Wszystko od nowa - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

1

Temat: Wszystko od nowa

Witam!

W ostatnim czasie pisałem post o tym że nie wiem czy walczyć czy odpuscic walke o kobiete która kocham ta historia sie potoczyla dosc szybko,zawalczylem odzyskalem...

Rozstalem sie z dziewczyna ktora powiedziala ze nie potrafi kochac,i ze mnie nie kocha,jednak ja chcialem walczyc bo ja kocham i mialem nadzieje ze ona zrobi to samo obdarzy mnie tym uczuciem.Poprosila mnie o spotkanie powiedziala ze chce sprobowac od nowa i odzyskac to uczucie co kiedys,jestem dla niej teraz strasznie mily pokazuje ze ja kocham i ze mi zalezy.Dzis podczas spaceru chcialem kupic jej roze ona powiedziala ze nie chce bo kocha mnie nawet bez tego kwiatu,ucieszylem sie jednak w mojej glowie zapalila sie lampka czy ona mowi to szczerze? wiec pod koniec tego spaceru postanowilem zapytac czy mowila to celowo  czy przypadkiem,odpowiedziala mi ze nie wie czy to z przyzwyczajenia czy faktycznie to czuje.Powiedziala mi ze chce zaczac z czysta karta i powiedziala mi ze w okresie w ktorym nie bylismy (2tygodnie) calowala sie z chlopakiem,w mojej glowie pojawily sie watpliwosci czy moglo to byc w formie chwilowego zapomnienia czy zrobila to z pelna swiadomoscia? Co mam robic teraz ? ciezko mi zaufac,boje sie ze jutro znowu odejdzie...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Wszystko od nowa

Przestań.

Brzmisz jak wyjęty z jakiejś patetycznej piosenki disco polo.. "lecz teraz jestem dla niej strasznie miły, bo mam nadzieję, że ona też mnie obdarzy tym uczuciem" -co to ma być?

3

hahaahhaha.

Oczywiście,że chwilowe zapomnienie...taka chwilowa katatonia.

Koleś do niej powiedział:"hej mała,masz minę,jakbyś chciała polecieć w ślinę"...no i bach...zaczarował ją skubaniec.
No przecież świadomie to nie.
Oooo co to, to nie tongue

Stopki nie będzie big_smile

4

Oj dziewczyny nie ładnie wink Chłopak tu cierpi, łzy leje a Wy tak? smile

5

Facet_z_wąsem napisał/a:

Oj dziewczyny nie ładnie wink Chłopak tu cierpi, łzy leje a Wy tak? smile

Oj dobra...skoczę po chusteczki big_smile

6

Przecież wiadomo że wszystkie księżniczki zdradzają przypadkowo, bo facet namówił, bo były pijane, pierdu pierdu, one takie niewinne big_smile

7

I się "opierajom" jeszcze...w przebłyskach świadomości.
O szafę tongue

8

wybacz, ale jesteś następnym przypadkiem, który sie prosi o problemy i ciężkie sercowe przeżycia. Jak ktoś cie nie kocha/nie wie czy kocha/ nie wie czy pokocha etc to.....nic z takiego związku nie będzie. Oczywiście, ze dziewczyna nie jest święta i przystaje na twoje zaloty i próby "naprawcze" przy okazji wciaz cie testuje (całowanie z innym). Swoją droga zupełnie nie widzę nic zdrożnego w całowaniu sie z innym gdy sie zerwało poprzedni związek. Autorze lepiej zapytaj: czy ja moge sobie sam zaufać? Moja odpowiedz jest: raczej nie;);).

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018