tabletka po prosze o pomoc - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » tabletka po prosze o pomoc

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

1 Ostatnio edytowany przez daradarunia (2015-12-14 17:53:24)

Temat: tabletka po prosze o pomoc

witam. potrzebuje pomocy . niestety zdazyla się taka sytuacja ze 2 tygodnie może tydzień temu zaliczyłam wpadke wzielam tablektke po escapelle  i normalnie pojawil się okres, jednak dzień po okresie mój facet niby zdazyl wyjść ale nie mam pewności czy zdazyl wyjść , czy jest możliwość ze zajde w ciąze ?  co się stanie jak zazyje druga tabletke po ??

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: tabletka po prosze o pomoc

no i niestety ta tabletka będzie stosowana przez wiele nastolatek i nie tylko, "na wszelki" wypadek. Ludzie przestaną myśleć przed seksem, skoro można wziąć tabletkę po.

dzień po okresie szansa na ciąże jest bardzo niska.

3

Koleżanko Laddy Siggy nie wymądrzaj skąd wiesz iż ona jest nastolatką. 25-30 latki biorą tabletki bo przecież pożycie musi być w związku a ludzie nie chcą mieć więcej niż zaplanowali dzieci.

Transhumanista "Starzenie się to odwieczna choroba choroba która należy w końcu wyleczyć"
http://www.youtube.com/watch?v=RGdaHHHHWoA
http://www.transhumanism.pl/ (strona niekomercyjna)
"Człowiekowi mądremu cała ziemia jest dostępna, gdyż ojczyzną szlachetnej duszy jest cały świat" Demokryt

4 Ostatnio edytowany przez Lady Siggy (2015-12-14 19:25:00)

Paweło napisał/a:

Koleżanko Laddy Siggy nie wymądrzaj skąd wiesz iż ona jest nastolatką. 25-30 latki biorą tabletki bo przecież pożycie musi być w związku a ludzie nie chcą mieć więcej niż zaplanowali dzieci.

nie wiem czy jest nastolatką, ale jest to grupa najbardziej na to narażona, nie doświadczoną i często z niewielką wiedzą. poza tym napisałam, że przez nastolatki i nietylko.

Więc uważasz, że zamiast stosować antykoncepcję należy brać póżniej tabletkę po?

chyba nie ogarnąłeś o co chodzi i o jaką tabletkę.

5

Lady Siggy napisał/a:
Paweło napisał/a:

nie wiem czy jest nastolatką, ale jest to grupa najbardziej na to narażona, nie doświadczoną i często z niewielką wiedzą. poza tym napisałam, że przez nastolatki i nietylko.

Więc uważasz, że zamiast stosować antykoncepcję należy brać póżniej tabletkę po?

chyba nie ogarnąłeś o co chodzi i o jaką tabletkę.

Chyba za łatwo i za szybko projektujesz na innych  swoje poglądy na tę tabletkę. Tabletka jest po to, by uniknąć ciąży w ekstremalnych przypadkach. Nikt nie napisał, że ma być zamiast antykoncepcji. Raczej trudno sobie wyobrazić, by nastolatki w Polsce masowo stosowały tabletkę ponad 140 PLN za sztukę natomiast co wiedzy nastolatek, może byłaby większa gdyby w szkołach była edukacja seksualna  i łatwy dostęp do ginekologa bez obecności rodziców.

6

no właśnie w EKSTREMALNYCH przypadkach. a Autorka wzięła 2 tygodnie temu i zastanawia się czy brać teraz.

7

Lady Siggy napisał/a:

no właśnie w EKSTREMALNYCH przypadkach. a Autorka wzięła 2 tygodnie temu i zastanawia się czy brać teraz.

Ja rozumiem o co Ci chodzi, raz sie Autorce zdarzyła nieostrożność, ale kilka dni pozniej zrobic to samo...? Poza tym ta tabletka to ogromna dawka hormonalna, watpię czy mozna wziąć kolejna w tak krótkim odstępie czasu..

8

W ekstremalnych przypadkach - każdy sam decyduje co jest dla niego ekstremalnym przypadkiem i każdy sam jest za siebie odpowiedzialny. Nie jest to powód do dyskredytowania tych tabletek.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » tabletka po prosze o pomoc

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018