*Brak usmiechu milosci * - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » *Brak usmiechu milosci *

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 ]

1 Ostatnio edytowany przez wiki4 (2015-07-16 23:38:35)

Temat: *Brak usmiechu milosci *

*,
Brak zaufania , brak jego wzroku miłości ,uwodzenia którym mnie rozkochal w sobie , traktowania jak jego narzeczona a nie siostrę która drażni.. Brak czasu dla mnie i dla synka 4miesiecznego , z powodu hooby i lubienia spędzenia czasu z kolegami .. A gdzie ja ?gdzie my..

Nie wiem czy dluzej tak zniosę mam synka 4 miesięcznego Wspanialy niunius ,to nie byla wpadka nie myślcie tak,  chcieliśmy miec owoc miłości  który nas by polonczyl  na zawszę. Bynajmniej tak to miało być , mieszkamy u niego z jego rodzicami jest dobrze ma wspaniałych rodziców , nic sie nie wtrącają i w ogóle. Chodzi o to ze on nie rozumie moich potrzeb , jak ma wolna chwile to zajmuje sie swoim hobby , czyli tropienie dzików itp bo jest myśliwym.. Całymi wieczorami i nocami jest na polowaniu z kolegami ,tylko weekend zostaje w domu bo ja mu każe a tak to wygląda jak by to robil z  przymusu i tak to czuje.. Filipka uwielbia ale tez zajmuje sie w tedy kiedy musi. Nie wyzywa mnie i w ogóle ale nie całuje nie przytula zadko to robi od jakiegoś czasu , nigdzie nie chce mnie zabierać bo twierdzi ze nie ma czasu ,ale nawet jak ma to robi cos związane z kolegami i hobbym, nie ze mna i z niuniem . Nie wiem co  jest ale wali sie ... Nie wiem czy tak dluzej pociągnę.. I wiem rozmowa, dużo razy byla i nic ciągle to samo.. On 25lat ja19.

Bez sil..zmieszana ..

Zobacz podobne tematy :

Posty [ 1 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » *Brak usmiechu milosci *

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018