Zerwal ze mna kontakt poniewaz nie chcialam z nim isc do lozka ... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Zerwal ze mna kontakt poniewaz nie chcialam z nim isc do lozka ...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

Temat: Zerwal ze mna kontakt poniewaz nie chcialam z nim isc do lozka ...

Witam,

Mam 24 lata i jakis czas temu poznalam chlopaka. Spodobalismy sie sobie i postanowilismy sie spotkac. Z samego poczatku wydawal mi sie troche dziwny poniewaz chcial sie spotkac albo u mnie albo u siebie w domu; a z tego wynikalo ze zalezy mu na seksie. Odmowilam biorac pod uwage ze go dobrze nie znalam, wtedy powiedzial ze nie ma sensu zebysmy sie spotykali. Odrazu sie potwierdzily moje mysli ze chodzi mu glownie o seks. Powiedzialam mu ze nie ma sprawy i ze sobie nie musi mna zawracac glowy jesli ma takie zdanie.

Minal jeden dzien i sie ponownie odezwal. Napisal wtedy ze mozemy zrobic cokolwiek, tzn isc na spacer, do kawiarni… gdzie mi odpowiada. Zgodzilam sie bo pomyslalam ze najwyrazniej przemyslal sprawe i ze moze jednak interesuje go moja osobowosc. Na spotkaniu bylo bardzo milo I sie cieszylam ze mu dalam kolejna szanse.

Spotkalismy sie ponownie w zeszla niedziele. Wtedy bylismy u mnie w domu. I wlasnie wtedy zauwazylam ze go najwyrazniej zle ocenilam bo sie STRASZNIE dobieral. Nie jestem osoba ktora koniecznie musi czekac z seksem do slubu ale uwazam ze sie trzeba troche poznac zanim sie z kims idzie do lozka. Probowalam mu dac do zrozumienia ze potrzebuje troche czasu, ze jest to dopiero nasze drugie (prawdziwe spotkanie) i ze sie powinnismy troche lepiej poznac zanim zaczniemy uprawiac seks. Zaczal sie troche denerwowac i powiedzial ze nie rozumie mojego podejscia, poniewaz jesli istnieje atrakcja miedzy kobieta a mezczyzna (tzn miedzy nim a mna) to sie nie powinnismy ograniczac. Na pytanie czy mnie nie chce blizej poznac odpowiedzial ze owszem; ale ze poznac to sie mozemy takze PO stosunku…

Czulam sie potraktowana jak przedmiot a nie jak osoba ktora jest wartosciowa oraz inteligietna. Po chwili wyszedl z wymowka ze jest zmeczony, a mi potem napisal SMS:a w ktorym wyznal ze sie juz pewnie wiecej nie spotkamy. Nie skomentowalam tego ale sie bardzo dziwnie poczulam. W glowie mi sie nie miesci jak z kims mozna zerwac kontakt TYLKO z powodu ze ta druga osoba nie chce uprawiac seksu? Nie raz trafialam na facetow ktorzy nie szukali powaznego zwiazku ale zaden nigdy ze mna nie zerwal znajomosci gdy im powiedzialam ze nie chce z nimi uprawiac seksu - a zdazylo sie to nie raz.

Wiem ze zachowanie tego chlopaka, o ktorym pisze, jest nie dojrzale; dzisiaj mija tydzien od tamtej pory, ale ja sie dalej czuje zle potraktowana. Rozumiem ze ludzie moga pragnac roznych rzeczy ale NIE rozumiem jak mozna kogos wykluczyc ze swojego zycia z takiego powodu…? Nie wiem z jakimi kobietami sie szlajal ten koles ale to normalnie przechodzi ludzkie pojecie… 0 szacunku :-/ Z drugiej strony jestem zadowolona ze sie dowiedzialam ze mam do czynienia z niepowazna osoba...

W tej chwili sie tylko staram zrozumiec dlaczego tak intensywnie zareagowalam i czemu dalej o tym mysle? Jestem swiadoma tego ze powinnam sobie nie zaprzatac glowy niepowaznymi ludzmi ale samej siebie nie oszukam bo sie na prawde czuje bardzo nie doceniona. Inna rzecz jesli bym nie miala do siebie szacunku i jesli bym byla tzw slodka idiotka :-/ ale nia nie jestem; znam swoja wartosc, mam swoje zdanie i mozna ze mna prowadzic ciekawe rozmowy...

Przepraszam za bledy ortograficzne; nie jestem urodzona i nie mieszkam w Polsce smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zerwal ze mna kontakt poniewaz nie chcialam z nim isc do lozka ...

Ciesz się. Szybko dowiedziałaś się z kim miałaś do czynienia.

3

Odp: Zerwal ze mna kontakt poniewaz nie chcialam z nim isc do lozka ...
Martainn napisał/a:

Ciesz się. Szybko dowiedziałaś się z kim miałaś do czynienia.

Inne nie będą miały tyle szczęścia.

Im więcej będziesz o tym myśleć tym bardziej będziesz się dołować i wpadniesz w kompleksy.
Zrób w tym tygodniu dla siebie coś dobrego, coś co sprawi ci przyjemność, a o tamtym zapomnij.

4

Odp: Zerwal ze mna kontakt poniewaz nie chcialam z nim isc do lozka ...

Kiedyś spotykałam się z chłopakiem. Któregoś dnia zapytał się mnie, czy pójdę z nim do łóżka. Miałam 15 lat. 15.
Odmówiłam, na co on przestał się odzywać i miesiąc do mnie napisal, że jestem pustą suką. (;

5

Odp: Zerwal ze mna kontakt poniewaz nie chcialam z nim isc do lozka ...
Martainn napisał/a:

Ciesz się. Szybko dowiedziałaś się z kim miałaś do czynienia.

Racja. Co ciekawe takie sytuacje zdarzają się też w drugą stronę.

"Nie skomentowalam tego ale sie bardzo dziwnie poczulam. W glowie mi sie nie miesci jak z kims mozna zerwac kontakt TYLKO z powodu ze ta druga osoba nie chce uprawiac seksu?"

Witamy w XXi wieku;)

6 Ostatnio edytowany przez Facet79 (2015-08-18 14:52:32)

Odp: Zerwal ze mna kontakt poniewaz nie chcialam z nim isc do lozka ...

Opisywane przez autorke facet mógł czytać wątek o tym, że na sam seks lepiej jest poderwać sobie dziewczynę jak prawdziwy facet a nie np. iść do agencji.  Więc zgodnie z tą logika : powinnaś sie raczej cieszyć. Spotkałaś prawdziwego faceta który na seks szuka realnej dziewczyny i nie chce za to płacić. Ja czułbym się więc miło wyrózniony. Przeciez nie probował cie np.zgwałicic.

Co innego spotkać przeciez takiego co np. nie byłby zupełnie zainteresowany seksem z Tobą, byłby miły i inteligentny, rozmowny, ale seks realizowałby np. w agencji. To nie byłby prawdziwy facet.

Panie przyznaja mi chyba racje, ze to był prawdziwy man szukający seksu u normalnej dziewczyny a więc postąpił jak na faceta przystało, prawda ?

7

Odp: Zerwal ze mna kontakt poniewaz nie chcialam z nim isc do lozka ...
Facet79 napisał/a:

Panie przyznaja mi chyba racje, ze to był prawdziwy man szukający seksu u normalnej dziewczyny a więc postąpił jak na faceta przystało, prawda ?

A i owszem. Szukał seksu, nie interesowały go inne relacje, zauważył, że tutaj celu nie osiągnie, więc sobie poszedł. Bardzo w porządku zachowanie.

Autorko, nie wiem jak masz przestać to rozpamiętywać, ponieważ osobiście nie widzę tu żadnego powodu do rozpamiętywania. W żaden sposób nie umniejsza to Twojej wartości - on po prostu chciał czegoś innego niż Ty chciałąś. Jego święte prawo a Twóim świętym prawem było odmówić. Jak można zerwać z kimś znajomość z powodu, że nie chce iść do łóżka? Ano można, najnormalniej w świecie. Skoro jego interesowało WYŁĄCZNIe pójście do łóżka to po jakie licho miałby z Tobą tę znajomość utrzymywać?

8

Odp: Zerwal ze mna kontakt poniewaz nie chcialam z nim isc do lozka ...

Bardzo nieodpowiedzialne było zapraszanie obcego faceta do domu. Dobrze, że to się gorzej nie skończyło. Facet od razu dawał ci do zrozumienia, że chce tylko seks, więc nie rozumiem dlaczego się dziwisz.

9

Odp: Zerwal ze mna kontakt poniewaz nie chcialam z nim isc do lozka ...

Powinnaś być zadowolona, przynajmniej wiesz, z kim miałaś do czynienia.
Głowa do góry, nie wszyscy faceci myślą najpierw penisem.

10

Odp: Zerwal ze mna kontakt poniewaz nie chcialam z nim isc do lozka ...
Facet79 napisał/a:

Panie przyznaja mi chyba racje, ze to był prawdziwy man szukający seksu u normalnej dziewczyny a więc postąpił jak na faceta przystało, prawda ?

Widzę, że koledze się dowcip wyostrzył lol

11

Odp: Zerwal ze mna kontakt poniewaz nie chcialam z nim isc do lozka ...

Od początku wiedziałaś czego od Ciebie chce wiec niepotrzebnie w ogóle sobie zawracałaś nim głowę. Zależało mu tylko na seksie wiec nie utrzymuje z Tobą kontaktu, bo przyjaciółki nie szuka. Lepiej że dowiedziałaś się o tym od razu, nie musisz marnować na niego czasu smile

12

Odp: Zerwal ze mna kontakt poniewaz nie chcialam z nim isc do lozka ...
Martainn napisał/a:

Ciesz się. Szybko dowiedziałaś się z kim miałaś do czynienia.

Dokładnie, powinaś się cieszyć, że z Tobą zerwał i to z nim jest coś nie tak a nie z Tobą

13

Odp: Zerwal ze mna kontakt poniewaz nie chcialam z nim isc do lozka ...
vinnga napisał/a:
Facet79 napisał/a:

Panie przyznaja mi chyba racje, ze to był prawdziwy man szukający seksu u normalnej dziewczyny a więc postąpił jak na faceta przystało, prawda ?

A i owszem. Szukał seksu, nie interesowały go inne relacje, zauważył, że tutaj celu nie osiągnie, więc sobie poszedł. Bardzo w porządku zachowanie.

Ale coś tu nie gra tzn nie wszystko jest w porządku w tym zachowaniu. Autorka pisze :

ale ja sie dalej czuje zle potraktowana. Rozumiem ze ludzie moga pragnac roznych rzeczy ale NIE rozumiem jak mozna kogos wykluczyc ze swojego zycia z takiego powodu…? Nie wiem z jakimi kobietami sie szlajal ten koles ale to normalnie przechodzi ludzkie pojecie… 0 szacunku"

Czyli czuje się zraniona takim postępowaniem. Facet nie był więc do końca w porządku. Czyli to nie jest taka gra "win - win" gdzie wszyscy wygrywają : facet składając taką propozycję jesli trafi na dziewczynę którą nie ma na to ochoty pozostawia ją zranioną. To nie jest tak, że to czyste zachowanie.

Może można powiedzieć, że może akurat autorka jest zbyt wrażliwa. Że może 99 % dziewczyn zapomniałoby po prostu. No ale zostaje ten 1 %. I jesli facet nie chce swoją propozycją nikogo zranić to jak facet chce tylko seksu a nie chce nikogo zranić to powinien moim zdaniem chodzić do profesjonalistek które oferują seks. Wtedy dopiero jest pewność, że nikogo się nie zrani propozycją seksu.

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Zerwal ze mna kontakt poniewaz nie chcialam z nim isc do lozka ...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024