Wszechobecna seksualizacja w mediach. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » KULTURA » Wszechobecna seksualizacja w mediach.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1 Ostatnio edytowany przez Lara200 (2015-12-18 16:40:12)

Temat: Wszechobecna seksualizacja w mediach.

Chciałabym poruszyć niezwykle istotny temat jakim jest eksploatowanie tematu seksu w masowych mediach, a mam wrażenie że z roku na rok jest coraz gorzej, teraz w prawie każdym teledysku głównym motywem jest seks, gołe tyłki i impreza najlepiej nad basenem a teksty tych piosenek też są raczej niewyszukane i mówiące raczej o niczym, oczywiście nie wszystkie takie są można jeszcze znależć naprawdę wartościowe, tyle że na kanałach typu esca, for4tv, viva najczęściej podaje się łatwą w odbiorze plastikową papkę z wulgarnymi obscenicznymi teledyskiem, ja ogólnie mówiąc przestałam już to oglądać bo brzydko mówiąc rzygam już czymś takim, kiedyś jeszcze jako nastolatka przyznaję oglądałam coś takiego może dlatego że rodzice też takie rzeczy oglądali, i na pewno wpłynęło to wtedy w jakiś sposób na mnie na postrzeganie rzeczywistości a jak się ogląda te stare dobre videoklipy z lat 80 gdzie wszystko było takie prawdziwe nieostentacyjne bez wszechobecnej golizny i kiczu, oczywiście już w prawie każdym teledysku, filmie, serialu są wpychane motywy homoseksualne jak również i to że te wszystkie głupie celebrytki i pseudopiosenkarki niemal każda deklaruje że jest bi, u facetów o dziwo aż tak to nie jest propagowane, a takie silikonowe pustaki które oprócz kasy nie mają nic typu Kardashian czy Paris Hilton kreuje się na kogoś choć w dawnych czasach za swoje zachowania zostałyby przez społeczeństwo zepchnięte do marginesu, jak też i chore psychicznie osoby jak transwestyci, transeksualiści itd.których powinno się leczyć a nie w mediach pokazywać, według mnie to jest stopniowy upadek kultury nie wiem jak w tych czasach uchowa się przyszłe pokolenie.

Niektórzy ludzie uważają, że mogą wejść i wyjść z naszego życia, ale pewnego dnia będą zaskoczeni zamkniętymi drzwiami.
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Wszechobecna seksualizacja w mediach.

Chleba i igrzysk jak to mawiali Rzymianie.
Nie jest tajemnicą, że jak chce się wpływać na ludzi to najlepiej celować w najbardziej prymitywne instynkty.
Przecież jako dzieci działały na nas podobne sztuczki (żywe kolory itd).

Po prostu ludzi łatwo omotać - wystarczy korzystać z tego co leży u podstawy zwierzęcych zachowań.

Nawet wisielec czepie przyjemność z powiewu wiatru

3

zgadzam sie z Tobą w 100 % !!!

4

No na mnie takie rzeczy nie działają a jedynie wywołują politowanie.

Niektórzy ludzie uważają, że mogą wejść i wyjść z naszego życia, ale pewnego dnia będą zaskoczeni zamkniętymi drzwiami.

5

Lucyfer ty jakiś taki moralny jesteś big_smile A nie powinieneś sądząc z nicku.

Czasem ratują nas prawdziwe drobiazgi : zmiana pogody, gest dziecka, filiżanka doskonałej kawy.
Jonathan Carroll "Dziecko na niebie".

6

zbytdelikatna napisał/a:

Lucyfer ty jakiś taki moralny jesteś big_smile A nie powinieneś sądząc z nicku.

Ciiiiii ... przecież walczę  z konkurencją tongue

Nawet wisielec czepie przyjemność z powiewu wiatru

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » KULTURA » Wszechobecna seksualizacja w mediach.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021