Zorganizowanie obiadów - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » KUCHNIE ŚWIATA - PRZEPISY KULINARNE » Zorganizowanie obiadów

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Zorganizowanie obiadów

Jak rozplanowujecie tydzień z obiadami? Chodzi mi o to, że nie dość, że nie mam pomysłów na obiady (jestem kiepską kucharką) to mam uczucie, że marnuję produkty. Np. zostaje mi coś z jednego obiadu i już nie umiem wykorzystać tych produktów. Jak wygląda u was planowanie obiadów na cały tydzień, czy w ogóle tak robicie? Może macie jakąś ulubioną listę dań na każdy dzień, gdzie wykorzystujecie tak różne składniki, żeby ich nie marnować?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zorganizowanie obiadów

Ja, co sie da - zamrazam. Co sie nie da - albo wyrzucam, albo probuje przetrzymac.
Obiadow nie planuje, ale spontanicznie wymyslam co ugotuje kiedy wracam z pracy - przypominam sobie co mam w domu i co dokupic zeby scalic to w obiad (na przyklad jezeli z piprzedniego dnia zostala mi miseczka ryzu, to na drugi dzien nie wymyslam makaronu, ale cos z tym ryzem)

No i sie kreci karuzela big_smile

3

Miałam kiedyś podobny problem. Mięso dzielę na porcje i zamrażam. Z zupami jest gorzej, bo nie lubię odgrzewanych. Wywar na zupy najwyżej dzielę na dwie części, z których tę jutrzejszą umieszczam w lodówce. Wolę jednak użyć tyle, ile potrzeba, żeby nie przechowywać.  Jarzynę taką, jak buraczki czy gotowaną marchewkę pakuję do słoika, jeśli mi zostanie za dużo.

Mamy ten problem od lat. Zawsze coś zostaje i nie wiadomo co z tym zrobić. Czasami jak zostaje dużo a można odgrzać to jemy drugiego dnia to samo. Bywa, że odgrzewamy na kolacje ale (wstyd się przyznać) często wyrzucamy sad

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » KUCHNIE ŚWIATA - PRZEPISY KULINARNE » Zorganizowanie obiadów

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018