Gdzie poznać mężczyznę kobiecie po 30-ce - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Gdzie poznać mężczyznę kobiecie po 30-ce

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 69 z 69 ]

39

Odp: Gdzie poznać mężczyznę kobiecie po 30-ce
anla napisał/a:

Dziękuję wszystkim za podpowiedzi. Mieszkam w Warszawie, bardzo dużo pracuję, po pracy chodzę na lekcje językowe, w weekendy na siłownię. Zbyt dużo wolnego czasu nie mam. Mam ustatkowane życie: pracę oraz mieszkanie. Na kursach w grupie są same kobiety smile, czasami pojawi się jakiś student. Doświadczenie z portali randkowych jest takie, że mężczyźni często szukają tam przygód albo coś krótkotrwałego. Widząc, że jestem po 30 mogą potraktować jako "gorąca 30" albo "napalona 30", mimo tego, że to nie mówią, czuję wszystko intuicyjnie. Moi znajomi albo w związkach małżeńskich i mają już dzieciaki, albo takie same koleżanki co ja, co szukają tego "jedynego". A gdzie spędzają wolny czas mężczyźni?

To teraz mi to mowisz? Ja byłem w wawie 3 dni, mogliśmy iść na kawę smile Wolny fajny wariat wink aaaj szkoda smile Fajna jesteś? smile

Introduce a little anarchy. Upset the established order, and everything becomes chaos.
I'm an agent of chaos...
[gg: 4329923]
Zobacz podobne tematy :

40

Wiedziałem, że przyleci;).

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
Idziesz do kobiet? Nie zapomnij bicza!

41

Do domu wróciłem wink A w Wawce mega się pobawiłem. No ale tego... w internecie się na pewno nie znajdzie dziewczyny. Piszą i piszą i nic. Pisarki same big_smile

Introduce a little anarchy. Upset the established order, and everything becomes chaos.
I'm an agent of chaos...

42

Ta Pani tutaj podała swój wzrost, to już coś. Musiałem to w ciężkim boju wywalczyć, ale teraz już coś chociaż wiadomo. Dziękować nie musicie, będę oskrzydlał w razie czego. Witamy na netkobiety, najlepszy sklep z używanymi facetami.

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.

43

Spoko, dobry skrzydłowy to podstawa wink Skąd Ty kolego jesteś? Może mnie tam jeszcze nie było smile

I'm an agent of chaos...

44

Zapraszam do Trójmiasta. Zimą nad morzem... najlepiej? Sopot sprzyja poznawaniu, wiem coś o tym. Może autorka akurat chciałaby zobaczyć. Zaraz wszystko rozpracujemy i nawet nie będzie musiała się zastanawiać. Takie to dobre nasze serca.

45 Ostatnio edytowany przez anla (2019-01-05 01:25:30)

Harvey nie odpowiada mi Twoja osobowość, jestem przerażona. Nic więcej od Ciebie nie chcę.

46 Ostatnio edytowany przez Burzowy (2019-01-05 01:38:03)

To ten avatar na pewno, nie martw się.

PS To nie ja zrypałem jak coś.

Edit: Bo ja wiem, myśmy się właśnie poznawali wszyscy razem.

47

Czy mogę prosić o zaprzestanie off topowania i o przeniesienie luźnych pogaduszek i flirtów do którejś z kafejek ?
Z góry dziękuję

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

48

Burzowy napisał/a:

Zapraszam do Trójmiasta. Zimą nad morzem... najlepiej? Sopot sprzyja poznawaniu, wiem coś o tym. Może autorka akurat chciałaby zobaczyć. Zaraz wszystko rozpracujemy i nawet nie będzie musiała się zastanawiać. Takie to dobre nasze serca.

Wpadnę big_smile

Koniec offtopu smile Soooooory smile

Burzowy dawaj do kafejki, znasz adres wink

I'm an agent of chaos...

49

anla napisał/a:

Harvey nie odpowiada mi Twoja osobowość, jestem przerażona. Nic więcej od Ciebie nie chcę.

I temu jesteś sama. A koleżanki są z facetami takimi jak ja. Więc bądź dalej sama. I wywalaj żale na forum. Bajoo smile

I'm an agent of chaos...

50

Temat dla mnie smile Ktoś dobrze napisał. Jak ja widze kobiete koło 30stki, pędzącą ulicą i ze wzrokiem wlepionym w komórke, to też myśle sobie, że pewnie ona ma kogoś.
Musisz dać jakieś sygnały, zatrzymać sie na chwile. Nawet zagadać faceta, mysle, ze wiekszosc byłaby zadowolona.

ps. jak mnie zobaczysz, to mnie możesz zaczepić. Jestem z warszawy.

51

tatooFreak napisał/a:

Temat dla mnie smile Ktoś dobrze napisał. Jak ja widze kobiete koło 30stki, pędzącą ulicą i ze wzrokiem wlepionym w komórke, to też myśle sobie, że pewnie ona ma kogoś.

Ja na ulicy, w tramwaju czy autobusie nie przebywam ze wzrokiem wlepionym w telefon, a i tak nikt do mnie nie zagaduje smile.

52

Autorko, a dlaczego jesteś sama? Jak do tej pory wyglądało Twoje życie? Masz za sobą jakieś poważne związki?
Moim zdaniem jednak najłatwiej poznać kogoś przez internet, bo tam są osoby, które też tego szukają.

53

Lady90 napisał/a:

Moim zdaniem jednak najłatwiej poznać kogoś przez internet, bo tam są osoby, które też tego szukają.

A w realu nie? smile
Dlaczego nie ma faceta? Bo szuka ideału, jedzie na zaciągniętym hamulcu i boi się mężczyzn. smile W końcu pewnie spotka jakiegoś nudziarza i założy z nim rodzinę. A wieku 40 lat będzie miec poczucie zmarnowanego życia. Taki stereotypik mi się nakreślił. smile

54

Zaradna jest i układa sobie zycie z powodzeniem. Jezeli oczekiwala standardowo, ze facet musi miec jeszcze ze 2-3x więcej niz ona, to faktycznie może być ciężko, choćby dlatego, ze taki facet albo dawno ma rodzine albo nie chce związków.

55

Harvey napisał/a:

I temu jesteś sama. A koleżanki są z facetami takimi jak ja. Więc bądź dalej sama. I wywalaj żale na forum. Bajoo smile

Takie co są z facetami takimi jak ty wywalają żale na forum jeszcze częściej.

Na co ty chłopie liczyłeś? Że wystarczy być miłym przez 5 minut? Przecież od ciebie bije powierzchownością i udawaniem na kilometr. Tego się nauczyłeś z tych wszystkich książek o uwodzeniu? To naucz się jeszcze przyjmować kosza jak mężczyzna.

56

Tycho napisał/a:
Harvey napisał/a:

Takie co są z facetami takimi jak ty wywalają żale na forum jeszcze częściej.

Na co ty chłopie liczyłeś? Że wystarczy być miłym przez 5 minut? Przecież od ciebie bije powierzchownością i udawaniem na kilometr. Tego się nauczyłeś z tych wszystkich książek o uwodzeniu? To naucz się jeszcze przyjmować kosza jak mężczyzna.

Powierzchownością po 11 latach związku i jej zdradzie? Proszę Cię, nawet nie zaczynaj. Ile Twój związek najdłuższy trwał? Miesiąc? I nie podskakuj robiąc offtop. Chcesz pogadać to zapraszam do kafejki. Bajo.

I'm an agent of chaos...

57

Harvey napisał/a:

Powierzchownością po 11 latach związku i jej zdradzie? Proszę Cię, nawet nie zaczynaj.

A co to ma do rzeczy? Wyglądasz na powierzchownego i już. Może taki nie byłeś, ale puszczenie kantem cię zmieniło.

Harvey napisał/a:

I nie podskakuj robiąc offtop. Chcesz pogadać to zapraszam do kafejki. Bajo.

Sam robisz pełno offtopów, więc też nie podskakuj. A to że skomentowałem twoje niezbyt eleganckie słowa wobec autorki nie znaczy jeszcze, że mam ochotę z tobą gadać.

58

Może to jakiś PUAs

Am I bluffing? try me

59

Zaznaczę sobie wątek, bo ciekawy.

A sama będę się pewnie za jakiś czas zastanawiać gdzie kogoś poznać wink

Po przeczytaniu wszystkich wypowiedzi na razie wypowiadać się nie będę, bo bym podpadła już na wstępie smile

60

fdor napisał/a:

Zaznaczę sobie wątek, bo ciekawy.

Po przeczytaniu wszystkich wypowiedzi na razie wypowiadać się nie będę, bo bym podpadła już na wstępie smile

Ja też. Wpadnij do netkafeki - Parapetówka u Ajsi. Ja opuszczam ten wątek.

A poszukiwania dla autorki życzę. Być znalazła i była zadowolona smile

I'm an agent of chaos...

61

fdor napisał/a:

Można wszędzie. Gdzieś czytałem, że poznali się podczas wyborów, gdy byli oboje w komisji wyborczej. smile Nie na darmo w Biblii napisano: szukajcie a znajdziecie. Pukajcie, a będzie wam otworzone. smile

62 Ostatnio edytowany przez 1990rusałka (2019-01-05 13:15:43)

Tycho napisał/a:

No właśnie Burzowy wcale nie napisał wprost, tylko że "jest taki jeden Konrado", z przymrużeniem oka, czyli nieco sarkastycznie. Nie wiem czy czytałaś jego wątek, jeśli nie, to przeczytaj choćby po to by ocenić, czy to ktoś kto może Cię zainteresować

Chcialabym to zobaczyc:)) 'czy to ktos kto moze cie zainterespwac' xd

anla napisał/a:

Proponuję, żeby bardzo aktywny net-kolega Burzowy uchylił nam rąbka tajemnicy i przekazał trochę więcej tak ciekawych i jednocześnie intrygujących informacji na temat jego wspaniałego oraz ponadprzeciętnie nieśmiałego kolegi Konrado, a mianowicie:
1. Czy ma dzieci?
2. Czy jest maminsynkiem?
3. Czy ma jakieś nałogi?
4. Wiek
5. Budowa ciała
6. Wzrost (Jestem bardzo wysoka)
7. W jakim zawodzie pracuje?
8. Jakie ma zainteresowania? Co robi w wolnym czasie?
9. Jakiego typu związek go interesuje?

Troll,nikt takiej listy by publicznie nie dal.Jak nie troll....tylko o sobie swiadczy.

swampboy93 napisał/a:

Wiek po 30 i długoterminowe nastawienie opisałbym jako zalety, rozmawiam teraz z dziewczyną w tym wieku, to jest zupełnie inny poziom niż wszystko czego doświadczyłem w rozmowach z osobami 18-25 letnimi.

To napisz do mnie:))

anla napisał/a:

Ale ostra odpowiedz.Nie chcialabym byc koleżanką nawet. Osobowosc nie odpowiada:))Nie napisal nic zlego,ale na pytanie czy jestem fajna tez bym nie wiedziala co odpisac.

Na komisji już widzialam. Młodzi, mieli mniej niz 20. Nie wiem co bylo dalej:))Ale miejsce moze zadzialac. Chodzi ze to nie jest takie na chwile wtedy, jest czas ze trzeba siedziec razem, jest nudno, rozmawia sie i poznaje. To inaczej od tego co jest na miescie. Jest wiecej miejsc takich.

63

Jest mi niezręcznie, że obraziłam Harvey'a. Bardzo przepraszam. Nie miałam zbyt dużo czasu, żeby przeczytać wszystko, więc po kilku pierwszych komentarzach wyciągnęłam następujące wnioski: jest rozwodnikiem, który wybaczył żonie i pewnie się z nią pogodził, i który dobrze się bawi co jakiś czas w Warszawie (dobra odskocznia). Może coś sama sobie dodałam. Gry w trójkąt, to jest to, czego chcę uniknąć w swoim życiu. Proszę się na mnie nie gniewać smile

64

anla napisał/a:

Jest mi niezręcznie, że obraziłam Harvey'a. Bardzo przepraszam. Nie miałam zbyt dużo czasu, żeby przeczytać wszystko, więc po kilku pierwszych komentarzach wyciągnęłam następujące wnioski: jest rozwodnikiem, który wybaczył żonie i pewnie się z nią pogodził, i który dobrze się bawi co jakiś czas w Warszawie (dobra odskocznia). Może coś sama sobie dodałam. Gry w trójkąt, to jest to, czego chcę uniknąć w swoim życiu. Proszę się na mnie nie gniewać smile

Nie masz za co przepraszać. Rozwodzie się 23 stycznia. W trójkąty się nie bawię.

W wawie byłem w interesach.

Pozdrawiam.

I'm an agent of chaos...

65

Harvey, dziękuję za wyrozumiałość. Teraz klocki się ułożyły, jest zrozumiałe, co trzyma Cię "w realu": proces rozwodowy i zapewnienie godziwej przyszłości żonie. Trudne jest do zaakceptowania, że ktoś się zgadza na noclegi u jeszcze żonatego mężczyzny. Znam parę, która jest w podobnej sytuacji co Ty. Nie wiem, czym się kierowała i o czym myślała kobieta, gdy posunęła się na taki krok, bo prawda jest taka, że trudno jest znaleźć męża kobiecie bez dzieci, a z dwójką, wydaje mi się, że niewiarygodnie trudno. Natomiast jej małżonek bawi się teraz na całego. Nie ma tam mowy po tak drastycznych przeżyciach wkraczać do czegoś poważnego. Widzę to na żywe oczy.

66

anla napisał/a:

Harvey, dziękuję za wyrozumiałość. Teraz klocki się ułożyły, jest zrozumiałe, co trzyma Cię "w realu": proces rozwodowy i zapewnienie godziwej przyszłości żonie. Trudne jest do zaakceptowania, że ktoś się zgadza na noclegi u jeszcze żonatego mężczyzny. Znam parę, która jest w podobnej sytuacji co Ty. Nie wiem, czym się kierowała i o czym myślała kobieta, gdy posunęła się na taki krok, bo prawda jest taka, że trudno jest znaleźć męża kobiecie bez dzieci, a z dwójką, wydaje mi się, że niewiarygodnie trudno. Natomiast jej małżonek bawi się teraz na całego. Nie ma tam mowy po tak drastycznych przeżyciach wkraczać do czegoś poważnego. Widzę to na żywe oczy.

W wawie byłem pierwszy raz od dawna bo tam mam znajomych, w mieszkaniu byłem sam. Na hotelu zaoszczedzilem. Wszedłem w spółkę z kolegą od mieszkania, to starszy koleś z żoną i dziecmi i domyślam się po co mu te mieszkanie. Zbyt poważny człowiek jestem by za to 'placic' wink

Nie mam dzieci. Dzieci będzie miała moja była. Jest teraz sama. I przez długi czas będzie sama. Mamy zwykły kontakt kolezenski. Ja poszedłem dalej a ona utknela w miejscu. Trzeba czasem trochę myśleć zanim się kogoś zdradzi wink

I'm an agent of chaos...

67

Harvey -> czerwona kartka oraz czarna lista obowiązuje bezterminowo. Włosy jeżą się na głowie od tego, co przeczytałam w innych wątkach.

uleshe napisał/a:

Jak by Cie wysłać do działu IT...

Przez chwilę można nawet pobujać w obłokach.
W rzeczywistości to pewnie bym częstowała ciastem, żeby przełamać pierwsze lody i nawiązać jakąś rozmowę. Trochę póżniej mogłabym zorganizować jakieś wyjście zespołu itd...

Szwagier pracuje w IT i mówi, że u nich albo są zajęci albo bardzo młodzi.

uleshe napisał/a:

w sklepie z narzędziami lub na budowie itp

Remontowałam mieszkanie i byłam w Leroy, Castoramie i na Bartyckiej. Każdy Ci uprzejmie odpowie gdzie co jest i koniec. Zwykła uprzejmość ludzka.

Lady90 napisał/a:

Gdzie konkretnie w Internecie? Na forach i portalach dyskusyjnych? Czy masz na myśli portale randkowe? Czy działa to u Ciebie? 

balin napisał/a:

Bo szuka ideału

Wszyscy jesteśmy różni, ile ludzi tyle gustów, a więc i ideał jest pojęciem mało precyzyjnym, dla każdego on jest inny.
Każdy z nas ma swój wizerunek rodziny, który zazwyczaj formuje się na podstawie naszych obserwacji rodziny, z której pochodzimy. Już od dziecka odnotowujemy jaka relacja łączyła dziadków, czy ich dom był ciepły i chciało się do nich przyjeżdżać w odwiedziny, jaka relacja była między rodzicami, czy był szacunek i zrozumienie, czy ja czułam ich wsparcie i miłość. Rodzina to ostoja i dla mnie ona składa się nie tylko z męża, ale i dzieci. Więź emocjonalna jest bardzo ważna, bo właśnie dzięki niej jesteśmy szczęśliwi i czujemy, że żyjemy.

68

I tak zbyt muzealna jestes dla mnie smile

I'm an agent of chaos...

69

anla napisał/a:

Harvey -> czerwona kartka oraz czarna lista obowiązuje bezterminowo. Włosy jeżą się na głowie od tego, co przeczytałam w innych wątkach.

uleshe napisał/a:

Jak by Cie wysłać do działu IT...

Przez chwilę można nawet pobujać w obłokach.
W rzeczywistości to pewnie bym częstowała ciastem, żeby przełamać pierwsze lody i nawiązać jakąś rozmowę. Trochę póżniej mogłabym zorganizować jakieś wyjście zespołu itd...

Szwagier pracuje w IT i mówi, że u nich albo są zajęci albo bardzo młodzi.

uleshe napisał/a:

w sklepie z narzędziami lub na budowie itp

Remontowałam mieszkanie i byłam w Leroy, Castoramie i na Bartyckiej. Każdy Ci uprzejmie odpowie gdzie co jest i koniec. Zwykła uprzejmość ludzka.

Lady90 napisał/a:

Gdzie konkretnie w Internecie? Na forach i portalach dyskusyjnych? Czy masz na myśli portale randkowe? Czy działa to u Ciebie?

Tinder chyba jest teraz najbardziej na topie. Ja korzystam, ale nic poważnego jeszcze z tego nie wyniknęło.

Posty [ 39 do 69 z 69 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Gdzie poznać mężczyznę kobiecie po 30-ce

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018