Pragne go - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 22 ]

Temat: Pragne go

Witam
Nawiazal ze mna znajomosc kolega z pracy mojego bylego chlopaka
Jest on ode mnie starszy o jakies 12 lat ma dziecko i partnerke ( powiedzial ze nie wie jak miedzy nimi bedzie) oboje jestesmy w innym kraju niz jego rodzina
Ja mam 22.
Piszemy razem , na on bardzo dziwne poczucie humor ( ciagle zwiazany z seksem)
Imprezowalismy pare dni temu hmm , sytuacja byla dziwna
Ubralam sie jak to na impreze ( czyli sukienka buty na obcasie)
Patrzyl na mnie , widzialam ze mnie porzada
Po pewnym czasie chcial mnie pocalowac , ja nie zbyt chcialam zgodzilam sie tylko na policzek i tak pozostalo
Na koniec imprezy , powiedzial ze chce sie ze mna polozyc a ja ze dobrze ale raczki przy sobie , polozylismy sie do niczego nie doszlo , jedyne co robil to mnie macal i wiadomo jak to u faceta poczulo sie ten gruby kij , ktory ocieral sie o uda
Nie wiem co mam sadzisz o tym wszystkim , widze ze on chce mnie w lozku ...
Przyznam ze podoba mi sie on , mimo ze jest starszy , pociaga mnie bardzo , skusilabym sie nawet na seks z nim ale sie obawiam ze to bedzie jednorazowe sad

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Pragne go
tajemniczaa23 napisał/a:

Jest on ode mnie starszy o jakies 12 lat ma dziecko i partnerke (

Po co Ci ktos taki ?

3

"Gruby kij", dobre. big_smile big_smile big_smile

"Optymiści po prostu nie dopuszczają do siebie czarnych myśli.Oni je kolorują, czym? Mają magiczną kredkę, jaką jest:UŚMIECH!"

"Najpiękniejsze są dni, kiedy potrafimy być tak po prostu szczęśliwi i sami nie wiemy z jakiego powodu..."

4

Jednorazowe to są reklamówki z biedry... Niby mocne a 6ciopaka nie uniosą. Wbije się "kolec" i ćwicz chłopie piruety by ratować "złotko" wyglądając jak primabalerina przy przystanku, która zatańczy za dwa złote ochoczo jak parkometr na mieście. Ale uśmiech "przystankowiczów" - bezcenny wink a i pomóc wstać pomogą tongue

Introduce a little anarchy. Upset the established order, and everything becomes chaos.
I'm an agent of chaos...
[gg: 4329923]

5

verdad napisał/a:
tajemniczaa23 napisał/a:

Jest on ode mnie starszy o jakies 12 lat ma dziecko i partnerke (

Po co Ci ktos taki ?

Nie wiem czemu ale strasznie mnie ciagnie fo niego , juz kiedys mialam sytuacje na imprezie firmowej jak jeszcze bylam z moim chlopakiem
, ze zatanczylam z tym kolega i strasznie mi die wtedy spodobal poczulam taka iskre

6

No ale on jest zajęty. Ciebie chce tylko do łóżka a Ty godząc się na to będziesz winna rozpadowi tego związku razem z nim

7 Ostatnio edytowany przez Excop (2016-11-04 08:24:36)

Peter_35 napisał/a:

No ale on jest zajęty. Ciebie chce tylko do łóżka a Ty godząc się na to będziesz winna rozpadowi tego związku razem z nim

Żadnego rozpadu nie będzie z winy Autorki.
Gość chce sobie pobzykać na boku widząc, że i ona chętna. Udająca niedostępną.
Jest cierpliwy przy całej swojej "otwartości".
Jeśli już, to jego udziałem (w części przynajmniej) był zapewne, rozpad związku Autorki z jego kolegą. Na ile świadomym, trudno powiedzieć.

W każdym razie, na coś więcej, niż spodziewany przez nią dobry seks, na miejscu Autorki bym nie liczył. smile

facet po przejściach

8

Excop napisał/a:
Peter_35 napisał/a:

Żadnego rozpadu nie będzie z winy Autorki.
Gość chce sobie pobzykać na boku widząc, że i ona chętna. Udająca niedostępną.
Jest cierpliwy przy całej swojej "otwartości".
Jeśli już, to jego udziałem (w części przynajmniej) był zapewne, rozpad związku Autorki z jego kolegą. Na ile świadomym, trudno powiedzieć.

W każdym razie, na coś więcej, niż spodziewany przez nią dobry seks, na miejscu Autorki bym nie liczył. smile

Przyznam szczerze ze nie licze na nic wiecej , chce po prostu korzystac z zycia , bawic sie , a taka znajomosc z dojrzalym facetem by mnie otworzyla jeszcxr bardziej ( jestem strasznie wstydliwa )

9

tajemniczaa23 napisał/a:

( jestem strasznie wstydliwa )

big_smile big_smile big_smile

10

Excop napisał/a:

Tak, dokładnie, weź to pod uwagę. Jesteś młoda, chcesz korzystać z życia, ale uważaj, żebyś się nie przejechała.
Gorzej będzie, jeśli się zaangażujesz, co jest bardzo prawdopodobne, a wtedy czeka Cię smutny los kochanki, rywalizującej z żoną, jego dziećmi, sfrustrowaną, wiecznie czekającą na łaskę pana, oszukiwaną.
Często jest tutaj poruszany problem; kto bardziej winny: zdradzający mąż, czy kochanka. Oczywiście, że sam zdrajca ponosi największą odpowiedzialność, jednak kochanka świadomie wchodząca w relację z zajętym facetem , także ponosi winę za dramat, jaki przeżywa jego żona, partnerka, matka jego dzieci.
Masz 22 lata, ale czas nie stoi w miejscu, kiedyś z pewnością będziesz miała własną rodzinę, dzieci. Nie chcę Ci źle życzyć, ale chyba nie byłoby Ci obojętne, gdyby Twój mąż był tak "otwarty" na równie "otwarte" młode panny, gdy Ty będziesz siedziała w domu z dziećmi, wierząc, że masz fajną rodzinę i "kochającego" męża.

11

Excop tak myślisz ? No ja uważam odwrotnie. Zarówno zdradzający jak i kochanka będą winni cierpieniu jego partnerki,dzieci,żony itd jak wyjdzie to na jaw. Ciekawe czy autorka postu mając u boku swojego narzeczonego, który by robił skoki w bok, dobrze by się czuła gdyby o tym się dowiedziała ?

12

Ona 22 on 35? tak? Nie klei się. On chce ją bzyknąć, jej to imponuje. Proste jak linijka.

13

Peter_35 napisał/a:

Excop tak myślisz ? No ja uważam odwrotnie. Zarówno zdradzający jak i kochanka będą winni cierpieniu jego partnerki,dzieci,żony itd jak wyjdzie to na jaw. Ciekawe czy autorka postu mając u boku swojego narzeczonego, który by robił skoki w bok, dobrze by się czuła gdyby o tym się dowiedziała ?

Ale narzeczony nie ma grubego kija!!!, a to nie wina autorki tylko tych natury..
poza tym zrozum kobietę, że ją ciągnie do niego a i jemu to potencjalne ciągniecie się podoba ..
Nie do zatrzymania..

14

Może mylisz specyficzne poczucie humoru z rozmową tylko o seksie. big_smile

Patrzyl na mnie , widzialam ze mnie porzada

http://memecrunch.com/meme/22NCV/ohh-you-touch-my-tralala/image.jpg?w=400&c=1

Na koniec imprezy , powiedzial ze chce sie ze mna polozyc a ja ze dobrze ale raczki przy sobie , polozylismy sie do niczego nie doszlo , jedyne co robil to mnie macal

lol
Jak martwa kukła..po prostu się przewróciła na łóżko i dała zmacać obcemu kolesiowi big_smile

Przyznam ze podoba mi sie on , mimo ze jest starszy , pociaga mnie bardzo , skusilabym sie nawet na seks z nim ale sie obawiam ze to bedzie jednorazowe sad

Nie no, czemu tak nisko się oceniasz.. Może jak się dobrze sprawdzisz to będzie 2 a nawet 3 (!) razowe.
Wszystko w twoich rękach kochana (dosłownie) !

15

Słuchajcie wiem ze nie mogę sobie na to pozwolić , ale cos mnie ciągnie do niego , podoba mi się On
Bardziej liczę na sam seks niż związek z nim , żeby pokazał mi jak to jest z kims starszym

16

To do dzieła! Do tego chyba nie trzeba robić młyna na forum?

17

Marvano napisał/a:

To do dzieła! Do tego chyba nie trzeba robić młyna na forum?

Ależ czeba smile
Jak się jest nieśmiałą, wstydliwą leliją z zasadami, to tak wychodzi na to, że czeba się trochę ze sobą pocertolić big_smile

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

18

tajemniczaa23 napisał/a:

Jest on ode mnie starszy o jakies 12 lat ma dziecko i partnerke ( powiedzial ze nie wie jak miedzy nimi bedzie) oboje jestesmy w innym kraju niz jego rodzina
Ja mam 22.

Kochana, takixh historyjek za granocą są setki, jeżeli nie tysiące.
Facet ma żonę, czyli przez jakis czas byl przyzwyczajony do regularnego seksu
Teraz siedzi za granica i jeat po prostu na glodzie. W takiej sytuacji kazda dostepna kobieta zyskuje na atrakcyjnosci. Ale ty nie jestes jego "big love" tylko towarem zastepczym. On chce seksu z toba a nie ciebie. Czujesz te roznice?

19

A co mało jest wolnych starszych facetów ?

20

Wiem co sobie kazda z was mysli , lecz jak sie czuje iskre to czemu temu zaprzeczac ?

21

Ales Ty naiwna dziewczyno zeby nie powiedziec glupia a do tego potwornie egoistyczna. Zdajesz sobie sprawe ze zranisz Bogu ducha winna kobiete i dziecko? Przez jakas iskre chcesz rozwalic czyjs zwiazek? Pomysl jeszcze o kims kto bedzie przez ciebie cierpiec. Nie tylko o sobie.

22

tajemniczaa23 napisał/a:

Wiem co sobie kazda z was mysli , lecz jak sie czuje iskre to czemu temu zaprzeczac ?

Nie zaprzeczaj więc, tylko bierz go, z całym "dobrodziejstwem inwentarza".
"Iskra" hmm, ładnie to ujęłaś, ja powiedziałabym, że "swędzi Cię", masz chcicę i fakt, że on ma rodzinę nie robi na Tobie wrażenia.
Idź więc na całość, tylko nie płacz potem, gdy zakochana zostaniesz potraktowana jak ścierka (w końcu sama się prosiłaś), albo zostaniesz z brzuchem, a on wróci na łono rodziny, ewentualnie wyrwiesz zdradzacza i będziesz niańczyć jego dziecko.
Powodzenia

Posty [ 22 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018