Błyskawiczne rozstanie bez cienia złudzeń - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Błyskawiczne rozstanie bez cienia złudzeń

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

1 Ostatnio edytowany przez kolejnaczarnarozpacz (2016-09-22 15:38:08)

Temat: Błyskawiczne rozstanie bez cienia złudzeń

h

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Błyskawiczne rozstanie bez cienia złudzeń

Nie zmusisz nikogo do miłości, skoro podjął taka decyzję, Ty też postaraj się uporac z bólem. Może jest mu ciężko, może nie, a w każdym razie najwidoczniej nie chce z Tobą rozmawiac i musisz sie z tym pogodzić, jeśli chcesz jeszcze kiedyś życ w dobrostanie.

3

Bardzo Ci wpolczuje. Wiem jak boli takie porzucenie.

Wychodzi na to, ze Twoj partner zachowal sie jak egoistyczny rozkapryszony bachor ktory bawi sie zabweczka I poswieca jej cala uwage tak dlugo, dopoki sie nie znudzi:(

Nie wiem, jakie motywy nim kierowaly oprocz byc moze - w jego mniemaniu urazona duma.

Dasz rade. Nie byl Ciebie warty I choc w tej chwili nie chcesz tak myslec, ale moze to lepiej ze stalo sie to teraz po 7 m-cach a nie po np. 7 latach. Nie stracilas przy nim wiecej czasu.

Nie kontaktuj sie z nim skoro wyraznie dal Ci do zrozumienia ze sobie tego nie zyczy. Nie plaszcz sie I nie zadaj wyjasnien. Odejdz z klasa. Placz w poduszke a nie do sluchawki w trakcie rozmowy z nim, wyzalaj sie przyjaciolkom ale nie jemu. Miech wie co stracil, niech wie/mysli ze jestes silna.

Moja babcie mawiala: jak pan Bog zamyka jedne drzwi, otwiera drugie.
I powiem Ci, ze cos w tym jest. Jestes jeszcze bardzo mloda. Nie placz przez dup..ka..

4

kolejnaczarnarozpacz napisał/a:

h

To jest dla mnie brak szacunku.
Dla innych forumowiczow pewnie tez.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Błyskawiczne rozstanie bez cienia złudzeń

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018