Szybkowar - czy wartko kupić? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Szybkowar - czy wartko kupić?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: Szybkowar - czy wartko kupić?

Czy warto kupić szybkowar? Czym kierować się przy jego wyborze? To prawda, że pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze!

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Szybkowar - czy wartko kupić?

moja mam ma szybkowar i czasem od niej pożyczam. jak np. ccę ugotować szybko ziemniaki do obiadu to takie 5min wystarczy a obiad gotowy big_smile

3

Podobnie ja sylfka uważam, że szybkowar to super sprawa. Sama ostatnio sobie sprawiłam: http://www.modernform.pl/product/4084/2 … 18-cm.html i jestem bardzo z niego zadowolona. Nie wyobrażam sobie robienia bez niego obiadów.

4

A czy wszystko da radę w nim ugotować?

5

Jasne że trzeba mieć szybkowar.Gotuję w nim wywary,mięsa duszę,duża oszczęność czasu.

6

A jakich szybkowarów używacie?

7 Ostatnio edytowany przez Anastazja (2009-12-10 13:45:22)

Ja mam ten sam co Gosia samosia ale o większej pojemności - 4,5l. i zapłaciłam za niego 629zł czyli bardziej opłaca się kupić większy wink a przynajmniej tam gdzie ja kupowałam
Ze swojego jestem bardzo zadowolona smile polecam każdej gosposi ;]
ps. lepiej takie zakupy przez internet zrobić bo zawsze trochę taniej wychodzi

8 Ostatnio edytowany przez Delicious (2009-11-27 17:26:04)

Moja mama też zawsze używała szybkowaru i jak się wyniosłam "na swoje" to był to jeden z pierwszych zakupów. Bardzo fajna rzecz, warto mieć pośród kuchennych akcesoriów. Ja mam z Tefala, kupiłam na [***], jak większość w sumie drobnych sprzętów agd. Bardzo duży wybór mają. Teraz ostrzę sobie zęby na ekspres ciśnieniowy.

A jaka jest różnica między parowarem a szybkowarem, jakie zastosowanie ma parowar, tez jest przydatny?

// Życie poświęcone innym, jest warte przeżycia. //

10

wg mnie warto! ja cały czas się rozglądam:) liczę na jakoś dużą promocję:) a wiadomo jedzenie przyrządzane na parze jest o wiele zdrowsze i jeśli odpowiednio przyrządzone, smaczne:)

11

Zastanawiam się nad kupnem szybkowaru tylko trochę się boję jak to jest z jego używaniem.
W garnku to cały czas można na bieżąco wszystko doprawić,przemieszać a szybkowar musi być cały czas zamknięty.
Łatwo jest się przyzwyczaić do korzystania z niego?

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Szybkowar - czy wartko kupić?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018