Problem! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

Temat: Problem!

Witam Was wszystkie!
Mam dość nietypowe pytanie, dzisiaj z chłopakiem zrobiłam to pierwszy raz, założyliśmy prezerwatywę (Durex Classic) no i wszedł, było bardzo przyjemnie. Ściągnął ją i doszedł mi na brzuch (bardzo dużo spermy) nie minęła godzina a on liżąc mnie i wkładając palec zrobił mi znowu ochotę, to samo prezerwatywa i doszłam on też, o wiele mniej spermy ale jednak i tym razem na piersi. Za 3 razem nie mieliśmy prezerwatywy i tylko wsadził mi go parę razy głębiej nie trwało to 10 sekund bo od razu wyciągał bo sie byliśmy. Doszedł znowu poza nawet kroczem. I tym razem spermy było tyle choćby wcale. Potem rozmawialiśmy o tym czy mógł mnie zaplodnic czy coś, (tymi sokami z penisa, nie sperma ale tym co z niego wypływa i też ma plemnik)  jestem tydzień przed okresem, wypada mi na 12-14 lutego, ostatni okres zaczął się 16stycznia i czas miedzy grudniem a sstyczniem to 27-28 dni. Może mi ktoś powiedzieć czy jak używaliśmy wcześniej dwóch prezerwatyw, i potem na chwilę mi go wsadzil ale nie doszedł w srodku to jakie są szansę na ciążę. Pozdrawiam i liczę na szybką odpowiedź smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Problem!

Te "soki" to preejakulat. Tak, są w nim plemniki. Tak, można zajść w ciążę po czymś takim. Owulacja występuje między 12 a 16 dniem cyklu, przynajmniej u większości. Jajeczko żyje do 24 godzin, plemnik do 72 godzin. Policz sobie sama, czy są szanse na ciążę.

3

A ktoś się orientuje czy w tych prezerwatywach Durex Classic jest środek plemniko-bojczy?Jest opcja że jak był to mógł zostać w pochwie a co za tym iidzie zabić te plemniki? Z tego soku

4

Dodam że według kalendarza internetowego wychodzi że mam dni nie płodne.

5

Nie chcę być podła....ale czy to nie jest tak, że najpierw zadajesz sobie takie pytania, odpowiadasz na nie a dopiero później uprawia się seks? No błagam "ten sok z penisa"....:D

6

A czy ty umiesz liczyć? Zaplanowałaś seks na jakiś dzień nie wiedząc, czy jest płodny, czy nie, co więcej - nie znając mechanizmów rządzących twoim ciałem, nie wiedząc kiedy jest owulacja i czy w preejakulacie (błagam, nie w soku!) są plemniki czy nie. A co ty myślisz, że gumki i środek plemnikobójczy dają 100% pewności? Otóż takiej antykoncepcji pewnej na 100% nie ma. Wiesz jak działają środki plemnikobójcze? One nie "zabijają" plemników, tylko sprawiają, że przestają ruszać. Ale nie dają stu procentowej pewności, zawsze jakiś jeden plemniczek może do jajeczka dotrzeć. Poza tym jak ty to sobie wyobrażasz, że ten środek wchodzi do penisa i unieszkodliwia plemniki? Przecież ten trzeci raz to już był bez gumki. Dziewczyno, zanim się zabierzesz za współżycie to się doucz, bo z nieświadomości można w ciążę zajść. A potem będziesz zakładać wątki, że matka ci zabije jak się dowie, albo skąd zdobyć środki wczesnoporonne. Ile ty w ogóle masz lat?
I nie, Durex Classic nie zawierają takiego środka.

7

Kiedy zrobić test ciążowy? Jutro można?

8

Odpowiedz na moje pytanie, ile masz lat?

Nie, jutro nie można. Bierzesz się za współżycie a nie wiesz, kiedy robi się test? Jesteś jakąś totalną małolatą, masz 13 lat czy co? A może jesteś po prostu trollem i jaja sobie robisz?

9

Fifasss napisał/a:

Kiedy zrobić test ciążowy? Jutro można?

Boże dzisiaj współżyła i jutro już test będzie robić...jak można być tak nieświadomym?

10

18, przepraszam ale to panika lekka... Wszystko wyliczone było, dni bez płodne według kalendarza, do początku okresu jeszcze ponad 7 dni, po prostu koleżanka nagadała mi dużo rzeczy tych płynach jak Wy je tam nazywacie i się nakrecam... Powoli mi przechodzi ponieważ dochodził poza mną, wsadzał go rzadko i na krótko, siusiałam między jego dochodzeniem on też..  Tylko proszę o wyrozumiałość smile

11

Co z tego że masz 18 lat jak nie wiesz podstawowych rzeczy.Na lekcjach nie uczyli kiedy ciąża jest wykrywalna?
Jak masz panikować,to się powstrzymaj ze współzyciem na jakiś czas

12

Fifasss napisał/a:

18, przepraszam ale to panika lekka... Wszystko wyliczone było, dni bez płodne według kalendarza, do początku okresu jeszcze ponad 7 dni, po prostu koleżanka nagadała mi dużo rzeczy tych płynach jak Wy je tam nazywacie i się nakrecam... Powoli mi przechodzi ponieważ dochodził poza mną, wsadzał go rzadko i na krótko, siusiałam między jego dochodzeniem on też..  Tylko proszę o wyrozumiałość smile

Ale do tego, by oznaczyć dni płodne nie wystarczy sam kalendarz, są jeszcze różne objawy, jak na przykład temperatura i wygląd śluzu szyjkowego. Kobieta, która potrafi zaobserwować jak zmienia się jej ciało wie, kiedy jest płodna a kiedy nie. A nawet jeśli się pomyli i "wpadnie", to przyjmie takie dziecko z otwartymi ramionami w swoim życiu. To się nazywa odpowiedzialność.

Te płyny warto nazywać poprawnie.

To, że dochodził poza tobą, że używaliście najpierw gumek a potem nie i to, że był w tobie bez gumki tylko na chwilę nie znaczy, że nie ma ryzyka ciąży. Tak samo jak oddawanie moczu między stosunkami. To zapłodnienia potrzebna jest komórka jajowa i plemnik, tak? Plemniki znalazły się w tobie i nic więcej się nie liczy. Sikaniem ich z pochwy nie wypłuczesz. Jeśli jesteś pewna, że było to kilka dni po owulacji, to ryzyka ciąży nie ma. Test robi się w momencie, kiedy powinna nastąpić miesiączka, ale się spóźnia. Są też bardzo czułe testy, które wykonuje się wcześniej, ale mimo wszystko lepiej poczekać. Testy ciążowe wykrywają hormon HCG w moczu, a jego poziom wzrasta mniej więcej od dnia zapłodnienia. Im dalej czasowo od tego momentu, tym wyższy poziom hormonu. Jak nie dostaniesz okresu to zrobisz test, proste.

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021