Umowa przedwstępna współpracy handlowej do wniosku - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PRACA DLA KOBIET - POPULARNE ZAWODY, PRACA NA ETACIE, WŁASNA FIRMA » Umowa przedwstępna współpracy handlowej do wniosku

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Umowa przedwstępna współpracy handlowej do wniosku

Witam. Pisze wniosek o dofinansowanie. Musze przygotowac umowe przedwstępna czy deklaracje ze w razie zalozenia firmy pewna firma chce zemna wspolpracowac. Pisal ktos kiedys taka deklaracje z Panstwa?

Firma xxx                                                            19.08.2016
ulica xxx

Deklaracja

Firma xxxx deklaruje współpracę  z Panem Janem Kowalskim jako
kontrahentem w przypadku podjęcia działalności gospodarczej.

Na dole pieczatka i podpis prezesa . Mam nadzieje ze to chyba wystarczy.....Pozdrawiam

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2016-08-19 15:17:48)

Odp: Umowa przedwstępna współpracy handlowej do wniosku

Wystarczy smile można ewentualnie dopisać, jaki to będzie rodzaj współpracy. Np. deklaruję podpisanie umowy wynajmu, prowadzenia obsługi księgowej, wywozu śmieci itp.
Ja podpisywałam klientce, że będę korzystać z jej usług kosmetycznych smile

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

3

Odp: Umowa przedwstępna współpracy handlowej do wniosku

Rozwinęłabym tą deklarację i uszczegółowiła w jakim zakresie i czego będzie dotyczyła ta współpraca . Ja w swojej zawarłam też informację o tym jakie ilości towaru będę brać od danego kontrahenta, a także o sposobie jego dostarczenia.
Była też informacja, że "warunki szczegółowe współpracy będą ustalone po otrzymaniu dotacji".

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PRACA DLA KOBIET - POPULARNE ZAWODY, PRACA NA ETACIE, WŁASNA FIRMA » Umowa przedwstępna współpracy handlowej do wniosku

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018