1

Temat: Calvin Klein IN2U

Zamówiłam zapach 30%, z linni perfum które są teraz na modzie, bo płaci się grosze, a zapach jest identyczny?Co sądzicie, i czy ktoś już zamawiał akurat ten zapach.

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez sisley (2010-01-07 03:41:58)

Odp: Calvin Klein IN2U

ja mam te perfumy,sa taki lekkie, delikatne i na codzien.

3

Akurat tego zapachu nie znam, ale ogólnie Celvin Klein ma śliczną linię zapachową i praktycznie wszystkie jego zapachy są delikatne i świeże. Ja zastanawiam się nad perfumą  One. Zawsze mi się podobała, a teraz kusi mnie jeszcze cena na spam mają 200 ml za 159 zł smile  W seforze za 100 ml trzeba dać koło 200 zł.

4 Ostatnio edytowany przez magda574 (2010-05-13 10:06:24)

Ja nie lubię tanich odpowiedników perfum. Zapach ulatnia się już po 2h i w rezultacie flakonik zużywa się bardzo szybko bo cały czas się nimi psikam. Wole poszukać w internecie oryginalnych perfum, bo są tańsze niż w sklepie. Ostatnio znalazłam taki sklep na allegro perfumy-firmowe, mają oni wszystkie perfumy oryginalne, także Calvina Kleina.

5

Są boskie, ale oryginały. Takie świeże, nie są mdłe. W sam raz na wieczorne przesiadywanki z koleżankami tongue.

6

Ja używam Euphoiii Calvina Kleina - zapach mi bardzo odpowiada. Ogólnie Klein ma ciekawe zapachy

7

Bardzo lubię zapachy CK, praktycznie każdy ma w sobie coś ciekawego. In2U jest jednym z moich ulubionych jest taki ciepły i kobiecy. Bardzo lubię też Truth i Euphorie -i ich męskie odpowiedniki smile