Strata Ojca - zycie od nowa - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » Strata Ojca - zycie od nowa

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Strata Ojca - zycie od nowa

Jestem w trakcie pisania ksiazki, ktora opowiada historie mlodych kobiet i ich zycia (oraz jak one sie zmienilo) po stracie ojca.

Chcialabym porozmawiac z roznymi dziewczynami o ich uczuciach, lekach i o tym, jak ich zycie sie od tego czasu zmienilo.

Inspiracja do napisania ksiazki stalo sie, niestety, utrata mojego taty. Ta ksiazka to nie tylko forma terapii, ale moze rowniez pomoc dla wielu innych kobiet i dziewczat, ktore nie moga sobie ze strata poradzic. Chcialabym, aby to wydawnictwo dalo sile dla innych i wiare, ze wszystko sie jakos ulozy.

Mam nadzieje,ze wsrod Was znajda sie osoby, ktore chcialyby podzielic sie swoja historia

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Strata Ojca - zycie od nowa

Ja co prawda ojca jako ojca nie straciłam,ale
straciłam dziadka,który był mi jak ojciec.
Na początku było ciężko,długo to przeżywałam,
nie mogłam się z tym pogodzić,nawet obwiniałam
się za jego śmierć.
Ale przyszedł czas gdy pogodziłam się z tym i jedyne
co zostało to smutek i wspomnienia.

3

magdalenakuf napisał/a:

Jestem w trakcie pisania ksiazki, ktora opowiada historie mlodych kobiet i ich zycia (oraz jak one sie zmienilo) po stracie ojca.

Chcialabym porozmawiac z roznymi dziewczynami o ich uczuciach, lekach i o tym, jak ich zycie sie od tego czasu zmienilo.

Ja miałam 27 lat jak straciłam tatę, wiec nie wiem, czy spełniam Twoje kryterium wiekowe(?)

4

SonyXperia napisał/a:

Ja miałam 27 lat jak straciłam tatę, wiec nie wiem, czy spełniam Twoje kryterium wiekowe(?)

Ja jeszcze później, dlatego odczułam stratę, ale nie miało to już wpływu na kształtowanie mojej osobowości.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » Strata Ojca - zycie od nowa

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018