Podryw na ulicy/galerii handlowej - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Podryw na ulicy/galerii handlowej

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

1 Ostatnio edytowany przez redwinee (2019-02-27 14:04:43)

Temat: Podryw na ulicy/galerii handlowej

Czesc,
Zastanawia mnie czy zdarzyło wam sie kiedyś byc zaczepianą na ulicy, dlatego że spodobałyscie sie jakiemuś facetowi? Jesli tak to jak zareagowałyscie albo byście zareagowały , gdyby was zaczepił? Dałybyście numer takiemu facetowi?
A  do mężczyzn : jak to wlasciwie jest z tym "podrywem" na ulicy? Czy panowie robią to dla dowartosciowania sie, w nadzieji na zaliczenie dziewczyny i dla zabawy, czy z bardziej poważnym nastawieniem?
Zdarzyło sie wam wziasc numer i nie napisać ?

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez nudny.trudny (2019-02-27 14:27:09)

Odp: Podryw na ulicy/galerii handlowej
redwinee napisał/a:

A  do mężczyzn : jak to wlasciwie jest z tym "podrywem" na ulicy? Czy panowie robią to dla dowartosciowania sie, w nadzieji na zaliczenie dziewczyny i dla zabawy, czy z bardziej poważnym nastawieniem? Zdarzyło sie wam wziasc numer i nie napisać ?

z największym prawdopodobieństwem wskazałbym na chęć bliższego poznania osoby, która spodobała się pod względem wyglądu lub jakiejś krótkiej wymiany zdań, podczas tak krótkiego kontaktu trudno byłoby nastawiać się na jakiś konkretny efekt, ale każdy może podchodzić do tego inaczej. Zdarzało mi się dostać numer nie pytając o to (np. około 7 lat temu dziewczyna sama mnie zaczepiła i podała kartkę, nie napisałem, w tamtym czasie radziłem sobie w kontaktach z innymi ludźmi jeszcze gorzej niż teraz)

"Poznacie ich po ich owocach":D

3

Zdarza się, że zaczepiają na ulicy, nigdy nie dałam numeru, ani się nie umówiłam.

4

Zdarzało się. Najlepiej o coś zapytać, aby dziewczynę zatrzymać i zainteresować. Miałam takie sytuacje i jeżeli chłopak był miły, to przez chwilę rozmawialiśmy, ale niestety nie spodobali mi się, więc na tym się zakończyło. Nie spodobało mi się jednak, gdy jakiś mijający mnie chłopak, nagle rzucił "pójdziesz ze mną na kawę?". Przestraszyłam się i przyspieszyłam.

gdykochamy

5

Makigigi napisał/a:

Zdarza się, że zaczepiają na ulicy, nigdy nie dałam numeru, ani się nie umówiłam.

Na mnie się tylko gapią, ale nikt nigdy do mnie na ulicy nie zagadał. To dobrze czy niedobrze?
No i przez to nie wiem, czy bym nr tel dała. Chyba nie. Ale jakby ktoś ciekawie i zabawnie mówił, to kto wie ;-)

6

A to ekspedientka w zoologu, a to kelnerka, a to współpasażerka, a to konkurentka do zakupu auta (bo sprzedający ustawił kilka osób na jedną godzinę), samotnie zwiedzająca miasto (od razu widać, że jak ja jest służbowo - bo sama i ubrana w garsonkę). Ale tak na ulicy, znienacka, to jeszcze nie. Ludzie się na ogół spieszą z punktu A do punktu B. Musi być jakiś punkt wspólny.

Raz zaczepił mnie facet może z 15 lat starszy, miałam wtedy jakieś 22, może 23 lata. Albo I młodsza. spytał, czy pójdę z nim na kawę. Już z daleka czułam ze coś chce ode mnie, jakoś dziwnie tak wyszło że miałam rację. Ale powiedziałam że nie bardzo. Wybieralam się do znajomych wtedy,  a poza tym nie umówiłabym się z nim. Dla mnie za stary , a pytanie znienacka trochę mnie sploszylo, tym bardziej że robiło się ciemno. Z młodszym musiałabym raczej pogadać i ewentualnie umówić na inny raz, jeśli odniosłabym dobre wrażenie.

8

Bez sensu, nic o kandydatce nie wiem, a do tego pewnie na 100 napotkanych 99 będzie zajętych. Najgorsza i najmniej skuteczna opcja na podryw moim zdaniem.

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
Idziesz do kobiet? Nie zapomnij bicza!

9

Burzowy napisał/a:

Bez sensu, nic o kandydatce nie wiem, a do tego pewnie na 100 napotkanych 99 będzie zajętych. Najgorsza i najmniej skuteczna opcja na podryw moim zdaniem.

Bezsensowne ale za to skuteczna w przełamywanie strachu przed rozmową z kobietami

Nigdy nie wiesz jak silny jesteś, dopóki bycie silnym nie stanie się jedynym wyjściem jakie masz.
=Bob Marley=

10

Tak mówią, ale czy ktoś, kto ma ten problem nagle kilkanaście razy usłyszy, że ma spadać, nie wpadnie czasem w gorszy nastrój?

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.

11

Burzowy napisał/a:

Tak mówią, ale czy ktoś, kto ma ten problem nagle kilkanaście razy usłyszy, że ma spadać, nie wpadnie czasem w gorszy nastrój?

Jak ktoś ma słaba psychikę to mu nic nie pomoże.  Przecież zagaduje do dziewczyny na ulicy masz 99,9% że nie wyjdzie nic z tego.

Nigdy nie wiesz jak silny jesteś, dopóki bycie silnym nie stanie się jedynym wyjściem jakie masz.
=Bob Marley=

12 Ostatnio edytowany przez Burzowy (2019-03-09 00:24:16)

Dlatego uważam, że ta metoda nie jest najlepsza. Ani jako podryw, ani jako "terapia".

13

Burzowy napisał/a:

Dlatego uważam, że ta metoda nie jest najlepsza. Ani jako podryw, ani jako "terapia".

Dokładnie.

Prawdziwa przyjaźń damsko-męska istnieje tylko między bratem i siostrą oraz między gejem i lesbijską.

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Podryw na ulicy/galerii handlowej

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018