Zostawiła mnie pomimo, iż mnie kocha - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Zostawiła mnie pomimo, iż mnie kocha

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 15 ]

1 Ostatnio edytowany przez anonymousx (2015-03-18 16:32:02)

Temat: Zostawiła mnie pomimo, iż mnie kocha

Witam. Zwracam się głownie do pań, bo kto inny lepiej zrozumie drugą kobiete?

Podczas naszego związku mielismy jeden duży problem. Pewne osoby naopowiadały moim rodzicom niestworzonych rzeczy na temat mojej dziewczyny. No i zaczęła się ofensywa moich rodzicow. Miałem przez to ciągłe awantury w domu, wieczne kłótnie. Raz nawet doszło do tego, że kazali mi z nią zerwać. Wszystko to znosiłem, rozstanie nie przeszło mi przez mysl. Jednak popełniłem jeden duży błąd. Mówiłem o tym wszystkim mojej dziewczynie. Przez pewien czas wszystko to znosilismy, aż ona powiedziała dosc. Że tp wszystko ją przerasta. Stwierdziła, że nie chce byc niechciana, nie chce się z tym ciągle męczyć. Wiem o tym, że mnie kocha, że jestem (byłem) jej całym swiatem. Nie mogłem tego tak zostawić. Nie odpuciłem i walczyłem, nadal o nią walczę. Wiem, że warto.
Dzień po rozstaniu zacząłem ją przekonywać, że teraz już wszystko będzie dobrze, że wytłumaczylem juz moim rodzicom, że zrozumieli, że zrobili źle i nic do niej nie mają. Jednak bez skutku. Ciągle odpowiadała, że chce spokoju. Przez pierwsze dni ciągle probowalem z nią rozmawiać, tłumaczyć, przekonywać. Jednak znowu z fatalnym skutkiem. Stwierdziła, że potrzebuje czasu. Uszanowałem to, odezwałem się za jakis czas. To tylko pogorszyło sprawę. Twierdzi, że nie chce być w związku, że samej jest jej dobrze. Że nawet nie teskni. Że nie moze zapomniec o tym co było. Nie wiem czy to prawda, gdyż jeszcze 2-3 tyg wstecz byłem dla niej kims najwazniejszym, pare dni rozłąki było dla nas trudne. A teraz tak nagle nie chce miec ze mną nic wspólnego i ma mnie gdzies? Tak wnioskuje po jej zachowaniu i stosunku do mnie. Między nami było bardzo dobrze, dogadywalismy sie super, rozumielismy, wspieralismy, szanowalimy, mowilismy sobie o wszystkim.
Nie wiem już co zrobić, nie mogę jej stracić. Odpowiem na wszelkie pytania. Z góry dziekuje za przeczytanie smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zostawiła mnie pomimo, iż mnie kocha

Jeśli stwierdziła że potrzebuje czasu to jej go daj, prawdopodobnie po jakimś czasie się do Ciebie odezwie, chyba że jest ktoś trzeci wink

3 Ostatnio edytowany przez Elle88 (2015-03-18 16:54:08)

Odp: Zostawiła mnie pomimo, iż mnie kocha

.

4

Odp: Zostawiła mnie pomimo, iż mnie kocha
WojtekPlacek napisał/a:

Jeśli stwierdziła że potrzebuje czasu to jej go daj, prawdopodobnie po jakimś czasie się do Ciebie odezwie, chyba że jest ktoś trzeci wink

Dam jej czas oczywiscie, tyle ze po tej ostatniej krotkiej przerwie jest jeszcze gorzej niż było.

5 Ostatnio edytowany przez maniek_z_maniek (2015-03-18 17:15:20)

Odp: Zostawiła mnie pomimo, iż mnie kocha

Nie, nie, obecne rozstanie, zwlaszcza ze mowi ze jest jej dobrze, tylko utrwali ten stan i moze nie bedziecie juz razem. Rzeczywiscie kardynalny i niewybaczalny blad jest w tym ze ja obarczales tymi wszystkimi "faktami" i opowiesciami. Z jednej strony byles szczery - co podziwiam! z drugiej glupi, przez swoje niedoswiadczenie, i nie zrozumienie ze osoby bliskie chroni sie przed cierpieniem i niepotrzebnymi emocjami, zabraklo Ci wiedzy i dojrzalosci - nad tym ubolewam. Coz, teraz ponosicie konskewencje tego wszystkiego, mimo iz jakiejs winy, kogolowiek (poza plotkarzami) tutaj nie widze.

Ew. moze tez pozostac jakis zal do Twoich rodzicow, jesli oni powtarzali niesprawdzone rzeczy.

6

Odp: Zostawiła mnie pomimo, iż mnie kocha
maniek_z_maniek napisał/a:

Nie, nie, obecne rozstanie, zwlaszcza ze mowi ze jest jej dobrze, tylko utrwali ten stan i moze nie bedziecie juz razem. Rzeczywiscie kardynalny i niewybaczalny blad jest w tym ze ja obarczales tymi wszystkimi "faktami" i opowiesciami. Z jednej strony byles szczery - co podziwiam! z drugiej glupi, przez swoje niedoswiadczenie, i nie zrozumienie ze osoby bliskie chroni sie przed cierpieniem i niepotrzebnymi emocjami, zabraklo Ci wiedzy i dojrzalosci - nad tym ubolewam. Coz, teraz ponosicie konskewencje tego wszystkiego, mimo iz jakiejs winy, kogolowiek (poza plotkarzami) tutaj nie widze.

Ew. moze tez pozostac jakis zal do Twoich rodzicow, jesli oni powtarzali niesprawdzone rzeczy.

Masz dla mnie jakąs rade?

7 Ostatnio edytowany przez Zwyczajny_facet (2015-03-18 17:32:58)

Odp: Zostawiła mnie pomimo, iż mnie kocha

Witam,

Od siebię dam cztery rady.

1. Nie popełniać tych samych błędów w przyszłości
2. Odciąć się od 'plotkarzy'
3. Pokazać ex-partnerce zmiane czynami, a nie słowami
4. Walczyć

Przepraszam, że w punktach. Ile trwał związek, ponieważ jest bardzo trudno przestać kochać, w tak krótkim czasie.

Powodzenia

8

Odp: Zostawiła mnie pomimo, iż mnie kocha

Możesz napisać, czego dotyczyły te niesprawdzone i nieprawdziwe informacje ?

9 Ostatnio edytowany przez maniek_z_maniek (2015-03-18 17:45:11)

Odp: Zostawiła mnie pomimo, iż mnie kocha
anonymousx napisał/a:
maniek_z_maniek napisał/a:

Nie, nie, obecne rozstanie, zwlaszcza ze mowi ze jest jej dobrze, tylko utrwali ten stan i moze nie bedziecie juz razem. Rzeczywiscie kardynalny i niewybaczalny blad jest w tym ze ja obarczales tymi wszystkimi "faktami" i opowiesciami. Z jednej strony byles szczery - co podziwiam! z drugiej glupi, przez swoje niedoswiadczenie, i nie zrozumienie ze osoby bliskie chroni sie przed cierpieniem i niepotrzebnymi emocjami, zabraklo Ci wiedzy i dojrzalosci - nad tym ubolewam. Coz, teraz ponosicie konskewencje tego wszystkiego, mimo iz jakiejs winy, kogolowiek (poza plotkarzami) tutaj nie widze.

Ew. moze tez pozostac jakis zal do Twoich rodzicow, jesli oni powtarzali niesprawdzone rzeczy.

Masz dla mnie jakąs rade?

Tzn.? Juz chyba Ci jej udzielilem a czas spadac do domu. Jesli jednak chcesz zmienic rzeczywistosc to musisz sie bardziej POSTARAC. Wymaga to byc moze podjecia nietypowych dzialan, jakiegos ponownego zauroczenia dziewczyny, odciecia sie do rodzicow, itp. sprawy. Mysle ze to moze Cie przerastac, wiec wole "nic nie radzic". Sam musisz do tego dojsc, bo to Twoje zycie, dostosowane do Twojego charakteru, karmy, przeznaczenia czy jak zwal tak zwal. Swoj los jednak ksztaltujesz sam - to ew. rada ode mnie dla Ciebie.

Aleksandra81 napisał/a:

Możesz napisać, czego dotyczyły te niesprawdzone i nieprawdziwe informacje ?

Ciekawosc to pierwszy stopien do piekla. Namawiasz autora do popelnienia tego samego bledu? Oj nieladnie, nieladnie.

10

Odp: Zostawiła mnie pomimo, iż mnie kocha

Dziekuje. Wiem ze bede walczyl, tylko jak? Nie wiem bo do tej pory moje starania nie przyniosly skutku.

11

Odp: Zostawiła mnie pomimo, iż mnie kocha
maniek_z_maniek napisał/a:
Aleksandra81 napisał/a:

Możesz napisać, czego dotyczyły te niesprawdzone i nieprawdziwe informacje ?

Ciekawosc to pierwszy stopien do piekla. Namawiasz autora do popelnienia tego samego bledu? Oj nieladnie, nieladnie.

Z góry zarzucasz mi niskie pobudki. Nieładnie, nieładnie.

Anonymousx, jestem zdania, iż rodzaj pomówień może mieć istotne jeśli nie kluczowe znaczenie w zachowaniu twojej dziewczyny.

12 Ostatnio edytowany przez anonymousx (2015-03-19 08:43:28)

Odp: Zostawiła mnie pomimo, iż mnie kocha

Tej kwestii wolę nie opisywać. Ponawiam moje pytanie, w sumie po to założylem ten temat. Jak o nią walczyc? Co robic? Czego nie robic?
Nie rozumiem jak tak można, jeszcze niedawno byłem jej całym światem, wielokrotnie mi to powtarzała a teraz tak nagle jestem dla niej nikim? Ma mnie gdzies, nawet nie tęskni? Czy to tylko pozory?

13

Odp: Zostawiła mnie pomimo, iż mnie kocha

Najlepiej nie pokazać jej że walczysz. (Tzn, że naciskasz na nią), tylko powiedzieć, że może na Ciebie liczyć.

14

Odp: Zostawiła mnie pomimo, iż mnie kocha

Jakie walczyc? Chcesz sie pograzyc jeszcze bardziej? Jak Cie panna nie chce, to sobie daj na luz, nie narzucaj sie ze swoja "miloscia". Przede wszystkim zrob z siebie faceta, nie lalunie. Badz sprawiedliwy, stanowczy, uczciwy, konkretny i nie rozemocjonowany jak nastolatek i zrob to dla siebie nie dla panny. Hobby se znajdz, pasje, rozwijaj sie.
Tylko wtedy mozesz na nowo zainteresowac soba kobiete. One nie potrzebuja miauczusia-placzusia wzdychajacego i blagajacego o szanse. Szanse dostaniesz, jak na nia zasluzysz  a blaganiem i kwiatami to sobie mozesz wieczny odpoczynek wyprosic w niebie.

15

Odp: Zostawiła mnie pomimo, iż mnie kocha

Dziekuje za te słowa. Dały mi do myslenia. Temat mozna zamknac. Pozdrawiam smile

Posty [ 15 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Zostawiła mnie pomimo, iż mnie kocha

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024