plecak dla doroslych - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » plecak dla doroslych

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 28 ]

Temat: plecak dla doroslych

Hej

Jestem "poważną" panią i na zakupy chodzę z plecakiem. Zastanawiam się, dlaczego ludzie wolą taszczyć ciężkie torby z zakupami w rękach , niż nieść je na plecach. Syn mówi, że to obciach...w tym wieku chodzić z plecakiem. Ale ja mieszkam w dużym mieście ,a on w "dziurze"i u nich nikt dorosly nie chodzi po ulicy z plecakiem, a u mnie tak . Co Wy o tym sądzicie ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: plecak dla doroslych

Moim zdaniem przede wszystkim powinniśmy czuć się swobodnie i dobrze sami ze sobą. Jeśli lubisz chodzić z plecakiem, to z niego nie rezygnuj, zwłaszcza jeżeli w ogóle preferujesz raczej swobodny, sportowy styl.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią zawsze pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

3

Jak najbardziej jestem za!

Nie mam tylu lat, co ty, ale też chodzę z plecakiem... np. do pracy w centrum W-wy, do takiego biurowca, gdzie ludzie w graniturkach big_smile

Jedyne miejsce, gdzie czasem czuję, że torba lepiej wygląda... to teatr, no ale jak idę w środku tygodnia... no to z plecakiem.

"Myślę, że każdy inteligentny człowiek jeśli mówi, że nie jest feministą, to się kompromituje, bo feminizm jest za równouprawnieniem. Prawa kobiet to prawa człowieka, po prostu" Maja Ostaszewska

4

Oczywiscie, ze nie wszedzie wypada isc z plecakiem ,ale chodzi mi przede wszystkim o zakupy lub zwykly spacer smile Dzieki za wpisy smile Pozdrawiam

5 Ostatnio edytowany przez McMiodek (2016-05-21 15:28:57)

Co ty, ja też zasuwam z plecakiem po zakupy i na spacery. Bardzo sobie cenię "wolne ręce smile Szczególnie, kiedy trzeba znaleźć np klucze do domu. Nie muszę rzucać tego wszystkiego na ziemię, poza tym zakupy w rekach zawsze są cięższe od tych na plecach, siatki się wżynają przy cięższych zakupach i idziesz i zastanawiasz się, czy ci dłonie już krwawią, czy jeszcze nie big_smile

- Dokąd idziesz?
- Nie wiem- odpowiedział Włóczykij .
Drzwi zamknęły się i Włóczykij wszedł w las.
Miał przed sobą sto mil ciszy.

6

według mnie to zalezy od tego z jakim plecakiem chodzisz.. jak z takim co wyglada jak do chodzenia po gorach to może on wygladac nieatrakcyjnie.. ale teraz jest dużo modnych i eleganckich plecakow do kupienia dla pań. np. znalazlam taki z wojasa ze skory:
https://wojas.pl/public_html/live_shop/wojas/site/files/product/main_img_22945.png

elegancki a jednoczesnie do chodzenia na codzien smile

7

no nie , z takim po gorach smile Synowi nie chodzilo o wygląd plecaka , tylko o sam fakt noszenia go przeze mnie.

8

Ja sama mam dwa skórzane, miejskie plecaczki. Co prawda zwykle wybieram jakąś wygodną torbę, na tyle dużą, że zmieszczę w niej wszystko co mi potrzebne, ale i na plecak od czasu do czasu się skuszę. Zwłaszcza jeśli wybieram się na jakiś dłuższy spacer - niekoniecznie poza miasto wink.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią zawsze pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

9

A ja mam mały plecaczek którego używam na codzień jako torebki. I czasem ze zdziwieniem stwierdzam, że jest bardzo pakowny smile

"W związku z tym, że wraca moda na rzeczy retro mam nadzieję, że zdrowy rozsądek i inteligencja znowu wrócą do łask."

10

A ja na zakupy chodzę z wózkiem big_smile Takim, jakie mają staruszki, torba na kółkach. I ja go sobie ciągnę jednym paluszkiem, a panie z wrzynającymi się w dłonie siatkami, dyszące i plujące ze zmęczenia, nie mają nawet siły, by skomentować, czy jestem obciachowa, czy nie ^^

11

Najważniejsza jest wygoda, nie ma co przejmować się tym, że to miałby być jakiś "przypał" smile jeżeli noszenie zakupów w rekach sprawia problem, to niby co złego jest w plecaku? Sama chętnie odstawiam torbę na bok i sięgam po plecak, bo dobrze mieć wolne ręce smile

He was long gone when he met me
And I realize the joke is on me!

12

też uwazam, ze nie ma się co przejmowac. Ja mam modny plecak z frędzlami, w sumie jest dość elegancki.

13 Ostatnio edytowany przez Olinka (2017-09-06 16:01:11)

Ja noszę taki plecak z frędzlami od [spam] myślę, że jest kobiecy i użytkowy.Podoba mi się.

14

Jak dla mnie plecaki są o wiele wygodniejsze niż torebki. temu je nosze:) Także jak masz okazję to kup i użytkuj! smile

[tu była niedozwolona reklama]

15

Plecaki są super, zwłaszcza, że teraz jest taki duży wybór. U mnie w LO dziewczyny zamieniają na torebki, bo chcą być takie dorosłe i potem noszą 6 książek codziennie w torebuni... ja dalej noszę plecak i mam to w nosie, że może bardziej dziecinnie wyglądam.

W tym właśnie sęk, że Czas nie znosi, aby go zabijano. Gdybyś była z nim w dobrych stosunkach zrobiłby dla Ciebie z twoim zegarem wszystko, co byś tylko chciała.
Lewis Caroll, Alicja W Krainie Czarów

16

Jak najbardziej możesz nosić plecak, teraz na rynku jest bardzo dużo modnych modeli i są jak najbardziej eleganckie i kobiece. Plecak jest o tyle lepszy od torby, bo nie obciąża kręgosłupa

17

Też myślę, że plecak jest jak najbardziej ok, nawet pokusiłabym się o stwierdzenie, że panuje moda na noszenie plecaków, grunt, żeby pasował do reszty stylizacji.

18

oczywiście teraz można kupić całkiem eleganckie plecaki, typowo damskie dla kobiet w każdym wieku.

19

Tylko do takich trudno zapakować zakupy. Ja jak nie miałam auta też nosiłam zakupy na plecach. Zawsze miałam wolne ręce na kolejne torby. No i ciężkie rzeczy łatwiej nosić na plecach.

20

Ja sobie ostatnio kupiłam taki mniejszy plecaczek filcowy z motywem góralskim.
I musze przyznać ze mi się to spodobało smile

Ja ogólnie mam fazy. Raz lubie mieć duza torebkę raz mniejsza a i zdarza mi się wyjść nie mając torebki i plecaczka.

21

Jeżeli tylko Tobie to odpowiada, to nie ma sensu przejmować się tym, co myślą inni. Szkoda nerwów.

22

A to na pewno. Grunt, by Tobie się podobało.

23 Ostatnio edytowany przez Olinka (2018-02-12 17:10:42)

Plecaki są super! Niezależnie od wieku big_smile Co tylko słyszę jakieś zwiątpienie odnośnie plecaka u dorosłych kobiet, to mi się słabo robi. Jest tyle modeli, że plecak może spokojnie zastąpić torebkę. Jeżeli szukasz modeli dla pań w dojrzałym wieku, to polecam ten tani sklep: [nieregulaminowy link]. Tak się składa, że jakiś czas temu zamawiałam tam prezent na urodziny mojej mamy smile Pewnie jeszcze starszej wink

[tu był nieregulaminowy, komercyjny link]

24 Ostatnio edytowany przez Olinka (2018-02-21 17:25:30)

Plecaki świetnie się nosi, tylko trzeba sobie wybrać odpowiedni dla siebie, do stylu, czy nawet wieku. Jeśli starsza osoba ma na sobie plecak z grafiką dedykowaną nastolatkowi - to rzeczywiście może lepiej zamienić go na jakiś bardziej stonowany. Ale plecaki same w sobie według mnie są niezastąpione i mega wygodne. Ja teraz na wiosnę będę kupowała czarny plecak, taki worek jak to się mówi. Znalazłam na stronie [spam] właśnie taki zwykły, pasujący do wszystkiego. Takie plecaczki moim zdaniem są też kobiece, na spacer idealne smile

25

Plecak musi być wygodny i pojemny, noszę w nim nie tylko laptopa ale i inne sprzęty.

odzież wędkarska [tu był niedozwolony link i został usunięty przez moderację]

26

Akurat w tej kwestii mam takie samo zdanie, również uważam, że plecak powinien spełniać podstawowe kryteria w postaci pojemności i wygody. Tak aby zmieściło się tam wszystko co chcemy, to samo dotyczy także torby na zakupy.

27

Dokładnie tak, pojemnosć najważniejsza smile I dużo kieszeni takich mniejszych

28

ja lubię plecaki. mam taki jeden skórzany wysłużony od lat i niedługo będę musiała zmienić go na nowy - pewnie kupię jeden z tych małych, z naszywkami bo sa teraz modne smile a na zakupy, nawet po galerii - chodzę z plecakiem sportowym regatta - tym samym z którym na górskie wycieczki chodzę.

Posty [ 28 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » plecak dla doroslych

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018