szukam ojca biologicznego - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » szukam ojca biologicznego

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: szukam ojca biologicznego

mama niechce mi powiedziec  kim jest i gdzie mieszka znam tylko imie i nazwisko pomuzcie mi

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez bbasia (2015-07-14 14:57:52)

Odp: szukam ojca biologicznego

Jak?

Pytałaś znajomych mamy, babcie, ciotki itp. Sprawdzałaś portale społecznościowe, próbowałaś w ewidencji ludności (chociaż tam mogą zasłaniać się ochroną danych osobowych).
W akcie urodzenia kto jest wpisany?
Możesz wyciągnąć zupełny akt urodzenia - tam powinny być jakieś dokładniejsze adnotacje.

"W związku z tym, że wraca moda na rzeczy retro mam nadzieję, że zdrowy rozsądek i inteligencja znowu wrócą do łask."

3

babcia niechce mi powiedziec a ciotki muwily ze niemoga powiedziec bo mama zakazala im a w akcie urodzenia jest imie ojca tylko

4

co mam zrobic by odnalesc ojca mojego kturego nigdynie widzialam pomozcie mi

5

niewiem czy napisac imie ojca i nazwisko tylko to znam nic wiecej napiszcie mi co zrobic

6

szczerze porozmawiac z mama. masz prawo do tego by znac swojego ojca. porozmawiaj z nia. szczerze. delikatnie. popros by Ci powiedziala gdzie go szukac bo chcialabys siue z nim spotkac.
Powodzenia.

7

ROZMAWIALAM Z MAMA A MAMA I TAK NIECHCE POWIEDZIEC MUWI ZE I TAK MI NIE POWIE I MAMA ZARAZ ZMIENIA TEMAT NA INNY NIEWIEM CZY MAM PODAC IMIE I NAZWISKO OJCA I MUJ NUMER TELEFONU BY UZYSKAC JAKIE KOLWIEK INFORMACJE POMOZCIE

8

Nie podawaj na forum takich informacji - ochrona danych. Poza tym może warto posłuchać mamy, babci, ciotek itd. Na pewno nie chcą dla ciebie źle. Może ten pan nie jest dobrym człowiekiem, albo jest jakiś inny, ważny powód, dla którego nie powinnaś wiedzieć, kim on jest. Poczekaj jeszcze jakiś czas z tym szukaniem. A tak poza tym, to dlaczego koniecznie chcesz go znaleźć?

9

Nosisz nazwisko ojca? bo piszesz, że w akcie jest tylko imię ojca. Płaci/ płacił alimenty?

Być może mama wpisała przypadkowe imię męskie bo nie wie kto naprawdę jest ojcem jej dziecka. Takie sytuacje też się zdarzają.
Widać ma ważne powody aby Ci nie mówić.
Być może jest zastraszona, że jeśli powie stanie jej się krzywda.
Może też chce cię chronić przed tą wiedzą bo on jest złym człowiekiem, popełnił coś złego.
Tak tylko się mówi, że najlepsza prawda ale prawda może też doprowadzić do traumy. I mama może chce Ci tego oszczędzić.

" Kto dzieckiem w kolebce łeb urwał ...lalce "

10

A jestes  w ogole pelnoletnia?
Bo sadzac ze stylu pisania to albo masz 13 lat, albo jestes trollem.

A to nie jest forum dla dzieci, ani bedac dzieckiem nie masz mozliwosci prawnych by rozwiazac te sprawe.

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » szukam ojca biologicznego

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018