Bycie "idealnym" - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » Bycie "idealnym"

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

1 Ostatnio edytowany przez Mina91 (2015-08-06 17:55:15)

Temat: Bycie "idealnym"

Witam Panie smile
Od jakiegoś czasu czytuję forum, jednak nie pisałam jeszcze.
Chciałam was trochę zganić, bo może nie przeżyłam aż tak wiele mam zaledwie 23 lata, ale przez ten czas przekonałam sie, że same jesteśmy sobie winne w wielu sprawach.

Kiedyś gdy chodziłam do szkoły byłam wyśmiewana za wiele rzeczy (wygląd,nieśmiałość i.in.)
aż przyszedł taki wiek, że zrozumiałam, że to jaka jestem zależy tylko ode mnie, że mogę mieć co chcę, bo mam dwie ręce którymi mam szansę na to wszystko zapracować.

Nie podoba Ci się Twój wygląd zmień go... oczywiście nie wszystko się da zrobić, ale to czy np. ważymy 50 kg czy 150kg w głównej mierze zależy tylko i wyłącznie od nas, dlaczego więc jesteśmy nieszczęśliwe czując się grube. Zamiast wydawać codziennie pieniądze na np. kebaby odłóżmy to a za nawet rok starczy nam na rower, dzięki któremu poprawimy swój wygląd. Nie wieżę, że kiedyś mogłam jadać takie rzeczy, dziś ważę ok 50kg i czuję się cudownie z swoją figurą.

Tak samo jest z marzeniami, każdy je ma i każdy sądzi, że większości nie da się zrealizować. Prawie każde kosztuje, potrzebujemy pieniędzy, ale pieniądze przecież się zarabia. Ktoś marzy o podróży to pójdzie do pracy odłoży i pojedzie na wymarzone wakacje. Czasami by odłożyć trzeba żyć skromnie, wszystko kosztuje nas wyrzeczeń, ale czy nie warto?
Moim marzeniem był własny dom smile i za niedługo go będę mieć, wcale nie kosztuje to tak drogo jak niektórzy myślą, i zarobię sobie na niego swoimi własnymi rękoma smile

Nie marnujmy więcej czasu i zróbmy w życiu to na co marzymy, bo jak nie teraz to kiedy?

Jest wiele ludzi którym na drodze stają tak poważne problemy które ograniczają, ale jesli jesteśmy zdrowi, mamy dwie ręce do pracy to według mnie możemy osiągnąć wszystko smile

Opuszczam to forum, bo czasami nie mogę tego czytać, nic tak nie pomoże rozwiązac problemów jak ruszyć swój tyłek i zacząć coś robić smile dla nas samych i naszych bliskich smile

PS. zapomniałabym...
skąd ten temat
dla mnie bycie idealnym to dążenie do tego co chce sie w życiu osiągnąć
chcę zdobyć wymarzone wyształcenie, pracę, rodzinę, dom, figurę wink i jesli zdobędę to co chcę uznam że moje życie jest idealne smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Bycie "idealnym"

Budujące wink nic tylko udostępniać wink pozdrawiam i życzę wytrwałości w dążeniu do celu wink

Doskonale wiem o czym mówisz. Ty opuszczasz forum, a ja właśnie tu zaczynam... Miałam podobnie jak Ty. Do dziś trochę to odczuwam starając się być we wszystkim najlepsza. To było stresujące, ale od jakiegoś czasu zwolniłam. Jestem bardziej na luzie i oczywiście robię swoje smile

4

ale co jest niesamowitego w twojej historii ?
że jesteś normalna i masz zdrowe podejście do rzeczywistości ?

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » Bycie "idealnym"

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018