Witam mam mały problem. Otóż jakiś czas temu lekarz przepisał mi tabletki antykoncepcyjne MyWy, pierwszy miałam wziąć w pierwszy dzień miesiączki, i 3 dni temu rano wstałam zobaczyłam lekkie plamki wiec pomyślałam ze dostałam miesiączkę i wzięłam pierwsza tabletkę , ale zapomniałam o tym ze od kilku miesięcy mam tak ze najpierw mam jeden lub dwa dni takich plamien a potem dopiero miesiączka tylko ze dzisiaj będę brała trzecia tabletkę a miesiączkę mam taką jeśli w ogóle można nazwać to miesiączka ze kilka kropelek spadnie mi na dzień, dosłownie jedna dwie, i to tyle jak idę do toalety to na papierze mam lekko czerwone i to tyle. Co mam zrobić ? Brać dalej te tabletki i nie przejmować się miesiączka czy co bo sama nie wiem co mam zrobić Dodam jeszcze ze przed braniem tabletek miałam dość obfite miesiączki... z góry dziękuję za pomoc
1 2015-12-14 10:43:41 Ostatnio edytowany przez wszystkomasens (2015-12-14 10:45:12)
Podobne tematy
Pomorze ktoś ?
Normalnie bierz tabletki już do końca, jak zaczełaś, nic się nie stanie.
Normalnie bierz to może być reakcja przez inny czynnik np stres, jak będzie tak dłużej to lepiej idź do lekarza
5 2015-12-14 13:24:31 Ostatnio edytowany przez Akaya (2015-12-14 13:25:37)
Pomorze ktoś ?
Nie, Mazowsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak dziewczyny wyżej radzą, bierz tabletki dalej. One są nie tylko po to, aby zapewnić antykoncepcję, ale także aby uregulować miesiączkę.
A tak poważnie, to jest dział "Antykoncepcja hormonalna i naturalna" c: