czy ktoras panna mloda musiala odmowic panu mlodemu nocy poslubnej? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » czy ktoras panna mloda musiala odmowic panu mlodemu nocy poslubnej?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 16 ]

Temat: czy ktoras panna mloda musiala odmowic panu mlodemu nocy poslubnej?

Czy zdarzylo się komuś,  ze musiał zrezygnować /odmówić drugiej stronie nocy poslubnej?Jestem chora i wątpię czy się wylecze za te 6 dni,  bo choroba ciągnie mi się od roku tj grzybica i niekonczacy się ból przy oddawaniu moczu. Mieszkam w Anglii,  gdzie gp olewa sprawe, nie chce mnie wysłać go ginekologa czy urologa a nie stać mnie, żeby iść prywatnie. Lekarz obiecal mi, ze do slubu wyzdrowieje, ale leki mi nie pomogly .Pojutrze mamy wylot do pl,  gdzie bierzemy ślub. Nie mam mozliwosci już się wyleczyć. Czy ktoras miała takiego pecha ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: czy ktoras panna mloda musiala odmowic panu mlodemu nocy poslubnej?

W noc poślubną to wiele par musi obejść się bez seksu bo nie każdy ma możliwość mieć intymne warunki lokalowe na ten czas.
Moja znajoma ostatnio biorąca ślub spała razem z babcią na wersalce a jej mąż na podłodze pod stołem na karimacie. Całe mieszkanie pełne było gości śpiących gdzie popadnie aby jakoś dotrwać do rana, do otrzeźwienia. Dopiero jak goście wyjechali młodzi mogli sobie pozwolić na seks.

Twój przypadek jest inny, myślę, że pan młody nie będzie nalegał na seks wiedząc jakie masz problemy. I poczeka do czasu aż się wyleczysz.

" Kto dzieckiem w kolebce łeb urwał ...lalce "

3 Ostatnio edytowany przez Iceni (2015-04-12 16:44:52)

Nie martw się, mam w rodzinie kuzynkę, która "skonsumowała" małżeństwo dopiero jakieś 4-5 miesięcy po ślubie tongue
(Zagrożona ciąża + połóg)

Przy czym w tym wypadku to wszyscy goście wiedzieli, że młodzi mają szlaban na seks, bo pannie młodej nawet tańczyć nie było wolno na własnym ślubie, a co mówić dopiero o seksie big_smile

4

Moi znajomi, którzy brali ślub, wcale nie uprawiali seksu w noc poślubną, bo po prostu byli zmęczeni. Komu chce się uprawiać seks, gdy impreza kończy się o 6 rano, a potem ok. 14-15 zaczynają się poprawiny? Poza tym jak ktoś chce, to niech uprawia, ale nie rozumiem dlaczego narzucać sobie presję uprawiania seksu tylko dlatego, że to noc poślubna. Teraz większość osób go uprawia na długo przed ślubem, więc noc poślubna tak naprawdę nie ma znaczenia.

"I guess all I can do is embrace the pandemonium; find happiness in the unique insanity of being here, now."

5

cslady napisał/a:

Moi znajomi, którzy brali ślub, wcale nie uprawiali seksu w noc poślubną, bo po prostu byli zmęczeni. Komu chce się uprawiać seks, gdy impreza kończy się o 6 rano, a potem ok. 14-15 zaczynają się poprawiny? Poza tym jak ktoś chce, to niech uprawia, ale nie rozumiem dlaczego narzucać sobie presję uprawiania seksu tylko dlatego, że to noc poślubna. Teraz większość osób go uprawia na długo przed ślubem, więc noc poślubna tak naprawdę nie ma znaczenia.

Zgadzam się z tym w 100% smile

6

Na pewno niejedna para nie uprawiała seksu w noc poślubną. Ważne, że się leczysz, w końcu dolegliwości miną, a jeśli nie będziecie akurat uprawiać seksu w noc poślubną nic się nie stanie. Tym bardziej, że mogłabyś zarazić faceta, a przy okazji sobie pogorszyć, wtedy leczenie będzie trwało dłużej, lepiej się wstrzymać, leczyć to i w końcu na pewno wkrótce będziecie uprawiać seks. Nie musi to być wcale w noc poślubną, moim zdaniem nie ma to takiego znaczenia i nie ma co nadmiernie przywiązywać do tego wagi, w tej sytuacji zdrowie jest ważniejsze, a dojrzały już wkrótce mąż to na pewno zrozumie.

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

7

A czy seks to tylko stosunek?
Jest tyle sposobów, że sprawić sobie seksualną satysfakcję, że infekcja pochwy nie ma tu akurat znaczenia...

"W związku z tym, że wraca moda na rzeczy retro mam nadzieję, że zdrowy rozsądek i inteligencja znowu wrócą do łask."

8

Autorko, ale Twój partner chyba wie o Twoim problemach, tak przynajmniej zakładam, więc rozumie sytuacje.

Poza tym nie napiszę nic odkrywczego wiele par nie ma tej nocy poślubnej. Moja kuzynka również nie miała, wesele skończyło się o 5, a ona z mężem w swoim mieszkaniu gościli jeszcze 4 dodatkowe osoby. Dodatkowo spali ze swoją córeczką co zupełnie uniemożliwiało cokolwiek. wink

Poza tym według mnie idea nocy poślubnej miała/ ma sens wtedy kiedy para przed ślubem ze sobą nie współżyła. Wtedy właśnie o to chodzi, że to jest ich ten pierwszy raz, pierwsza noc wspólna noc. Teraz kiedy większość par regularnie ze sobą współżyje przed ślubem idea nocy poślubnej wydaje mi się trochę bez sensu.

9 Ostatnio edytowany przez cisowianka (2015-04-15 15:51:12)

Myślę ze wiele kobiet odmawia "seksu" w noc poślubna.

Powody ?

1.impreza późno sie kończy i państwo mlodzi są zmęczeni.
2.pan mlody za dużo popił i samo za siebie mówi ze nici z seksu.
3.panna mloda jest w zagrożonej ciąży
4.itp.

Myślę ze skoro narzeczony wie o Twoim problemie to nie będzie robił z tego powodu problemów.
Odbijecie sobie to w inna "noc" smile

10

Ślub można unieważnić jeśli 24 godziny po nim nie zostało małżeństwo skonsumowane,gdy  jedna ze stron odmawia pożycia małżeńskiego.

11

Kleoma napisał/a:

Ślub można unieważnić jeśli 24 godziny po nim nie zostało małżeństwo skonsumowane,gdy  jedna ze stron odmawia pożycia małżeńskiego.

A co w sytuacji, kiedy wielokrotna konsumpcja miała miejsce przed ślubem - jak w omawianym tu przypadku? smile

12

Kleoma napisał/a:

Ciekawe gdzie... Chyba w Iranie.

???? ?? ?? ????? ??? ?? ??? ?????? ?? ?? ????.
???? ?? ??
???? ??? ??? ?? ??? ?????
?? ???????? ??????,???? ??? ???? ?...

13

Kleoma napisał/a:

Chyba jednak nie w tym przypadku, kiedy panna młoda odmawia ze względów zdrowotnych. wink

14 Ostatnio edytowany przez Kleoma (2015-04-16 15:39:54)

Nie w Iranie, w Polsce. Ślub kościelny.
Para z mojej okolicy wzięła ślub w sobotę po południu, potem było skromne przyjęcie weselne nawet bezalkoholowe a potem mimo zapewnionych odpowiednich warunków intymności jedna ze stron nie chciała konsumpcji i poszła sobie do domu rodzinnego. Konsumpcji przedślubnej nie było, to obydwoje  ludzie bardzo religijni w dojrzałym wieku.
Poproszony o radę co w takim przypadku robić w niedzielę rano  ksiądz udzielający ślubu poinformował, że dzięki temu, że nie minęło 24 godziny ślub będzie można bardzo łatwo uznać za nieważny, nie potrzeba tylu zachodów co w przypadku gdyby minęło więcej czasu. Był mediatorem u tej drugiej strony ale uzyskał odpowiedź, że jednak ta osoba na pożycie seksualne się nie zdecyduje. I w papierach tak jakby ślubu nie było.

15

Kleoma napisał/a:

Para z mojej okolicy wzięła ślub w sobotę po południu, potem było skromne przyjęcie weselne nawet bezalkoholowe a potem mimo zapewnionych odpowiednich warunków intymności jedna ze stron nie chciała konsumpcji i poszła sobie do domu rodzinnego. Konsumpcji przedślubnej nie było, to obydwoje  ludzie bardzo religijni w dojrzałym wieku.
Poproszony o radę co w takim przypadku robić w niedzielę rano  ksiądz udzielający ślubu poinformował, że dzięki temu, że nie minęło 24 godziny ślub będzie można bardzo łatwo uznać za nieważny, nie potrzeba tylu zachodów co w przypadku gdyby minęło więcej czasu. Był mediatorem u tej drugiej strony ale uzyskał odpowiedź, że jednak ta osoba na pożycie seksualne się nie zdecyduje. I w papierach tak jakby ślubu nie było.

O matko.. jak strasznie czuć od tego średniowieczem XD. Przepraszam, nie chce być nieuprzejma i podważać czyjejś religii czy coś ale jak dwójka "dorosłych" osób może się w ten sposób zachowywać? Przed bogiem "na dobre i na złe w zdrowiu i chorobie" ale jak nie ma w ciągu 24 h sexu to sory spieprzaj z mojego życia? hahaha nie wierzę, że to na poważnie.

16

Basienkatt napisał/a:
Kleoma napisał/a:

O matko.. jak strasznie czuć od tego średniowieczem XD. Przepraszam, nie chce być nieuprzejma i podważać czyjejś religii czy coś ale jak dwójka "dorosłych" osób może się w ten sposób zachowywać? Przed bogiem "na dobre i na złe w zdrowiu i chorobie" ale jak nie ma w ciągu 24 h sexu to sory spieprzaj z mojego życia? hahaha nie wierzę, że to na poważnie.

To w tych czasach jeszcze się takie rzeczy zdarzają?????
No to jestem pod wrażeniem!!!!
Ja z moim mężem też nie mieliśmy nocy poślubnej ze względu na brak miejsc do spania czy też może raczej brak intymności. Ale co tam skonsumowaliśmy to już prędzej hahahaha

Posty [ 16 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » czy ktoras panna mloda musiala odmowic panu mlodemu nocy poslubnej?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018