dziwne rozstanie, sprzeczności. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » dziwne rozstanie, sprzeczności.

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 111 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 77 do 114 z 4,182 ]

Odp: dziwne rozstanie, sprzeczności.
vex napisał/a:

Zbliżają się moje urodziny, ciekawe jak chamsko mnie potraktuje smile

Dlaczego chamsko ma Cię potraktować? Najlepiej będzie jak się nie odezwie, a Ty nie będziesz czekać na życzenia z jego strony.
Szukasz pretekstu do kontaktu, co jest naturalne. Urodziny, święta, wszystkie tego typu dni dają jakąś głupią nadzieję tym, co pragną kontaktu. I po Ci to?

Kobieta jest organizmem ultradoskonałym.
Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach.
Przetrwa wszystko.
Zobacz podobne tematy :

78

vex napisał/a:

Jakoś na razie nie płaczę. Ufff!

Nienawidzę biegać smile

Zbliżają się moje urodziny, ciekawe jak chamsko mnie potraktuje smile

Tez nienawidziłem - obecnie biegam codziennie .

Co do urodzin ? A po cholere Ty wgl o tym mylisz ? Daj spokoj - co by nie napisał - „dziekuje „ i tyle . Nic mniej nic wiecej

Vex - znowu o Nim myslisz i szukasz kontaku wink
Daj spokoj - napisz gdzie to wpadniemy na picie urodzinowe tongue

79

Faktycznie, chyba szukam!

No właśnie jeśli się nie odezwie, to uznam, że jest burakiem.

Picia nie planuję, ale wszystko jest możliwe smile

Ja w ogóle uważam, że on jest tak przekonany o swojej wyższości nade mną, że się w życiu nie odezwie.

80

I alleluja smile

Niech sie nie odzywa smile
Bo po co ?

Tylko Ci skoczy cisnienie wpadniesz w euforie , zdechłe motyle poderwa sie do lotu - tylko po to aby za chwile znowu zdechnąć.

Nie rozmyślaj wink

81

Yhhh czy da się ten okres dramatu jakoś przyspieszyć?

Przestałam już myśleć na siłę. Ale starsza osoba, znająca nas oboje, a będąca dla mnie jak matka, uważa że to jeszcze nie koniec.

Taki mam cyrk w głowie, że nie pytajcie. Plus to moje przeczucie z kosmosu smile

82

Nie koniec ? Strasza osoba rozwinie mysl ?

Oczywiscie ze z czasem sie odezwie .
Pod warunkiem :
- ze zaczniesz o siebie dbac
- przestaniesz o nim myslec
- idac ulica bedziesz radosna

Pytalem o to juz chyba setki razy ale zapytam ponownie .
Po cholere Ci taka wydmuszka faceta ?
Ma tam miedzy nogami cos ?
Daj spokoj bo az mi wstyd za moj gatunek

83

Daj spokoj tyczyło sie myslenia o nim i czekania na kontakt .

Moglas pomyslec ze tak napisalem o Twoich wpisach - tutaj smialo wal wszystko co klawiatura przyjmie wink

vex napisał/a:

Yhhh czy da się ten okres dramatu jakoś przyspieszyć?

Przestałam już myśleć na siłę. Ale starsza osoba, znająca nas oboje, a będąca dla mnie jak matka, uważa że to jeszcze nie koniec.

Taki mam cyrk w głowie, że nie pytajcie. Plus to moje przeczucie z kosmosu smile

Ta starsza osoba chce Cię po prostu pocieszyć, bo widzi jak się zachowujesz. Ty to łykniesz i będziesz czekać.
Potrafisz myśleć racjonalnie? Bo zachowujesz się jak małolata, którą rzucił chłopak w liceum. Kobieto, dość!

Odetnij się, przestań o nim myśleć, a już na pewno gadać, bo to akurat Ci w niczym nie pomoże.

Przetrwa wszystko.

85

Pokręcona Owieczka napisał/a:

Ta starsza osoba chce Cię po prostu pocieszyć, bo widzi jak się zachowujesz. Ty to łykniesz i będziesz czekać.
Potrafisz myśleć racjonalnie? Bo zachowujesz się jak małolata, którą rzucił chłopak w liceum. Kobieto, dość!

Odetnij się, przestań o nim myśleć, a już na pewno gadać, bo to akurat Ci w niczym nie pomoże.

nie umiem przestać o nim gadać, im więcej jestem w stanie opisać choćby tutaj, tym lepiej mi później jest psychicznie. to i tak jest postęp, bo nie siedzę i nie mam ochoty do niego pisać i wydzwaniać, jak jeszcze w weekend. a mamy wtorek. także nie można na pewno odmówić skuteczności Waszym uwagom i poradom.

odcięta jestem, nie odzywam się, nie sprawdzam w necie co robi, nie oglądam zdjęć, nie wspominam.

jedyne, co mi zostało, to jeszcze nadzieja. ale i to minie, z tego co tu czytam.

Nibyokej napisał/a:

Nie koniec ? Strasza osoba rozwinie mysl ?

Oczywiscie ze z czasem sie odezwie .
Pod warunkiem :
- ze zaczniesz o siebie dbac
- przestaniesz o nim myslec
- idac ulica bedziesz radosna

dbam o siebie, a teraz dodatkowo się odchudzam, to może coś z tego będzie wink

co do starszej osoby: przyszywana ciotka, jedyna którą mam blisko - jest to stateczna starsza pani, która sama w życiu nie jedno widziała, jak również nie jeden kłopot u mnie widziała. bliska mi jak matka, pozytywna i rozsądna. otóż ciocia uważa, że to nie jest koniec, że to się tak po prostu nie skończy. że należy odczekać swoje. czy mnie pociesza? niekoniecznie. uważa, że zachował się jak *, niemniej to ona pierwsza zobaczyła jak na siebie patrzymy. ja jej powiedziałam, że uważam, że nie będzie z tego już kontaktu ani związku. zupełnie na chłodno, bez rozpaczania. ona jednak uważa inaczej.

vex napisał/a:

co do starszej osoby: przyszywana ciotka, jedyna którą mam blisko - jest to stateczna starsza pani, która sama w życiu nie jedno widziała, jak również nie jeden kłopot u mnie widziała. bliska mi jak matka, pozytywna i rozsądna. otóż ciocia uważa, że to nie jest koniec, że to się tak po prostu nie skończy. że należy odczekać swoje. czy mnie pociesza? niekoniecznie. uważa, że zachował się jak *, niemniej to ona pierwsza zobaczyła jak na siebie patrzymy. ja jej powiedziałam, że uważam, że nie będzie z tego już kontaktu ani związku. zupełnie na chłodno, bez rozpaczania. ona jednak uważa inaczej.

Wszystko się kończy, tylko czasem nie tak jak byśmy sobie tego życzyli.

Przetrwa wszystko.

87

Pokręcona Owieczka napisał/a:

Wszystko się kończy, tylko czasem nie tak jak byśmy sobie tego życzyli.

prawda, tak właśnie jest. słuchaj, nie mam nic do stracenia. ja sobie żyję, ale iskierka nadziei się tli. i nie pytajcie mnie, dlaczego ja go chcę smile

88

ok Vex jezeli Ci to pomoze zrozumiec , ze Twoj chlopczyk nie jest niespotykana sytuacja napisze Ci - szczerze , ze mialem dzisiaj chwile , moment w ktorym chcialem zadzwonic do swojej pieknej .

Po co ?
Nie wiem .

Zadzwonilem?
Nie.

Jestem zly ? Smutny ?
Tak.

Co z tym zrobie ?
Pierdoln..e telefonem i pojde na trening .

Co najchetniej bym zrobil ?
Pojechał do Niej.

Czemu tego nie zrobie ?
Bo ma tyle sensu ile milosci w nim do Ciebie - jakies ... hmm czekaj licze - o mam - kurw..a zero , null 0

Zaloze sie ze jutro albo pojutrze albo za tydzien tez mnie złapie taki impuls - pytanie co Ty z tym zrobisz .

89

Nibyokej napisał/a:

ok Vex jezeli Ci to pomoze zrozumiec , ze Twoj chlopczyk nie jest niespotykana sytuacja napisze Ci - szczerze , ze mialem dzisiaj chwile , moment w ktorym chcialem zadzwonic do swojej pieknej .

Po co ?
Nie wiem .

Zadzwonilem?
Nie.

Jestem zly ? Smutny ?
Tak.

Co z tym zrobie ?
Pierdoln..e telefonem i pojde na trening .

Co najchetniej bym zrobil ?
Pojechał do Niej.

Czemu tego nie zrobie ?
Bo ma tyle sensu ile milosci w nim do Ciebie - jakies ... hmm czekaj licze - o mam - kurw..a zero , null 0

Zaloze sie ze jutro albo pojutrze albo za tydzien tez mnie złapie taki impuls - pytanie co Ty z tym zrobisz .

Czytałam Twój wątek, nie myśl, że nie smile
Nie dzwoń. Ja też nie mam zamiaru. Siedzimy, czekamy. Na cud albo aż nam minie.

90

zaobserwowałam coś: gdy wstaję rano, jestem w pracy, to jest ok. jak wracam do domu to czuję absolutną pustkę. czuję nic.

91

Siedzisz i czekasz? na królewicza? na wymuszone, wyproszone uczucia? dlaczego uzależniasz swoje życie od jakiegoś typa, który ewidentnie ma cie w dupie. rozumiem być smutną po rozstaniu, coś się kończy, to normalne, ale czekać na powrót kogoś kto cię nie chce? serio?

92

sosenek napisał/a:

Siedzisz i czekasz? na królewicza? na wymuszone, wyproszone uczucia? dlaczego uzależniasz swoje życie od jakiegoś typa, który ewidentnie ma cie w dupie. rozumiem być smutną po rozstaniu, coś się kończy, to normalne, ale czekać na powrót kogoś kto cię nie chce? serio?

Nie to, że siedzę i czekam. Po prostu użyłam takiego zwrotu, napisałam też, że albo na cud, albo aż nam minie.

93

Vex a co byś chciała na dzień dzisiejszy ?

94

Smutnania napisał/a:

Żebyś nie była smutna.

I żebym ja nie była smutna. Żeby porozmawiał ze mną, wyjaśnił i żebyśmy mogli być normalnie razem, jak dorośli ludzie.

A jeśli to nie jest możliwe, to chcę po prostu żyć w spokoju i szczęśliwa.

95

vex napisał/a:
Smutnania napisał/a:

Żebyś nie była smutna.

I żebym ja nie była smutna. Żeby porozmawiał ze mną, wyjaśnił i żebyśmy mogli być normalnie razem, jak dorośli ludzie.

Wiesz dlaczego obie jesteśmy smutne bo obie nie rozumiemy a właściwie nie dociera do nas że zostalysmy porzucone i że nasi ex nas nie kochają . Widzę że jesteś bardzo wrażliwą osobą jak ja i chyba obydwie żyjemy w swojej wymyślonej bajce że książę jednak się pomylił i wróci. Ja mam o tyle lepiej że pogodziłam się z tym . Mój ex ma bardzo niebezpieczna pracę potrafilam wstawać w nocy i pisać czy wszytsko ok czy żyje . I wiesz co zaczęłam sobie mówić  że lepsze jest takie odejście niż jak by umarł przynajmniej wiem że żyje i wszystko z nim dobrze. Myślę że żyjąc że swiadomoscia że lepiej kogoś stracić przez rostanie niż śmierć.
Jesteś całkiem niedawno po rostaniu ale jak będziesz żyła jeszcze tak jakiś czas to stracisz zdrowie wpadniesz w depresję nerwicę . Myślałaś o psychologu? Może on ci doradzi jak poradzić sobie z tym problemem  tęsknoty . Jak dalej tak będzie nie poradzisz sobie .i uwierz mi najgorszy pomysł jaki teraz wpadł ci do głowy to spodkanie się z nim on ci powie że cię nie kocha i jeszcze gorzej będzie z tobą .
Musisz zacząć walczyć o siebie .

96

vex napisał/a:
Smutnania napisał/a:

Żebyś nie była smutna.

Przeżyj w spokoju swoją żałobę. Wiem że to trudne, ale rozstanie trzeba przeżyć jak śmierć bliskiej osoby. Rozstanie jest o tyle trudniejsze, że w twoim przypadku ta osoba zrobiła to bez klasy. Ale musisz rozumowo nad tym zapanować. Przyjąć do wiadomości, że dla ciebie on nie żyje. Nie może żyć. Twojego ukochanego już nie ma i co by się nie stało to on już nie wróci. Żaden status na FB tego nie zmieni. Nawet jak się znów zejdziecie, to na chwilę, tylko po to żeby cię jeszcze bardziej skrzywdzić. Dlatego każdy (a może tylko większość)) tu radzi po rozstaniu zablokować numer dawnego kochanka, usunąć go z kontaktów na wszystkich portalach. Schować wszystkie jego zdjęcia. Wtedy żałoba szybciej mija. Rany nie są mniej bolesne, ale nie rozdrapywane szybciej się goją.

97

To prawda, żyję z myślą, że wszystko się naprawi. Tymczasem nie można naprawić czegoś, jeśli nawet się ze sobą nie rozmawia. Co tam rozmowa, nie odpisał mi przecież nawet na smsa.

Od tego dnia minęło 11 dni. Usiłowałam walczyć i tłumaczyć. Bez skutku. Ja już wiem, że on mnie nie chce. Zostało mi to uświadomione. Zresztą gdyby miał coś przemyśleć to po takim czasie już by to zrobił, a tu cisza.

Ale trudno jest zrobić to co on. Trudno przestać kochać. Trudno odciąć.

Omijam szerokim łukiem jego zdjęcia, portale itp. Nie drapię w swoich ranach.

Czuję pustkę. Spokój, bo już nie ryczę co 5 minut, ale pustka to moje podstawowe uczucie.

Do tego ludzie dookoła mnie mówiący, że to nie koniec, że on wróci, że wróci i będzie prosić, że trzeba czekać...

98

Osoby które mówią Ci że trzeba czekać bardzo cię krzywdzą . Vex ile masz lat? Jeśli nie chcesz nie musisz mówić

99

Smutnania napisał/a:

Osoby które mówią Ci że trzeba czekać bardzo cię krzywdzą . Vex ile masz lat? Jeśli nie chcesz nie musisz mówić

Robią mi nadzieję, bo przez to ja wierzę w jego powrót i mimo, że mówię sobie, że nie czekam, to czekam i myślę czy się odezwie.

29 smile

100

vex napisał/a:
Smutnania napisał/a:

Robią mi nadzieję, bo przez to ja wierzę w jego powrót i mimo, że mówię sobie, że nie czekam, to czekam i myślę czy się odezwie.

29 smile

Ja też mam tyle:)
Nie można komuś dawać nadzieji od tak sobie . Mi mój były robił nadzieję przez miesiąc uwierz nie warto robić sobie nadzieję.
Wiesz że może być tak że on wogole już o tobie nie myśli może kogoś poznał .
Identycznie zachowujesz się jak ja na początku rostania. Ile jesteś w stanie na niego jeszcze czekać? Naprawdę wybaczyła byś mu to że on przez ten czas się świetnie bawił a ty nie było dnia żebyś nie tęskniła ,płakała ,zadręczała się .

101

widocznie mówią ci tak, żeby cię doraźnie pocieszyć, niestety wybrali kiepską metodą bo zaklinają rzeczywistość. pogadaj z nimi, że ta forma pocieszenia ci nie odpawia i wolałabyś zamknąć ten rozdział..

102

Zazdroszczę Wam możliwości takiego całkowitego odcięcia się, u mnie niestety jest to nie możliwe bo pracujemy razem i muszę oglądać go codziennie, rozmawiać z nim...I mimo, że widzę dużą poprawę u siebie☺ już nie czekam, że zadzwoni, napisze i wiem, że nie wróci bo widziałam jego zdjęcia z nową..., to jednak gdzieś  tam jeszcze boli na jego widok mimo, że minęły już prawie 3miesiące... Ja też kiedyś zarzekałam się, że nigdy nie będę biegać a od lutego biegam kilka razy  tygodniu i polecam każdemu takie zmęczenie i endorfinki☺

vex napisał/a:

zaobserwowałam coś: gdy wstaję rano, jestem w pracy, to jest ok. jak wracam do domu to czuję absolutną pustkę. czuję nic.

Bo nie masz żadnych zajęć, które mogą Cię oderwać. Weź coś zacznij robić, to przestaniesz tyle myśleć.
Zastanawiałaś się skąd to Twoje trzymanie się nadziei na jego powrót? Chcesz by wrócił do Ciebie człowiek, który Cię nie kocha? I co z tego będziesz miała? Wiem! Adrenalinę, której teraz Ci brakuje, tego czegoś, co wypełni tą pustkę. Bo to o to chodzi. Tobie brakuje wrażeń, huśtawki emocjonalnej, jesteś uzależniona od tych emocji.

Przetrwa wszystko.

104

ewa_29 napisał/a:

Zazdroszczę Wam możliwości takiego całkowitego odcięcia się, u mnie niestety jest to nie możliwe bo pracujemy razem i muszę oglądać go codziennie, rozmawiać z nim...I mimo, że widzę dużą poprawę u siebie☺ już nie czekam, że zadzwoni, napisze i wiem, że nie wróci bo widziałam jego zdjęcia z nową..., to jednak gdzieś  tam jeszcze boli na jego widok mimo, że minęły już prawie 3miesiące... Ja też kiedyś zarzekałam się, że nigdy nie będę biegać a od lutego biegam kilka razy  tygodniu i polecam każdemu takie zmęczenie i endorfinki☺

3miesiace od rostania? To bardzo mało i co naprawdę nie rusza cię jego widok od tak ci przeszło ?

105

3miesiace od rostania? To bardzo mało i co naprawdę nie rusza cię jego widok od tak ci przeszło ?[/quotenie]

Pewno, że mnie rusza jak go widzę .... nie potrafię z nim rozmawiać tak jak kiedyś żartować, wygłupiać się, stworzyłam między nami taki dystans ale na chwile obecną nie umiem inaczej. Dla niego ten nasz krótki związek od początku znaczył dużo mniej niż dla mnie, ja jestem z tych osób, które się bardzo angażują a później wiadomo jak jest...i to że już ma kogoś nowego też boli...ale staram się jak mogę o nim nie myśleć, ale wiadomo jak jest nie zawsze się to udaje i czasem pojawi się płacz...ale już nie tak często jak jeszcze kilka tygodni temu. Biegam, chodzę na aerobic, wszystko byle tylko nie siedzieć w domu i nie rozmyślać i analizować. Skoro on się dobrze bawi ze swoją nową a  mnie ma głęboko w dup...to czemu ja mam dalej siedzieć i rozpaczać tak sobie to codziennie powtarzam i czasem pomaga☺wystarczająco się przez niego napłakałam

106

ewa_29 napisał/a:

3miesiace od rostania? To bardzo mało i co naprawdę nie rusza cię jego widok od tak ci przeszło ?[/quotenie]

Pewno, że mnie rusza jak go widzę .... nie potrafię z nim rozmawiać tak jak kiedyś żartować, wygłupiać się, stworzyłam między nami taki dystans ale na chwile obecną nie umiem inaczej. Dla niego ten nasz krótki związek od początku znaczył dużo mniej niż dla mnie, ja jestem z tych osób, które się bardzo angażują a później wiadomo jak jest...i to że już ma kogoś nowego też boli...ale staram się jak mogę o nim nie myśleć, ale wiadomo jak jest nie zawsze się to udaje i czasem pojawi się płacz...ale już nie tak często jak jeszcze kilka tygodni temu. Biegam, chodzę na aerobic, wszystko byle tylko nie siedzieć w domu i nie rozmyślać i analizować. Skoro on się dobrze bawi ze swoją nową a  mnie ma głęboko w dup...to czemu ja mam dalej siedzieć i rozpaczać tak sobie to codziennie powtarzam i czasem pomaga☺wystarczająco się przez niego napłakałam

To fajnie że  zaczyna ci się układać

107

Przeczytałam Twoja historię bardzo smutna

108

Przeczytałam Twoja historię bardzo smutna

109

Ostatnio usłyszałam od kolegi z pracy, że promienieje  miłe to było bardzo☺ i dobrze , że ON to też słyszał

110

Ostatnio usłyszałam od kolegi z pracy, że promienieje  miłe to było bardzo☺ i dobrze , że ON to też słyszał

111

Przepraszam coś mi się źle poprzyciskało poszło dwa razy i jeszcze nie wszystko co napisałam ehhh

112

ewa_29 napisał/a:

Przepraszam coś mi się źle poprzyciskało poszło dwa razy i jeszcze nie wszystko co napisałam ehhh

To napisz jeszcze raz

113

ewa_29 napisał/a:

To napisz jeszcze raz

114

Posty [ 77 do 114 z 4,182 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 111 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » dziwne rozstanie, sprzeczności.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018