Tabletki antykoncepcyjne a tycie- czy brać? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Tabletki antykoncepcyjne a tycie- czy brać?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Tabletki antykoncepcyjne a tycie- czy brać?

Witajcie. Więc może od początku opisze całą sytuacje. Od zawsze byłam przy kości. Przed pierwszym porodem przy wzroście 161 cm ważyłam 60-62 kg. Po porodzie przez 3 lata ważyłam aż 72-73 kg. Dopiero po tych 3 latach udało mi się schudnąć do wagi 57kg. Waga utrzymała się około 8 miesięcy ponieważ zaszłam w drugą ciąże. Teraz 6 miesiecy po porodzie waże jakieś 68 kg( karmiłam piersią tylko przez miesiąc) I znowu zaczął się dołek i to mega dołek.. Nie moge zaakceptować swojej wagi chciałabym wrócić do poprzedniej wagi no max 61 kg ale to nie takie proste. Ale teraz przejde do sedna sprawy. Otóż jako mama 2 dzieci już nie moge pozwolić sobie na 3 dziecko. Poprostu dwójka mi wystarcza. Na ostatniej wizycie u ginekologa poprosiłam o tabletki. Pani doktor przepisała mi OVULASTAN. Ale od paru dni tak siedze i rozmyślam.. Przecież tyle opinii że po tabletkach się tyje a tak jak wyżej opisałam nie moge pozwolić sobie na przytycie bo i tak już się ,,zapuściłam".więc prosiłabym o porade chyba najbardziej te Panie które też mają trochę więcej ciałka jak wygląda u nich sprawa z wagą? Czy tyją? Wiem że to może głupie pytanie ale niestety ja mam niskom samoocene.. Dziekuje i czekam

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Tabletki antykoncepcyjne a tycie- czy brać?

Tabletki nie powodują tycia, a zatrzymują wodę w organizmie. Ja po tabletkach antykoncepcyjnych nie przytyłam nawet kilograma. Weź tabletki na okres 3 miesięcy, w tym czasie organizm przyzwyczaja się i mijają skutki uboczne

3

Dokladnie, po tabletkach sie nie tyje, ale mozesz sprobowac wziac je na probe i zobaczyc jak to bedzie.

4

Mi źle dobrane tabletki (Cyp) rozregulowały całą gospodarkę hormonalną i przez to też miałam zawirowania z wagą, nastrojem oraz wypadaniem włosów. Trzeba je dobrze dobrać i być pod kontrolą lekarza od razu jak zaczną się niepokojące objawy, a może to być zwykłe rozdrażnienie które wzmaga apetyt!

5

zgadzam sięze stwierdzeniem że źle dobrane tabletki mogą wpływac na wagę
poradź się lekarza i zmien a bedzie dobrze! smile

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Tabletki antykoncepcyjne a tycie- czy brać?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018