Tabletki antykoncepcyjne, za szybko wzięłam tabletkę a miesiączka... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Tabletki antykoncepcyjne, za szybko wzięłam tabletkę a miesiączka...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

1 Ostatnio edytowany przez wszystkomasens (2015-12-14 10:45:12)

Temat: Tabletki antykoncepcyjne, za szybko wzięłam tabletkę a miesiączka...

Witam mam mały problem. Otóż jakiś czas temu lekarz przepisał mi tabletki antykoncepcyjne MyWy, pierwszy miałam wziąć w pierwszy dzień miesiączki, i 3 dni temu rano wstałam zobaczyłam lekkie plamki wiec pomyślałam  ze dostałam miesiączkę i wzięłam pierwsza  tabletkę , ale zapomniałam o tym ze od kilku miesięcy mam tak ze najpierw mam jeden lub dwa dni takich plamien a potem dopiero miesiączka tylko ze dzisiaj będę brała trzecia tabletkę a miesiączkę mam taką jeśli w ogóle można nazwać to miesiączka ze kilka kropelek spadnie mi na dzień, dosłownie jedna dwie, i to tyle jak idę do toalety to na papierze mam lekko czerwone i to tyle. Co mam zrobić ? Brać dalej te tabletki i nie przejmować się miesiączka czy co bo sama nie wiem co mam zrobić Dodam jeszcze ze przed braniem tabletek miałam dość obfite miesiączki... z góry dziękuję za pomoc

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Tabletki antykoncepcyjne, za szybko wzięłam tabletkę a miesiączka...

Pomorze ktoś ?

3

Normalnie bierz tabletki już do końca, jak zaczełaś, nic się nie stanie.

4

Normalnie bierz to może być reakcja przez inny czynnik np stres, jak będzie tak dłużej to lepiej idź do lekarza

5 Ostatnio edytowany przez Akaya (2015-12-14 13:25:37)

wszystkomasens napisał/a:

Pomorze ktoś ?

Nie, Mazowsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak dziewczyny wyżej radzą, bierz tabletki dalej. One są nie tylko po to, aby zapewnić antykoncepcję, ale także aby uregulować miesiączkę.
A tak poważnie, to jest dział "Antykoncepcja hormonalna i naturalna" c:

Aleksander, 24.02.2016 :3

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Tabletki antykoncepcyjne, za szybko wzięłam tabletkę a miesiączka...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018