Modelką być... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Modelką być...

Chciałam poruszyć temat pracy w modelingu i poznać wasze opinie. Może macie jakieś rady,dla początkujących dziewczyn,chcących spróbować swoich możliwości?
Posiadanie odpowiednich cech jak wzrost,waga,idealne wymiary...wiadomo,obiektyw też musi być przyjazny. Ładna buzia i pewne cechy charakteru,to dobry "kapitał" na początek.
Jeśli juz to mamy i chcemy spróbować naszych sił,to od czego zacząć i do kogo się zwrócić,zeby ruszyć bezpiecznie z tematem?

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez kasmis (2015-04-30 16:20:10)

Odp: Modelką być...

Możesz  pokazać swoje zdjęcia na forum  www forum promodels - do oceny.

Powinnaś skontaktować się z agencjami modelek i wysłać im swoje zdjęcia przez internet.  Z pierwszych , jakie przychodzą mi do głowy: D Vision, Model plus, Mango Models , United for Models itd.   

    Zdjęcia może zrobić Ci ktoś zaprzyjaźniony na jednolitym tle ,najlepiej w stroju kąpielowym : póprofil, na wprost i sylwetka.

Jeżeli jakaś agencja byłaby zainteresowana, zaprosi na zrobienie profesjonalnych zdjęć, mogą też kazać popracować nad sobą( gimnastyka, inna fryzura  inny kolor, itp.)

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności© www.netkobiety.pl 2007-2024