Gdzie na weekend z 6 letnim dzieckiem? Centrum Polski - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA » Gdzie na weekend z 6 letnim dzieckiem? Centrum Polski

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Gdzie na weekend z 6 letnim dzieckiem? Centrum Polski

Witajcie mamusie :-) Czy znacie jakieś atrakcyjne dla 6latka miejsca w centrum Polski, coś innego niż parki rozrywki? Chodzi mi o to, żeby pokazać dziecku coś "rozwijającego" czyli między innymi interesują nas zoo, eksperymentatoria, muzea interaktywne i tym podobne :-) Chcielibyśmy, aby miejsca były w centrum Polski, żeby nie jechać więcej niż 3 godziny bo wymęczymy dziecko tylko

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Gdzie na weekend z 6 letnim dzieckiem? Centrum Polski
anna_maria napisał/a:

Witajcie mamusie :-) Czy znacie jakieś atrakcyjne dla 6latka miejsca w centrum Polski, coś innego niż parki rozrywki? Chodzi mi o to, żeby pokazać dziecku coś "rozwijającego" czyli między innymi interesują nas zoo, eksperymentatoria, muzea interaktywne i tym podobne :-) Chcielibyśmy, aby miejsca były w centrum Polski, żeby nie jechać więcej niż 3 godziny bo wymęczymy dziecko tylko

Centrum Polski to dość szerokie pojęcie. Stanowi dość duży obszar.
Zważywszy, że geometryczny środek Polski jest w miejscowości Piątek koło Łodzi.
Trudno powiedzieć Ile km od tego środka mieszkasz i w którą stronę dlatego trudno podać te miejsca gdzie jazda nie przekroczy 3 godz.
Może blisko masz do Warszawy. Tam i ZOO o różne muzea, które 6 latka mogą zainteresować.
Może Jura Park w Bałtowie, woj świętokrzyskie ale jego część bliska centrum Polski.
Podaj może swoją bliższą lokalizację, jakieś większe miasto w pobliżu to będzie łatwiej coś doradzić.

" Kto dzieckiem w kolebce łeb urwał ...lalce "

3

Jak najbardziej dla szesioletnigo dziecka polecam Centrum Kopernika w Warszawie.Gdzie dziecko może rozwijać swoją wyobraźnię i uczyć się po przez zabawę.
Zabrałam tam kiedyś swoją dziewięcioletnią córeczkę.Bawiła się tam świetnie,jak i również ja.Wszystko można było tam dotykac,robić eksperymenty,badać dzieje ludzkie,odkrywać pozostałości po dinozaurach i nie tylko.Zdziwiłam się gdy po powrocie powiedziała że chce zostać archeologiem.Minęły dwa lata i dalej marzy o tym zajenciu.A mi pozostało wspierać ją w dążeniu do celu.

4

No to w centrum masz na przykład Zoo Safari, niecałą godzinę drogi od Łodzi. Zoo niedawno się pobudowało, więc jest wszystko nowocześnie zrobione i mają kino 7 D, co dla sześciolatka pewnie będzie jak znalazł, mają tam taką salę gdzie się wsiada do wagonika który się rusza smile Generalnie ciekawe zoo mają mniej popularne zwierzęta i można załapać się na pokazowe godziny karmienia smile

5 Ostatnio edytowany przez mery (2016-10-25 11:31:31)

Poszukaj pomysłów na www.myfun.pl, jest tam wiele atrakcji dla dzieci w okolicach Warszawy - sale zabaw, muzea, oceanarium. Ja co raz się inspiruję i fajnie spędzam czas z dzieciakami.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA » Gdzie na weekend z 6 letnim dzieckiem? Centrum Polski

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018