plecak dla doroslych - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » plecak dla doroslych

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 28 ]

Temat: plecak dla doroslych

Hej

Jestem "poważną" panią i na zakupy chodzę z plecakiem. Zastanawiam się, dlaczego ludzie wolą taszczyć ciężkie torby z zakupami w rękach , niż nieść je na plecach. Syn mówi, że to obciach...w tym wieku chodzić z plecakiem. Ale ja mieszkam w dużym mieście ,a on w "dziurze"i u nich nikt dorosly nie chodzi po ulicy z plecakiem, a u mnie tak . Co Wy o tym sądzicie ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: plecak dla doroslych

Moim zdaniem przede wszystkim powinniśmy czuć się swobodnie i dobrze sami ze sobą. Jeśli lubisz chodzić z plecakiem, to z niego nie rezygnuj, zwłaszcza jeżeli w ogóle preferujesz raczej swobodny, sportowy styl.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

3

Jak najbardziej jestem za!

Nie mam tylu lat, co ty, ale też chodzę z plecakiem... np. do pracy w centrum W-wy, do takiego biurowca, gdzie ludzie w graniturkach big_smile

Jedyne miejsce, gdzie czasem czuję, że torba lepiej wygląda... to teatr, no ale jak idę w środku tygodnia... no to z plecakiem.

"Myślę, że każdy inteligentny człowiek jeśli mówi, że nie jest feministą, to się kompromituje, bo feminizm jest za równouprawnieniem. Prawa kobiet to prawa człowieka, po prostu" Maja Ostaszewska

4

Oczywiscie, ze nie wszedzie wypada isc z plecakiem ,ale chodzi mi przede wszystkim o zakupy lub zwykly spacer smile Dzieki za wpisy smile Pozdrawiam

5 Ostatnio edytowany przez McMiodek (2016-05-21 14:28:57)

Co ty, ja też zasuwam z plecakiem po zakupy i na spacery. Bardzo sobie cenię "wolne ręce smile Szczególnie, kiedy trzeba znaleźć np klucze do domu. Nie muszę rzucać tego wszystkiego na ziemię, poza tym zakupy w rekach zawsze są cięższe od tych na plecach, siatki się wżynają przy cięższych zakupach i idziesz i zastanawiasz się, czy ci dłonie już krwawią, czy jeszcze nie big_smile

- Dokąd idziesz?
- Nie wiem- odpowiedział Włóczykij .
Drzwi zamknęły się i Włóczykij wszedł w las.
Miał przed sobą sto mil ciszy.

6

według mnie to zalezy od tego z jakim plecakiem chodzisz.. jak z takim co wyglada jak do chodzenia po gorach to może on wygladac nieatrakcyjnie.. ale teraz jest dużo modnych i eleganckich plecakow do kupienia dla pań. np. znalazlam taki z wojasa ze skory:
https://wojas.pl/public_html/live_shop/wojas/site/files/product/main_img_22945.png

elegancki a jednoczesnie do chodzenia na codzien smile

7

no nie , z takim po gorach smile Synowi nie chodzilo o wygląd plecaka , tylko o sam fakt noszenia go przeze mnie.

8

Ja sama mam dwa skórzane, miejskie plecaczki. Co prawda zwykle wybieram jakąś wygodną torbę, na tyle dużą, że zmieszczę w niej wszystko co mi potrzebne, ale i na plecak od czasu do czasu się skuszę. Zwłaszcza jeśli wybieram się na jakiś dłuższy spacer - niekoniecznie poza miasto wink.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

9

A ja mam mały plecaczek którego używam na codzień jako torebki. I czasem ze zdziwieniem stwierdzam, że jest bardzo pakowny smile

"W związku z tym, że wraca moda na rzeczy retro mam nadzieję, że zdrowy rozsądek i inteligencja znowu wrócą do łask."

10

A ja na zakupy chodzę z wózkiem big_smile Takim, jakie mają staruszki, torba na kółkach. I ja go sobie ciągnę jednym paluszkiem, a panie z wrzynającymi się w dłonie siatkami, dyszące i plujące ze zmęczenia, nie mają nawet siły, by skomentować, czy jestem obciachowa, czy nie ^^

11

Najważniejsza jest wygoda, nie ma co przejmować się tym, że to miałby być jakiś "przypał" smile jeżeli noszenie zakupów w rekach sprawia problem, to niby co złego jest w plecaku? Sama chętnie odstawiam torbę na bok i sięgam po plecak, bo dobrze mieć wolne ręce smile

He was long gone when he met me
And I realize the joke is on me!

12

też uwazam, ze nie ma się co przejmowac. Ja mam modny plecak z frędzlami, w sumie jest dość elegancki.

13 Ostatnio edytowany przez Olinka (2017-09-06 15:01:11)

Ja noszę taki plecak z frędzlami od [spam] myślę, że jest kobiecy i użytkowy.Podoba mi się.

14

Jak dla mnie plecaki są o wiele wygodniejsze niż torebki. temu je nosze:) Także jak masz okazję to kup i użytkuj! smile

[tu była niedozwolona reklama]

15

Plecaki są super, zwłaszcza, że teraz jest taki duży wybór. U mnie w LO dziewczyny zamieniają na torebki, bo chcą być takie dorosłe i potem noszą 6 książek codziennie w torebuni... ja dalej noszę plecak i mam to w nosie, że może bardziej dziecinnie wyglądam.

W tym właśnie sęk, że Czas nie znosi, aby go zabijano. Gdybyś była z nim w dobrych stosunkach zrobiłby dla Ciebie z twoim zegarem wszystko, co byś tylko chciała.
Lewis Caroll, Alicja W Krainie Czarów

16

Jak najbardziej możesz nosić plecak, teraz na rynku jest bardzo dużo modnych modeli i są jak najbardziej eleganckie i kobiece. Plecak jest o tyle lepszy od torby, bo nie obciąża kręgosłupa

17

Też myślę, że plecak jest jak najbardziej ok, nawet pokusiłabym się o stwierdzenie, że panuje moda na noszenie plecaków, grunt, żeby pasował do reszty stylizacji.

18

oczywiście teraz można kupić całkiem eleganckie plecaki, typowo damskie dla kobiet w każdym wieku.

19

Tylko do takich trudno zapakować zakupy. Ja jak nie miałam auta też nosiłam zakupy na plecach. Zawsze miałam wolne ręce na kolejne torby. No i ciężkie rzeczy łatwiej nosić na plecach.

20

Ja sobie ostatnio kupiłam taki mniejszy plecaczek filcowy z motywem góralskim.
I musze przyznać ze mi się to spodobało smile

Ja ogólnie mam fazy. Raz lubie mieć duza torebkę raz mniejsza a i zdarza mi się wyjść nie mając torebki i plecaczka.

21

Jeżeli tylko Tobie to odpowiada, to nie ma sensu przejmować się tym, co myślą inni. Szkoda nerwów.

22

A to na pewno. Grunt, by Tobie się podobało.

23 Ostatnio edytowany przez Olinka (2018-02-12 16:10:42)

Plecaki są super! Niezależnie od wieku big_smile Co tylko słyszę jakieś zwiątpienie odnośnie plecaka u dorosłych kobiet, to mi się słabo robi. Jest tyle modeli, że plecak może spokojnie zastąpić torebkę. Jeżeli szukasz modeli dla pań w dojrzałym wieku, to polecam ten tani sklep: [nieregulaminowy link]. Tak się składa, że jakiś czas temu zamawiałam tam prezent na urodziny mojej mamy smile Pewnie jeszcze starszej wink

[tu był nieregulaminowy, komercyjny link]

24 Ostatnio edytowany przez Olinka (2018-02-21 16:25:30)

Plecaki świetnie się nosi, tylko trzeba sobie wybrać odpowiedni dla siebie, do stylu, czy nawet wieku. Jeśli starsza osoba ma na sobie plecak z grafiką dedykowaną nastolatkowi - to rzeczywiście może lepiej zamienić go na jakiś bardziej stonowany. Ale plecaki same w sobie według mnie są niezastąpione i mega wygodne. Ja teraz na wiosnę będę kupowała czarny plecak, taki worek jak to się mówi. Znalazłam na stronie [spam] właśnie taki zwykły, pasujący do wszystkiego. Takie plecaczki moim zdaniem są też kobiece, na spacer idealne smile

25

Plecak musi być wygodny i pojemny, noszę w nim nie tylko laptopa ale i inne sprzęty.

odzież wędkarska [tu był niedozwolony link i został usunięty przez moderację]

26

Akurat w tej kwestii mam takie samo zdanie, również uważam, że plecak powinien spełniać podstawowe kryteria w postaci pojemności i wygody. Tak aby zmieściło się tam wszystko co chcemy, to samo dotyczy także torby na zakupy.

27

Dokładnie tak, pojemnosć najważniejsza smile I dużo kieszeni takich mniejszych

28

ja lubię plecaki. mam taki jeden skórzany wysłużony od lat i niedługo będę musiała zmienić go na nowy - pewnie kupię jeden z tych małych, z naszywkami bo sa teraz modne smile a na zakupy, nawet po galerii - chodzę z plecakiem sportowym regatta - tym samym z którym na górskie wycieczki chodzę.

Posty [ 28 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » plecak dla doroslych

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018