Pomysł na dorobienie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: Pomysł na dorobienie

Witam wszystkich serdecznie, zwracam się do Was w poszukiwaniu porady. Ja i moja przyjaciółka zastanawiamy się nad sposobem na dorobienie. Obie mamy małe dzieci i na razie podjęcie normalnej pracy nie wchodzi w grę. Myślałyśmy o otworzeniu w sieci sklepu, który sprzedawałby końcówki serii odzieży outletowej po niższej cenie. Mogłybyśmy również sprzedawać na allegro. Tylko jak się do tego zabrać? Od kogo odkupić odzież? Jakaś polska hurtownia? Czy może jakiś chiński producent? Co Wy o tym myślicie?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Pomysł na dorobienie

Pomysł nie najgorszy, ale lepiej żebyście sprzedawały coś polskiego albo oryginalnego, chińskie ciuchy często są kiepskiej jakości...
No i oczywiście do takiej działalności potrzebujecie jakiegoś pomieszczenia - i na towar, i miejsce do pakowania, będziecie musiały założyć działalność gospodarczą. A to wiąże się z płaceniem składek i podatków. Musicie dobrze wybadać rynek, żeby Wam się to opłaciło, a nie żebyście musiały jeszcze do biznesu dopłacać.

3

A może opiekowanie się dziećmi? W internetowy sklep raczej musiałybyście zainwestować.

gdykochamy

Wszystko co opisałaś ma swoje plusy i minusy. Chińszczyzna jest najtańsza, ale w ostatnich latach był jej taki zalew i jest jej tyle na rynku, że obecnie ludzie bardziej skłaniają się ku rzeczom lepszej jakości, co dla Was byłoby nawet lepsze, bo kupując w jakiejś polskiej hurtowni odzieży już odpada Wam kwestia transportu statkiem itp., większa marża, mniej kłopotów.

5

Ja też kiedyś miałam takie zdanie ne ten tema, kupowałam a przynajmniej starałam się kupować tylko markowa odzież, ale ostatnio coraz częściej zauważam, że drogi i markowe wcale nie oznacza lepsze ... I coraz częściej robię zakupy na bazarkach i w niewielkich butikach, gdzie zazwyczaj jest właśnie chińszczyzna, ale wychodzę z założenia że wolę kupić więcej i taniej

6 Ostatnio edytowany przez cslady (2016-01-01 20:23:00)

michelineeu2483 napisał/a:

Wszystko co opisałaś ma swoje plusy i minusy. Chińszczyzna jest najtańsza, ale w ostatnich latach był jej taki zalew i jest jej tyle na rynku, że obecnie ludzie bardziej skłaniają się ku rzeczom lepszej jakości, co dla Was byłoby nawet lepsze, bo kupując w jakiejś polskiej hurtowni odzieży już odpada Wam kwestia transportu statkiem itp., większa marża, mniej kłopotów.

Masz racje z polską hurtownią, bo coraz więcej Polek skłania się ku polskim produktom. Nie wiem natomiast czy to będzie opłacalne. Możesz spróbować podpytać w  niedozwolony link czy weszliby we współpracę, z tego co widać mają fajne i modne ubrania. Ale i tak ogólnie twierdzę, że to nie jest dobry pomysł - do tego typu zajęcia również konieczne jest poświęcenie sporej ilości czasu i pieniędzy chociażby w promocję!

ja pracuje zdalnie w branzy kosmetycznej. Sama jestem mamusią pol rocznego szkraba i pracuje wieczorami jak śpi ;-) Naprawde mozna dorobić. Wystarczy dostep do neta i chęci. Praca fajna bo mozna pracować kiedy sie chce nawet w nocy. Aktualnie poszukuje osob do wspolpracy. Zapraszam po szczegóły na priv maila.:-)

8

Miałam kiedyś sklep w sieci, niestety w dzisiejszych czasach bardzo trudno jest się wybić. Konkurencja bardzo duża. Najlepiej jakbyście znalazły jakąś niszę na rynku i w to weszły. Sklepów z ubraniami jest cała masa. No i dobra reklama w internecie to podstawa..

9

grunt to próbować i szukać nowych rozwiązań. Podobno w sprzedaży bezpośredniej można dobrze zarobić, tylko do tego też chyba trzeba mieć smykałkę.

10

Ciekawe pomysły mi podsuwacie. Ja też szukam sposobu na dorobienie w domu. Myślę o wykonywaniu drobnych prac krawieckich ale jeszcze szukam innego pomysłu.

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018