Druga strona medalu - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » KULTURA » Druga strona medalu

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Druga strona medalu

"Druga strona medalu" to nowy talk-show w TVN Style. Program ma pokazać nieznaną prawdę o gościu i wydarzeniach z nim związanych. Ukazało się dopiero kilka odcinków, a już jest krytykowany za zbytnią brutalność, za to że Jolanta Pieńkowska zadaje trudne i kontrowersyjne pytania. Ale czy nie o to właśnie chodzi w tym programie? Aby nie był to kolejny wywiad gdzie dziennikarze zadają podobne pytania? A może doprowadzanie gości do łez jest już przekroczeniem granicy?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Druga strona medalu

Szczerze nie widziałam jeszcze tego programu, ale uważam, że jestem jak najbardziej za takim programem. Skoro ktoś się decyduje na udział w czymś takim to musi być gotowy na wszystko. Przecież nikt na siłę mu nie każe tam iść.
Dobrze, że nie powstało nic znów mamlasowatego i mdłego, tylko konkretnego smile
Jak uda mi się obejrzeć to może lepiej się wypowiem smile

3

[color]Ja tego jeszcze nie widziałam. Ale chyba się nie skuszę, nie lubię Pieńkowskiej i pewnie by mnie irytowała w roli prowadzącej jak zawsze. [/color]

?Jeśli mogę powiedzieć komuś "kocham Cię", muszę być w stanie powiedzieć "kocham wszystkich w Tobie, kocham świat poprzez Ciebie, kocham w Tobie również samego siebie."

4

Jutro będzie wywiad z Marią Kaczyńską.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » KULTURA » Druga strona medalu

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018