślał, że ugra ze mną coś niezobowiązującego. Więc zapytał. Na co ja zapytałam o powody, dla których pyta wink . Na co on, że od lat jest singlem po badzo ciężkich przejściach związkowych i w tej chwili niczego nie szuka i żyje chwilą, ale po prostu bardzo potrzebuje kontaktu fizycznego i generalnie jest bardzo seksualną i zmysłową osobą. A zapytał dlatego, że mu też wyglądałam na seksualną i zmysłową osobę i dlatego, że mu się podobam, więc gdybym chciała, to... Więc ja mu na to, że dla mnie seks istnieje tylko w takich i takich granicach, znaczy w stałym związku monogamicznym. A on: acha, no okej, rozumiem, szkoda. Bez żenady dopiliśmy kawę, pogadaliśmy jeszcze sympatycznie i się rozeszliśmy.
Po co przypisywać komuś złe zamiary, dorabiać jakąś filozofię, bazować na domysłach i snuć przypuszczania, jakby postąpił z inną. Czasem wystarczy życzliwie dopytać, uśmiechnąć się i powiedzieć: "Rozumiem Cię, ale to nie dla mnie".
Nie trzeba też zakładać, że tylko mężczyźni lubią seks bez zobowiązań. Mój rozmówca kandydatek miał wiele, choć wcale się ze swoimi zamiarami i motywami nie krył, tylko wykładał kawę na ławę. Tu akurat zyskał w moich oczach, bo lepiej tak, niż jakieś brednie o ożenku i dzieciach, których się wcale nie chce.

178 Ostatnio edytowany przez Lucyfer666 (2020-09-12 14:32:51)

m4jkel napisał/a:
Lucyfer666 napisał/a:

Córka ogląda teraz Avatar, też fajna bajka. Czasem się łapie, ze6 siedzę z nią i oglądam.

The last airbender? Fajne do oglądania.
Attack of the Titans zobaczcie smile

umajona napisał/a:

Lucek, ćwicz ;p Już Cię widzę w tej solówce na początku smile

Jakbym miał mieć wesele to bym wolał zorganizować coś w stylu tańca królowej lata z Midsommar
[youtube]https://youtu.be/HLIPowmQTwE[/youtube]

179

umajona napisał/a:

To był szczyt we włoskich Alpach, zwie się po włosku l'Orecchia di Lepre, co się tłumaczy "zajęcze ucho". Brzmi słodko, ale ciężko się do niego podchodzi i również później się doinformowałam, że bardzo lubią się przy nim zbierać burzowe chmury.

180 Ostatnio edytowany przez Ajko (2020-09-12 14:41:11)

Winter.Kween napisał/a:
paslawek napisał/a:
paslawek napisał/a:

Lady Loka napisał/a:

O, ja caly czas mowilam do rodzicow po imieniu. Nie pamietam zebym zwrocila sie do mojego ojca 'tato' kiedykolwiek.
Najpierw mowilam po imieniu, a pozniej przezwiskiem i przy tym zostalo. Do matki czasem mowie 'mamo', ale zwykle zwyczajnie 'ej' albo 'ty'

Bardzo mi się coś takiego podoba. Do teściów też tak powinno się mówić na ty(w sensie po imieniu). To by pozwoliło wyciągnąć kija z d*py tej moim zdaniem, głupiej rodzinnej tradycji

Posty [ 121 do 180 z 11,829 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 198 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » 30latek-, czyli gra małego palucha Paslawka

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021