Jak zadbać o dłonie ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Jak zadbać o dłonie ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

Temat: Jak zadbać o dłonie ?

Witam,

jak zadbać o dłonie ? chodzi mi głównie o paznokcie i opuszki palców. paznokcie mam mocne, ale krótkie i poszarpane. skóra przy nich też nei wygląda dobrze. co zrobić, żeby ładnie i szybko odrosły. trenuję sporty walki i od kimona niszczy mi się skóra, dlatego muszę o nei jeszcze bardziej zadbać

pozdrawiam

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak zadbać o dłonie ?

Paznokcie najlepiej potraktować odżywkami, coś jak bezbarwny lakier ale nie lakier tylko odżywka
No i oczywiście od czasu do czasu jakiś krem do rąk. Ja mam go zawsze na wierzchu i kiedy tylko przechodzę to sobie rączki nim smaruje. Piłuj je zamiast obcinać a nie powinny być poszarpane. Czasem przy paznokciach robi się taka twardsza skóra na to polecam krem do zmiękczania stóp smile
O Ten smile
http://www.avon1.sklepna5.pl/avon1/miniaturki/473.jpg

Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy:
Cieszyć się bez powodu, Być ciągle czymś zajętym i Domagać się - ze wszystkich sił - Tego, czego Pragnie.

3

A i jeszcze parę domowych Trików smile

Żeby zmiękczyć i rozjaśnić skórę wokoło paznokcia podgrzewam oliwę z oliwek z kilkoma kroplami z cytryny i w tym maczam paznokcie przez chwile smile Fajnie tez robi paznokciom maczanie w żelatynie spożywczej smile

,,Papka z 2 ziemniaków'' 2 łyżek oliwy z oliwek, i łyżki mleka poprawi wygląd całych dłoni smile

Ja często robię peeling, ale też do stóp zdecydowanie lepiej działa, również z Avon.

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/pictures/231/33096.jpg

Mam nadzieje ze sie przydało. Pozdrawiam smile

Cieszyć się bez powodu, Być ciągle czymś zajętym i Domagać się - ze wszystkich sił - Tego, czego Pragnie.
Reklama

4 Ostatnio edytowany przez tomeczek21 (2009-12-19 19:12:59)

Dziękuję smile Właśnie mam taką twardszą skórę, która później pęka. Spróbuje tego kremu. A jako krem do rąk może być Ziaja Kozie Mleko ? A odżywka Wibo - Lovely - Nail Care ?

Spróbuję tych trików smile

5

Kozie mleko używałam i jest super smile Ale dla mnie najlepszy jest z Garniera
http://znam.to/userfiles/R/076/R076-fb450b6.jpg
jest naprawdę super odżywia i regeneruje dłonie smile
A jeżeli chodzi o odżywki i lakiery to polecam Sally Hansen sama używam tylko tych lakierów i odżywek, odżywki odżywiają a lakiery nie przebarwiają paznokcia smile O tej o której piszesz nie mogę nic powiedzieć bo nie używałam smile

A jeżeli skóra na dłoniach Ci pęka to mogę jeszcze polecić domowy środek: Po prostu podgrzej miód z odrobiną soku z cytryny i nanieś na dłonie smile

Reklama

6

A jakis sposoby na te mrozne dni? Mam bardzo delikatna skore i moje dlanio bardzo to "przezywaja" ;p

7

Post przeniesiony:

eewina987 napisał/a:

Witajcie, mam nadzieje, ze jakos mozecie mo pomoc..
Chodzi o mojego meszczyzne. A dokladniej jego dlonie. Sa strasznie suche i popekane. Sa naprawde w strasznej kondycji. Przede wszystkim prze jego prace. Zajmuje sie mechanika samochodowa. Teraz przez te mrozy jest jeszcze gorzej. W rekawiczkach nie pracuje, bo mowi, ze zle mu sie tak robi.
Czy znace jakies sposoby, aby jego dlonie poprawily swoj wyglad? Strasznie mi ich szkoda ;p Takie sa biedne wink Co sadzicie o kremach z NEUTROGENY?
Dzekuje i pozdrawiam

... Mam serce w ogniu i niewiele mam w tym życiu czasu, by żałować czegoś...

REGULAMIN Forum Netkobiety.pl - przeczytaj smile

8

Neutrogena  jest super ja myślę że dłonie mężczyzny są takie same jak kobiety więc dbamy tak samo .Może nakładać na nie także maseczki takie do twarzy mocno nawilżające .

9

A ja uważam, że dłonie mężczyzny nie są takie same jak kobiety. Może to jeszcze zależy od zawodu jaki się wykonuje. Ale mój facet ma zupełnie inną skórę od mojej. Grubszą i mnie elastyczną.
Ja o dłonie dbam następująco; używam kremu nawilżającego a na noc smaruję oliwką.

"...w grzywie wiatr, a w kopytach magia..."
Zdolniacha
Napaleniec
Spryciarz smile

10

Krem do rak, odzywki do paznokci, olejek glicerynowy i wszystko co na tłuszczach, musisz je dobrze odżywiać i dbać o nie - staraj się je spiłowywać tak, żeby w żadnym wypadku Ci nie przeszkadzały przy uprawianiu sportu. Wmasowuj sobie olejki i kremy, najlepiej specjalne do dbania o paznokcie i problem powinien zniknąć.

11

Słyszałam, że dobry jest Krem do rąk i paznokci firmy Nantes.
Koleżanka używa i mówiła, że od razu widać efekty. Super nawilża i chronii dłonie i paznokcie. Także polecam!

12

Może to się wydać dziwne ale jako facet dbam bardziej o dłonie niż np moja żona.... i zauważyełm, że najbardziej zabójcze jest chodzenie bez rękawiczek jesienią i zimą... co do tego jak dbać np moim zdaniem krem zawsze pod ręką musi być a jaki w sumie każdy ja osobiście nie uwielbiam konkretnej firmy. Warto też poczytać poradniki na temat jakiś bardziej specjalistycznych zabiegów czy technik dbania, bo jakby nie patrzeć dłonie to wizytówka człowieka... 

Pozdrawiowie dla wszystkich forumowiczów, ponieważ jestem tu pierwszy raz:-)

13

Śwetnie! Gdyby każdy mężczyzna dbał o dłonie i stopy (!!) świat byłby piękniejszy. Dosłownie! smile
Rękawiczki podstawa, dokładnie.
Witam na forum. Mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej:)
Pozdrawiam.

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Jak zadbać o dłonie ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018