polski bus- pilne - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » polski bus- pilne

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: polski bus- pilne

Na stronie polskiego busa jest napisane że przewożą bagaże o wadze do 20kg. Obawiam się że mój może te wagę przekroczyć powiedzmy że waży 27kg- co wtedy? czy kierowca wtedy odmawia jego przewozu?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: polski bus- pilne

Tak, kierowca może odmówić, widziałem kilka takich przypadków, ale to subiektywna decyzja bagażowego lub kierowcy w zależności od okoliczności.

3

Niestety może odmówić. Zależy, na kogo trafisz.

4

albo będziesz musiała dopłacić

"Jedyna wolność to zwycięstwo nad samym sobą"

5

jeszcze nie widziałam, zeby mieli wagę, więc może przejść.

6

Jechałam kilka razy polskim busem i jeszcze nie widziałam by kierowca odmówił przyjęcia bagażu, zwłaszcza że to nie jest jak na lotnisku ze wkładasz swój bagaż na wagę wiec trudno by było określić kierowcy ile waży twój bagaż

7

Zuzzanna napisał/a:

Jechałam kilka razy polskim busem i jeszcze nie widziałam by kierowca odmówił przyjęcia bagażu, zwłaszcza że to nie jest jak na lotnisku ze wkładasz swój bagaż na wagę wiec trudno by było określić kierowcy ile waży twój bagaż

Ja jeżdzę średnio raz w tygodniu na różnych trasach i uwierz, że kierowca potrafi mieć w nosie czy bagaż przekracza 20 kg czy nie.  Bo poza wagą bagaż musi mieć maksymalnie wymiary standardowej walizki. Według wytycznych PB oznacza to, że suma wszystkich trzech wymiarów nie może przekraczac 160 cm i to jest częstszą przyczyną odmowy.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » polski bus- pilne

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018