Zabezpieczenie przy sexie analnym - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Zabezpieczenie przy sexie analnym

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

1

Temat: Zabezpieczenie przy sexie analnym

Witam, z partnerka zdecydowalismy się sprobowac sexu analnego bez zabezpieczenia. Partnerka boi się ciązy przez wyplyniecie nasienia i kontakt z pochwa. Zaproponowala pianke plemnikobojcza ale nie moge takiej znalezc. Gdzie moge ja kupic w pl lub de? A moze cos innego?

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Akaya (2015-12-13 15:30:47)

Odp: Zabezpieczenie przy sexie analnym

Nie wiem ile Twoja partnerka ma lat, ale nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić jak ta sperma ma "spłynąć" do środka pochwy z odbytu.....

Aleksander, 24.02.2016 :3

3

Lat mamy juz troche za soba, po prostu ma urojenie ze jak wyplynie to moze tam wplynac, w sumie nie do srodka bo jest pod katem, ale sam fakt ze bedzie obok ja straszy. Dlatego chcialbym wysluchac waszych opini i co mozna zrobic dla swietego spokoju.

4

Trochę? 18 już macie?

Hm... bardziej tutaj trzeba byłoby się bać plemników alfa. Jest to taka specjalna odmiana, czytałem kiedyś że potrafią łączyć się w grupy i jak GROM wyważać ściany jelita grubego, potem sprytnie wnikają do krwiobiegu i dopływają do pochwy, one wolą tak przez środek organizmu przejść, spływanie to ciężka sprawa, warunki atmosferyczne, włoski (nawet takie małe dla nich to las).

A tak poważnie to jest nie realne... Chyba że sama sobie spermę wsadzi palcami bardzo głęboko do pochwy, a i tak pewnie ciężko by było jeśli wsadziłaby jej tylko trochę.

5

Ja 25 ona 22. Po prostu ma schize ze cos sie moze stac, ja jej tlumacze ze jest to niemozliwe ale ona chce pewnosci. Dlatego zapytalem o cos co mozna zrobic dla swietego spokoju

6

Głupoty gadacie, oczywiście ze jest szansa zapłodnienia, bardzo mała ale jest. I lepiej zorganizuj zabezpieczenie, żeby Twoja kobieta miała komfort, a nie robiła to w stresie.

7

No tak ale jakie najlepsze zabezpieczenie pomijajac gumkę?

8

Najlepsze są tabletki.
Jak nie no to ten żel plemnikobojczy, dostaniesz go na pewno w aptece, moga być i w drogeriach, nie wiem bo nie używam.

9

Tylko wszedzie pisze ze w polsce zele i pianki sa wycofane i nigdzie nie mozna ich dostac, nawet przez internet. Jedyne co przychodzi mi do glowy to globulki patentex oval bo nic innego nie znalazlem. W niemczech tez ciezko cos znalezc

10

Lady Siggy napisał/a:

Głupoty gadacie, oczywiście ze jest szansa zapłodnienia, bardzo mała ale jest. I lepiej zorganizuj zabezpieczenie, żeby Twoja kobieta miała komfort, a nie robiła to w stresie.

To powiedz - w jaki sposób sperma miałaby przedostać się z odbytu do środka pochwy c:

Aleksander, 24.02.2016 :3

11

Przy wyciąganiu penisa moze "chlapnac" nie tam gdzie trzeba,  sperme mozna przenieść na wiele sposobow, jest to malutka szansa, ale jest. Wiec nic dziwnego, ze dziewczyna ma obawy.

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Zabezpieczenie przy sexie analnym

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018