rada - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

1

Temat: rada

Hej powiedzcie mi jak to jest od nastu lat jestem mężatką szczęśliwa ostatnio odezwała się do mnie moja Stara i pierwsza miłość parę razy pisaliśmy sobie przez długie godziny wspominaliśmy Stare czasy a teraz niemogę o nim zapomnieć chciałabym się z nim spotkać żeby zakończyć tamten etap Ale w głębi czuję że niemogę bo jest mąż mój i to by było nie fer dajcie mi jakąś radę

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: rada

Jak to mówią - pierwsza miłość nie rdzewieje smile Ale to rzeczywiście może być nie fair w stosunku do męża, który żyje w niewiedzy.

3

Odp: rada

Mówią, że stara miłość nie rdzewieje. Ja dość często przyjeżdżam do moich rodziców pomimo tego, że mieszkam 700km od nich i zazwyczaj spotykam się ze znajomymi, niestety też z moim eks, który należy do tego towarzystwa. Nasz związek był burzliwy, czułam się traktowana jak śmieć i 9 lat temu opuściłam rodzinne strony, żeby kontynuować studia 300km dalej. Z eks nie widziałam się od tamtego czasu. Rok temu pojawił się na piwie, kiedy umówiłam się z koleżankami... No cóż, potem myślał, że nagle po 8 latach stare odczucia odżyją we mnie (jestem szczęśliwie zaręczona), a wiem, że on chce do mnie wrócić.

Wg mnie powinnaś sobie zrobić wewnętrzną analizę cech obu mężczyzn, z którym było/jest ci lepiej. Co cenisz w swoim mężu, dlaczego za niego wyszłaś, jak cię traktuje. Mnie mój eks nie szanował, zawsze jakoś będę mieć do niego sentyment, ale nie będę sobie burzyc dotychczasowego życia tylko dlatego, że koleś nagle otworzył oczy. Nadmienię, że od tamtej pory nigdy nie był dłużej w związku niz rok...

4

Odp: rada

Powiedz to mężowi co ci chodzi po głowie, to przekonasz się  czy dla niego to taki niewinny kontakt bedzie. Nie oszukuj się nic nie chcesz kończyć, bo koniec już był. Zastanów sie czy nie chcesz odnowic starej miłosci. Gdyby tak zrobił mój mąż uznałabym, że to zdrada. Pomyśl komu składałaś przyrzeczenie, miłość, wiernośc i utrzcziwość, no chyba nie starej, pierwszej  miłości. Pozdrawiam i życzę dobrych decyzji

5

Odp: rada

Porozmawiaj na ten temat z mężem. Będziesz widziała czy będzie zazdrosny czy oleje tą sprawę. Jak zobaczysz ze jest zazdrosny to nawet nie masz co z ex się spotykać big_smile Chociaż czasem warto uświadomić że facet nie zdobył na zawsze ciebie i pokazać że jednak nadal musi się starać pomimo małżeństwa smile

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024