Dziewczyna nagle zmienia nastawienie i przestaje odpisywać. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » Dziewczyna nagle zmienia nastawienie i przestaje odpisywać.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Dziewczyna nagle zmienia nastawienie i przestaje odpisywać.

Witam

Mam prawie 20 lat i za 3 miesiące kończę szkołę. Jestem spokojnym, dosyć inteligentnym mężczyzną (Przynajmniej tak twierdzi sporo osób smile ) z dobrym zawodem. Potrafię zachować się kulturalnie, jestem uczuciowy. Potrafię sobie też radzić w życiu bo sporo już w nim przeszedłem, ale to nie ważne. Poznałem jakieś 2 miesiące temu dziewczynę. Była to dziewczyna jakiej szukałem od lat. W końcu piękna i inteligentna. Na takiej dziewczynie mi zależało od dawna. Trochę młodsza, mająca podobne zainteresowania z dobrymi predyspozycjami na przyszłość. Postanowiłem spróbować... Zbliżała się studniówka. Potrzebowałem pary. Ciężko mi wymyślić lepszy moment na zagadanie do niej niż zaproszenie jej na studniówkę.

Zebrałem się w sobie i zaprosiłem ją. Chciałem zaprosić ją osobiście, ale nie widziałem jej nigdzie. Do tego pomyślałem, że zapraszając ją wiadomością będzie miała więcej czasu do namysłu. Zgodziła się bez problemu i wydawała się zadowolona. To był dla mnie znak, że jest do mnie przynajmniej neutralnie nastawiona... Chciałem jeszcze sprawdzić jej nastawienie w rozmowie osobistej. Zbliżały się próby poloneza. Postanowiłem zapytać ją o numer telefonu. Podszedłem do niej i zapytałem, czy jest gotowa na dzisiejszą próbę. Chwilę porozmawialiśmy po czym wyjąłem telefon i poprosiłem ją o wpisanie numeru. Wpisała bez problemu.

Po drodze na próby i na samych próbach rozmawiało nam się bardzo dobrze i na luzie. Starałem się ją trochę poznać. Wszystko szło po mojej myśli do czasu... tydzień przed studniówką zaczęła się zachowywać całkiem inaczej. Gdy napisałem do niej, że mamy jutro ważną, ostatnią próbę do nie odpisywała. Napisałem SMS'a, na FB... z 2, 3 razy. Wiem, że wiadomość odczytała. Pomyślałem, że może ma gorszy dzień. Następnego dnia podszedłem do niej i zapytałem co się dzieje. Stwierdziła, że zgubiła telefon. Nie podobało mi się to, bo wiedziałem, że mogła odpisać z laptopa, ale przemilczałem to. Następnego dnia telefon oczywiście "znalazła" Na próbie zauważyłem, że jest do mnie nastawiona negatywnie... nie patrzyła mi już w oczy, nie uśmiechała się, odsuwała się ode mnie...

Nie naciskałem. Pomyślałem, że może ma okres. Kupiłem jej naszyjnik z kolczykami. Wydałem ostatnie zaskórniaki. Pomyślałem, że będzie miło jak jej podaruję ten zestaw na studniówce, że chociaż się uśmiechnie. Nadszedł dzień studniówki. Przyjechałem pierwszy, ona druga. Mieliśmy chwilę by porozmawiać. Wydawała się pozytywnie nastawiona do samej imprezy, humor wyraźnie się jej poprawił. Cały czas zachowywałem się tak kulturalnie jak to możliwe. Zawsze przepuszczałem ją w drzwiach, odsuwałem krzesło by usiadła, podawałem jej pierwszej posiłki. Małe gesty, ale dla mnie to naturalne...  Zatańczyliśmy poloneza. Ale nadal widziałem, że coś jest nie tak. Trochę potańczyliśmy, przez pierwsze kilka godzin bawiłem się świetnie. Ale po jakimś czasie zaczęła się znów ode mnie odsuwać. Gdy prosiłem ją do tańca twierdziła, że chce odpocząć, więc nie nalegałem. Ale gdy prosił ją ktoś inny to nie miała problemu by z nim pójść. Zacząłem się denerwować...

W pewnym momencie poprosiłem ją na bok by wręczyć mój mały upominek. Poprosiłem by podała rękę i zamknęła oczy. Chciałem by było choć trochę romantycznie... Wydawała się nieco wystraszona. Gdy wręczyłem jej małe pudełeczko z biżuterią aż trzęsły się jej ręce i nie mogła go otworzyć. Pomogłem jej. Naszyjnik i kolczyki miały srebrne i błękitne elementy, pasowały do jej pięknych oczu smile Niestety gdy zobaczyła prezent nie uśmiechnęła się nawet... Rzuciła jedynie suchym "Chodźmy do stolika"... Żadnego uśmiechu i podziękowania. W tym momencie byłem już poważnie podłamany.

Usiadłem smutny. Patrzyłem jedynie jak bawi się z innymi nakręcając swoją złość. Postanowiłem jeszcze raz do niej podejść na parkiet i zabrać ją do tańca. Chwilę potańczyliśmy po czym zostawiła mnie i powiedziała chodźmy do kółka. Po tym wkurzyłem się już mocno... Miałem dość wszystkiego. Jedyna dziewczyna na której mi zależało, na którą wyłożyłem sporo pieniędzy i zaangażowania mnie olewała. Końcową część zabawy przesiedziałem sam przy kieliszku. Jedynie pod sam koniec przyjaciele wyciągnęli mnie na parkiet.

Nadszedł poranek. Na koniec delikatnie ją przytuliłem i pożegnałem suchym cześć. Napisałem jej później, że mi na niej zależy i chciałbym porozmawiać, wyjaśnić sytuację. Odpisała jedynie, że nie cierpi takich sytuacji... Napisałem, że jeśli ma mnie gdzieś i ma mnie  to niech mi to napisze wprost... nie napisała już nic. Rozpłakałem się pierwszy raz od lat.

Minęły dwa tygodnie. Smutki zalewałem alkoholem. Bardzo mi na niej zależy i nie potrafię sobie jej odpuścić. Nie potrafię zrozumieć jej nagłej zmiany nastawienia i totalnego olewania mimo moich dużych starań. Jak bym się nie starał to nie potrafię znaleźć w tym swojej winy. Może zbyt się starałem... zbyt na nią naciskałem...

Czy ona na prawdę ma mnie gdzieś, czy może testuje mnie w ten sposób? Może powinienem walczyć o nią, a może zapomnieć? Proszę o pomoc Was kobiety bo sam tego nie zrozumiem... co powinienem zrobić? Jak macie jakieś pytania to pytajcie.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dziewczyna nagle zmienia nastawienie i przestaje odpisywać.

naszyjnik? kolczyki? Osaczyles dziewczynę, zagoniles jak łanię we wnyki. Ona nawet cie nie zna, a ty nie dales szansy by cie poznala.
Jak ktos nam się podoba czy jestesmy zauroczeni to blednie zakładamy ze ta druga osoba juz na starcie czuje to samo.

3

ty masz PRAWIE 20 lat a dziewczyna jest TROCHE MLODSZA... o ile mlodsza? moze poprosu nie umie sie zachowac w powaznych sytuacjach. wstydzi sie, niema doswiadczenia i jest za mloda. z tym prezentem to bylo narawde troche za duzo, moze podczas pierwszych prób zrobiles cos nietak??

4

Rozśmieszył mnie fragment, że masz 20 lat i takiej dziewczyny jak ona szukałeś od lat. smile

5

Stary zjeb... sprawę. Teraz tylko kolia i jacht dla Niej mogą uratować sytuację. Dziewczyna ledwo Cię zna, a Ty traktujesz ją prawie jak żonę...

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » Dziewczyna nagle zmienia nastawienie i przestaje odpisywać.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018