dziecko na zgodę - po ujawnieniu zdrady i długiego romansu - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » dziecko na zgodę - po ujawnieniu zdrady i długiego romansu

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 15 ]

Temat: dziecko na zgodę - po ujawnieniu zdrady i długiego romansu

Hej, przedstawię tutaj pewną historię i proszę o ocenę sytuacji.
Po 6 latach małżeństwa, wychodzi na jaw oonad 3 letni poważny romans żony.
Żona przyciśnięta do ściany ściemnia, że nie kocha już kochanka i chciała to wcześniej zakończyć (co jest nie do końca prawdą - bo prowadziła cały czas 2 życia równolegle)

Po 1 miesiącu okazuje się, że spodziewają się dziecka z mężem. Ojcem jest 100% mąż.
Czy zrobienie sobie od razu dziecka po wykryciu zdrady i tak długotrwałym poważnym romansie to dobry pomysł

Czy to jest rodzaj klajstrowania małżeństwa - że dziecko miałby ich scalić od nowa?

Czy to możliwe że mąż po ujawnieniu zdrady zażądał dowodu wierności dla siebie - dziecka i odcięcia kompletnego od kochanka.
Marząc o kurze domowej - ujawnienie zdrady i kajanie się żony było mu na rękę by ten cel osiągnąć?

Ona chciała dziecka - choć miała już 1, ale wcześniej też poroniła, wiec z tego co wiem ona psychicznie siadła na tym tle.

Czy on jej dał jakieś ultimatum typu - nie będziesz się z nim widywać i od razu robimy dziecko, i budujemy dom itp?

pozdrawiam i licze na wyważone opinie

Asia, jestem wspolną ich koleżanką (kochanka i tej żony)

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: dziecko na zgodę - po ujawnieniu zdrady i długiego romansu

"Robimy dziecko"... porażka!
"Zrobienie dziecka" nie jest dowodem wierności ani sposobem na odcięcie żony od kochanka.
Głupota totalna jak dla mnie.
Lepiej pasowało by tutaj "robimy kolejną krzywdę sobie i niewinnej istotce".

Dziecko nie jest "cementem", nie sklei rozpadającego się związku. Może i ciąża a potem okres niemowlęcy będzie pełen uśmiechów i radości. Jednak po powrocie do rzeczywistości, wylezą spod dywanu wszystkie brudy i żale.

"Mądrego widać, głupiego słychać."

3

asia256 napisał/a:

Po co martwisz się nie swoimi problemami???

jestem kobietą niezależną ..................... nikomu na mnie nie zależy tongue

4

Asia napisał/a:

Nie należało od razu wspomnieć, czyli w poprzednim wątku, czyją jesteś koleżanką?
Teraz rozumiem, dlaczego kochanek nie może być ojcem dziecka.

Był tu wątek kochanka, który oświecił w końcu rogacza, bo szanowna jego małżonka nie mogła się zdecydować, którego z nich wybrać.

facet po przejściach

5

Nie wiadomo, czy ciąża jest skutkiem świadomego wyboru czy wpadką, spowodowaną wybuchem namiętności, która może być z kolei odreagowaniem silnych emocji po ujawnieniu romansu żony.
Jeśli to świadoma decyzja obojga to ich wybór, który wg mnie nie jest dobrym rozwiązaniem problemów małżonków, ale skutek takiego rozwiązania problemów nie jest jednoznaczny i do przewidzenia.

6

To drugi Twój temat w tej samej sprawie.

Możesz być pewna, że zona wspoldecydowala o dziecku.
Do niczego nie została przymusowa ani szantazowana.
Albo wspólnie z mężem zaplanowali "dziecko" na uleczenie chorego z powodu zdrady małżeństwa (przypuszczalmie żona była aktywniejsza, chciała przekonać męża że jego wybrała) , albo wybuchła między nimi namiętność "na zgodę " i nieplanowanie doszło do ciąży.
Ale to nie jest dobry pomysł.
Najbardziej ucierpi dziecko.
Jeżeli relacje między nimi są chore, nie uporali się z problemem zdrady, nie przepracowali go, to dziecko ich nie zcementuje zamiast tego.

Piszesz, że zona sciemnia mężowi, dalej spotyka się z kochankiem będąc w ciąży?
Kochankowi to nie przeszkadza?

Przecież widać, że nie traktuje go jak kandydata na partnera życiowego.
Tyle lat romansu i dalej z mężem, a teraz na ojca dziecka znowu wybrała męża.

Kochanek pewnie jest odpowiedni wyłącznie do romansowania, seksu ale nie do dzielenia z nim życia, nie jako materiał na ojca dzieci.

7 Ostatnio edytowany przez asia256 (2016-01-03 20:46:06)

Secondo1 napisał/a:

To drugi Twój temat w tej samej sprawie.

Możesz być pewna, że zona wspoldecydowala o dziecku.
Do niczego nie została przymusowa ani szantazowana.
Albo wspólnie z mężem zaplanowali "dziecko" na uleczenie chorego z powodu zdrady małżeństwa (przypuszczalmie żona była aktywniejsza, chciała przekonać męża że jego wybrała) , albo wybuchła między nimi namiętność "na zgodę " i nieplanowanie doszło do ciąży.
Ale to nie jest dobry pomysł.
Najbardziej ucierpi dziecko.
Jeżeli relacje między nimi są chore, nie uporali się z problemem zdrady, nie przepracowali go, to dziecko ich nie zcementuje zamiast tego.

Piszesz, że zona sciemnia mężowi, dalej spotyka się z kochankiem będąc w ciąży?
Kochankowi to nie przeszkadza?

Przecież widać, że nie traktuje go jak kandydata na partnera życiowego.
Tyle lat romansu i dalej z mężem, a teraz na ojca dziecka znowu wybrała męża.

Kochanek pewnie jest odpowiedni wyłącznie do romansowania, seksu ale nie do dzielenia z nim życia, nie jako materiał na ojca dzieci.

Żona prawdopodobnie nie przyznała się do zdrady lub w małym stopniu. Żona nie odzywa się do kochanka. Czy ma zabronione, czy sama tak postanowiła nie wiadomo.
Dziwnym jest tylko to - że pokazuje się z mężem wśród znajomych byłego kochanka i przyznała się do ciąży. Pokazywanie się z mężem jest bardzo dziwne - gdyż pewne osoby wiedzą i mogłyby dać mu znać. Z tego co też wiadomo mąż przy niej stał i obserwował dziwnie - jak ona rozmawia z tymi znajomymi - a znany jest z totalnej zazdrości i sprawdzania.

Kochanek nie był typem tylko do seksu i romansowania,
on wyraźnie deklarował chęć zaopiekowania się nią i jej 1 dzieckiem. Ale z tego co wiem - ona cały czas prowadziła perfidnie podwójne życie - do tego stopnia, że mało kto z otoczenia
jest w stanie uwierzyć że miała wogóle kochanka.
Dziecka ona pragnęła - z powodu wcześniejszej traumy.
Mam wrażenie, że ona postradała zmysły, lub ma jakieś zaburzenia.

8

Ewidentnie chce się odciąć od zdrady.
Przez 3 lata nie odeszła od męża chociaż kochanek złożył deklaracje.
Wygląda mi na to, że ciąża to jej decyzja.
Żeby zmusić siebie do zerwania z kochankiem a kochanka odsunąć od siebie.

Chce być z mężem, ale romans ja wciągnął.
Wybrała taki sposób na powrót do męża i dzieci. Coś jakby świadome spalenie mostów z kochankiem.

9 Ostatnio edytowany przez asia256 (2016-01-03 23:47:59)

Ok, nadal pozostaje pytanie - czy zrobienie sobie dziecka na zgodę to jest dobry pomysł.
Dziwi też brak jakiegokolwiek odzewu do kochanka. Ani przepraszam, ani żegnaj, ani nic.
A przyjazd do wspólnego kolegi z mężem - to bym powiedziala że mega dziwny - tym bardziej, że ten kolega jest w stosunku do kochanka
bardzo lojalny i wierny. I np. mógł temu meżowie powiedzieć co sobie myśli.
Czy ktoś normalne bierze męża po to by pojechać do kolegi - i zeby ten mąż mogł potencjalnie sie nadziać na jakieś niekontrolowane info o jej 4 latach?

10

A kim Ty jesteś w tym temacie, ze tak bardzo rozkładasz na czynniki pierwsze cudze sprawy?

Jakby Cie interesował temat dziecka na pocieszenie to inaczej można zadać pytanie a to co Ty robisz przytaczając cudzą historie to zwykłe wścibstwo

I Ty jesteś rzekomą koleżanką tych ludzi?

Ciekawe czy oni tez by tak sądzili gdyby przeczytali co wypisujesz...

11 Ostatnio edytowany przez Zorija (2016-01-03 23:52:26)

Asia256, czy to Ty jesteś tym kochankiem?
Który liczył na coś więcej... a że kobieta nie mogła się "zdecydować", to doniósł do męża (tzw. ułatwienie decyzji kobiecie).
Tymczasem ona nie odeszła, mąż jej nie pogonił... co więcej, będą mieli drugie dziecko...
A Ty zostałeś sam i analizujesz całą sytuację... rozstrząsasz... nie możesz uwierzyć, że to tak się skończyło (nie taki był scenariusz, nie po to robiłeś "donos")... posądzasz ją na koniec o brak równowagi emocjonalnej, postradanie zmysłów i zaburzenia...

Przykro mi, ale tak to się często kończy sad Jaka zabawa, takie zakończenie, taki Twój los sad

12

A czy Ty nie jesteś tym kochankiem ??

13

smile

Dziwi też brak jakiegokolwiek odzewu do kochanka. Ani przepraszam, ani żegnaj, ani nic.

No jak zrobiłeś "donos" do męża, to Twoja kochanka musiała wybrać... a że nie wybrała tak, jak na to liczyłeś... zdarza się...

14 Ostatnio edytowany przez asia256 (2016-01-04 00:06:10)

jestem jego i jej przyjaciółką, oraz wspólnego kolegi. a że facet mi się żali to postanowiłam się zapytać. a to co mi opowiedział brzmi niewiarygodnie, ale prawdziwie. i w życiu nie przypuszczałabym, że ona może mieć kochanka
nie rozumiem tez dlaczego ona wracala do tego kolegi skoro miala kochającego meza, miala dokladnie to samo co teraz. a mimo wszystko rozpieprzala mu życie.

15

Bolek, czy to Ty?? tongue

http://www.netkobiety.pl/t89502.html

Posty [ 15 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » dziecko na zgodę - po ujawnieniu zdrady i długiego romansu

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018