Nieplodnosc... Awantury... Mam dosc... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » Nieplodnosc... Awantury... Mam dosc...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Nieplodnosc... Awantury... Mam dosc...

6 lat po slubie bez dzieci...
1 rok po slubie diagnoza nieplodnosc... Szanse na posiadanie dziecka rowne zero.
3 lata drogiego bezskutecznego leczenia...
Wyrzuty sumienia...
Ciagle klamstwa gdyz brak odwagi i wstyd ze jestesmy gorsi od innych ze nie mamy dzieci nie pozwala sie przyznac publicznie dlaczego ciagle mamy tylko kota.
Ten ciagly bol w srodku gdy z uśmiechem mowisz nie jeszcze nie teraz moze pozniej...
Zazdrość ze wszyscy maja dzieci a ja nie...
Ten bol na widok kobiety w ciazy...
To wszystko staje sie coraz wiekszym ciezarem...
Adopcja?
Chyba nie potrafie przeraza mnie to wszystko... I to czekanie kilka lat na dziecko a czasem czekanie bez konca...
A najgorsze wygadywanie przez "siostre" pan bog cie pokaral... Nigdy nie bedziesx miec dzieci!
Jestes beznadziejna...
Nienawidze jej mam ochote ja zabic i spedzic reszte zycia za kratami zeby tylko nie ogladac tego falszywego usmiechu...
Wspolczuje tylko jej dziecia ze maja taka matke 2 dzieci kazde z innym... Wyzywanie ich imprezy ...
Zal mi ich ale matka ja broni jak jest ok to jest ok ... Jak dostaje szalu to awantura placz dzieci trzaskanie drzwiami i wyzywanie matki ktora pomaga i prawie ja utrzymuje od najgorszych...

Mam juz dosc tego wszystkiego...
Dosc tego popieprz... Niesprawiedliwego zycia...
Czym sobie zasluzylam na to...

Chcialabym skonczyc z soba ale nie mam odwagi...
Dusze wszystko w sobie..
Mam nerwice zoladka....

Czasami mam ochote ich wszystkich pozabijac... Nie sluchac jyz tego wszystkiego...
Albo wsiasc w auto i zatrzymac sie na drzewie...
Placz po nocach a w dzien usmiech na twarzy...
Ze niby wszystko jest ok.

Ale to ja jestem wybrakowana...
To ja jestem do niczego...
To ja nienawidze sama siebie

Nie moge patrzec na inne dzieci ..
Mam dosc...
Nienawidze tego swiata...
Ale jestem zbyt slaba by to skonczyc...

Sztuczne zycie na pokaz...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Nieplodnosc... Awantury... Mam dosc...

Może warto sobie znaleźć jakiś cel w życiu? Pasje?
Ja pewnie też nie będę miała. dzieci, jestem przewlekle chora, ciąża to ryzyko dla mnie, dla dziecka, nie wiem czy jeszcze kiedyś się zdecyduję. Nie jest to jednak tak że każdy musi mieć dzieci bo inaczej jest człowiekiem gorszego sortu.
Znajdź sobie jakieś zainteresowania i zmień sposób myślenia< poszukaj dobrego terapeuty< a od toksycznych ludzi się uwolnij

3

Odp: Nieplodnosc... Awantury... Mam dosc...

Hej!

Poszukaj sobie dobrego terapeuty, to naprawdę pomaga.

Dzisiaj jeszcze tego nie rozumiesz, ale niemożność posiadania własnych dzieci to naprawdę nie jest koniec świata.

I nie spotykaj się z ludźmi, którzy robią Ci przykrości, szkoda życia, czasu i nerwów.

4

Odp: Nieplodnosc... Awantury... Mam dosc...

Nie napisałaś co jest przyczyną niepłodności, ale jesteś jeszcze młoda i nie powinnaś tracić nadziei. Medycyna zna wiele przypadków, gdzie " rodzi się cud ". Są kobiety, którym też mówiono, ciąża wykluczona i... zachodzą w ciąże.
Pamiętaj też, że medycyna cały czas się rozwija i to co dziś jest niemożliwe, za rok, pięć, stanie się realne.
Jedno co powinnaś teraz zrobić, to wyzbyć się negatywnych emocji, złość, zazdrość, zawiść, myśli samobójcze, które wyniszczają Cię od środka. Zdrowa psychika, pozytywne emocje, mają ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu.
Nie przejmuj się docinkami, nie czuj się wybrakowana, ciesz się życiem i myśl pozytywnie. Nigdy nie wiadomo, co przyniesie nowy dzień. smile

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » Nieplodnosc... Awantury... Mam dosc...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024