strasznie tęsknie za swoim byłym chłopakiem , nie wiem co dalej .. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » strasznie tęsknie za swoim byłym chłopakiem , nie wiem co dalej ..

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: strasznie tęsknie za swoim byłym chłopakiem , nie wiem co dalej ..

Witam . Nie mam już pomysłu gdzie moge iść , ze swoim problemem jedno jest pewne , że sobie nie radzę , już miesiac jak nie jestem ze swoim chłopakiem  , byliśmy para rok . Poczatki były niesamowite  jak w bajce , ale później musiał wyjechać za granice wiec spotykaliśmy sie nie tak często jak na początku .. i zaczęły sie kłótnie , nieporozumienia , zaczął mi wypominać ile dla mnie zrobił , był taki moment ze chciałam odejść , ale za bardzo go kochałam zeby to zrobić , chciałam żeby się zmienił jednak z czasem zaczął być dla mnie coraz bardziej chamski , nie odbierał telefonów , nie było go przy mnie kiedy tego potrzebowałam , wkoncu chciałam poznać kogoś kto mnie wysłucha i zrozumie , on sie dowiedział o wiadomościach które wymieniałam ze znajomym uznał ,że go zdradzam , a ja tego nie zrobiłam ... teraz niechce mnie znać i poznaje inne dziewczyny a mnie serce pęka bo ja nie chce nikogo innego tylko jego ...tęsknie za nim bardzo sad w dodatku jego przyjaciele odradzali żeby był ze mną to boli , że on tak poprostu sie ich posłuchał , może dlatego że poświęcał mi więcej czasu jak im i dlatego byli przeciwni . Na koniec powiedział ,że mnie nie kocha .. nie wiem jak sie odnaleźć ..

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: strasznie tęsknie za swoim byłym chłopakiem , nie wiem co dalej ..

Logicznie na to patrząc, gdyby na prawdę Cię kochał, to nie słuchałby znajomych którzy podpowiadali mu by z Tobą zerwał.  Myślę, że nie powinnaś się nim zadręczać bo po prostu szkoda życia. Zajmij się sobą, swoimi pasjami - a jeśli ich nie masz to poszukaj. Nie zadręczaj się obsesyjnie myślami o nim, uśmiechaj się, bądź pozytywna, a wtedy na pewno w Twoim życiu znajdą się ludzie warci uwagi.
Trzymaj się!

3

Odp: strasznie tęsknie za swoim byłym chłopakiem , nie wiem co dalej ..

Jeśli powiedział Ci tyle przykrych słów, nie warto myśleć o nim i o tym co było. On nie jest Ciebie wart! A zdanie 'nie kocham Cie' powinno być dla Ciebie dostatecznym dowodem.
Zachował się jak ostatni cham, przecież to on wyjeżdżając, bardzo dużo zaryzykował, bo cały wasz związek stanął na głowie. Brak mężczyzny u boku, odległość, tęsknota, to wszystko sprawiło, że się od siebie oddaliliście, przestaliście doceniać to co mieliście a w miejsce tego zaczęły się kłótnie i wytykanie sobie wad..
Nie zdradziłaś go pisząc z kolegą, masz do tego prawo, oboje jesteście przecież dorośli.
Wiem, że teraz będzie Ci ciężko, ale uważam, że powinnaś się od niego odciąć. Nie zależy mu tak, jak Tobie na nim. Więc czy jest sens starać się to odbudować? Nie będziesz z tego nic miała, jeśli facet Cię nie kocha..

4

Odp: strasznie tęsknie za swoim byłym chłopakiem , nie wiem co dalej ..
zagubiona555 napisał/a:

Jeśli powiedział Ci tyle przykrych słów, nie warto myśleć o nim i o tym co było. On nie jest Ciebie wart! A zdanie 'nie kocham Cie' powinno być dla Ciebie dostatecznym dowodem.
Zachował się jak ostatni cham, przecież to on wyjeżdżając, bardzo dużo zaryzykował, bo cały wasz związek stanął na głowie. Brak mężczyzny u boku, odległość, tęsknota, to wszystko sprawiło, że się od siebie oddaliliście, przestaliście doceniać to co mieliście a w miejsce tego zaczęły się kłótnie i wytykanie sobie wad..
Nie zdradziłaś go pisząc z kolegą, masz do tego prawo, oboje jesteście przecież dorośli.
Wiem, że teraz będzie Ci ciężko, ale uważam, że powinnaś się od niego odciąć. Nie zależy mu tak, jak Tobie na nim. Więc czy jest sens starać się to odbudować? Nie będziesz z tego nic miała, jeśli facet Cię nie kocha..

Racja ... ale ja potrzebuje czasu słucham tej samej muzyki która słuchałam kiedy zakochiwalam sie w nim , teraz przy niej płacze , najgorsze jest to ze znajoma z która trzymałam sie na studiach tez mi doradzała żebym go zostawiła i wogole była przeciwna ,ona tez zwierzała sie ze swoich problemów a na koniec dodała go do znajomych ! nienawidzę jej za to bo oni mogą teraz na mnie tak gadać , ze głowa boli ... hmm

5

Odp: strasznie tęsknie za swoim byłym chłopakiem , nie wiem co dalej ..
Beatriss20200 napisał/a:

Logicznie na to patrząc, gdyby na prawdę Cię kochał, to nie słuchałby znajomych którzy podpowiadali mu by z Tobą zerwał.  Myślę, że nie powinnaś się nim zadręczać bo po prostu szkoda życia. Zajmij się sobą, swoimi pasjami - a jeśli ich nie masz to poszukaj. Nie zadręczaj się obsesyjnie myślami o nim, uśmiechaj się, bądź pozytywna, a wtedy na pewno w Twoim życiu znajdą się ludzie warci uwagi.
Trzymaj się!

Nie mogłam sie z tym pogodzić , próbowałam z nim rozmawiać szukałam go wszędzie gdzie tylko sie dało kiedy przyleciał na kilka dni do Polski wiedziałam gdzie mógł być , ale znajomi go kryli wiem , to było poniżające ...

6

Odp: strasznie tęsknie za swoim byłym chłopakiem , nie wiem co dalej ..

Ja wiem, że będzie ciężko, masz prawo być zła, smutna, płakać i wspominać - to trochę jak żałoba. Musisz przez to przejść.
Widzisz tylu znajomych było przeciwnych, może widzieli coś, czego Wy nie widzieliście? Może tak właśnie miało być?

7

Odp: strasznie tęsknie za swoim byłym chłopakiem , nie wiem co dalej ..
zagubiona555 napisał/a:

Ja wiem, że będzie ciężko, masz prawo być zła, smutna, płakać i wspominać - to trochę jak żałoba. Musisz przez to przejść.
Widzisz tylu znajomych było przeciwnych, może widzieli coś, czego Wy nie widzieliście? Może tak właśnie miało być?

Skoro ta znajoma ( wtedy jeszcze myślałam , ze jest szczera)  ale poleciała do niego dodała go do znajomych , czuje sie tak jakby to była moja wina wszystko, to jest podle uczucie bo wyobrażam sobie jak przykre słowa mogą mowić na mój temat , i to były osoby z którymi miałam tak dobry kontakt ...

8

Odp: strasznie tęsknie za swoim byłym chłopakiem , nie wiem co dalej ..

Ale nie zakładaj najgorszego, dlaczego uważasz, że mieliby Cię obgadywać?
A nawet jeśli, to tacy ludzie nie są warci Twojej uwagi. Szkoda czasu na kogoś, kto Cię nie szanuje.

9

Odp: strasznie tęsknie za swoim byłym chłopakiem , nie wiem co dalej ..
zagubiona555 napisał/a:

Ale nie zakładaj najgorszego, dlaczego uważasz, że mieliby Cię obgadywać?
A nawet jeśli, to tacy ludzie nie są warci Twojej uwagi. Szkoda czasu na kogoś, kto Cię nie szanuje.

Ona jest fałszywa osoba i najpierw mówiła jaki to on jest beznadziejny a teraz sama do niego zagaduje a on jest dumny mając tyle "dobrych dusz" wokół którzy sa po jego stronie , to jest strasznie dołujące bo nie tylko ja jestem winna , o jego wyjezdzie dowiedziałam sie w momencie kiedy pozwolił mi sie zakochać , oszukał mnie nie mówiąc prawdy , dzien przed wylotem postanowił powiedzieć mi o swoim problemie .. mimo to dałam mu szanse na taka miłość chciałam być z nim szczęśliwa

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » strasznie tęsknie za swoim byłym chłopakiem , nie wiem co dalej ..

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024