Pomysł na studio fotograficzne - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Pomysł na studio fotograficzne

Kobietki mam dylemat sad Prowadzę rodzinne studio fotograficzne. Do tej pory klientów mieliśmy dużo, ale parę miesiący temu otworzyło się w naszym mieście kolejne studio fotograficzne. Odpływ klientów jest już mocno odczuwalny, chociaż obniżyliśmy ceny usług. Mama twierdzi, że nie ma innego wyjścia, jak poszerzyć ofertę, nawet o produkty nie związane z fotografią, jak np. usługi poligraficzne…
Naprawdę? Jakoś nie jestem do tego przekonana… Proszę o jakieś sugestie…

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Pomysł na studio fotograficzne

Rozwiązanie może nie jedyne, ale tak myślę, że może niegłupie? O ile macie na takie usługi miejsce w lokalu… Tak czytam Twój post i przyponiałam sobie jak mijałam sklep spożywczy, gdzie był punkt wyrobu pieczątek, Modico bodajże. Pomyślałam sobie: dość nietypowo. Z ciekawości weszłam do tego sklepu a tam po prostu był kącik, gdzie stała sobie maszyna do pieczątek. I tyle. Akurat wyrabiali komuś pieczątkę, zdziwiłam się trochę, że to nawet krótko trwa i wygląda na dość łatwe zadanie. Mało miejsca, więcej możliwości. Stwierdziłam, ze to jednak nie takie głupie… więc może takie rozwiązanie?

3

Dzięki kasiarzy_na smile Już chyba wolę pieczątki niż ksero...

4

Ksero też nie jest najgorszym pomysłem, ale rozumiem obawy. Co do odpływu klientów, może warto puścić kogoś "na przeszpiegi" wiadomo nowe przyciąga. Zorientujecie się jak wygląda ich oferta, co można znaleźć jak to wygląda cenowo. Może warto zrobić wystawę z jakiegoś pleneru w witrynie Waszego studia, może także zwykłych zdjęć - nie wiem jak to wygląda, nie opisałaś tego. Jestem od dziecka związana z fotografią i filmowaniem, jako córka zawodowego fotografa i fotograf amator. W moim rodzinnym mieście trzymali się razem, często wymieniali zlecenia, albo w przypadku braku terminów odsyłali klientów do kolegów. Jedni mieli studia, inni pracowali na zasadzie polecenia w domach. To co przyciąga klientów to dobra opinia, profesjonalizm, jakość usług i kontakt. Sama bardzo zwracam uwagę na witryny zakładów, ale może to moje skrzywienie jako córki fotografa.

5

dzięki dzięki kobietki, każda rada jest cenna smile

6

Ze zdjęciami w witrynie może być w tych czasach problem. Jest to upublicznienie wizerunku i trzeba mieć na to zgodę osoby która widnieje na zdjęciu.

"W związku z tym, że wraca moda na rzeczy retro mam nadzieję, że zdrowy rozsądek i inteligencja znowu wrócą do łask."

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018