Miłość a zachowanie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Miłość a zachowanie

Strony 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 65 z 185 ]

Temat: Miłość a zachowanie

Czy miłość taka o jakiej wiele os tu pisze czyli taka szalona nie jest juz w penym wieku błazendą?
Czy człowiek, który nie przeszedł tego w szkole średniej powinien sobie już dać z tym spokój?
Jak to wyglada kiedy mężczyzn czy kobieta posiadający więcej niż 20 lat zachowuje sie jak dziecko?

Jeżeli uznamy, że tak, to co mają zrobić os, które tej pierwszej miłości nie przeszły w odpowiednim czasie?
Przywarą pierwszego razu jest to, że się głupieje wink
Lepiej zrezygnować z miłość czy zrobić z siebie pajaca?

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez bo-taki-mam-kaprys (2010-01-03 16:14:55)

Odp: Miłość a zachowanie

Nie można rezygnować z miłości za żadne skarby,  chociażby trzeba bylo zrobić z siebie największego na świecie pajaca  smile

3

Odp: Miłość a zachowanie

Tak Ci się tylko wydaje, bo masz lat 18 smile
Ciężko jest zaczynać kiedy inni mają poważne związaki a Ty wcale, człowiek powoli oswaja się z tym i nie chce tego zmieniać;)

Pierwasz miłość jest trudna bo nie waiadomo czego się spodziwać.
A co w przypadku gdy dla jednej strony jest to pierwsza miłość a dla drugiej powiedzmy 4 czy 5?

4 Ostatnio edytowany przez waniliowe_niebo (2010-01-03 16:31:32)

Odp: Miłość a zachowanie

A ja mam tylko 19, ale moim skromnym zdaniem na szaloną miłość nigdy nie jest za późno. Nikt nie mówi, żeby zachowywać się jak dziecko, nie dziecinna a szalona. W sumie jeszcze zależy co ty przez to stwierdzenie rozumiesz. Ale rezygnując, na pewno dużo stracisz. Najlepiej brać z życia garściami smile A już najgorsze pakować się w związek z rozsądku.

5

Odp: Miłość a zachowanie

Mężczyzna czasem zrobi coś kompletnie głupiego, ale tylko dla miłości. I wy to uwielbiacie

6 Ostatnio edytowany przez Martyna777 (2010-07-25 18:50:09)

Odp: Miłość a zachowanie

.

Odp: Miłość a zachowanie

Ale dlaczego przejmujesz się, którą będziesz partnerką, dla swojej pierwszej miłości? To jest dobre, jeżeli facet jest doświadczony, wie jak się zachowywać, co kobiety lubią. Każda miłość jest pierwsza. Jeżeli tylko jest szczera.

8

Odp: Miłość a zachowanie
waniliowe_niebo napisał/a:

Ale dlaczego przejmujesz się, którą będziesz partnerką, dla swojej pierwszej miłości? To jest dobre, jeżeli facet jest doświadczony, wie jak się zachowywać, co kobiety lubią. Każda miłość jest pierwsza. Jeżeli tylko jest szczera.

Właśnie takie coś jest wysoce niepożądane.
Dlaczego on ma już coś widzieć, a ja mam być słabszą stroną?
Dlaczego ma być tak jak chciały jego byłe, do który z pewnością będzie mnie porównywał?
walniliowe_niebo mnie uczono w szkole i nie tylko że pierwsza to pierwsza a następna jest druga a później trzecia wink

Odp: Miłość a zachowanie

A bo w szkole głupoty gadają tongue

Bo jeżeli wszystkie byłe oczekiwały od niego podobnych rzeczy, to bardzo prawdopodobne, że coś w tym jednak było i że próbował to zmieniać. Poza tym ma więcej doświadczenia, łatwiej mu się rozmawia o związku, o problemach, bo wszystko to już wcześniej przerabiał. I to pomaga wam obojgu. Kiedyś miałam kolegę, który sypiał z wieloma dziewczynami. I właśnie interesowało mnie to, czy porównuje wszystkie do siebie, z która mu jest lepiej w łóżku i takie tam. I zdziwiła mnie jego odpowiedz, bo powiedział, że nigdy tego nie robił. Nawet nie przyszło mu to do głowy. Dla niego seks z każdą dziewczyną jest czymś nowym. Odkrywa nowe tajniki jej ciała, potrzeby, zachcianki. To chyba zależy tylko i wyłącznie od tego jaki ten facet jest.

10

Odp: Miłość a zachowanie

Dziewczyny macie po 20 kilka lat najczęściej poniżej 22 - a tak się zamartwiacie. Zapamiętajcie jak się czegoś naprawdę pragnie - to prędzej czy później to nadejdzie. Być może będzie to trochę inaczej wyglądało niż w Waszych książkach czy filmach, ale będzie.

11

Odp: Miłość a zachowanie

no_nam aha czyli w moim wypadku zamiast smiać się będziemy mówić o rozliczeniach podatkowych i innych zagadnieniach gospodarczych super zawsze o tym marzyłam smile
waniliowe_niebo tak przerabiał, a ja to co? On ma to przerobione i wystarczy. Pewnie ja przerobiłam Pana Tadeusza on Kordiana oglólnie mamy znajomość polskiej literatury wink
Tak to ma wyglądać? A może jeszcze lepiej, że od razu usłyszę nie ma co próbować, bo to nie zdaje efektów. I we wszystkim on już wie a ja nie? a czy nie pomyślałaś że to frustruje?
Kiedyś jak miałam podobnie jak Ty 19 lat też tak myślałam, z czasem jak poznałam więcej os i w zwykłej relacji koleżeńskiej odczułam jak to frustruje kiedy ktoś Ci mówi, ze on wie to z autopsji. Człowiek czuje się gorszy:(
Podobno tylko pierwsza miłość jest piękna, bo wtedy zachwyca, a później co Cię może zaskoczyć a jaka to przyjemność kiedy jedna strona jest znużona tym że druga nie ma o tym pojecia. Nie każdy lubi się bawić w relacje nauczyciel uczeń, osobiście znam tylko jedną os, której takei coś nie przeszkadza

12

Odp: Miłość a zachowanie

A może to przeznaczenie, że mam być sama? Może ja nie umiem być z kimś myślę że tak, i dlatego tak jest

13

Odp: Miłość a zachowanie

A ja znam wielu facetów, którzy chcieliby być dla jakiejś dziewczyny TYM PIERWSZYM i żeby wszystkiego doświadczała dopiero przy nim. I wcale nie wydaje mi się, żeby to było takie rzadkie.
Wiadomo, że przy znajomych może się zrobić niezbyt miło jak wychwalają się swoimi doświadczeniami, a ty nie masz co powiedzieć na ten temat, bo jeszcze nic nie wiesz. Ale to chyba nie powód, żeby się tym zamartwiać. Sądzę, że chyba za dużo o tym wszystkim myślisz, analizujesz. Może zostaw to na razie, zajmij się czymś co lubisz, co cię relaksuje. Zajmij się sobą. Swoją drogą, to samoistnie sprawia, że kobieta jest atrakcyjniejsza dla innych, gdy jest spełniona dla siebie. A miłość przyjdzie sama smile i wtedy zobaczysz jak to będzie się wszystko działo.

14

Odp: Miłość a zachowanie

waniliowe_niebo facet który ma lat ok 24 i wiąże się z 16latką liczy się z tym że to właśnie on będzie jej pierwszym, że to właśnie on wprowadzi ja w te sprawy. Tyle, że ja nie mam 16 lat i raczej nikogo nie cieszy wprowadzanie w te sprawy kobiety w moim wieku wink
Co do samorealizacji to myślę, że to robię.
Znajomi starają się nie dać mi odczuć tego, że jako jedyna z tej grupy jestem sama wink

15

Odp: Miłość a zachowanie
Martyna777 napisał/a:

waniliowe_niebo facet który ma lat ok 24 i wiąże się z 16latką liczy się z tym że to właśnie on będzie jej pierwszym, że to właśnie on wprowadzi ja w te sprawy. Tyle, że ja nie mam 16 lat i raczej nikogo nie cieszy wprowadzanie w te sprawy kobiety w moim wieku wink

Takie pytanie:

skąd wy bierzecie takie stwierdzenia? - filipinka bravogirl - czy tak między koleżankami sobie przekazujecie ?

16

Odp: Miłość a zachowanie
no_nam napisał/a:

Takie pytanie:

skąd wy bierzecie takie stwierdzenia? - filipinka bravogirl - czy tak między koleżankami sobie przekazujecie ?

Nigdy nie czytałam takich gazet, ale za to przeczytałam kilka książek napisanych przez seksuologów o relacjach między kobietami i mężczyznami;)

17

Odp: Miłość a zachowanie
Martyna777 napisał/a:
no_nam napisał/a:

Takie pytanie:

skąd wy bierzecie takie stwierdzenia? - filipinka bravogirl - czy tak między koleżankami sobie przekazujecie ?

Nigdy nie czytałam takich gazet, ale za to przeczytałam kilka książek napisanych przez seksuologów o relacjach między kobietami i mężczyznami;)

I co Ci Panowi/Panie piszą na mój temat - co lubię a czego nie ?

18

Odp: Miłość a zachowanie

Nikt nie pisze co lubisz a co nie;)
W tych publikacjach są opisane relacje między ludzkie w zależności od wieku;)

19

Odp: Miłość a zachowanie
Martyna777 napisał/a:

Nikt nie pisze co lubisz a co nie;)
W tych publikacjach są opisane relacje między ludzkie w zależności od wieku;)

Wiesz literatura się nie myli.
Dalsza rozmowa nie ma sensu.
Pozdrawiam.

20

Odp: Miłość a zachowanie

Dlaczego tak mnie skreślasz?
Skąd miałam czerpać wiedzę z bravo girl czy może z romansideł?
Jak kobieta inteligentna chciałam rozszerzyć swoją wiedzę nie było mi dane( i za pewne nie będzie sad ) doświadczyć tego w praktyce wink Takie jest życie, nie wszystko nam wychodzi wink

21 Ostatnio edytowany przez no_nam (2010-01-04 23:21:40)

Odp: Miłość a zachowanie

Nie skreślam Ciebie, tylko nie chce mi się walczyć z książkami. Jak najbardziej jestem za książkami, ale jeśli Cie interesuje mechanika kwantowa czy inne sprawy. Natomiast czerpanie o nich wiedzy dotyczącej życia jest w moim odczuciu porażką. Panowie/Panie seksuolodzy na podstawie jakich badań napisali te książki? Ankieta na jakiej liczbie osób 100 - 100000. W Polsce żyje 39 mln os.z czego najprawdopodobniej połowa to mężczyźni. I stwierdzenia ze mężczyzna niechętnie wprowadza kobietę w wieku21 czy nawet 26 w życie seksualne są śmieszne.

Ponadto nie znam ani jednej osoby która posiadła wiedzę o życiu z książek.

22 Ostatnio edytowany przez Martyna777 (2010-07-25 18:50:50)

Odp: Miłość a zachowanie

.

23 Ostatnio edytowany przez no_nam (2010-01-05 00:23:50)

Odp: Miłość a zachowanie

A co jest złego w tym ze jesteś dziewicą ?
To jest wina naszych czasów gdzie się wmawia dziewczynom że dziewice to coś gorszego. Ze wszystkich stron jesteśmy bombardowani seksem (film,reklam,artykuły w kolorowej prasie). Wolała byś pójść w drugą stronę i mieć już zaliczonych wszystkich kolegów z roku i szukać kolejnych partnerów wśród kadry wykładowczej.

Co do szukania partnerów dostałaś już pewnie tu jakieś rady.

Przykład zajścia z kolegą - no cóż nie znałaś odpowiedzi, ale śmiem twierdzić ze jest więcej tematów na które również byś miała problem z odpowiedzią.

ps. gdzieś chyba był wątek w którym dziewczyny opisywały wiek w którym straciły dziewictwo i o ile pamięć mnie nie zawodzi były tam liczby w stylu 24.

24 Ostatnio edytowany przez Martyna777 (2010-07-25 18:51:12)

Odp: Miłość a zachowanie

.

25

Odp: Miłość a zachowanie

przepraszam, chyba już jestem za bardzo zmęczony - myślałem ze dziewictwo chodzi - a teraz się najzwyczajniej w świecie pogubiłem.

Więc o co chodzi ?

26 Ostatnio edytowany przez Martyna777 (2010-05-21 20:41:34)

Odp: Miłość a zachowanie

Nigdy nie byłam z nikim związana, nigdy nie kochałam żadnego faceta, nigdy, a mam 21 lat. Za późno na pierwszy związek sad

27

Odp: Miłość a zachowanie
Martyna777 napisał/a:

mam 21 lat. Za późno na pierwszy związek sad

strasznie to głupie, ale jeżeli lepiej się czujesz z takim tłumaczeniem, niech i ono będzie.

Martyna777 napisał/a:

A dziwictwo straciłam w wyniku wykorzystania niewinne niewiedzącej na czym to polega dziwczyny a raczej młodej kobiety sad z tego powodu czuję się gorsza sad

a tego nie rozumiem - ale już jestem strasznie przemęczony.

28

Odp: Miłość a zachowanie

A czego tu nie rozumieć, normalnie raczej nie obcowałam z mężczyznami sam na sam. Nie wiedziałam co się dzieje no i stało się koleś był cwany i to wykorzystał co tu tłumaczyć sad


I co związał byś sie z taką kobietą, zero doświadczenia w tej dziedzinie, 21 lat i jeszcze to upokorzenie sad ?

29 Ostatnio edytowany przez no_nam (2010-01-05 12:10:21)

Odp: Miłość a zachowanie

w skrócie napiszę (od godziny łóżko mnie woła)
Co bym zrobił - jak by mnie zainteresowała nie patrzył bym na doświadczenie, a 21 lat he he he wiekowa jesteś (żart), a upokorzenie - jakie - stałaś na autostradzie i do studiów dorabiałaś ?

Do zobaczenia.

Martyna777 napisał/a:

Dzięki za kolejne upokorzenie, wiesz co to znaczy wykorzystać seksualnie kogoś?
Wykorzystanie, jest to zmuszenie bądź nakłonienie ew wykorzystanie słabości innego człowieka w celu zaspokojenia własnych potrzeb seksualnych. Nie jest to gwałt.

Chyba się nie zrozumieliśmy, a nawet jestem tego pewien. Chciałem napisać ze dla mnie nie jest upokarzające wiązać się z kimś kto ma takie doświadczenia jak ty, to co się zdarzyło nie było twoja winą tylko osoby która Cię wykorzystała. A najprawdopodobniej odebrałaś to tak: ze twierdzę ze to co się Ci zdarzyło nie było upokorzeniem dla Ciebie.

30 Ostatnio edytowany przez Martyna777 (2010-05-21 20:42:51)

Odp: Miłość a zachowanie

hmmm

31

Odp: Miłość a zachowanie

To było bardzo przykre kiedy no_nam wypytywał się tak o wszysko, to nie jest coś o czym się lubi pisać, a zwłaszcza to tego wracać sad

32

Odp: Miłość a zachowanie
Martyna777 napisał/a:

To było bardzo przykre kiedy no_nam wypytywał się tak o wszysko, to nie jest coś o czym się lubi pisać, a zwłaszcza to tego wracać sad

Ja już nie będę o nic pytał (jak czegoś nie rozumiem to pytam).

33

Odp: Miłość a zachowanie

Nie o to mi chodziło, ja mam problem z tym że byłam jestem i będę sama. Od tego wydarzenia boję się bliskich relacji z facetem. Zrobiło mi się bardzo przykro kiedy porównałeś mnie do stojącej przy autostradzie

34

Odp: Miłość a zachowanie
Martyna777 napisał/a:

Nie o to mi chodziło, ja mam problem z tym że byłam jestem i będę sama. Od tego wydarzenia boję się bliskich relacji z facetem. Zrobiło mi się bardzo przykro kiedy porównałeś mnie do stojącej przy autostradzie

ostatni raz to wyjaśniam - ja Ciebie nie porównałem - napisałem ze jeżeli byś miała taką na przykład przeszłość mógłbym być do ciebie zrażony, a to co cię wydarzyło nie było Twoją winą.

35

Odp: Miłość a zachowanie

Czasem, chyba na prawdę lepiej być samemu niż zachowywać się jak pajac.
W stylu " on na mnie nie spojrzał co on do mnie czuje?"
Dziewczyny ja macie już dowód osobisty to takie słowa, są żałosne wink
Zastanawia mnie dlaczego panowie nie robią czegoś takiego

W pewnym wieku, trzeba się odpowiednio zachowywać smile

36

Odp: Miłość a zachowanie
no_nam napisał/a:

ostatni raz to wyjaśniam - ja Ciebie nie porównałem - napisałem ze jeżeli byś miała taką na przykład przeszłość mógłbym być do ciebie zrażony, a to co cię wydarzyło nie było Twoją winą.

Jednak to co się stało też jest wstydliwe

37

Odp: Miłość a zachowanie
Martyna777 napisał/a:
no_nam napisał/a:

ostatni raz to wyjaśniam - ja Ciebie nie porównałem - napisałem ze jeżeli byś miała taką na przykład przeszłość mógłbym być do ciebie zrażony, a to co cię wydarzyło nie było Twoją winą.

Jednak to co się stało też jest wstydliwe

Tak, zgadza się - ale to zdarzenie w żaden sposób nie dyskwalifikuje Ciebie jako partnerki, tak samo jak Twój brak "doświadczenia"  a nie mówiąc już o twoim wieku.

Tak się zastanawiam czy chcesz znać moją opinię na ten temat, czy też chcesz mi wmówić to co sobie ubzdurałaś o własnej osobie ?

38

Odp: Miłość a zachowanie

Chce znać twoją opinię choćby była najgorsza

wolę okrutną prawdę niż ckliwe kłamstwo

39

Odp: Miłość a zachowanie

Więc nie widzę jakiś przeszkód żebyś mogła z kimś stworzyć normalny związek, nie powinnaś się przejmować brakiem "doświadczenia" a tym bardziej wiekiem (21 lat - młodziutka dziewczyno jesteś). I z dystansem podchodź do informacji zawartych w Twoich książkach. A i więcej wiary w własną osobę przydało by się.

40 Ostatnio edytowany przez Martyna777 (2010-07-25 18:52:00)

Odp: Miłość a zachowanie

.

41

Odp: Miłość a zachowanie

Ten kto tego nie przeszedł nie zrozumie tego sad

42

Odp: Miłość a zachowanie

Martyna sory ze sie wtrace ale dla mnie zwiazek jest wtedy gdy jest sie ze soba bardzo blisko, wie sie wszystko o wadach zaletach i mieszka sie badz spotyka sie z mysla o mieszkaniu. CHodzanie z kims kilka lat w wieku kilkunastu lat to za mało zeby nadawac temu wielkich opisow typu zwiazek

43

Odp: Miłość a zachowanie

Dziękuję Ci różyczka, że zabrałaś głos, ale od czegoś trzeba zacząć, nie od razu Kraków zbudowali wink

44

Odp: Miłość a zachowanie

A miłosc nie patrzy na wiek, moj pierwszy facet miła 38 lat a ja 19 i jemu to nie przeszkadzało wrecz było dla niego fascynujace ze moze mnie nauczyc milosci. Moja przyjaciołka miała 27 lat jak przezyła swoj pierwszy raz i jest ładna zapewniam, i jesli nie miała miłosci wokol to sama zdecydowała i zrobila to dla seksu umowiła sie z facetem i zrobiła to. na zasadzie niech sie w koncu stanie, i mowi ze po tym blokada jej przeszła choc prosiłam zeby tego tak nie robiła.

45

Odp: Miłość a zachowanie

martynka  młoda laska jestes ale ksiazki uczuc nie ogarna, nie patrz tak na to. Pomysl sobie nie dam sie na przekur wszystkim bede szczesliwa i juz zrobie cos zapisze sie do jakiegos miejsca dla modych ludzi, wybierz sie z kumpela posmiac sie pozatrowac, wydajesz sie byc dojrzała i tylko nie mysl o sobie jak cos gorszego prosze.

46

Odp: Miłość a zachowanie
różyczka napisał/a:

A miłosc nie patrzy na wiek, moj pierwszy facet miła 38 lat a ja 19 i jemu to nie przeszkadzało wrecz było dla niego fascynujace ze moze mnie nauczyc milosci. Moja przyjaciołka miała 27 lat jak przezyła swoj pierwszy raz i jest ładna zapewniam, i jesli nie miała miłosci wokol to sama zdecydowała i zrobila to dla seksu umowiła sie z facetem i zrobiła to. na zasadzie niech sie w koncu stanie, i mowi ze po tym blokada jej przeszła choc prosiłam zeby tego tak nie robiła.

brawo !!!

47

Odp: Miłość a zachowanie

Pewnie macie recje jednak to jest bardzo frustrujące.
Zawsze sobie powtarzam z facetem czy bez ja będę szczęśliwa wink
Nie chciałabym przechodzić pierwszej miłości w wieky 25 bo to już robienie z siebie pajaca.
A jaka to przyjemność, że jedna strona ma doświadczenie a druga nie, to nie jest doświadczenie zawodowe, jak mam się tego  uczyć niczym czegoś inngo, przecież to żałosne sad

48

Odp: Miłość a zachowanie
Martyna777 napisał/a:

Nie chciałabym przechodzić pierwszej miłości w wieky 25 bo to już robienie z siebie pajaca.

znów pewnie poczujesz się obrażona - ale to co cytuję jest śmieszne a nie 25 kobiet przeżywająca pierwszą miłość.

49

Odp: Miłość a zachowanie

no_nam nie rozumiem sad
No wiesz pierwsza miłośc i jej przywary mając 25, myślisz ,że to  nie jest żałosne??

Nie obrażam się o byle co wink

50

Odp: Miłość a zachowanie

a co powiesz na to ze ktoś był w x-liczbie związków i nie kochał, nie przeżył pierwszej miłości ?

51

Odp: Miłość a zachowanie

Jak można być w związku i kogoś nie kochać??

52

Odp: Miłość a zachowanie

są rzeczy na niebie i na ziemi o których nie śniło się waszym filozofom.

53

Odp: Miłość a zachowanie

Szczerze wiem, że jest wiele takich związków bez miłości.
Nie wiem co gorsze bycie samemu czy w takim związkóu sad
To przykre, ale prawdziwe.

Ja chcę się cieszyć życiem, mam 21 lat, czemu mam rezygnować z przyjemności, widocznie mi miłość nie jest pisana wink

54

Odp: Miłość a zachowanie

nikt ci tego nie powie czy jest pisana czy też nie - sama to sprawdzisz - życie zweryfikuje.

55

Odp: Miłość a zachowanie

Szczerze, teraz to ja się boję wchodzić w takie relacje.
Bo ja już nie mam 15 lat, ciężko tak nagle jest zmienić coś do czego się przywykło.

56

Odp: Miłość a zachowanie

To tylko zależy od twoich priorytetów, chcesz się zajmować karierą i facet ci przeszkadza bądź sama- przeszkadza Ci samotność przełam się i zaryzykuj związek. Jesteś Panią swego życia.

57

Odp: Miłość a zachowanie

No-nam ma racje martyna ty decydujesz co cie spotka, wiek nie ma nic do tego. Kazda miłosc jest radosna szczera i licznik tu do niczego sie nie nadaje, zrob cos z tym zamiast szukac tttylko zwiazku zakoleguj sie z jakims fajnym facetem na poczatek potem z drugim i kiedys trafisz na własciwego.

58

Odp: Miłość a zachowanie
różyczka napisał/a:

No-nam ma racje martyna ty decydujesz co cie spotka, wiek nie ma nic do tego. Kazda miłosc jest radosna szczera i licznik tu do niczego sie nie nadaje, zrob cos z tym zamiast szukac tttylko zwiazku zakoleguj sie z jakims fajnym facetem na poczatek potem z drugim i kiedys trafisz na własciwego.

proste - i po co ja się produkowałem smile

59

Odp: Miłość a zachowanie

Oj było warto nie łam sie smile

60

Odp: Miłość a zachowanie

Wiem, nie głupa dziewczyna jest, tylko troszeczkę się pogubiła.

61

Odp: Miłość a zachowanie

Podobaja mi sie twoje odpowiedzi , Martyna ma mła wiare w siebie ustaliła sobie ze zwiazek bo juz pora to ja spina, niech poszuka fajnego kolegi do pogadania pojscia na kawe poprostu zeby poczuc sie młodo radosnie a jak bedzie miała kilku znajomych to trafi na własciwego.

62 Ostatnio edytowany przez no_nam (2010-01-06 01:44:21)

Odp: Miłość a zachowanie

nauczycielem jeszcze się stanę wink

różyczka napisał/a:

Oby to miła funkcja a i kobiety lubia intelektualistow.

smile

Pozdrawiam smile

63

Odp: Miłość a zachowanie

Oby to miła funkcja a i kobiety lubia intelektualistow. martyna o a własnie moze jakis wygadany student bedziesz miala i wiedze i faceta do wszystkiego smile dasz rade nie martw sie

64 Ostatnio edytowany przez Martyna777 (2010-07-25 18:52:50)

Odp: Miłość a zachowanie

.

65

Odp: Miłość a zachowanie

mrtyna skoro tak to wjezdzam ci na ambicje, nie dasz rady . Miłość bywa od pierwszego spojrzenia ale bywa tez miłosc, wynikajaca z długiej przyjazni na forum jest mnostwo takich dziewczyn.

Posty [ 1 do 65 z 185 ]

Strony 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Miłość a zachowanie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024